PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kopya dersaneler masummu?

tuszede1
12-08-2010, 15:26
arkadaşlar yok baskanı 70000 dolar diyor ama bu paray en kolay verecek ve karşılığınıda en rahat kat kat alacak kim....
Bu kopyanın her aşamasında dersaneler yok e en ulaşılabilir olanlar değilmi?

mesala soru hazırlama komisyonu adamlar gatadan hasan ozan a yada fatih den ali koşar a ders anlatırıyorlarmış. peki bu hocaların dersanelerde ders anlatması yasalmı yada bu hocalar soru hazırlama komisyonuyla bağlantılımı? bu dersaneler meb e bağlanmadan bu kopyada devam eder bence çünkü kontrolsuz güç güç değildir:D

aerol
12-08-2010, 15:35
arkadaşlar yok baskanı 70000 dolar diyor ama bu paray en kolay verecek ve karşılığınıda en rahat kat kat alacak kim....
Bu kopyanın her aşamasında dersaneler yok e en ulaşılabilir olanlar değilmi?

mesala soru hazırlama komisyonu adamlar gatadan hasan ozan a yada fatih den ali koşar a ders anlatırıyorlarmış. peki bu hocaların dersanelerde ders anlatması yasalmı yada bu hocalar soru hazırlama komisyonuyla bağlantılımı? bu dersaneler meb e bağlanmadan bu kopyada devam eder bence çünkü kontrolsuz güç güç değildir:D

dostumuza ve kbrnumber1 e katılıyorum sami hoca soruları alıyor
O-LA-MAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

çünkü kendi kazanır şurayı kazandım ama gitmedim derdi.. bunun için her bedeli öderdi... değil mi?
ayrıca eşi dersaneye gitti, demek ki uzmanlık düşünüyor olmadı. demek ki mantığa aykırı imiş
bu psikolojiyi sonuna kadar kullanır o ayrı konu

tuszede1
12-08-2010, 15:41
:) sami bey onecellikle hoca degil bence... soruları alsa herhalde trilyonluk gemisi ona yeter zaten dersaneden oncee bir ozel hastanede başhekimdi...
trilyonluk gemisinde giderken ne eşi nede kendisinin uzmanlık gibi bir derdi olduğunu düşünmüyorum:D ben o aldı demiyorum ama sadece sorgulanmalı ve diğer kpss dersaneleri gibi en azından MEB E bağlı olmalı. ve bu muhtemel SINAV HAZRILAMA KOMİSYONLARIYLA BAĞLANTILI olabilecek hocalarada ders anlatırmamalı etik olmalı diyorum

ayrıca dersanelerde kendilerinden ote iste son bilmem kac tusunda ilk yuze 80 kisi sokuzoz gibi seyler diyor bu bence dersane sahibinin ben kazandım gitmedim demesinden daha cok musteri ceker

aerol
12-08-2010, 15:44
:) sami bey onecellikle hoca degil bence... soruları alsa herhalde trilyonluk gemisi ona yeter zaten dersaneden oncee bir ozel hastanede başhekimdi...
trilyonluk gemisinde giderken ne eşi nede kendisinin uzmanlık gibi bir derdi olduğunu düşünmüyorum:D ben o aldı demiyorum ama sadece sorgulanmalı ve diğer kpss dersaneleri gibi en azından MEB E bağlı olmalı. ve bu muhtemel SINAV HAZRILAMA KOMİSYONLARIYLA BAĞLANTILI olabilecek hocalarada ders anlatırmamalı etik olmalı diyorum
dostumuz
dostumuz ne uzmanısınız sorusuna hızlı şekilde hacettepe mezunuyum cevabını vermemek için tüm parasını basar diyor..

tuszede1
12-08-2010, 15:46
iste zaten ben bilmemne uzmanıyım demektense ilk yuze su kadar kişi soktum der adam zaten aile hekimi uzmanı dersanecilikten oncede başhekimlik yapmış. yani denildiği gibi doğruysa sence bu hocaları illegal yollardan ders anlatması ahlakimi? ben de su yada bu almıştır demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece her şey yasalara uygun olmalı diyorum

aerol
12-08-2010, 15:50
iste zaten ben bilmemne uzmanıyım demektense ilk yuze su kadar kişi soktum der adam zaten aile hekimi uzmanı dersanecilikten oncede başhekimlik yapmış. yani denildiği gibi doğruysa sence bu hocaları illegal yollardan ders anlatması ahlakimi?
öyle diyemediği için o moda girmiş olmalı.. inferiority complex and power relation

tuszede1
12-08-2010, 15:54
dostum paranın alamayacağı çok az şey var malsef::) istese illaki aile hkimliginden başka bir uzmanlık istese yurtdışından alır ama sence bu uniersite hocalarının çalıştırıması yasal ve doğrumu? yani ne belli bunların sınav komisyonuyla alakası ollmadığı...

goncagul
12-08-2010, 19:28
inferiority complex
hala megalomani olarak mı yansıyor?
eskiden orhan öztürk hocanın kitabında öyleydi.