PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akdeniz ün. Tıp fak öğrenci temsiliyeti

aerol
02-26-2011, 10:22
Eğitim-öğretim ile ilgili tüm süreçlerinde eğitimin önemli bir paydaşı olarak öğrenci temsiliyeti sağlanmaktadır. Öğrenci temsiliyeti ile ilgili mevcut durum şu şekildedir.

Seçilen öğrenci temsilcileri bir yandan öğrenci konseyi yapılanmasına katılırken diğer yandan da Dekan, eğitimden sorumlu Dekan Yardımcısı, Fakülte Sekreteri ve EÖKK Başkanı ile tüm dönemlerin öğrenci temsilcileri ve yardımcılarının katıldığı düzenli toplantılarda ve eğitimin yürütülmesi-geliştirilmesi sürecinde yer almaktadırlar.
Dönem IV’den itibaren değişik staj kurullarına geçiş sürecinde her staj kurulu için bir temsilci seçilmekte ve koordinasyon için aktif olarak görev almaktadır.
Fakülte Kurulu 2001 yılında alınan bir kararla öğrencileri ilgilendiren konularda kurulda bulunmak üzere bir öğrenci temsilcisine kurulda yer verme kararını almıştır.
Eğitim Öğretim Koordinasyon Kuruluna öğrenci temsilciliği düzenli olarak katılmaktadır.
Her eğitim döneminde eğitim programına son şekli verilmeden önce, öğrenci temsilcilerinin de program ile ilgili görüşü istenmektedir.
Her bir dönemin öğrenci temsilcisi ve yardımcısının oluşturduğu 14 kişilik öğrenci temsilciliğinin işleyiş usul ve esasları ile ilişkin bir çalışma bizzat öğrenci temsilcilerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu amaçla kurulacak olan Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilciliği için içerisinde bilgisayar, internet bağlantısı bulunan bu ayrı bir oda sağlanmıştır.
<TABLE border=1 width=433 height=304><TBODY><TR><TD width=146>Ahmet CEYLAN
</TD><TD>HAZIRLIK TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Levent BAHAR
</TD><TD>HAZIRLIK TEMSİLCİ YRD.
</TD></TR><TR><TD width=146>Hicran YEŞİLYURT
</TD><TD>DÖNEM I TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Şahin KIRATLI
</TD><TD>DÖNEM I TEMSİLCİ YRD.
</TD></TR><TR><TD width=146>Mesut ASLAN
</TD><TD>DÖNEM II TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Merve DURSUN
</TD><TD>DÖNEM II TEMSİLC YRD
</TD></TR><TR><TD width=146>Hande DENİZ
</TD><TD>DÖNEM III TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Halil Barış BAŞER
</TD><TD>DÖNEM III TEMSİLCİ YRD
</TD></TR><TR><TD width=146>Özgün ŞANAL
</TD><TD>DÖNEM IV TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Zahid ÖNCÜ
</TD><TD>DÖNEM IV TEMSİLCİ YRD.
</TD></TR><TR><TD width=146>Çağrı KAPTAN
</TD><TD>DÖNEM V TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Emrah AKGÜN
</TD><TD>DÖNEM V TEMSİLCİ YRD.
</TD></TR><TR><TD width=146>Osman CİVAN
</TD><TD>DÖNEM VI TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Sait Volkan MERT
</TD><TD>DÖNEM VI TEMSİLCİ YRD.
</TD></TR><TR><TD width=146>Çağrı KAPTAN
</TD><TD>FAKÜLTE TEMSİLCİSİ
</TD></TR><TR><TD width=146>Mesut ASLAN</TD><TD>FAKÜLTE TEMSİLCİSİ YARDIMCISI</TD></TR></TBODY></TABLE>