PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 83.dönem dhy mazeret (eş ve sağlık) kurası yerleştirme sonuç

berkcan
11-01-2018, 12:07
83.DÖNEM DHY MAZERET (EŞ VE SAĞLIK) KURASI YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/27786,83dhymazsonucxlsx.xlsx

berkcan
11-01-2018, 17:41
83.DÖNEM DHY MAZERET (EŞ VE SAĞLIK) KURASI YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/27786,83dhymazsonucxlsx.xlsx

"SAĞLIK BAKANLIĞI 83. DÖNEM DEVLET HİZMETİ YÜKÜMLÜLÜĞÜ MAZERET KURASI SONUÇLARI"

01 Kasım 2018 11:12

KATILIMCININ ADI SOYADI ÜNVAN / BRANS YERLESTiRiLDiGi BiRiM GK

ABDULKADİR ÜNSAL UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 117 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI OLTU DEVLET HASTANESİ-ERZURUM
ABDULLAH GÜMÜŞ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 142 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

ABDULLAH HARUN ALKOÇ TABİP - YOK 206 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BURSA DEVLET HASTANESİ

ADNAN KARADAŞ UZMAN TABİP - ACİL TIP 16 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BALIKESİR ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ

AHMET CAN TOPÇU UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 160 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

AHMET KÜRŞAT YİĞİT UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 186 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

AHMET ÇAĞRI TATAROĞLU TABİP - YOK 210 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BEYHEKİM DEVLET HASTANESİ-KONYA

AHMET ÇAĞRI UYAR UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 182 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-KOCAELİ

AHMET ÖZAK UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 60 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANTALYA ATATÜRK DEVLET HASTANESİ

ALEV ÇAM MAHŞER UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 138 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HATAY DEVLET HASTANESİ

ALİ ALAİYE UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 171 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ

ALİ FUAD DURUSOY UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 121 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BEYKOZ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

ALİ SEREL UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 143 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TORBALI DEVLET HASTANESİ-İZMİR

ANIL UÇAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 137 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ

ARİFE ŞENGEL UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 57 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SOMA DEVLET HASTANESİ-MANİSA

ASLI KARAKILIÇ UZMAN TABİP - FİZYOLOJİ 3 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ATİKE ATALAY UZMAN TABİP - ÇOCUK GASTROENTROLOJİSİ 71 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

AYCAN UYSAL UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 188 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X

AYFER YOLCU UZMAN TABİP - TIBBİ VİROLOJİ 222 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

AYSEL ÖNEM AYDIN UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 192 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİVEREK DEVLET HASTANESİ-ŞANLIURFA

AYŞE CEREN DUYMUŞ UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 156 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KONYA DR. ALİ KEMAL BELVİRANLI KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ

AYŞE GÜL ÖZLEM ORBAY UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 155 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ-KOCAELİ

AYŞE MELTEM ERGEN UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 31 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI OĞUZELİ İLÇE DEVLET HASTANESİ-GAZİANTEP

AYŞE MERVE KESKİN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 124 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

AYŞE ŞULE ATEŞ UZMAN TABİP - GÖĞÜS HASTALIKLARI 122 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

AYŞEGÜL AKSAKAL USLU UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 219 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

BAŞAK ÖZSAYIN KILIÇ UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 38 YALOVA MERKEZ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ

BEHİÇ GİRGİN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 42 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

BEKİR CAN KENDİRLİOĞLU UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 64 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AKÇAKALE DEVLET HASTANESİ-ŞANLIURFA

BERKİN KARAPINARLI UZMAN TABİP - ACİL TIP 13 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ UZMAN TABİP - ÇOCUK METABOLİZMA HASTALIKLARI 72 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADANA ŞEHİR HASTANESİ

BETÜL AKTAŞ KİPOĞLU UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 174 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

