PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm branşlarda TUK müferat Komisyonu üyeleri

aerol
06-10-2011, 23:29
MÜFREDAT KOMİSYONU ÜYE LİSTESİKomisyonUzmanlık AlanıAd SoyadAdres10Acil TıpYrd.Doç.Dr.Orhan ÇınarGATA Acil Tıp Anabilim Dalı10Acil TıpProf.Dr.Kerim Gülerİstanbul Üniversitesi Tıp İstanbul Fakültesi10Acil TıpMehmet GülSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi10Acil TıpDoç.Dr.Yücel YavuzAfyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi10Acil TıpDoç.Dr.Figen CoşkunAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi10Acil TıpProf.Dr.N.Yeşim Ç.ŞardanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi10Acil TıpDoç.Dr.Mehtap Bulut BozkurtBursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi10Acil TıpDoç.Dr.Cafer GüloğluDicle Üniversitesi Tıp Fakültesi10Acil TıpDoç.Dr.Doğan Niyazi ÖzüçelikBakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi10Acil TıpDoç.Dr.Erden Erol Ünlüerİzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi10Acil TıpDoç.Dr.Başer CanderSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Mete Korkut GülmenÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Hamit HancıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Yaşar BilgeAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpDoç.Dr.Ali Rıza TümerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Dilek DurakUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Ahmet Nezih KökAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Yasemin BalcıEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.Ergin DülgerGaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi20Adli TıpProf.Dr.İmdat Elmasİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi20Adli TıpDoç.Dr.Harun TuğcuGATA Adli Tıp Anabilim Dalı20Adli TıpDoç.Dr.Haluk İnceAdli Tıp Kurumu30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Yavuz Sinan AydıntuğGATA Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi Anabilim Dalı30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Nejat Bora SayanAnkara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Sina UçkanBaşkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Derviş YılmazGazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Ergun YücelGazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Ferda TaşarHacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Nedim Özerİl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Gülsüm Akİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiProf.Dr.Selçuk BasaMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiDr.Dt.Esra Ertuğ DumanTepebaşı Ağız Diş Sağlığı Merkezi30Ağız, Diş ve Çene CerrahisiDoç.Dr.Oğuzcan Kasapoğluİzmir Diş Eğitim ve Araştırma Hastanesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Cemil DalayÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Selçuk IşıkGATA Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Muzaffer KırışAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Emin MaviliHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Yavuz UyarOkmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Zeki Güzelİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiProf.Dr.Ufuk Emekliİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiDoç.Dr.Adil EryılmazAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiDoç.Dr.Ali Teoman TellioğluDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiDoç.Dr.Reha YavuzerGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi40Ağız, Yüz ve Çene CerrahisiDoç.Dr.Ethem GünerenOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiProf.Dr.Nafiz BozdemirÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiYrd.Doç.Dr.Ümit AydoğanGATA Aile Hekimliği Anabilim Dalı50Aile HekimliğiProf.Dr.Süleyman GörpelioğluDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi50Aile HekimliğiProf.Dr.Okay BaşakAdnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiProf.Dr.İlhami ÜnlüoğluEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiDoç.Dr.Ayşe Palandüzİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiProf.Dr.Hasan Basri ÜstünbaşErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiProf.Dr.Selma ÇiviSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiProf.Dr.Füsun ErsoyYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiDoç.Dr.Yeşim UncuUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi50Aile HekimliğiDoç.Dr.Arzu UzunerMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Ercan Kurt GATA Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı60AlgolojiProf.Dr.Selami AkkuşAnkara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi60AlgolojiProf.Dr.Yeşim AteşAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Atilla İlhanFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Avni BabacanGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Altan ŞahinHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Ersin TanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Serdar Erdineİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Süleyman Özyalçınİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.Gülseren AkyüzMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi60AlgolojiProf.Dr.İbrahim YegülEge Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Hasan OzanGATA Anatomi Anabilim Dalı70AnatomiProf.Dr.Alaittin ElhanAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.İbrahim TekdemirAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Hakan Hamdi ÇelikHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Kayıhan Şahinoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Gülgün KayalıoğluEge Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Yakup GümüşalanKahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Kaan KarabulutSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Muzaffer ŞekerSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi70AnatomiProf.Dr.Hakan ÖztürkMersin Üniversitesi Tıp Fakültesi70AnatomiDoç.Dr.Ayberk KurtUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Ercan Kurt GATA Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Beyazıt DikmenAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Feyhan ÖktemAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Zeynep KayhanBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Ömer KurtipekGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Ülkü AyparHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Sadık ÖzmenAntalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Tülin Aydoğdu TitizAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Ömer Lütfi ErhanFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonProf.Dr.Lütfi Telciİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi80Anesteziyoloji ve ReanimasyonDoç.Dr.Onur ÖzlüDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi90Askeri PsikiyatriDoç.Dr.Ali BozkurtGATA Askeri Psikoloji ve Harp Psikiyatrisi Bilim Dalı90Askeri PsikiyatriProf.Dr.Aytekin ÖzşahinGATA Askeri Psikoloji ve Harp Psikiyatrisi Bilim Dalı90Askeri PsikiyatriProf.Dr.Kamil Nahit ÖzmenlerGATA Askeri Psikoloji ve Harp Psikiyatrisi Bilim Dalı90Askeri PsikiyatriProf.Dr.Haluk SavaşGaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi90Askeri PsikiyatriProf.Dr.Bülent CoşkunKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi100Askeri Sağlık HizmetleriProf.Dr.Metin HasdeGATA Askeri Sağlık Hizmetleri Anabilim Dalı100Askeri Sağlık HizmetleriDoç.Dr.Mustafa ÖzerGATA Askeri Sağlık Hizmetleri Anabilim Dalı100Askeri Sağlık HizmetleriYrd.Doç.Dr.Mehmet ÇetinGATA Askeri Sağlık Hizmetleri Anabilim Dalı110Beyin ve Sinir CerrahisiProf.Dr.Mehmet K. DaneyemezGATA Beyin ve Sinir Cerrahisi ABD110Beyin ve Sinir CerrahisiDoç.Dr.Ağahan ÜnlüAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi110Beyin ve Sinir CerrahisiProf.Dr.Mehmet Yaşar Kaynarİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi110Beyin ve Sinir CerrahisiProf.Dr.Ö.Faruk Ünalİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi110Beyin ve Sinir CerrahisiProf.Dr.Ali KurtsoyErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi110Beyin ve Sinir CerrahisiDoç.Dr.Deniz BelenAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi110Beyin ve Sinir CerrahisiDoç.Dr.Ethem BeşkonaklıAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi110Beyin ve Sinir CerrahisiDoç.Dr.Murat BağbekDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi110Beyin ve Sinir CerrahisiDoç.Dr.Mustafa BerkerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi110Beyin ve Sinir CerrahisiProf.Dr.Tunçalp ÖzgenHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi110Beyin ve Sinir CerrahisiDoç.Dr.Selçuk YılmazlarUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Yusuf Peker GATA Genel Cerrahi Anabilim Dalı 120Cerrahi OnkolojiDr.Erhan ErdemDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Hikmet AkgülAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Hilmi KocaoğluAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Salim DemirciAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Savaş KoçakAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Mikdat BozerFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Osman AbbasoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Muammer KaraayvazÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Abdullah İğciİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi120Cerrahi OnkolojiProf.Dr.Dursun Buğraİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Necdet AytaçÇukurova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Halk Sağlığı AD.130Çevre SağlığıProf.Dr.Ömer Faruk TekbaşGATA Çevre Sağlığı Bilim Dalı 130Çevre SağlığıProf.Dr.Meltem ÇölAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Çağatay GülerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıDoç.Dr.Songül VaizoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Ahmet Arvasİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Gülbin Gökçayİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Günay Güngörİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Ali Osman KarababaEge Üniversitesi Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Cihat DündarOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi130Çevre SağlığıProf.Dr.