PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düzce Üniversitesi Rektörlük Seçimi Sonuçları


aerol
04-15-2011, 21:57
Düzce (http://www.stetuskop.com/duzce/) Üniversitesi'nde yapılan rektörlük seçimlerinde Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bünyamin Dikici 96 oy, görevdeki Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ise 55 oy aldı. 2006 yılında kurulan Düzce (http://www.stetuskop.com/duzce/) Üniversitesi'nde rektörlük seçimleri bugün üniversitenin konferans salonunda yapıldı.
[/URL]
[URL="http://www.stetuskop.com/duzce/"]Düzce (http://www.haberler.com/haber-resimleri/860/duzce-universitesi-nde-rektorluk-secimleri-ya-2656860_b.jpg) Üniversitesi'nde yapılan rektörlük seçimlerinde Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bünyamin Dikici 96 oy, görevdeki Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ise 55 oy aldı.

2006 yılında kurulan Düzce (http://www.stetuskop.com/duzce/) Üniversitesi'nde rektörlük seçimleri bugün üniversitenin konferans salonunda yapıldı. Rektörlük seçimlerine Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, Prof. Dr. Bünyamin Dikici, Prof. Dr. Metin Aydın, Prof. Dr. Haydar Kamil Çam, Prof. Dr. İsmail Ercan, Prof. Dr. Mehmet Faruk Geyik, Prof. Dr. İsmail Hamdi Kara ve Prof. Dr. Ali Tekin (http://www.stetuskop.com/ali-tekin/) aday olarak katıldı. 224 akademisyenin oy kullandığı seçimlerde Düzce (http://www.stetuskop.com/duzce/) Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bünyamin Dikici 96, Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu 55, Prof. Dr. Kamil Çam 37, Prof. Dr. Metin Aydın 30, diğer 4 adaylar ise birer oy aldı. 2 oy ise geçersiz sayıldı.