BETÜL KEMAL TABİP - YOK 214 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ZONGULDAK ATATÜRK DEVLET HASTANESİ

BETÜL SARGIN UZMAN TABİP - ROMATOLOJİ 193 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AYDIN DEVLET HASTANESİ

BURCU ACAR ÇİNLETİ UZMAN TABİP - YOĞUN BAKIM 227 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İZMİR DR. SUAT SEREN GÖĞÜS HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EAH

BÜŞRA GÜREL SEVİM UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 198 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

BİLAL SİZER UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 170 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR SELAHADDİN EYYUBİ DEVLET HASTANESİ

CAN ÇUBUK UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 177 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ÇANKIRI DEVLET HASTANESİ

CEMALETTİN KAVLAK TABİP - YOK 213 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİNCAN DR. NAFİZ KÖREZ DEVLET HASTANESİ-ANKARA

CEMİLE ALTIN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 43 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

CEMİLE ÖZDEMİR UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 220 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

CEREN BİLGE UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 26 ANTALYA KEPEZ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

CEREN CESUR UZMAN TABİP - ÇOCUK CERRAHİSİ 69 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BODRUM DEVLET HASTANESİ-MUĞLA

CEYDA ASLAN UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 133 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-KOCAELİ

CİHAN ERGÜN UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 178 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

DAMLA ORTABOZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 139 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL X

DENİZ TİKİCİ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 115 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA MESLEKİ VE ÇEVRESEL HASTALIKLAR HASTANESİ

DURİYE EBİLOĞLU UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 51 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ

DİLAN DEMİR UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 62 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

DİLEK ÇAĞLAR TETİK UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 202 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI UŞAK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

ECE NAZ KARAKAYA UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 82 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİNCAN DR. NAFİZ KÖREZ DEVLET HASTANESİ-ANKARA

EDA GÜL ŞAHİN UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 25 ANKARA KAHRAMANKAZAN İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

EDA KANER CEBECİ UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 95 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL PROF. DR. MAZHAR OSMAN RUH SAĞLIĞI VE SİNİR HASTALIKLARI EAH

ELÇİN AYDIN ERENER UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 151 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

ELİF CAN HALICI UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 32 GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

ELİF DEMİRBAŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 83 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BURHANİYE DEVLET HASTANESİ-BALIKESİR

ELİF DİNÇER UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 168 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BOZÜYÜK DEVLET HASTANESİ-BİLECİK
ELİF KAYA ARGADAL UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 48 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GÜRSU CÜNEYT YILDIZ DEVLET HASTANESİ-BURSA

ELİF MUKİME SARICAOĞLU UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 102 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BARTIN DEVLET HASTANESİ

EMRAH SALMAN UZMAN TABİP - TEMEL İMMÜNOLOJİ 215 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

EMRE BOZDAĞ UZMAN TABİP - GASTROENTROLOJİ CERRAHİ 113 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

EREN DEMİR UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 52 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

EREN NİSANİ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 44 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH

ESMA KILIÇ UZMAN TABİP - HALK SAĞLIĞI 132 SİVAS MERKEZ İBN-İ SİNA TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ

ESMA KIR UZMAN TABİP - ACİL TIP 14 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

ESRA IŞIK UZMAN TABİP - ÇOCUK GENETİK HASTALIKLARI 6 EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ESRA SORGUCU UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 125 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA CEZA İNFAZ KURUMLARI KAMPÜS DEVLET HASTANESİ X

EYÜP YILMAZ UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 191 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MANİSA DEVLET HASTANESİ

EZGİ AKÇACI BARAN UZMAN TABİP - ACİL TIP 13 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

FATMA DİLŞAD AKSOY UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 85 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BURSA DEVLET HASTANESİ

FATMA ESRA ATEŞ KAHYA UZMAN TABİP - NÜKLEER TIP 10 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

FATMA SEDA KEÇELİ UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 106 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TARSUS DEVLET HASTANESİ-MERSİN

FATMA TUBA KÖSEOĞLU UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 88 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TUZLA DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

FATMA ÜNAL TUNÇKAŞIK UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 169 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ BURSA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

