PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara

berkcan
05-01-2019, 08:02
Ankara Tıp ile Daha Nice Yıllara

Anasayfa/Seçkiler/Ankara Tıp ile Daha Nice Yıllara

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ve Türk Tıbbına birçok katkı sunan, meslekte 30, 35 ve 40’ıncı yılını tamamlamış öğretim üyelerimiz ile emeklilikte 10 yılını dolduran öğretim üyelerimiz için 29 Nisan 2019 tarihinde bir plaket töreni düzenlendi. Fakültemiz Morfoloji Binası Ord. Prof. Dr. Abdülkadir Noyan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Gülfem Elif Çelik, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Pelin Arıbal Ayral ile Prof. Dr. Kenan Ateş, İbni Sina Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ayşe Küçükdeveci, plaket alan öğretim üyeleri ve aileleri, fakültemizden çok sayıda öğretim üyesi, hemşire, idari personel ve öğrenci katıldı.

Törenin ilk bölümünde Fakültemiz öğrencileri tarafından müzik dinletisi ve dans gösterisi sunuldu. Dinleti ve gösterinin ardından plaket törenine geçildi. Ankara Tıp’ın köklerini oluşturan emekli öğretim üyelerimiz ile meslekte 30, 35 ve 40’ıncı yılını tamamlayan öğretim üyelerimiz, plaketlerini Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Gülfem Elif Çelik ve İbni Sina Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ayşe Küçükdeveci’nin ellerinden aldı.

Törende, yakın zaman önce kaybettiğimiz Göz Hastalıkları Anabilim Dalı emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Necile Erkam adına hazırlanan plaket merhum hocamızın kızına takdim edildi.

Törenin son bölümünde plaket alan öğretim üyelerimiz, Dekan Prof. Dr. Çelik ve Başhekim Prof. Dr. Küçükdeveci ile birlikte fotoğraf çektirdi