PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En çok yayın yapan öğretim üyeleri ödüllendirecek

medihaber
12-08-2009, 14:39
En çok yayın yapan öğretim üyeleri ödüllendirecek

BURSA(CİHAN)- Uludağ Üniversitesi (UÜ) en çok yayın yapan öğretim üyelerini ödüllendirecek. Rektörlük tarafından açıklanan listede UÜ Tıp Fakültesi 25 yayınla 2008'in en çok yayın yapan fakültesi olurken en çok yayın yapan fakülte sıralamasında Fen Edebiyat Fakültesi ikinci ve Mühendislik Fakültesi de üçüncü oldu.

UÜ Rektör Yardımcısı Esvet Açıkgöz tarafından yapılan açıklamada, üniversitenin resmi internet sitesinde açıklanan yayın listesinin tüm öğretim üyelerinin incelemesi istenildi.

Açıklamada, "Önümüzdeki günlerde yapılacak bir toplantıda, üniversitemizde 2008 yılında en çok yayın yapan öğretim üyelerimiz ödüllendirilecektir. Rektörlüğümüzce hazırlanan ekli listede, fakültelerimiz ve meslek yüksek okullarımıza göre ilk 3 dereceye giren öğretim üyelerimiz belirtilmiştir. Web of Science kayıtları geç güncellenmekte veya bazı kayıt hataları olabilmektedir. Tüm öğretim üyelerimizin ekli tabloyu incelemelerini ve hataların proje yönetim merkezine doğrudan bildirmeleri gerekiyor." denildi.