PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ders Notları, Sunumlar


musculus
07-28-2011, 23:06
Gogus Kaslari (http://www.belgeler.com/blg/1lkz/gogus-kaslari)
Koldan, Enjektöre Venöz Kan Alma Becerisi (http://www.belgeler.com/blg/1kzh/koldan-enjektore-venoz-kan-alma-becerisi)
Dogustan Kalıtsa Metabolik H Astaliklar (http://www.belgeler.com/blg/1lj8/dogustan-kalitsa-metabolik-h-astaliklar)
Boy Kısalığı (http://www.belgeler.com/blg/1kpq/boy-kisaligi)
Medikal Gazlar (http://www.belgeler.com/blg/1kib/medikal-gazlar)
Boyun Kaslari (http://www.belgeler.com/blg/1lh7/boyun-kaslari)
Önkol Kaslari (http://www.belgeler.com/blg/1lqf/onkol-kaslari)
Çiğneme Kaslari (http://www.belgeler.com/blg/1lhj/cigneme-kaslari)
Alt Ekstremite Klinik Anatomisi (http://www.belgeler.com/blg/1kom/alt-ekstremite-klinik-anatomisi)
Glomerül Hastalıkları (http://www.belgeler.com/blg/1kwc/glomerul-hastaliklari)
Temel Yasam Destegı (http://www.belgeler.com/blg/1lap/temel-yasam-destegi-2)
Yenidoğan Sarılığı (http://www.belgeler.com/blg/1lde/yenidogan-sariligi)
Enfeksiyon Hastalıkları (http://www.belgeler.com/blg/1ljy/enfeksiyon-hastaliklari)
Solunum Sistemi Anatomisi (http://www.belgeler.com/blg/1l8i/solunum-sistemi-anatomisi)
Acil Endokrin (http://www.belgeler.com/blg/1kls/acil-endokrin)
Deri Greftleri Ve Flepler (http://www.belgeler.com/blg/1ks5/deri-greftleri-ve-flepler)
Garantili Tus Çalışma Programı (http://www.belgeler.com/blg/2fy4/garantili-tus-calisma-programi)
Tus Ders Notları (http://www.belgeler.com/blg/2fyo/tus-ders-notlari-indir)
Tıp Fakültesi Dönem 3 4 Ders Notları (http://www.belgeler.com/blg/2fyn/tip-fakultesi-donem-3-4-ders-notlari)
Tus Kaynakları Ve çalışma Metotları (http://www.belgeler.com/blg/2fyq/tus-kaynaklari-ve-calisma-metotlari)
Tus Klİnİk Bİlİmler (http://www.belgeler.com/blg/2fyr/tus-klinik-bilimler)
Tıp Fakültesi Ders Slaytları (http://www.belgeler.com/blg/2fym/tip-fakultesi-ders-slaytlari)
Boyun Ucgenleri (http://www.belgeler.com/blg/1lh8/boyun-ucgenleri)
Endometrium Patolojisi (http://www.belgeler.com/blg/1lju/endometrium-patolojisi)
Gebelik Fizyolojisi (http://www.belgeler.com/blg/1lkq/gebelik-fizyolojisi)
Solunum Fonksiyon Testleri (http://www.belgeler.com/blg/1luy/solunum-fonksiyon-testleri)
Biyokimya Tarama Testleri (http://www.belgeler.com/blg/1kqk/biyokimya-tarama-testleri)
Karaciğer Hastalıkları Dersi Dönem 4 (http://www.belgeler.com/blg/1kyp/karaciger-hastaliklari-dersi-donem-4)
Nöroşirurji Ders Notları (http://www.belgeler.com/blg/1l31/norosirurji-ders-notlari)
Endotrakeal Entubasyon (http://www.belgeler.com/blg/1ljv/endotrakeal-entubasyon)
Sjögren Sendromu (http://www.belgeler.com/blg/1lus/sjofren-sendromu)