Şennur DabakOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi140Çocuk AcilProf.Dr.Emin Ünüvarİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi140Çocuk AcilProf.Dr.Metin Karaböcüoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi140Çocuk AcilProf.Dr.Nedret Uzelİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi140Çocuk AcilProf.Dr.Raif Üçselİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi140Çocuk AcilProf.Dr.Tolga KöylüoğluEge Üniversitesi Tıp Fakültesi140Çocuk AcilDoç.Dr.Hayri Levent YılmazÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi140Çocuk AcilDoç.Dr.Özlem TekşamHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi140Çocuk AcilDoç.Dr.Murat DumanDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiProf.Dr.Güngör KaragüzelAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiProf.Dr.Mustafa MelikoğluAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiProf.Dr.Cenk Büyükünalİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiProf.Dr.Alaattin Çelikİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiProf.Dr.Tolga DağlıMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiDoç.Dr.Serdar İskitÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiDoç.Dr.İlhami SürerGATA Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı150Çocuk CerrahisiDoç.Dr.Tuğrul TiryakiDışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi150Çocuk CerrahisiProf.Dr.M.Emin ŞenocakHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi150Çocuk CerrahisiDoç.Dr.Ali İhsan DokucuŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi150Çocuk CerrahisiDoç.Dr.İrfan KaracaBehçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğtim ve Araştırma Hastanesi160Çocuk EndokrinolojisiYrd.Doç.Dr.M.Emre TaşçılarGATA Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Gönül ÖcalAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Peyami CinasGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Ömer TarımUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Behzat ÖzkanAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Abdullah BereketMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Selim KurtoğluErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Yaşar CesurYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiDoç.Dr.Zehra AycanDr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi160Çocuk EndokrinolojisiDoç.Dr.Nesibe AndıranFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi160Çocuk EndokrinolojisiProf.Dr.Oya Ercanİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Necmi AksarayÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıDoç.Dr.Ergin ÇiftçiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Erdal İnceAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıDoç.Dr.Ateş KaraHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Mehmet CeyhanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Mustafa HacımustafaoğluUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Yıldız Camcıoğluİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Nuran Salmanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıProf.Dr.Mustafa BakırMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıDoç.Dr.Gönül TanırDr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi170Çocuk Enfeksiyon HastalıklarıDoç.Dr.Nurşen BeletOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiYrd.Doç.Dr.Necati BalamtekinGATA Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Aydan KansuAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Buket DalgıçGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Hasan ÖzenHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Figen Çulluİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Tufan Kutluİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Semra Sökücüİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Sema AydoğduEge Üniversitesi Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Ayhan Gazi KalaycıOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi180Çocuk GastroenterolojisiDr.Şamil HızlıKeçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi180Çocuk GastroenterolojisiProf.Dr.Aysel YüceHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Ergül Tuçbilek 190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Sevim Balcı 190Çocuk Genetik HastalıklarıDoç.Dr.Yasemin AlanayHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Koray BoduroğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Mehmet AlikaşifoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Adnan Yükselİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Beyhan Tüysüzİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Memnune Apakİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Nursen ElçioğluMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi190Çocuk Genetik HastalıklarıProf.Dr.Gönül OğurOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.İpek TürktaşGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Deniz Doğru ErsözHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Uğur ÖzçelikHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Ayhan Göçmen 200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Ayper Somerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Nermin Gülerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Elif DağlıMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıDoç.Dr.Ebru YalçınHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Nural KiperHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıDoç.Dr.Demet Demirkolİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi200Çocuk Göğüs HastalıklarıDoç.Dr.Bülent karadağMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Vedat KöseoğluGATA Çocuk Onkolojisi Bilim Dalı210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Bahattin TunçDışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.İnci İlhanDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Murat TuncerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Akif YeşilipekAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Adalet MeralUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Bülent Zülfikarİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Mehmet Akif ÖzdemirErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.A. Faik ÖnerYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiDoç.Dr.Lale OlcayDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi210Çocuk Hematolojisi ve OnkolojisiProf.Dr.Münevver BüyükpamukçuHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Fatih ÖzkaragözFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Sadık DemirsoyGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Bülent ŞekerelHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Şebnem KılıçUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Mustafa BakırMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Alişan YıldıranOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıDoç.Dr.Can Naci KocabaşDışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıDoç.Dr.İlknur BostancıDr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Ayfer TuncerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Ş. Özden SanalHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi220Çocuk İmmünolojisi ve Alerji HastalıklarıDoç.Dr.İsmail ReisliSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Ertuğrul ÖzalGATA Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Ali KutsalDr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Mustafa PaçTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Sait AşlamacıBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Coşkun İkizlerUfuk Üniversitesi Tıp Fakültesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Tayyar Sarıoğluİstanbul Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Emin Tireliİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.Kanat ÖzışıkDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.Uğursay KızıltepeDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi230Çocuk Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.Işık Şenkaya SağnakUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Mustafa Koray LenkGATA Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalı240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Ayşe Nur PaçTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Semra AtalayAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Süheyla ÖzkutluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Ergun ÇilUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Naci CevizAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Ahmet ÇelebiDr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Volkan TuzcuMehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Vedide Tavlıİstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Bülent OranSelçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi240Çocuk KardiyolojisiProf.Dr.Sedef TunaoğluGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Gülden Gökçayİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıYrd.Doç.Dr.H.