FATİH GÜMÜŞ UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 158 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BARTIN DEVLET HASTANESİ

FATİH GÜNAYDIN UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 179 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA BEYTEPE MURAT ERDİ EKER DEVLET HASTANESİ

FATİH MEHMET SÜRMEN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 59 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ

FATİH OLUŞ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 46 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEPEZ DEVLET HASTANESİ-ANTALYA

FERDA VOLKAN GÖNÜLLÜ UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 97 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

FERİT AYDIN UZMAN TABİP - CERRAHİ ONKOLOJİ 66 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. ABDURRAHMAN YURTASLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

FUAT MISIROĞLU UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 136 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

GAMZE AKÇAY ORUÇ UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 200 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

GANİM KHATIB UZMAN TABİP - JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ 1 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

GULYARA ÇİĞDEM UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 4 HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

GÜLDEN KONUR UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 99 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BURSA DEVLET HASTANESİ

GÜLER GENÇ UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 157 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ŞANLIURFA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

GÜLNUR KAYA UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 146 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TOKAT DEVLET HASTANESİ

GÜLSEMİN ÇİÇEK UZMAN TABİP - HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ 135 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

GÜLSÜM ÖZTÜRK EMİRAL UZMAN TABİP - HALK SAĞLIĞI 130 İSTANBUL BAHÇELİEVLER İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLTEKİN AKYOL UZMAN TABİP - ACİL TIP 18 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SANCAKTEPE ŞEHİT PROF. DR. İLHAN VARANK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

GÜNCE BAŞARIR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 93 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI FOÇA DEVLET HASTANESİ-İZMİR

GİZEM BAYAM UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 37 KOCAELİ KANDIRA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

GİZEM BERİL ÖZDEMİR UZMAN TABİP - ÇOCUK CERRAHİSİ 70 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AYDIN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ

HACER GİZEM GERÇEK UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 9 AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

HAKAN KESMEN UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 109 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SAMSUN FİZİKSEL TIP REHABİLİTASYON HASTALIKLARI HASTANESİ

HALİL ALTIN KARATAŞ UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 175 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ERMENEK DEVLET HASTANESİ - KARAMAN X

HALİL TUNA AKAR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 81 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI POLATLI DUATEPE DEVLET HASTANESİ-ANKARA

HALİME BAYRAKTAR UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 154 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

HANIM HÜLYA ALINAY UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 98 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

HARUN ÇETİNKAYA UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 91 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HASAN BAKKAL UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 148 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ

HASAN SAMİ GÜL UZMAN TABİP - ACİL TIP 17 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ

HATİCE CEREN İSKENDER UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 92 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ TRABZON KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HATİCE EZGİ BARIŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 87 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

HATİCE KAYA YILMAZ UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 199 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

HATİCE ÜDÜRGÜCÜ UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 103 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ

HAYRİYE CANİK YAŞAR UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 218 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AMASYA ÜNİVERSİTESİ SABUNCUOĞLU ŞEREFEDDİN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HÜLYA GÜÇ ÖZMEN UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 33 İSTANBUL ARNAVUTKÖY İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

HÜSEYİN ACAR UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 35 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

HÜSEYİN UTKU YILDIRIM UZMAN TABİP - ALGOLOJİ 39 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

HÜSNÜ ÇAĞRI GENÇ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 118 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KARAMAN DEVLET HASTANESİ

KADİR ARSLAN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 54 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

KADİR AYBERK KARAGÖZ TABİP - YOK 208 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ

KADİR BAHADIR KUZZU UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 167 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANTALYA ATATÜRK DEVLET HASTANESİ

KAMRAN ALIYEV UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 196 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI POLATLI DUATEPE DEVLET HASTANESİ-ANKARA

KEMAL YETİŞ GÜLSOY UZMAN TABİP - YOĞUN BAKIM 226 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BURDUR DEVLET HASTANESİ

KEVSER ESMERAY ÇİFCİ UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 189 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DARICA FARABİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-KOCAELİ