Klinik Biyokimya Laboratuvarı ıçin Materyallerin Alınması Transportu Ve ışlenmesi (http://www.belgeler.com/blg/1kzc/klinik-biyokimya-laboratuvari-icin-materyallerin-alinmasi-transportu-ve-islenmesi)
Tibbi Atik (http://www.belgeler.com/blg/1lvl/tibbi-atik)
Tıbbi Atik Yonetimi (http://www.belgeler.com/blg/1lw2/tibbi-atik-yonetimi)
Spektroskopik Analiz Yöntemleri (http://www.belgeler.com/blg/1l8l/spektroskopik-analiz-yontemleri)
Hipotonik infant (http://www.belgeler.com/blg/1kxo/hipotonik-infant-2)

Psikiyatrik Muayene (http://www.belgeler.com/blg/1l79/psikiyatrik-muayene)
Medikal ıletisim (http://www.belgeler.com/blg/1kid/medikal-iletisim)
Göğüs Cerrahi Ders Notları (http://www.belgeler.com/blg/1kwk/gogus-cerrahi-ders-notlari)
Kan Sayım Yöntemleri (http://www.belgeler.com/blg/1kyd/kan-sayim-yontemleri)
Düz Kas Fizyolojisi (http://www.belgeler.com/blg/1ksn/duz-kas-fizyolojisi)
Obstetrik Ultrasonografi (http://www.belgeler.com/blg/1lq6/obstetrik-ultrasonografi)
Travma Radyolojisi (http://www.belgeler.com/blg/1lvu/travma-radyolojisi)
Malign Kemik Tumorleri (http://www.belgeler.com/blg/1lox/malign-kemik-tumorleri)
Böbrek Fonksiyon Testleri (http://www.belgeler.com/blg/1kqr/bobrek-fonksiyon-testleri-ii)

Hemipleji Rehabilitasyonu (http://www.belgeler.com/blg/1kxa/hemipleji-rehabilitasyonu)
Tus 2007 Nisan fransizca (http://www.belgeler.com/blg/1mnf/tus-2007-nisanfransizca)
Tus 2006 Nisan fransizca (http://www.belgeler.com/blg/1mk4/tus-2006-nisanfransizca)
Tus 2008 Nisan almanca (http://www.belgeler.com/blg/1mon/tus-2008-nisanalmanca)
Tus 2008 Eylul almanca (http://www.belgeler.com/blg/1mo3/tus-2008-eylulalmanca)
Tus 2007 Nisan almanca (http://www.belgeler.com/blg/1mmp/tus-2007-nisanalmanca)
Tus 2006 Nisan ingilizce (http://www.belgeler.com/blg/1mkn/tus-2006-nisaningilizce)
Tus 2008 Eylul fransizca (http://www.belgeler.com/blg/1moe/tus-2008-eylulfransizca)
Tus 2006 Nisan almanca (http://www.belgeler.com/blg/1mk2/tus-2006-nisanalmanca)
Tus 2006 Eylul almanca (http://www.belgeler.com/blg/1mdt/tus-2006-eylulalmanca)

<!-- /Text -->

musculus
07-30-2011, 18:50
Kalp ve Pericardium (http://www.scribd.com/doc/36542150/Ders-Ozetleri)
ilkyardim.ders.notlari (http://www.scribd.com/doc/60442808/ilkyardim-ders-notlari)<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comhttp://www.stetuskop.com/ /><o:p></o:p></P><P><A href=sınav kaygısı<o:p></o:p>
İmmun Kökenli Nöropatiler Www Stetuskop.com 6 (http://www.scribd.com/doc/20572767/%C4%B0mmun-Kokenli-Noropatiler-Www-Stetuskop-com-6)<o:p></o:p>
MEME KANSERİNİN AİLE İLİŞKİLERİNE ETKİLERİ (http://www.scribd.com/doc/47362698/MEME-KANSER%C4%B0N%C4%B0N-A%C4%B0LE-%C4%B0L%C4%B0%C5%9EK%C4%B0LER%C4%B0NE-ETK%C4%B0LER%C4%B0)<o:p></o:p>
İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Eğitim Hastanesi A3 Bloğu Ön İncelemesi (http://www.scribd.com/doc/19885847/%C4%B0-U-Cerrahpa%C5%9Fa-T%C4%B1p-Fakultesi-E%C4%9Fitim-Hastanesi-A3-Blo%C4%9Fu-On-%C4%B0ncelemesi)<o:p></o:p>
tus2010e - Tıp Fakültesi Mezunları İçin Bilim Sınavı Testi ve Cevap Anahtarı (http://www.scribd.com/doc/45399154/tus2010e-T%C4%B1p-Fakultesi-Mezunlar%C4%B1-%C4%B0cin-Bilim-S%C4%B1nav%C4%B1-Testi-ve-Cevap-Anahtar%C4%B1)<o:p></o:p>
tus2010e - Tıp Fakültesi Dışındaki Fakültelerden Mezun Olanlar İçin Bilim Sın... (http://www.scribd.com/doc/45399047/tus2010e-T%C4%B1p-Fakultesi-D%C4%B1%C5%9F%C4%B1ndaki-Fakultelerden-Mezun-Olanlar-%C4%B0cin-Bilim-S%C4%B1nav%C4%B1-Testi-ve-Cevap-Anahtar%C4%B1)<o:p></o:p>
EKOKARDİYOGRAFİ-www.stetuskop.com (http://www.scribd.com/doc/39635961/EKOKARD%C4%B0YOGRAF%C4%B0-www-stetuskop-com)<o:p></o:p>
2009-2010 Dönem I Enzimler (http://www.scribd.com/doc/25066681/2009-2010-Donem-I-Enzimler)<o:p></o:p>
Pediatrik Kardiyopulmoner Canlandırma Prof. Dr. Ahmet NAYIR (http://www.scribd.com/doc/48952301/Pediatrik-Kardiyopulmoner-Canland%C4%B1rma-Prof-Dr-Ahmet-NAYIR)<o:p></o:p>
KRONİK OBSTRUKTİF AKCİĞER HASTALIĞI TEDAVİSİ (Sunum) -www.stetuskop.com (http://www.scribd.com/doc/40230217/KRON%C4%B0K-OBSTRUKT%C4%B0F-AKC%C4%B0%C4%9EER-HASTALI%C4%9EI-TEDAV%C4%B0S%C4%B0-Sunum-www-stetuskop-com)<o:p></o:p>
Koroner Kalp Hastalığı Fizyopatolojisi Tanısı ve Epidemiyolojisi-www.stetusko... (http://www.scribd.com/doc/39636140/Koroner-Kalp-Hastal%C4%B1%C4%9F%C4%B1-Fizyopatolojisi-Tan%C4%B1s%C4%B1-ve-Epidemiyolojisi-www-stetuskop-com)<o:p></o:p>
BEZ EPİTELİ (SALGI EPİTELİ) - Doku Komitesi - Histoloji Embriyoloji (http://www.scribd.com/doc/51329112/BEZ-EP%C4%B0TEL%C4%B0-SALGI-EP%C4%B0TEL%C4%B0-Doku-Komitesi-Histoloji-Embriyoloji)<o:p></o:p>
Tıbbi Biyoloji HÜCRENİN YAPISI ve HÜCRE ÇEŞİTLERİ (SUNUM) - www.stetuskop.com (http://www.scribd.com/doc/39911749/T%C4%B1bbi-Biyoloji-HUCREN%C4%B0N-YAPISI-ve-HUCRE-CE%C5%9E%C4%B0TLER%C4%B0-SUNUM-www-stetuskop-com)<o:p></o:p>
Tıp Elektroniği (http://www.scribd.com/doc/51156372/T%C4%B1p-Elektroni%C4%9Fi)<o:p></o:p>
2010 TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI (SONBAHAR DÖNEMİ) SORU KİTAPÇIKLARI ... (http://www.scribd.com/doc/45204415/2010-TIPTA-UZMANLIK-E%C4%9E%C4%B0T%C4%B0M%C4%B0-G%C4%B0R%C4%B0%C5%9E-SINAVI-SONBAHAR-DONEM%C4%B0-SORU-K%C4%B0TAPCIKLARI-VE-YANITLARI-TEMEL-B%C4%B0L%C4%B0MLER)<o:p></o:p>
TÜRKÇE TIP DİLİ KILAVUZU (http://www.scribd.com/doc/23320512/TURKCE-TIP-D%C4%B0L%C4%B0-KILAVUZU)<o:p></o:p>
p53 gen ailesi DICLE TIP (http://www.scribd.com/doc/50367347/p53-gen-ailesi-DICLE-TIP)<o:p></o:p>