İbrahim AydınGATA Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Alev HasanoğluGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Fatih Süheyl ÖzgülGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıDoç.Dr.Serap KalkanoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Ayşegül TokatlıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Turgay CoşkunHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Ahmet Aydınİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Sultan AydoğduEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Mübeccel Demirkolİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Mahmut ÇokerEge Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Mustafa KendirciErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi250Çocuk Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Fatoş TanzerCumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Ali AnaratÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Fatoş YalçınkayaAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Ayşin BakkaloğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Nesrin BeşbaşHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Lale Severİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Ahmet Nayırİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Harika AlpayMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Zübeyde GündüzErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiProf.Dr.Şükrü ArslanOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi260Çocuk NefrolojisiDoç.Dr.Faysal GökGATA Çocuk Nefrolojisi Bilim Dalı260Çocuk NefrolojisiDoç.Dr.Osman DönmezUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Rıdvan AkınGATA Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Nimet KabakuşKeçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Ayşe SerdaroğluGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Güzide TuranlıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Dilşad TürkdoğanMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Sefer KumandaşErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Kürşat AydınSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Haydar Ali TaşdemirOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Akın İşcanHarran Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiProf.Dr.Müjgan SönmezKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi270Çocuk NörolojisiDoç.Dr.Kutluhan YılmazGaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiProf.Dr.Mustafa TaşarGATA Radyoloji Anabilim Dalı280Çocuk RadyolojisiProf.Dr.Suat FitözAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiProf.Dr.Mithat HaliloğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiProf.Dr.Sebuh Kuruğoğluİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiProf.Dr.Handan ÇakmakçıDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiDoç.Dr.Süreyya SoyupakÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiDoç.Dr.Murat KocaoğluGATA Çocuk Radyolojisi Anabilim Dalı280Çocuk RadyolojisiDoç.Dr.Suna Özkan OktarGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiDoç.Dr.Zeynep YazıcıUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiDoç.Dr.Ensar Yekelerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi280Çocuk RadyolojisiDoç.Dr.Ali YıkılmazErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi290Çocuk RomatolojisiProf.Dr.Seza ÖzenHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi290Çocuk RomatolojisiProf.Dr.Özgür Kasapçopurİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi290Çocuk RomatolojisiProf.Dr.Ayşin BakkaloğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi290Çocuk RomatolojisiProf.Dr.Erbil ÜnsalDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi290Çocuk RomatolojisiProf.Dr.İsmail İşlekOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi290Çocuk RomatolojisiDoç.Dr.Faysal GökGATA Çocuk Nefrolojisi Bilim Dalı290Çocuk RomatolojisiDoç.Dr.Gülay DemircinDr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi290Çocuk RomatolojisiProf.Dr.Ayşe Huri Özdoğanİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Ahmet Emin KürekçiGATA Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Nimet KabakuşKeçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Gülsev KaleHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Nihat SapanUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Murat ElevliHaseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Emin Ünüvarİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Sevgi MirEge Üniversitesi Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Dursun OdabaşKonya Eğitim Araştırma Hastanesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Hasan KoçSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Akın İşcanHarran Üniversitesi Tıp Fakültesi300Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Can Demir KaracanDr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Ünal ZorludemirÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Murat DayançGATA Üroloji Anabilim Dalı310Çocuk ÜrolojisiDoç.Dr.Cankon GermiyanoğluAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Serdar TekgülHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Nizamettin KılıçUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Abdurrahman ÖnenDicle Üniversitesi Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Hamit OkurGöztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Haluk Emirİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Haluk Anderİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiProf.Dr.Ali AvanoğluEge Üniversitesi Tıp Fakültesi310Çocuk ÜrolojisiDoç.Dr.Tarkan SoygürAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Bahar GöklerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Füsun ÇuhadaroğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Nahit Motavalli Mukaddesİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Salih Zoroğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Mücahit ÖztürkYeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Süha MiralDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Sema KandilKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Suna Taneli 320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Tümer TürkbayGATA Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Esin ÖzatalayAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi320Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Osman Abalıİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Dinçer YıldızdaşÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıUzm.Dr.Abdülbaki KaraoğluGATA Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı330Çocuk Yoğun BakımıProf.Dr.Metin Karaböcüoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıYrd.Doç.Dr.Gökhan KalkanOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Tanıl KendirliAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıYrd.Doç.Dr.Benan BayrakçıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Mehmet BoşnakDicle Üniversitesi Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Agop Çıtakİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Demet Demirkolİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Tolga KöroğluDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi330Çocuk Yoğun BakımıDoç.Dr.Bülent KarapınarEge Üniversitesi Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Zafer KurumluGATA Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı 340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Gül ErkinHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Mustafa Teoman ErdemAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Yalçın Tüzünİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Afet Akdağ Köseİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Can Baykalİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Şebnem ÖzkanEge Üniversitesi Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Mustafa Şenolİnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıDoç.Dr.Ahmet MetinAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıProf.Dr.Ayşen KaradumanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi340Deri ve Zührevi HastalıklarıDoç.Dr.Mehmet Salih Gürelİstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi350El CerrahisiProf.Dr.Mustafa BaşbozkurtGATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı350El CerrahisiProf.Dr.Mehmet DemirtaşAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi350El CerrahisiProf.Dr.Abdullah KeçikHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi350El CerrahisiProf.Dr.Gürsel LeblebicioğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi350El CerrahisiProf.Dr.Selçuk AkınUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi350El CerrahisiProf.Dr.Tufan KaleliUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi350El CerrahisiProf.Dr.Murat Topalanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi350El CerrahisiDoç.Dr.Yüksel ÖzkanBursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi350El CerrahisiDoç.Dr.Soner TatlıdereŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi350El CerrahisiProf.Dr.Türker Özkanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi350El CerrahisiDoç.Dr.Kadir BacakoğluDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Veli AslanalpGATA Diş Hastalıkları ve Tedavisi ABD360EndodontiProf.Dr.Bade SonatAnkara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Selmin Aşcıİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Sema Yıldırımİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Tayfun AlaçamGazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Bahar Özçelik Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Faruk Haznedaroğluİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Nevin KartalMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.Bilge Hakan ŞenEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiProf.Dr.M. Kemal ÇalışkanEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi360EndodontiDoç.Dr.Hikmet AydemirOndokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Ömer AzalGATA Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Sevim GüllüAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıDoç.Dr.Ayhan KarakoçGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Metin ArslanGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Miyase BayraktarHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Yüksel AltıntaşŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıDoç.Dr.Yalçın AralAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıDoç.Dr.Serdar GülerAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Aydan UsmanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Neşe Çolakİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi370Endokrinoloji ve Metabolizma HastalıklarıProf.Dr.Cihangir EremKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Can Polat EyigünGATA Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Mehmet TaşyaranAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Fatma UlutanGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Reşit MıstıkUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Ayhan AkbulutFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Recep Öztürkİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Canan AgalarKırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Haluk VahaboğluKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Sırrı KılıçMehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiProf.Dr.Mustafa SünbülOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi380Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiDoç.Dr.Hürrem BodurAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Betül UlukolAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Meltem ÇölAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Levent AkınHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Sabahat TezcanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiYrd.Doç.Dr.Sibel AşçıoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Necati DedeoğluAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Gül ErgörDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Feride Bilgehan Aksu SaçaklıoğluEge Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiProf.Dr.Onur HamzaoğluKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi390EpidemiyolojiDoç.Dr.Selim KılıçGATA Epidemiyoloji Bilim Dalı390EpidemiyolojiDoç.Dr.Banu ÇakırHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.A.Kenan TanGATA Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoç.Dr.Füsun KöseoğluAnkara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.Selami AkkuşAnkara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.Halil Koyuncuİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.Hatice UğurluSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.Ömer KuruOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.İbrahim TekeoğluYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.Vural KavuncuAfyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoç.Dr.Hatice Rana ErdemAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonDoç.Dr.Sumru ÖzelAnkara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi400Fiziksel Tıp ve RehabilitasyonProf.Dr.Zafer Hasçelik Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.S. Sadi KurdakÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Ahmet ErgünAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Güldal GüleçUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Sedat AkarAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Fehmi ÖzgünerSüleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Ümmihan İşoğlu Alkaçİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Sami AydoğanErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Hakkı GökbelSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi410FizyolojiProf.Dr.Cafer MarangozOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi410FizyolojiDoç.Dr.Ahmet KorkmazGATA Fizyoloji Anabilim Dalı410FizyolojiDoç.Dr.Dicle BalkancıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi420Gastroenteroloji CerrahisiUzm.Dr.Canbek SevenTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi420Gastroenteroloji CerrahisiUzm.Dr.Yusuf ÖzoğulTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi420Gastroenteroloji CerrahisiProf.Dr.Ali Akyüzİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi420Gastroenteroloji CerrahisiProf.Dr.Sümer Yamanerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi420Gastroenteroloji CerrahisiDoç.Dr.Abdurrahman ŞimşekGATA Genel Cerrahi Anabilim Dalı420Gastroenteroloji CerrahisiDoç.Dr.Haldun GündoğduAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi420Gastroenteroloji CerrahisiDoç.Dr.Birol BostancıTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi420Gastroenteroloji CerrahisiDoç.Dr.Musa AkoğluTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi420Gastroenteroloji CerrahisiDoç.Dr.Sinan YolTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi420Gastroenteroloji CerrahisiDoç.Dr.Bülent TırnaksızHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi430GastroenterolojiProf.Dr.Sait BağcıGATA Gastroenteroloji Bilim Dalı430GastroenterolojiProf.Dr.Hasan ÖzkanAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi430GastroenterolojiProf.Dr.Bülent SivriHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi430GastroenterolojiProf.Dr.Yusuf BayraktarHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi430GastroenterolojiProf.Dr.Abdurrahman KadayıfçıGaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi430GastroenterolojiProf.Dr.Fatih Beşışıkİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi430GastroenterolojiProf.Dr.Ahmet BektaşOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi430GastroenterolojiDoç.Dr.Yaşar NazlıgülKeçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi430GastroenterolojiDoç.Dr.Meral AkdoğanTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi430GastroenterolojiDoç.Dr.İlyas TuncerGöztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi430GastroenterolojiDoç.Dr.Osman ErsoyAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği440Genel CerrahiProf.Dr.Erdoğan SözüerErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Orhan KozakGATA Genel Cerrahi Anabilim Dalı440Genel CerrahiProf.Dr.Ömer AranHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Sadık KılıçturgayUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Recep Güloğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Cem TerziDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Cüneyt HoşcoşkunEge Üniversitesi Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Ömer KarahanKonya Eğitim Araştırma Hastanesi440Genel CerrahiProf.Dr.Adil KartalSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi440Genel CerrahiProf.Dr.Osman Nuri DilekSakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi440Genel CerrahiProf.Dr.Osman GülerMehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi450GeriatriÜmit AteşkanAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi450GeriatriProf.Dr.Servet ArıoğulHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi450GeriatriProf.Dr.Deniz Suna Erdinçlerİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi450GeriatriProf.Dr.Tanju Beğerİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi450GeriatriProf.Dr.Vecdet Tezcanİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi450GeriatriProf.Dr.M.Akif Karanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi450GeriatriDoç.Dr.Hüseyin DorukGATA Geriatri Bilim Dalı450GeriatriDoç.Dr.Teslime AtlıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi450GeriatriDoç.Dr.Mustafa CankurtaranHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Onur GençGATA Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Adem GüngörAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Şevket KavukçuAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Cengiz GebitekinUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Yener YörükTrakya Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiDoç.Dr.Akın Eraslan BalcıFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiDoç.Dr.Nurettin KaraoğlanoğluAtatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi460Göğüs CerrahisiOp.Dr.Sadi KayaAtatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Metin DemircinHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi460Göğüs CerrahisiDoç.Dr.Ömer SoysalBezm-i Alem Vakıf Gureba Hastanesi460Göğüs CerrahisiProf.Dr.Şükrü Dilegeİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Hayati BilgiçGATA Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Anabilim Dalı470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Zeki YıldırımFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Can ÖztürkGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Muzaffer MetintaşEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Feyza Erkanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (erkanfeyza@gmail.com)470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Kürşat UzunSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Tevfik ÖzlüKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıProf.Dr.Ahmet Altay ŞahinHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıDoç.Dr.Nurhan KöksalFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi470Göğüs HastalıklarıDoç.Dr.Adnan YılmazSüreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi470Göğüs HastalıklarıDoç.Dr.Erdoğan ÇetinkayaYedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Fatih Mehmet MutluGATA Göz Hastalıkları Anabilim Dalı480Göz HastalıklarıDoç.Dr.Özlem Evren KemerAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Şaban ŞimşekAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Hikmet ÖzçetinUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Ahmet DemirokProf.Dr.N.Reşat Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Mehmet Akif Özdamarİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Osman SaatçiDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Nazmi ZenginSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi480Göz HastalıklarıDoç.Dr.Sunay DumanAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.Faruk ÖztürkUlucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi480Göz HastalıklarıProf.Dr.