KÜBRA TÜRKOĞLU UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 47 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GEREDE DEVLET HASTANESİ-BOLU

LALE AYDIN KAYNAR UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 5 GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
LEYLA DOĞAN UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 36 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İNCESU İLÇE DEVLET HASTANESİ-KAYSERİ

MEDİNE ÖZGE MAVİŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 78 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI PURSAKLAR DEVLET HASTANESİ-ANKARA

MEHMET ALİ TOKGÖZ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 181 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ANKARA CEZA İNFAZ KURUMLARI KAMPÜS DEVLET HASTANESİ X

MEHMET EFLATUN DENİZ UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 223 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MEHMET FATİH KOCAMAZ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 123 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA KEÇİÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MEHMET FATİH KORÇAK UZMAN TABİP - ACİL TIP 21 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ BURSA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MEHMET POYRAZER UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 138 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HATAY DEVLET HASTANESİ

MEHMET SİNAN AYDIN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 195 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA ATATÜRK GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EAH

MEHMET TÜRKER UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 184 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MEHTAP PEHLİVANLAR KÜÇÜK UZMAN TABİP - YOĞUN BAKIM 230 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ TRABZON AHİ EVREN GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EAH.

MELTEM CERRAH GÜNEŞ UZMAN TABİP - TIBBİ GENETİK 8 KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

MELTEM KAPLAN GEZERER UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 84 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BALIKESİR DEVLET HASTANESİ

MERTER GÜMÜŞEL UZMAN TABİP - ACİL TIP 18 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SANCAKTEPE ŞEHİT PROF. DR. İLHAN VARANK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

MERVE ASLI YİĞİT UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 45 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI FİNİKE DEVLET HASTANESİ-ANTALYA

MERVE CANLI UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 94 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH

MERVE YÜKSEL UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 197 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL PROF. DR. MAZHAR OSMAN RUH SAĞLIĞI VE SİNİR HASTALIKLARI EAH

MESUT ÖZDEDEOĞLU UZMAN TABİP - GASTROENTROLOJİ CERRAHİ 112 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

METİN ONUR BEYAZ UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 161 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

MUHAMMED AYDIN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 140 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BEYLİKDÜZÜ DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

MUHAMMET CENGİZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 144 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI YEŞİLYURT HASAN ÇALIK DEVLET HASTANESİ-MALATYA

MUHAMMET TALHA BİLİKTÜ TABİP - YOK 212 ADANA SARIÇAM İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

MUHİTTİN ATAR UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 225 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MURAT ERCAN UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 172 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ESKİŞEHİR YUNUS EMRE DEVLET HASTANESİ

MURAT ÖZÇELİK UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 46 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEPEZ DEVLET HASTANESİ-ANTALYA

MUSTAFA ALKAN UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 104 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

MUSTAFA AYDIN UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 180 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MUSTAFA CANSIN ECE UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 50 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ

MUSTAFA KARAAĞAÇ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 119 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ

MUSTAFA TAZE UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 153 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL X

MUSTAFA URAS UZMAN TABİP - ACİL TIP 20 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BAFRA DEVLET HASTANESİ-SAMSUN

MUSTAFA ŞENOL AKIN UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 79 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MUZAFFER KARADENİZ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 163 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KIZILCAHAMAM DEVLET HASTANESİ-ANKARA

MÜGE SAĞNAK AKILLI UZMAN TABİP - ÇOCUK CERRAHİSİ 68 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

MÜGE SEZER UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 80 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH

NADİDE BAŞAK GÜLLEROĞLU UZMAN TABİP - ÇOCUK RADYOLOJİ 76 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EAH

NADİDE GÜL ALTINKAPAK UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 107 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ACIPAYAM DEVLET HASTANESİ-DENİZLİ

NEDRET ÜLVAN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 162 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

NERMİN KENİ BEGENDİ UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 134 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X

