PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biyokimya Hocalari

ozzy
12-05-2009, 13:29
Arkadaslar
Tusdata Biyokimyada sizce en iyi hoca kim dersiniz
Metin Yildirimkaya notu prospektus
Ercan Ozturk notu klinisyen
Okhan Akin notu fasikul

sizin fikirleriniz nasil bu 3 hoca arasinda,

cisplatin
12-05-2009, 13:56
hocam merak ettim. siz sürekli tusdata hocaları hakkında bilgi edinmek istiyosunuz.hani bir nevi kamuoyu araştırması gibi...
kötü bir niyetiniz olmadığı açıkta nedeninide anlayamıyorum özel değilse öğrenmek isterim... sonuçta bir kursiyer hangisi gelirse onu dinler seçme gibi bir lüksü yoktur...
tek tek herdersten özel ders almıyosunuz dimi? bi kaç yıla kadar bu formatta eklenir tus hazırlığında :)
biyokimya hocalarına gelince tusdatanın en kuvvetli olduğu 3 branş var biyokimyada bunlardan birisi(diğer ikisi pediatri ve g.cerrahi)... özetle 3 isimde hatta gürkan hocayıda eklememek olmaz 4 isimden hangisi gelirse gelsin biyokimya derslerin zevkli ve yararlı geçer...

ozzy
12-05-2009, 14:12
ben metin yildirimkaya dan dinlendim,fakat hoca bana cok hitap etmedi acikcasi cok memnun kalmadim dersten.ailem in oldugu ilde derse baska hoca geliyor acaba orda mi dinlesem dedim.

ozzy
12-05-2009, 14:17
ayrica offline da metin yildirimkaya disindaki hocalarin acmiyorlar o kotu bir durum mecbur,verim alamadigim bir hocadan dinlemek zorunda kaliyorum

cisplatin
12-05-2009, 14:25
o.k anladım... metin hoca biraz kesik kesik konuşur pek akıcı değil ondan memnun kalmamış olabilirsiniz ama kendisini dinleyip çok beğenen arkadaşım da vardı.daha öncede dediğim gibi her hocanın tarzı herkese uymayabiliyor.

ozzy
12-05-2009, 14:28
peki okhan hoca hakkinda ne dusunuyorsunuz,ben ercan hoca hakkinda cok ovguler duydum ama okhan hoca hakkinda pek bilgim yok,
bildiginiz var mi

cisplatin
12-05-2009, 14:40
şöyle söyleyeyim ben gürkan hocadan dinlemiştim biyokimyayı ve 10 üzerinden 11 veririm kendisine... diğer iki hoca hakkında sadece duyduklarım var ve hep olumlu şeyler duydum...