İlknur Tutkunİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Metin HasdeGATA Halk Sağlığı Anabilim Dalı490Halk SağlığıProf.Dr.Şevkat Bahar ÖzvarışHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Nazmi BilirHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD.490Halk SağlığıProf.Dr.Melikşah ErtemDicle Üniversitesi Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Selma MetintaşEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Said BodurSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Gülsen Günerİnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Zafer ÖztekHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi490Halk SağlığıDoç.Dr.Kayıhan PalaUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi490Halk SağlığıProf.Dr.Selma Karabeyİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi490Halk SağlığıDoç.Dr.Işıl MaralMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi500Harp CerrahisiProf.Dr.Ali İhsan UzarGATA Harp Cerrahisi Bilim Dalı500Harp CerrahisiYrd.Doc.Dr.Mehmet Eryılmaz GATA Harp Cerrahisi Bilim Dalı500Harp CerrahisiYrd.Doc.Dr.Mustafa Tahir ÖzerGATA Harp Cerrahisi Bilim Dalı500Harp CerrahisiProf.Dr.Ali CoşkunKeçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi500Harp CerrahisiYusuf Alper KılıçHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi500Harp CerrahisiProf.Dr.Fatih AğalarKırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi500Harp CerrahisiProf.Dr.Cemalettin Ertekinİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi510Hava ve Uzay HekimliğiYrd.Doç.Dr.Mustafa AlanBaromed Özel Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Nasuh Akar Mah. 1.Cad. 43/A-B Balgat510Hava ve Uzay HekimliğiDr.Sermet Demircioğlu 510Hava ve Uzay HekimliğiProf.Dr.Hasan Fehmi TöreUfuk Üniversitesi Tıp Fakültesi510Hava ve Uzay HekimliğiAhmet Şen 510Hava ve Uzay HekimliğiDoç.Dr.Muzaffer Çetingüçİsmet İnönü Cad. Gürel İş Hanı No: 14/17510Hava ve Uzay HekimliğiDoç.Dr.Ahmet AkınGATA Hava ve Uzay Hekimliği Merkez ve Anabilim Dalı520HematolojiProf.Dr.Cengiz BeyanGATA Hematoloji Bilim Dalı520HematolojiProf.Dr.İmdat DilekAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi520HematolojiProf.Dr.Gülhan GürmanAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi520HematolojiDoç.Dr.Sema KarakuşBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi520HematolojiProf.Dr.İbrahim HaznedaroğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi520HematolojiProf.Dr.Rıdvan AliUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi520HematolojiProf.Dr.Orhan AyyıldızDicle Üniversitesi Tıp Fakültesi520HematolojiDoç.Dr.Gülsüm ÖzetAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi520HematolojiDoç.Dr.Fevzi AltuntaşDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi520HematolojiProf.Dr.Taner DemirerAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi520HematolojiProf.Dr.Ali KoşarFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.M.Kemal IrmakGATA Yüksek Bilim Konseyi (Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı) 530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Cengiz GüvenAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Atilla DağdevirenBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Osman ÖzcanFatih Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Zeynep KahveciUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Alparslan GökçimenSüleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Hakkı DalçıkKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Murat AktanSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Süleyman KaplanOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.A.Nur ÇakarHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi530Histoloji ve EmbriyolojiProf.Dr.Seyhun Solakoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Ali Uğur UralGATA Hematoloji Bilim Dalı540İç HastalıklarıProf.Dr.Necati ÖrmeciAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Alper GürlekHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Bülent SivriHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Serhat ÜnalHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Aytekin OğuzGöztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Kadir BiberoğluDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıDoç.Dr.Gül GürsoyAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi540İç HastalıklarıErdal EskioğluAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Cemil Taşçıoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi540İç HastalıklarıProf.Dr.Kerim Gülerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Gülay KınıklıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Murat TurgayAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Yavuz DemirelAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Zeynep MısırlıgilAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Taşkın ŞentürkAdnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıDoç.Dr.Çağlar Çuhadaroğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Bahattin Çolakoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Ali KokuludağDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıProf.Dr.Aytül SinDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıDoç.Dr.Osman ŞENERGATA Alerji Hastalıkları Bilim Dalı550İmmünoloji ve Alerji HastalıklarıDoç.Dr.Gül KarakayaHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi560İş ve Meslek HastalıklarıUzm.Dr.Cebrail ŞimşekAtatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi560İş ve Meslek HastalıklarıUzm.Dr.Zehra Hamiyet RehberGATA Acil Tıp Anabilim Dalı560İş ve Meslek HastalıklarıProf.Dr.Remzi AygünGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi560İş ve Meslek HastalıklarıProf.Dr.Nazmi BilirHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD.560İş ve Meslek HastalıklarıProf.Dr.Zeki Kılıçarslanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi560İş ve Meslek HastalıklarıProf.Dr.İbrahim AkkurtCumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hast. ABD Başkanı560İş ve Meslek HastalıklarıProf.Dr.Arif ÇımrınDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi560İş ve Meslek HastalıklarıDr.Hınç YılmazAnkara Meslek Hastalıkları Hastanesi560İş ve Meslek HastalıklarıDoç.Dr.Ali Naci YıldızHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi560İş ve Meslek HastalıklarıDr.Özkan Kaan Karadağ İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi560İş ve Meslek HastalıklarıProf.Dr.Bedia Ayhan Özyıldırımİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi560İş ve Meslek HastalıklarıDoç.Dr.Yücel DemiralDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Ali Ayhan Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Ali HaberalBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Kunter YüceHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Selçuk Z. TuncerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Tufan BilginUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Faruk Buyruİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Serdar SerinErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiDoç.Dr.Müfit Cemal YenenGATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiDoç.Dr.Faruk KöseTunalı Hilmi C 70/11 Kavaklıdere570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiProf.Dr.Macit Arvasİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi570Jinekolojik Onkoloji CerrahisiDoç.Dr.Çetin Çelik Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.L.Esat Üstün OrhonGATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Nedim ÇiçekDr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumDoç.Dr.İsmail DölenEtlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Bülent TıraşGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Gürkan UncuUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Hakan KayaSüleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Ahmet GöçmenÜmraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumDoç.Dr.Filiz AvşarAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumDoç.Dr.Ümit GöktolgaSağlık Bakanlığı Merkez.580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Kutay BiberoğluGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi580Kadın Hastalıkları ve DoğumProf.Dr.Sinan BeksaçHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi590Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Mehmet ArslanGATA Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı590Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Erol ŞenerAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Mustafa PaçTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.Ali Gürbüzİzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.Mehmet Ali ÖzatikTürkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.İlhan PaşaoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi590Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.Işık Şenkaya SağnakUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi590Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.İbrahim YekelerDr.Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiDoç.Dr.İhsan BakırMehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Tayyar SarıoğluAcıbadem Üniversitesi Acıbadem Bakırköy Hastanesi590Kalp ve Damar CerrahisiProf.Dr.Enver Dayıoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi600KardiyolojiProf.Dr.Hayrettin KaraerenGATA Kardiyoloji Anabilim Dalı600KardiyolojiProf.Dr.Çetin ErolAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi600KardiyolojiProf.Dr.Adnan AbacıGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi600KardiyolojiProf.Dr.Dilek YeşilbursaUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi600KardiyolojiProf.Dr.M Sıddık ÜlgenDicle Üniversitesi Tıp Fakültesi600KardiyolojiProf.Dr.Kurtuluş ÖzdemirSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi600KardiyolojiDoç.Dr.Ramazan AkdemirDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi600KardiyolojiDoç.Dr.Ali Metin EsenKartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi600KardiyolojiDoç.Dr.Cihangir KaymazKartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi600KardiyolojiProf.Dr.Fehmi Mercanoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi600KardiyolojiProf.Dr.Mehmet AğırbaşlıMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Zeki GökçilGATA Nöroloji Anabilim Dalı610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Ömer AnlarAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Bülent ElibolHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Kubilay VarlıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Yalçın YılıkoğluAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Burhanettin UludağEge Üniversitesi Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Zafer ÇolakoğluEge Üniversitesi Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Mustafa ErtaşAnadolu Caddesi No.1 Bayramoğlu Çıkışı, Çayırova Mevkii,