NESLİHAN CANBAZ TABİP - YOK 207 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ÇARDAK İLÇE DEVLET HASTANESİ-DENİZLİ

NESLİHAN ÖZKAN AYDIN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 56 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MALATYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

NESLİHAN ÜNSAL UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 44 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH

NESRİN CEYLAN UZMAN TABİP - ÇOCUK NÖROLOJİSİ 73 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH

NETİCE DAĞLAR UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 30 EDİRNE MERKEZ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ

NUH EVİN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 187 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

NİHAT KAYABAŞI UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 183 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KÖRFEZ DEVLET HASTANESİ-KOCAELİ

NİLHAN ÖZEN UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 152 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GİRESUN ÜNİVERSİTESİ KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI EAH

OGÜN AYDOĞAN UZMAN TABİP - CERRAHİ ONKOLOJİ 67 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DENİZLİ DEVLET HASTANESİ

ONUR KÜÇÜK UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 147 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ERCİŞ DEVLET HASTANESİ-VAN

ONUR YILDIRIM UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 164 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİNCAN DR. NAFİZ KÖREZ DEVLET HASTANESİ-ANKARA

ONUR YILDIZ UZMAN TABİP - TIBBİ GENETİK 7 ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ X

OSMAN AKSUNGUR TABİP - YOK 205 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ

OSMAN NURİ TUNCER UZMAN TABİP - ÇOCUK KALP DAMAR CERRAHİSİ 11 EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

OSMAN UZMAN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 165 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SANCAKTEPE ŞEHİT PROF. DR. İLHAN VARANK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

OĞUZ BARAN UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 65 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

OĞUZHAN KURU UZMAN TABİP - JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ 149 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

PAMUK BETÜL ULUCAN ATAŞ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 126 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİ

PELİN DEMİRTÜRK TOLGA UZMAN TABİP - SİTOPATOLOJİ 203 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

PELİN KAN ÖZKAYA TABİP - YOK 212 ADANA SARIÇAM İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

PINAR SAYGAT UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 58 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

PINAR TEPE UZMAN TABİP - HALK SAĞLIĞI 131 İSTANBUL SULTANBEYLİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

RABİA ALAY UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 92 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ TRABZON KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

RABİA YAMAN GÜLPER UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 55 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KONYA DR. ALİ KEMAL BELVİRANLI KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
RAMAZAN ESEN UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 231 VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

RAMİS UFUK AKKOYUNLU UZMAN TABİP - ACİL TIP 19 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KOCAELİ İZMİT SEKA DEVLET HASTANESİ

RAZİYE DURUK UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 114 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

RECAİ ERGÜN UZMAN TABİP - YOĞUN BAKIM 2 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

REFİKA YAMANEL AŞIK UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 194 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH

RIDVAN SELEN UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 77 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SAİME AYÇA ŞAHİN UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 63 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİVAS NUMUNE HASTANESİ

SEDA KAYNAK ŞAHAP UZMAN TABİP - ÇOCUK RADYOLOJİ 75 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH

SELÇUK ASAN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 49 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BURSA DEVLET HASTANESİ

SELİN BALTA UZMAN TABİP - ALGOLOJİ 40 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ÇİĞLİ BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ-İZMİR

SELİN GÜVEN KÖSE UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 53 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SANCAKTEPE ŞEHİT PROF. DR. İLHAN VARANK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

SEMA TAMER KADERLİ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 129 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SEMA TURAN UZUNTAŞ UZMAN TABİP - TIBBİ MİKOLOJİ 217 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SEMRA GÜRÜNLÜOĞLU UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 221 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MALATYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SEMİH YAMAN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 116 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BOLU İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ

SENEM AYÇA UZMAN TABİP - ÇOCUK NÖROLOJİSİ 74 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SERAP KATI UZMAN TABİP - ACİL TIP 22 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DİYARBAKIR SELAHADDİN EYYUBİ DEVLET HASTANESİ X