Tip tarihinde kanser ve lösemi-Türk onkoloji Dernegi-Elif Atici (http://www.scribd.com/doc/55464018/Tip-tarihinde-kanser-ve-losemi-Turk-onkoloji-Dernegi-Elif-Atici)<o:p></o:p>
Tip Fakulteleri, bilim, performans, saglikta donusum, SGK, vb üzerine bir rapor. (http://www.scribd.com/doc/18319159/Tip-Fakulteleri-bilim-performans-saglikta-donusum-SGK-vb-uzerine-bir-rapor)<o:p></o:p>
Biyofizik Kitabı (http://www.scribd.com/doc/54527529/Biyofizik-Kitab%C4%B1)<o:p></o:p>
SPSSe_GIRIS (http://www.scribd.com/doc/56016230/SPSSe-GIRIS)<o:p></o:p>
Kanser Hakkında Bireysel ve Toplumsal Bilinç Oluşturma (http://www.scribd.com/doc/55658903/Kanser-Hakk%C4%B1nda-Bireysel-ve-Toplumsal-Bilinc-Olu%C5%9Fturma)<o:p></o:p>
‘Kanserli Çocuklara Umut’ Konseri Basın Bülteni (http://www.scribd.com/doc/40393531/%E2%80%98Kanserli-Cocuklara-Umut%E2%80%99-Konseri-Bas%C4%B1n-Bulteni)<o:p></o:p>
Dispepsi (http://www.scribd.com/doc/55912381/Dispepsi)<o:p></o:p>
Meme Ağrısında Tanı, Tedavi ve Takip Algoritması (http://www.scribd.com/doc/55548422/Meme-A%C4%9Fr%C4%B1s%C4%B1nda-Tan%C4%B1-Tedavi-ve-Takip-Algoritmas%C4%B1)<o:p></o:p>
Tıp Fakültesi Ders Notları (http://www.scribd.com/collections/2679124/T%C4%B1p-Fakultesi-Ders-Notlar%C4%B1)<o:p></o:p>
tıp fakültesi ders notları (http://www.scribd.com/collections/2783431/t%C4%B1p-fakultesi-ders-notlar%C4%B1) 2<o:p></o:p>
Tıp Fakültesi ders slaytları (http://www.scribd.com/doc/59443794/T%C4%B1p-Fakultesi-ders-slaytlar%C4%B1)<o:p></o:p>
tıp fakültesi dönem 3-4 ders notları (http://www.scribd.com/doc/59443550/t%C4%B1p-fakultesi-donem-3-4-ders-notlar%C4%B1)<o:p></o:p>
tus ders notları indir (http://www.scribd.com/doc/59443375/tus-ders-notlar%C4%B1-indir)<o:p></o:p>
Akut myeloid lösemi çocukluk çağındaki akut lösemileri Yeni tekniklerin geliş... (http://www.scribd.com/doc/55473500/Akut-myeloid-losemi-cocukluk-ca%C4%9F%C4%B1ndaki-akut-losemileri-Yeni-tekniklerin-geli%C5%9Ftirilmesi)<o:p></o:p>
SİGARA (İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLARI) (http://www.scribd.com/doc/4667907/S%C4%B0GARA-%C4%B0NSAN-SA%C4%9ELI%C4%9EINA-ZARARLARI)<o:p></o:p>
ALKOLLÜ İÇKİLER (UZUN YILLAR İÇKİ KULLANANLARDA MEYDANA GELEN PROBLEMLER) (http://www.scribd.com/doc/4667689/ALKOLLU-%C4%B0CK%C4%B0LER-UZUN-YILLAR-%C4%B0CK%C4%B0-KULLANANLARDA-MEYDANA-GELEN-PROBLEMLER)<o:p></o:p>
Avrupa Obezite Kongresi Basın Bülteni (http://www.scribd.com/doc/56144040/Avrupa-Obezite-Kongresi-Bas%C4%B1n-Bulteni)<o:p></o:p>
TÜKENMİŞLİK SEND SNM- Erdem TOKUŞ (http://www.scribd.com/doc/60116139/TUKENM%C4%B0%C5%9EL%C4%B0K-SEND-SNM-Erdem-TOKU%C5%9E)<o:p></o:p>
REFIK SAYDAM (http://www.scribd.com/doc/6687527/REFIK-SAYDAM)<o:p></o:p>