Gebze610Klinik NörofizyolojiDoç.Dr.Fikri AkAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi610Klinik NörofizyolojiProf.Dr.Jale Yazıcıİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi610Klinik NörofizyolojiDoç.Dr.Hacer Tilki ErdemOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Mustafa GerekGATA Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Murat KaraşenKeçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Suat ÖzbilenGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Yıldırım BeyazıtGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Suat TurgutŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Asım Kaytazİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Alper TutkunMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıDoç.Dr.Hüseyin DereAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıDoç.Dr.Hakan KorkmazDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Levent SennaroğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi620Kulak Burun Boğaz HastalıklarıProf.Dr.Yahya Güldikenİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi630NefrolojiProf.Dr.Kayser ÇağlarGATA Nefroloji Bilim Dalı630NefrolojiProf.Dr.Kenan AteşAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi630NefrolojiProf.Dr.Bülent AltunHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi630NefrolojiProf.Dr.Gültekin SüleymanlarAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi630NefrolojiProf.Dr.Tevfik Ecderİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi630NefrolojiProf.Dr.Yılmaz SelçukSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi630NefrolojiProf.Dr.Reha ErkoçYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi630NefrolojiDoç.Dr.Ali Rıza OdabaşAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi630NefrolojiProf.Dr.Çetin TurganHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi630NefrolojiDoç.Dr.Ramazan ÇetinkayaAntalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi630NefrolojiProf.Dr.Şükrü Severİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi640NeonatolojiProf.Dr.Uğur DilmenDr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi640NeonatolojiProf.Dr.Şule YiğitHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi640NeonatolojiProf.Dr.Fahri OvalıZeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi640NeonatolojiProf.Dr.Türkan Dağoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi640NeonatolojiProf.Dr.Rahmi ÖrsSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi640NeonatolojiProf.Dr.Şükrü KüçüködükOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi640NeonatolojiProf.Dr.Yakup AslanKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi640NeonatolojiProf.Dr.Ercan KırımiYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi640NeonatolojiDoç.Dr.S.Ümit SarıcıGATA Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı 640NeonatolojiProf.Dr.Gülsevin Tekinalp Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi640NeonatolojiDoç.Dr.Esra ÖzerTepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi650NörolojiProf.Dr.Yaşar KütükçüGATA Nöroloji Anabilim Dalı650NörolojiDoç.Dr.Şerefnur ÖztürkAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi650NörolojiUzm.Dr.Fikri AkAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi650NörolojiProf.Dr.Orhan DenizAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi650NörolojiProf.Dr.Süleyman KutluhanSüleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi650NörolojiProf.Dr.Orhan DemirSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi650NörolojiProf.Dr.Süleyman İlhanSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi650NörolojiProf.Dr.Kaynak SeleklerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi650NörolojiDoç.Dr.Necdet KarlıUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi650NörolojiProf.Dr.Serpil BulutFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi650NörolojiProf.Dr.Ali Emre Ögeİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi660Nükleer TıpProf.Dr.Mehmet Ali ÖzgüvenGATA Nükleer Tıp Anabilim Dalı660Nükleer TıpProf.Dr.Mustafa ÜnlüGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi660Nükleer TıpProf.Dr.Tamer AtaseverGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi660Nükleer TıpProf.Dr.Fevzi TamgaçUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi660Nükleer TıpProf.Dr.Erhan VaroğluAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi660Nükleer TıpProf.Dr.İlhami Usluİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi660Nükleer TıpDoç.Dr.Cüneyt Türkmenİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi660Nükleer TıpDoç.Dr.Gülin Vural UçmakDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi660Nükleer TıpDoç.Dr.Özlem KüçükAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi660Nükleer TıpProf.Dr.Biray CanerHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi660Nükleer TıpDoç.Dr.Oktay SarıSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi670OrtodontiProf.Dr.Deniz SağdıçGATA Ortodonti Anabilim Dalı670OrtodontiDr.Serhat ÖzsoyTopraklı Ağız Diş Sağlığı Merkezi670OrtodontiProf.Dr.Metin OrhanGazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi670OrtodontiProf.Dr.Sema YükselGazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi670OrtodontiProf.Dr.Tülin ArunYeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi670OrtodontiDr.Pınar Saatçıİzmir Diş Hastanesi670OrtodontiUzm.Dr.Elif Ertaşİzmir Diş Hastanesi670OrtodontiProf.Dr.Servet DoğanEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi670OrtodontiProf.Dr.Ali İhya KaramanKocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi670OrtodontiDr.Melih Yücel SüveriTopraklık Ağız Diş Sağlığı Merkezi670OrtodontiProf.Dr.Selim ArıcıOndokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi680Ortopedi ve TravmatolojiProf.Dr.Ali ŞehirlioğluGATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı680Ortopedi ve TravmatolojiProf.Dr.Mehmet DemirtaşAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi680Ortopedi ve TravmatolojiProf.Dr.Hakan ÖmeroğluEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi680Ortopedi ve TravmatolojiProf.Dr.Fuat AkpınarÜmraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi680Ortopedi ve TravmatolojiDoç.Dr.Önder Kılıçoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi680Ortopedi ve TravmatolojiProf.Dr.Yılmaz TomakOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi680Ortopedi ve TravmatolojiDoç.Dr.Ahmet UçanelAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi680Ortopedi ve TravmatolojiDoç.Dr.Murat BozkurtDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi680Ortopedi ve TravmatolojiProf.Dr.Mümtaz AlpaslanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi680Ortopedi ve TravmatolojiDoç.Dr.Mücahit GörgeçHaydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi680Ortopedi ve TravmatolojiDoç.Dr.Akif KaygusuzMetin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi690PedodontiProf.Dr.Erman AkbulutGATA Pedodonti Anabilim Dalı690PedodontiProf.Dr.Nil AltayHacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiProf.Dr.Fatma AtakulDicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiProf.Dr.Elif Sepetİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiProf.Dr.Gamze Arenİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiProf.Dr.Ali MenteşMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiDoç.Dr.Cem DoğanÇukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiDr.Dt.Buğra Özen Tepebaşı Ağız Diş Sağlığı Merkezi690PedodontiDr.Dt.Harun CanoğluTepebaşı Ağız Diş Sağlığı Merkezi690PedodontiProf.Dr.Zafer ÇehreliHacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi690PedodontiProf.Dr.Ertuğrul SabahEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiUzm.Dr.Özcan AltınelGATA Genel Cerrahi Anabilim Dalı700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Cüneyt KöksoyAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Erdal AnadolAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.İskender AlaçayırAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Uğur BengisuAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Fatih Gençİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Murat KayabalıŞişli Florence Nightingale Hastanesi