SEVDE KÜBRA KOŞAK TABİP - YOK 211 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI RİZE DEVLET HASTANESİ

SEÇİL ÖZERCAN UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 176 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SILA TAŞDEMİR YİĞİTOĞLU UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 128 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TORBALI DEVLET HASTANESİ-İZMİR

SÜLEYMAN TUTAR UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 190 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GEBZE FATİH DEVLET HASTANESİ-KOCAELİ

SÜLEYMAN ÇAKIROĞLU UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 96 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

SÜMEYYE TUNA GÜNER UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 29 BURSA OSMANGAZİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

SÜMEYYE ÖZAY SÖNMEZ TABİP - YOK 210 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BEYHEKİM DEVLET HASTANESİ-KONYA

SİBEL BALIKCI UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 108 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ŞİLE DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

SİNAN EROĞLU UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 173 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

SİNEM AKSOY TİMUR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 86 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GAZİANTEP CENGİZ GÖKÇEK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ

TUBA ÖZGÜN UZMAN TABİP - TIBBİ BİYOKİMYA 216 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

TUĞBA TAŞKESEN UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 23 ANKARA ETİMESGUT İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

TUĞBA TURGUT UZMAN TABİP - GERİATRİ 120 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X

TUĞÇE KÜÇÜKOĞLU ÇİÇEK UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 166 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADANA ŞEHİR HASTANESİ

TUĞÇE TAŞKIN UYAN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 201 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAÇKAR DEVLET HASTANESİ-RİZE

TÜRKER KURT UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 145 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI BULANIK DEVLET HASTANESİ-MUŞ

UMUT SABRİ KASAPOĞLU UZMAN TABİP - YOĞUN BAKIM 229 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI MALATYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

VOLKAN GÖKBULUT UZMAN TABİP - GASTROENTEROLOJİ 111 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

VİLDAN KILIÇ YILMAZ UZMAN TABİP - ALGOLOJİ 41 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-KOCAELİ

YASİN ALTUN UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 27 ANTALYA SERİK İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

YAVUZ ÖNEL UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 185 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ZONGULDAK ATATÜRK DEVLET HASTANESİ

YURDAGÜL BAHRAN MUŞTU UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 110 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SORGUN DEVLET HASTANESİ-YOZGAT

YUSUF DAL UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 150 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ

YUSUF KIRMIZIGÜL UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 28 AYDIN EFELER İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

ZELİHA DÖNMEZ UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 200 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

ZEYNEP ASLAN HİŞMİOĞULLARI TABİP - YOK 209 HATAY ANTAKYA 2 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU

ZEYNEP YILMAZ AK UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 34 İSTANBUL BEYKOZ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜHAL ÖZER ŞİMŞEK UZMAN TABİP - YOĞUN BAKIM 228 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ

ÖMER YÜKSEL UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 224 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ uz.dr. uzm.dr. uzman doktor

ÖZLEM DOĞAN UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 101 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

ÖZNUR KARAARSLAN KASAB UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 61 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI GEMLİK MUAMMER AĞIM DEVLET HASTANESİ-BURSA

ÜMRAN ÖNER UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 100 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ERZURUM MAREŞAL ÇAKMAK DEVLET HASTANESİ

İBRAHİM HALİL TANGÜNER UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 89 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ

İBRAHİM ÇAĞRI KAYA UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 159 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ

İLKER ÖZTERLEMEZ UZMAN TABİP - ACİL TIP 15 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ YENİMAHALLE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-ANKARA

İLKİM DENİZ TOPRAK UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 141 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-İSTANBUL

İLYAS EMRE TEKDEMİR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 90 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SBÜ KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

İMREN KARS AKDENİZ UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 24 ANKARA GÖLBAŞI İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

İSMAİL AKDULUM UZMAN TABİP - ÇOCUK RADYOLOJİ 12 GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ŞULE DAMLACA UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 105 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ-İSTANBUL

ŞULE SERİN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 127 T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI IĞDIR DEVLET HASTANESİ

*** LİSTE SONU ***