PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 ktü tıp fakültesi öğrenci temsilciliği faaliyet raporu

aerol
02-26-2011, 10:24
26 Kasım 2009 tarihinde göreve başladığım “KTÜ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİĞİ” görevini 23 Kasım itibariyle 2010-2012 öğrenci temsilcisi adayı olan değerli kardeşim Rıfkı SARICA’a bırakmanın mutluluğunu yaşıyorum. Göreve geldiğim günden beri aşağıda genel hatlarıyla sıraladığım birçok konuyu sizlerin de desteğini alarak gerçekleştirdim, muhakkak gerçekleştiremediklerim zamanımın ve gücümün yetmediği konular da olmuştur umarım bu eksiklerimi Rıfkı kardeşim kapatıp okulumuzu çok daha iyi yerlere getirir. Bu yüzden içim rahat görevi bırakıyorum. Herkese desteğinden dolayı teşekkür ederim…

Dönem 1-2-3 sınavları açıklama sistemini yenileterek sınav sonuçlarının rahatça öğrenilmesini sağlamak.
Okulumuzun yeni çalışma salonuna klima koydurarak yazın sıcak koşullarında rahatça çalışılabilecek ortam sağlama.
Okulumuzun çalışma salonları ve anfilerin önüne kahve makinelerini getirerek kısa ders aralarında kantine gitme zorunluluğunu kaldırmak.
Anfilerde ve Staj sınıflarında mevcut bulunan projeksiyon aletlerinin değişmesini sağlamak.
Dönem 4 öğrencilerinin yıllardır şikayetçi oldukları staj başlama sırasını değiştirerek herkesin kabul edeceği adil yeni staj başlama sırası getirmek.
Özellikle Dönem 4 öğrencilerinin şikayetçi olduğu önemli bir konu olan Büt tarihlerinde bazı hocalarımızın öğrencilere karşı katı tutumuna karşı önlem olarak o hocalarımızın bütlere katılımını engellemek.
Rektörlüğümüz tarafından düzenlenen birçok sosyal, bilimsel projede okulumuzu bilgilendirerek birçok sosyal ve bilimsel projede okulumuz öğrencilerinin katılımını sağlamak.
Yıllardır değiştirilmeye çalışılan eski çalışma salonu önündeki kapıların açılmasını sağlamak
Okulumuzda mevcut bulunan çalışma salonlarının yetersiz olduğunu gerek dekanlık gerek rektörlük makamlarına ileterek 2011 yılında okulumuzda yeni bir çalışma salonu açılacağının sözünü almak.
Okulumuz öğrencilerinin çok uygun fiyata yararlanabileceği 2011 ekimde açılacağının sözünü aldığım tam teşekküllü yemekhanenin açılmasını sağlamak.
İnt. Dr. Furkan ŞENGÖZ
2009-2010 KTÜ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