Sepsiste Böbrek ve Karaciğer (http://www.scribd.com/doc/49762373/Sepsiste-Bobrek-ve-Karaci%C4%9Fer)<o:p></o:p>
Metabolik sendrom ve insülin direnci (http://www.scribd.com/doc/53208958/Metabolik-sendrom-ve-ins%C2%B8lin-direnci)<o:p></o:p>
Mikrodistektomi (http://www.scribd.com/doc/46142209/Mikrodistektomi)<o:p></o:p>
Tus kaynakları ve çalışma metotları (http://www.scribd.com/doc/59443067/Tus-kaynaklar%C4%B1-ve-cal%C4%B1%C5%9Fma-metotlar%C4%B1)<o:p></o:p>
TUS Çalışma Programı (http://www.scribd.com/doc/59418015/Garantili-TUS-Cal%C4%B1%C5%9Fma-Program%C4%B1)<o:p></o:p>
Çapa Tıp Fakültesi ders slaytları (http://www.scribd.com/doc/59443794/T%C4%B1p-Fakultesi-ders-slaytlar%C4%B1)<o:p></o:p>
tıp fakültesi dönem 1-2 ders notları (http://www.scribd.com/doc/59443550/t%C4%B1p-fakultesi-donem-3-4-ders-notlar%C4%B1)<o:p></o:p>
Hastalıkların Biyokimyasal Temeli (http://www.scribd.com/doc/17442252/Hastal%C4%B1klar%C4%B1n-Biyokimyasal-Temeli-2008-2009)<o:p></o:p>
Sepsiste Nöroendokrin Değişiklikler (http://www.scribd.com/doc/49762408/Sepsiste-Noroendokrin-De%C4%9Fi%C5%9Fiklikler)<o:p></o:p>
Sepsis ve Organ Yetersizlikleri (http://www.scribd.com/doc/49762330/Sepsis-ve-Organ-Yetersizlikleri)<o:p></o:p>
Dermatolojik Bakteriyel Enfeksiyonlar ve Tedavi Www.stetuskop.com 1 (8) (http://www.scribd.com/doc/20698016/Dermatolojik-Bakteriyel-Enfeksiyonlar-ve-Tedavi-Www-stetuskop-com-1-8)<o:p></o:p>
Ağır Sepsis ve Septik Şokta Erken Hedefe Yönelik Tedavi (http://www.scribd.com/doc/49466389/A%C4%9F%C4%B1r-Sepsis-ve-Septik-%C5%9Eokta-Erken-Hedefe-Yonelik-Tedavi)<o:p></o:p>
Beyin Araştırmaları Tarihinde Bir Gezinti Elektronörofizyoloji Www Stetuskop.... (http://www.scribd.com/doc/20572761/Beyin-Ara%C5%9Ft%C4%B1rmalar%C4%B1-Tarihinde-Bir-Gezinti-Elektronorofizyoloji-Www-Stetuskop-com-3)<o:p></o:p>
Tus kaynakları ve çalışma metotları (http://www.scribd.com/doc/59443067/Tus-kaynaklar%C4%B1-ve-cal%C4%B1%C5%9Fma-metotlar%C4%B1)<o:p></o:p>
Garantili TUS Çalışma Programı (http://www.scribd.com/doc/59418015/Garantili-TUS-Cal%C4%B1%C5%9Fma-Program%C4%B1)
tus2007nisanklvz2 (http://www.scribd.com/doc/56785649/tus2007nisanklvz2)<o:p></o:p>
tus2007eylulttbt1 (http://www.scribd.com/doc/39483032/tus2007eylulttbt1)<o:p></o:p>
tus2009eylulbilim (http://www.scribd.com/doc/36542117/tus2009eylulbilim)<o:p></o:p>
tus2006eylulktbt (http://www.scribd.com/doc/19797949/tus2006eylulktbt)<o:p></o:p>
tus2010nisantip (http://www.scribd.com/doc/42187722/tus2010nisantip)

medic
08-07-2011, 19:07
bazıları yararlı bazıları tırıvırı

ÇaPaLı
10-08-2011, 17:24
çok teşekkür ederim

mydg
12-26-2012, 15:41
Banka muhasebesi (http://bankamuhasebesi.gen.tr/) üzerine eğitim almak isteyenler ve bankacılık muhasebesi konusunda uzman bilgi sitesi.