Abide-i Hürriyet Cad. No: 290700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Selçuk Baktıroğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiDoç.Dr.Murat BayazıtŞimşek Sokak No:29 06540 Kavaklıdere700Periferik Damar CerrahisiDoç.Dr.Murat Aksoyİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi700Periferik Damar CerrahisiProf.Dr.Mehmet Kurdoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Ali ErgünGATA Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı710PerinatolojiProf.Dr.Acar KoçAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Özgür DerenHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Yalçın KimyaUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Cihat Şenİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Atıl Yükselİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Mustafa BaşbuğErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi710PerinatolojiProf.Dr.Ali AcarSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi710PerinatolojiDoç.Dr.Nuri DanışmanDr.Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi710PerinatolojiProf.Dr.Zeki TanerGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi710PerinatolojiDoç.Dr.Sefa KelekçiEge Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi720PeriodontolojiProf.Dr.Atilla ÖzdemirGATA Periodontoloji Anabilim Dalı720PeriodontolojiYrd.Doç.Dr.Serdar SütcüTepebaşı Ağız Diş Sağlığı Merkezi720PeriodontolojiProf.Dr.Meral GünhanAnkara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiProf.Dr.Erhan Fıratlıİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiProf.Dr.Serdar Çintanİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiProf.Dr.Şükrü KandemirEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiDr.Dt.Didem ErgüvenTepebaşı Ağız Diş Sağlığı Merkezi720PeriodontolojiProf.Dr.Korkut Demirel İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiProf.Dr.Bahar KuruMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiProf.Dr.Tunç İlgenliEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi720PeriodontolojiDoç.Dr.İsmet DuranSelçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Selçuk IşıkGATA Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Uğur KoçerAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiDoç.Dr.Sühan AyhanGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiDoç.Dr.Aycan KayıkcıoğluHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Ramazan KahveciUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Cemal AygıtBağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Oğuz Çetinkaleİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiDoç.Dr.Ali Teoman TellioğluDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Figen ÖzgürHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiDoç.Dr.Mustafa TercanHaydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi730Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik CerrahiProf.Dr.Orhan Çizmeciİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Bedri BeydemirGATA Yüksek Bilim Konseyi (Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı)740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Bülent UludağAnkara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Şenay CanayHacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Erman Tuncerİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Sabire Değerİstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Yasemin ÖzkanMarmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi740Protetik Diş TedavisiProf.Dr.Gürcan EskitaşçıoğluYüzüncü Yıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fak740Protetik Diş TedavisiDr.Burak Gökdeniz 75. Yıl Ağız Diş Sağlığı Merkezi740Protetik Diş TedavisiDoç.Dr.Mehmet Ali KılıçaslanBalgat Ağız Diş Sağlığı Merkezi740Protetik Diş TedavisiDoç.Dr.Tennure Yazanelİzmir Diş Hastanesi740Protetik Diş TedavisiAtilla UserEge Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.Murat GürkaynakHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.Lutfi ÖzkanUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.Battal Dinçerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.Münir KınayDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.Serdar ÖzkökEge Üniversitesi Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiDoç.Dr.İ.Serdar SürenkökGATA Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı 750Radyasyon OnkolojisiDoç.Dr.Yıldız GüneyDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi750Radyasyon OnkolojisiDoç.Dr.Mustafa CengizHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.H. Fadıl AkyolHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi750Radyasyon OnkolojisiDoç.Dr.Alpaslan MayadağlıDr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi750Radyasyon OnkolojisiProf.Dr.Emin Darendelilerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi760RadyolojiProf.Dr.Cem TayfunGATA Radyoloji Anabilim Dalı 760RadyolojiProf.Dr.Halil AslanAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi760RadyolojiProf.Dr.Sedat IşıkGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi760RadyolojiProf.Dr.Üstün AydıngözHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi760RadyolojiProf.Dr.Uğur TopalUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi760RadyolojiProf.Dr.Mehmet Masum ŞimşekHaydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi760RadyolojiDr.Muzaffer BaşakŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi760RadyolojiProf.Dr.Çetin ÇelenkOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi760RadyolojiDoç.Dr.Kemal ArdaDr.Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi760RadyolojiProf.Dr.Macit Arıyürek Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi760RadyolojiProf.Dr.Bülent Acunaşİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Ayhan DinçGATA Romatoloji Bilim Dalı770RomatolojiProf.Dr.Yaşar KaraaslanAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi770RomatolojiProf.Dr.Özge ArdıçoğluAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi770RomatolojiProf.Dr.Şebnem AtamanAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.A.Eftal YücelBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Şeminur HaznedaroğluGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Sedat KirazHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Bülent BütünAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Nurullah AkkoçDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Gökhan KeserEge Üniversitesi Tıp Fakültesi770RomatolojiProf.Dr.Ahmet Gülİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Fuat ÖzgenGATA Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Kazım YazıcıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Selçuk KırlıUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Hayrettin KaraErenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.İlhan Yargıçİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Raşit Tükelİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Erol GökaAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Hakan TürkçaparDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Berna UluğHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıProf.Dr.Hasan HerkenPamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi780Ruh Sağlığı ve HastalıklarıDoç.Dr.Mustafa BiliciErenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi790SitopatolojiProf.Dr.Canan ErsözÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi790SitopatolojiProf.Dr.Cemil EkinciAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi790SitopatolojiProf.Dr.Banu BilezikçiBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi790SitopatolojiProf.Dr.Pınar FıratHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi790SitopatolojiProf.Dr.Dilek Yılmazbayhanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi790SitopatolojiDoç.Dr.M.Salih DeveciGATA Patoloji Anabilim Dalı790SitopatolojiDoç.Dr.Hüseyin ÜstünAydınlar Mh. Dikmen Cd. No:312 Çankaya790SitopatolojiDoç.Dr.Sezer KulaçoğluAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi790SitopatolojiDoç.Dr.Binnur ÖnalDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi790SitopatolojiDoç.Dr.Koray CeyhanAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi790SitopatolojiDoç.Dr.Deniz NartEge Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiProf.Dr.Taner AydınGATA Spor Hekimliği Anabilim Dalı800Spor HekimliğiProf.Dr.Emin ErgenAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiProf.Dr.Mehmet S. BinnetAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiProf.Dr.Rüştü GünerAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiDoç.Dr.Haydar DemirelHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiProf.Dr.Mahmut Nedim DoralHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiDoç.Dr.Bedrettin AkovaUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiDoç.Dr.Ayhan KamanlıFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi800Spor HekimliğiProf.Dr.Bülent Bayrakİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi810Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik TıpUzm.Dr.Şefika KörpınarTatlıpınar Cad. No: 7/1 Şehremini, Vatan Lisesi Yanı, Fatih810Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik TıpProf.Dr.Maide Cimşitİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi810Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik TıpProf.Dr.Şamil Aktaşİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi810Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik TıpDoç.Dr.Şenol YıldızGATA Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Anabilim Dalı810Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik TıpDoç.Dr.Akın Savaş Tokluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi810Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik TıpDoç.Dr.Salih Aydınİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiDoç.Dr.Bilkay BaştürkGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Cemalettin Aybay Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Turgut İmirGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Dicle GucHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Barbaros OralUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Ahmet GödekmerdanFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Gunnur Denizİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.Selim Badur İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiProf.Dr.İnci TuncerSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi820Temel İmmünolojiDoç.Dr.Ali İnalGATA İmmunoloji Bilim Dalı820Temel İmmünolojiDoç.Dr.Şükran KöseTepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.