www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! (http://www.stetuskop.com/index.php)
-   TUS Dersaneleri (http://www.stetuskop.com/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Dersane yardım (http://www.stetuskop.com/showthread.php?t=8215)

leomessi 10-16-2012 15:55

Dersane yardım

Ben Edirne de 3.sınıf öğrencisiyim. Çoğu arkadaşım dersaneye kayıt olmaya başladı bense henüz karar veremedim Tusdata ve Tusem e giden arkadaşlar artılarını ve eksilerini yazarlarsa çok sevinirim. Bi de Tusdatanın kaynakları daha iyi diyorlar ama benim hiç bir fikrim yok

Kayıtsız Üye 10-16-2012 18:23

dersane

tusem ya da tustime a git.sakın dataya gitme bir büyük olarak tavsiyem

leomessi 10-17-2012 00:02

tustime edirnede yok neden onları önerdin ne farkları var ya da neden tusem iyi ya da neden tusdata kötü?

Kayıtsız Üye 10-17-2012 09:08

Alıntı:

leomessi´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 45695)
Ben Edirne de 3.sınıf öğrencisiyim. Çoğu arkadaşım dersaneye kayıt olmaya başladı bense henüz karar veremedim Tusdata ve Tusem e giden arkadaşlar artılarını ve eksilerini yazarlarsa çok sevinirim. Bi de Tusdatanın kaynakları daha iyi diyorlar ama benim hiç bir fikrim yok

ÖNERİ KENDİN KARAR VER. BAŞKASINA BAKMA
TUSDATA EDİRNE ŞUBESİNDE HOŞ BİR BAYAN VAR ADI SEMRA BİÇER TANIŞIP TÜM SORULARINI ONA DOĞRUDAN SORABİLİRSİN.. BAKLAVA İSTEMEYİ UNUTMA

http://www.dailymotion.com/video/xkj...l-sorular_tech

leomessi 10-17-2012 13:55

Alıntı:

Kayıtsız Üye´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 45713)
ÖNERİ KENDİN KARAR VER. BAŞKASINA BAKMA
TUSDATA EDİRNE ŞUBESİNDE HOŞ BİR BAYAN VAR ADI SEMRA BİÇER TANIŞIP TÜM SORULARINI ONA DOĞRUDAN SORABİLİRSİN.. BAKLAVA İSTEMEYİ UNUTMA

http://www.dailymotion.com/video/xkj...l-sorular_tech

benim asıl merak ettiğim ben eğer tusdataya kayıt olursam ne kaybedicem veya kazıncam tusem e kayıt olursam ne kaybedicem ya da ne kazanıcam. Kaynak olarak hangisi daha iyi onu bile bilmiyorum

Kayıtsız Üye 10-17-2012 17:08

Alıntı:

leomessi´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 45695)

dönem 3 te ne dersanesi.... genç klinisyen olursun. arkadaşlarını jurnallersin... bir tane klinisyen mikrobiyoloji alırsın..... daha ne olsun bu fırsatı kaçırmamalısın

leomessi 10-17-2012 20:02

giden arkadaşlardan tusdata ve tusem hakkındaki görüşlerini bekliyorum internette tusdata nın video ları var biliyorum ama gidenlerin de fikirleri benim için çok önemli

Kayıtsız Üye 10-17-2012 22:27

Alıntı:

leomessi´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 45726)
giden arkadaşlardan tusdata ve tusem hakkındaki görüşlerini bekliyorum internette tusdata nın video ları var biliyorum ama gidenlerin de fikirleri benim için çok önemli

Alıntı:

Kayıtsız Üye´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 45334)
sınava giren: 9034 aday

kurs başlarken:
her fakültenin ilk 10'u + her fakültenin en başarılı 10 kişisi + en iyi notlar + en iyi hocalar + en iyi tüm tus soruları+ en iyi konu kitapları+ en kaliteli olduğu için en pahalı + eftal orhan ile en iyi NLP motivasyon hizmeti + sami hoca gibi bir tus gurusu + anatominin en iyi hocası prof.dr. hasan ozan + ph.dr. cevat şimşek + mikrobiyolojide mikrobiyolojinin en iyi hocası prof.dr. idris şahin + uz.dr. bahri teker + fizyolojide türkiyenin en iyi fizyoloji hocası prof.dr. faruk bağırıcı + farmakolojide türkiyenin en iyisi farmakoloji hocası uz.dr. oğuz sarıyıldız + biyokimyada türkiyenin en iyi hocaları dr. okhan akın + doç.dr. metin yıldırımkaya + cevat şimşekin % 72 kursiyerimiz kazanıyor beyanı

kurs bitince: teme l bilimlerde ilk 100 de 26 kişi ise

bu ilk 10 daki öğrenciler kendi çalışssalar dersaneye gitmese daha düşük alır mıydı?
bence dersaneye gitmeden aynı notu okusalar bile daha yüksek puan alırlardı

öyleyse tusdata sisteminde soru n nerede???????????????????????????

demek ki birşyeler eksik

leomessi 10-18-2012 16:33

bu forumda tusdata ya giden yok mu ya da tusem e onlar da bi şey yazsa çok faydalı olurlar

Kayıtsız Üye 11-30-2012 16:15

Alıntı:

leomessi´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 45764)
bu forumda tusdata ya giden yok mu ya da tusem e onlar da bi şey yazsa çok faydalı olurlar

ben datanın samsun şube dönem 4 kayıtlı öğrencilerindenim orda iki seçenek oldugu için bende mecbur oraya gittim ama bize ne kamp verdiler nede tüm tus sorularının bence dershaneye kayıt olmadan iyice araştır iki kardeş yazıldık sözde indirim yaptılar kardeş indirimi benim kaydınımı 6.000 tl aldılar ama kampa para verip gideceğim yani kazıklandım 3. bir şecenek daha olsa oraya gidecektim ama samsunda iki seceneğim vardı malesef kayıt iptali yaptırmayı düşündük ama dersane olmadıgından zorunlu olarak gidicem tusem ne olacağı beli değil dediler orayada gidemiyorum ne yazık ki

Şu Anki Saat: 12:22