www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! (http://www.stetuskop.com/index.php)
-   TUS Güncel (http://www.stetuskop.com/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Afyon'da tusdata dersanesi kapatıldı mı? (http://www.stetuskop.com/showthread.php?t=8520)

number13 03-12-2013 15:48

Afyon'da tusdata dersanesi kapatıldı mı?

Afyonda tus dersanesine giden arkadaşlar neden mağdur ediliyorlar.

number13 03-12-2013 15:52

afyonda durum çok karışık.. maliyeciler tusdata afyon şubesine baskına gelmiş... tüm öğrencilerle görüşmüşler. tusdata tarafından herkese tembih edilmiş tusdata tus dersanesi değil bilimsel toplantı merkezidir diye aman pot kırmayın denmiş.ankaradan kurucuları video görüntüsüyle kursiyerlerden yalan beyanda bulunmalarını istemiş yoksa siz de biz de mağdur oluruz demiş. zaten kapatma kararı olduğundan yakında tebliği de gelecekmiş.Müfettişler gelirse kaçak kurs yaptığımızı söylemeyin demişler.ÇÜÜÜÜŞŞŞŞŞŞŞ

dr_acar 03-12-2013 16:36

evet ben de benzer şeyler duydum..sanırım öğrencilere sakın kimseye bir şey söylemeyin denmiş. fakülte çalkalanıyor diyolar. yazık olmuş. ama data'nın durumunun iyi olmadığı söyleniyordu, hocaların da tustime'a geçtiğini biliyorum.

doktoruzbiz 03-12-2013 19:07

Tusdata'nın hakkında duyduğumuz bir değil iki değil, herkesin sokağa atacağı parası vardı sanki. Ben bugün duydum ve arkadaşlar için de üzüldüm, iki sene önce de Tusdata'nın benzer sorunları böyle ifşa edilmişti

greenangel 03-12-2013 21:11

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler.

number13 03-13-2013 16:52

yine mağdur olan doktorlar.hani kurumsal güvenilir yılların kurumu diye lanse edilen data yahu.tüm reklamları gibi bu da mı balon çıktı.....

fıtıfıtı 03-15-2013 23:03

ne kurumsallıgından bahsedıosunuz samı bey afyon subesındekı ogrencılerıne ozel vıdeo gondermıs bırbırımızı ıdare edelım malıyecılere mıllı egıtım mufettrıslerıne bız burada kıtap tanıtımı yapıyoruz dıyın dıye resmen kabul etmıs burda ısyanda arkadaslarımız

HukukSimit 03-20-2013 12:15

Aslında eleştirilmesi gereken şey "şöyle eskiyiz, şu kadar köklüyüz, bu kadar doktorların yanındayız" safsatalarını sıkan bu tusubasatusdata'nın neden bunca yıldır izin almadan, "kaçak kurs" pozisyonunda o kadar doktor adayını mağdur etmesidir. Bu durum neden Ankara'da İstanbul'da İzmir'de olmuyor da Afyon'da yani alternatifsiz (şimdilik) olduğu periferde meydana geliyor. Cevabı "neden Afyon'a A grubu hoca değil de C-D-E grubu hoca yollanmasında ve 4 yıl evvel periferde kurs ücretinin alternatifsizlik fırsat bilinerek 9500 tl olmasında aranmalı bence.

HukukSimit 03-20-2013 12:19

Üzülme Afyon Üzülme! Sizin bu mağduriyetiniz komşunuz Isparta'yı hatırlatıyor. Isparta TUS tarihine "öğrenciler tarafından sınıf oluşturularak dersanenin (TUSTİME) davet edildiği tek yer" olarak geçmişti, darısı Afyonun başına ...

number13 03-20-2013 13:17

Komşunuzu örnek alın ya da yalanla dolanla mağdur edilmeye boyun eğin

Şu Anki Saat: 21:08