İsmail KurtGATA Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı 830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Özcan ErelAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Namık DelibaşDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Nejat YılmazAntalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Özkan AlataşEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Hüseyin VuralSüleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi830Tıbbi BiyokimyaUzm.Dr.Fatma Asuman Kaptanağası OrçunDr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Pınar TuncelDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.H. Asuman ÖzkaraHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi830Tıbbi BiyokimyaProf.Dr.Beyhan Ömerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi830Tıbbi BiyokimyaDoç.Dr.Mehmet H. Köseoğluİzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi840Tıbbi Ekoloji ve HidroklimatolojiProf.Dr.Mustafa TuranGATA Yüksek Bilim Konseyi (Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji AD) 840Tıbbi Ekoloji ve HidroklimatolojiProf.Dr.Zeki Karagülleİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi840Tıbbi Ekoloji ve HidroklimatolojiProf.Dr.Nergis Erdoğan Sevniİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiDoç.Dr.Remzi ErdemBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Sibel GürünUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Abdullah Tuncay DemiryürekGaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Öner Süzerİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Aydın ErenmemişoğluErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Bekir Faruk ErdenKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Bekir Faruk ErdenKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Nuri İhsan KalyoncuKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiDoç.Dr.Mehmet Emin BüyükokuroğluAfyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi850Tıbbi FarmakolojiDoç.Dr.Oğuzhan YıldızGATA Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı850Tıbbi FarmakolojiProf.Dr.Mehmet MelliAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikProf.Dr.Davut GülGATA Yüksek Bilim Konseyi (Tıbbi Genetik Bilim Dalı)860Tıbbi GenetikProf.Dr.Sıtkı ÖztaşSüleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikProf.Dr.Adnan Yükselİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikDoç.Dr.Hülya Kayseriliİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikProf.Dr.Munis DündarErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikProf.Dr.Hasan AcarSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikDoç.Dr.Hamza MüslümanoğluEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikProf.Dr.Şükrü Öztürkİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikDoç.Dr.Mustafa ÖzenYeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikDoç.Dr.Fethi Sırrı ÇamCelal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi860Tıbbi GenetikDoç.Dr.Mevlit İkbalKaradeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Şinasi Taner YıldıranGATA Mikoloji Bilim Dalı870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Özay Arıkan AkanAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Sevtap ArıkanHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Dilek ÇolakAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Beyza EnerUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Nuri Kiraz Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Zeynep GülayDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Nedret Koç Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Duygu Fındık Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiProf.Dr.Zayre Erturanİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi870Tıbbi MikolojiDoç.Dr.Nilgün ÇerikçioğluMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Ahmet Celal BaşustaoğluGATA Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Adnan SeyrekDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Gülşen HasçelikHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiDoç.Dr.Cüneyt ÖzakınUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Mahmut BaykanSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Murat GünaydınOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Mustafa BerktaşYüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiDoç.Dr.Ali Kudret AdiloğluAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi880Tıbbi MikrobiyolojiDoç.Dr.Ziya Cibali AçıkgözAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi880Tıbbi MikrobiyolojiProf.Dr.Arif Kaygusuzİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi880Tıbbi MikrobiyolojiDoç.Dr.Mustafa Demirciİzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Fiket ArpacıGATA Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Mustafa AltınbaşDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Ahmet DemirkazıkAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Dilek DinçalAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Ahmet ÖzetGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Süleyman BüyükberberGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Şuayib YalçınHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Türkkan EvrenselUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Yavuz ÖzışıkHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiDoç.Dr.Celalettin CamcıGaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi890Tıbbi OnkolojiProf.Dr.Erkan Topuzİstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Mehmet TanyükselGATA Tıbbi Parazitoloji Bilim Dalı900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Okan TöreUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Yasar Ali Onerİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Mehmet Ali Özcel183 Sok. No:10/14 Bornova/900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Çiler AkısüDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Süleyman YazarErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Beril Özbakkaloğlu Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Kor Yeleli Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiProf.Dr.Murat HökelekOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiDoç.Dr.Salih KukFırat Üniversitesi Tıp Fakültesi900Tıbbi ParazitolojiDoç.Dr.Mustafa Demirciİzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Murat DemirizGATA Patoloji Anabilim Dalı910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Olcay KandemirAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Beyhan DemirhanBaşkent Üniversitesi Tıp Fakültesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Ömer UluoğluGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Hayrettin YekelerDr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Sıtkı Tuzlalıİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Erdener ÖzerDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi910Tıbbi PatolojiDoç.Dr.Selda SeçkinAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi910Tıbbi PatolojiDoç.Dr.Murat AlperDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Arzu SungurHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi910Tıbbi PatolojiProf.Dr.Bilge Bilgiçİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Arzu SayınerDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Ayhan KubarGATA Viroloji Bilim Dalı920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Adnan Seyrek Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Dürdal Us Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Güher GöralUludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Arif Kaygusuzİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Hakan Abacıoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Selda Erensoy Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Dilek ÇolakAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Cafer EroğluOndokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Fügen YarkınÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi920Tıbbi VirolojiProf.Dr.Salih Türkoğluİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi930ÜrolojiProf.Dr.Serdar GöktaşGATA Üroloji Anabilim Dalı930ÜrolojiDoç.Dr.Cankon GermiyanoğluAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi930ÜrolojiProf.Dr.Derya BalbayAtatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi930ÜrolojiProf.Dr.Tibet ErdoğruAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi930ÜrolojiProf.Dr.Selami AlbayrakDr.Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi930ÜrolojiProf.Dr.M. İhsan KaramanHaydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi930ÜrolojiProf.Dr.Nazım MutluKocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi930ÜrolojiDoç.Dr.Ali AtanAnkara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi930ÜrolojiDoç.Dr.Abdürrahim İmamoğluDışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi930ÜrolojiProf.Dr.Haluk ÖzenHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi930ÜrolojiProf.Dr.Taner Koçakİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.Bilgin CömertGATA Acil Tıp Anabilim Dalı940Yoğun BakımProf.Dr.Arzu Topeli İskitHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.İlhan ÖzgüneşEskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.Hüseyin Özİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.Nahit Çakarİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (cakarn@istanbul.edu.tr)940Yoğun BakımProf.Dr.Turgay ÇelikerMarmara Üniversitesi Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.Ali GünerliDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.Muhammet GüvenErciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi940Yoğun BakımProf.Dr.Alper YosunkayaSelçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi940Yoğun BakımDoç.Dr.Akın KayaAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi940Yoğun BakımDoç.Dr.Kaya YorgancıHacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi