www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MEDICAL E-BOOKS / E-KİTAPLAR > E-Books / E-Kitaplar > Dahili Bilimler E-Books

2786 (0 Kayıtlı Ve 2786 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-10-2019, 20:24   #1
drenes
Aktif Üye

drenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
drenes is an unknown quantity at this point
Standart Hekimliğe İlk Adım

Merhaba Arkadaşlar,

Veee beklenen kitap çıktı!

Hekimlerin ve tıp fakültesi öğrencilerinin başucu kaynağı olmaya aday ”Hekimliğe İlk Adım” kitabımız mükemmel yazar kadrosunun çalışmalarıyla tamamlandı. Bu kitapla amacımız hekim adaylarına meslekte karşılaşabilecekleri en önemli konularda bilgi sunmak, onları mesleğe hazırlamak. Bu eserle mesleğe dair sorularınıza yanıt bulacak ve daha donanımlı olarak göreve başlayabileceksiniz. Kitabımızı naçizane imzalı olarak satın almak için enesbasak42@hotmail.com buraya mesaj atabilirsiniz.

Kitabımızda Yer Alan Bölümler Şöyle

–Acil Ve Poliklinik Hastalıklarına Yönelik Tanı Ve Tedavi Rehberi
–TUS rehberi
–Kura İşlemleri, Atama ve Mecburi Hizmet
–Doktorluk Görev Şekilleri
–Bilimsel Makale Yazımı
–Malpraktis

Yazılarıyla Kitabımıza Destek Olan Değerli Doktorlar

–Prof. Dr. Hüseyin ÇAKSEN
–Prof. Dr. Şakir TEKİN
–Doç. Dr. Erdinç NAYIR
–Dr. Murat YAZICI
–Dr. Bilal BAL
–Dr. Cihad SÖNMEZ
–Dr. İdris KEKLİK
–Dr. İdris SÖNMEZ
–Dr. Mehmet AYCIL

*İsim sıralaması kıdem, akabinde alfabetik olarak yapılmıştır.

Selamlarımla

Dr. Enes BAŞAK
drenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-11-2019, 06:57   #2
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
drenes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Arkadaşlar,

Hekimlerin ve tıp fakültesi öğrencilerinin başucu kaynağı olmaya aday ”Hekimliğe İlk Adım” kitabımız mükemmel yazar kadrosunun çalışmalarıyla tamamlandı. Bu kitapla amacımız hekim adaylarına meslekte karşılaşabilecekleri en önemli konularda bilgi sunmak, onları mesleğe hazırlamak. Bu eserle mesleğe dair sorularınıza yanıt bulacak ve daha donanımlı olarak göreve başlayabileceksiniz. Kitabımızı naçizane imzalı olarak satın almak için enesbasak42@hotmail.com buraya mesaj atabilirsiniz.

–TUS rehberi
–Bilimsel Makale Yazımı
–Malpraktis

–Prof. Dr. Şakir TEKİN
–Doç. Dr. Erdinç NAYIR
–Dr. Murat YAZICI
–Dr. Bilal BAL
–Dr. Cihad SÖNMEZ
–Dr. İdris KEKLİK
–Dr. İdris SÖNMEZ
–Dr. Mehmet AYCIL

Selamlarımla

Dr. Enes BAŞAK
Enes abi hayırlı olsun ama bir elstirim olacak çok değerli doktor erdinç nayır tusdata yancisi dr tus ta rıza eroksuzun piyonu dr erdinç mi
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2019, 08:33   #3
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Kayıtsız Üye ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir intörn doktordan gelen TUS mesajı:
"... dersanelerin tus forumlarını gezerken tuhaf bir konu dikkatimi çekti: t u s d a t a tus dersanesinin sitesi d r t u s . com da yıllardır tusiyerlere yol gösteren moderatörler hep tusem, tustime, ahmet altun, oytun erbaştan memnun kalmayıp tusdata dersanesine uzun dönem gitmişler, tus öncesi kampına gitmişler ve tusdata yayınlarından okumuşlar ve genellikle, sıkllıkla kazanmadıkları halde yıllardır sürekli en iyisi TUSDATA, kendiniz çalışarak zor motive olursunuz tavsiyelerinde bulunuyorlar ayrıca her TUS sınavı sonraları çok aktifler .. bize tavsiye ettikleri ve defalarca gittikleri en iyi dersane, en iyi hocalar, en iyi kamp , en iyi ders notları en iyi motivasyona karşın neden kazanamadılar. İnsanların kafası karışık ve ekonomik olarak zor günler geçiriyorlar neden ısrarla kendin çalışarak kazanamazsın diyerek psikolojilerini alt üst ediyorlar.
bunlar maaşlı trol mü? trolse helal kazanç konusunda çok duyarlı bir müslüman olduğunu beyan ve tusdata tus dersanesini "helal para için çaba sarfedenler topluluğu olarak" tanımlayan Uz.Dr. Sami Selçukbiricik hoca bu çalışanlarını neden engellemiyor? moderatör adı altında çalışanların tıpçıları kandırdığını aldattığını biliyor mu? Tusdata etik değerlerine uygun mu? Madem ki dersaneler içinde en iyisi madem ki helal kazanç önemli ise neden çalışanlarına engel olmuyor. "“Aldatan bizden değildir" hadisini bilmiyor mu?

örnekler

Zamanında erdinç böyle degilmiydi
Alt 06-11-2019, 16:35   #4
drenes
Aktif Üye

Alıntı:
Kayıtsız Üye´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Enes abi hayırlı olsun ama bir elstirim olacak çok değerli doktor erdinç nayır tusdata yancisi dr tus ta rıza eroksuzun piyonu dr erdinç mi
Abicim çalıştığı kurum beni ilgilendirmiyor, kendisinin bilgilendirme yazısına odaklanmak daha doğru kardeşim
Alt 06-11-2019, 18:00   #5
Kayıtsız Üye
Guest

*****çalıştığı*****
?????
Alt 06-11-2019, 18:29   #6
Kayıtsız Üye
Guest

benim ismimi söyleyen üye arkadaşlara çok teşekkürler, ama daha hiçbir şey yapmadık ki... daha çoook yapacak iş var...

bence eğitimimize en güzel kaynakları sağlayan jiwago... ve ************************* gibi bir ortamda en güzel paylaşımları öğreten rıza...

bizler ise figüran....
Alt 06-12-2019, 07:23   #7
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

–TUS rehberi
–Bilimsel Makale Yazımı
–Malpraktis

–Prof. Dr. Şakir TEKİN
–Doç. Dr. Erdinç NAYIR
–Dr. Murat YAZICI
–Dr. Bilal BAL
–Dr. Cihad SÖNMEZ
–Dr. İdris KEKLİK
–Dr. İdris SÖNMEZ
–Dr. Mehmet AYCIL

Selamlarımla

Dr. Enes BAŞAK
Hayırlı olsun
Alt 06-12-2019, 23:09   #8
drenes
Aktif Üye

Teşekkür ediyorum. Daha çok çalışmamız gerekiyor..
Alt 06-13-2019, 05:23   #9
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Teşekkür ediyorum. Daha çok çalışmamız gerekiyor..
Emek vermek ciddiye almak sürekli çıtayı yükseltmek
Alt 06-13-2019, 19:26   #10
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Kayıtsız Üye ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir intörn doktordan gelen TUS mesajı:
"... dersanelerin tus forumlarını gezerken tuhaf bir konu dikkatimi çekti: t u s d a t a tus dersanesinin sitesi d r t u s . com da yıllardır tusiyerlere yol gösteren moderatörler hep tusem, tustime, ahmet altun, oytun erbaştan memnun kalmayıp tusdata dersanesine uzun dönem gitmişler, tus öncesi kampına gitmişler ve tusdata yayınlarından okumuşlar ve genellikle, sıkllıkla kazanmadıkları halde yıllardır sürekli en iyisi TUSDATA, kendiniz çalışarak zor motive olursunuz tavsiyelerinde bulunuyorlar ayrıca her TUS sınavı sonraları çok aktifler .. bize tavsiye ettikleri ve defalarca gittikleri en iyi dersane, en iyi hocalar, en iyi kamp , en iyi ders notları en iyi motivasyona karşın neden kazanamadılar. İnsanların kafası karışık ve ekonomik olarak zor günler geçiriyorlar neden ısrarla kendin çalışarak kazanamazsın diyerek psikolojilerini alt üst ediyorlar.
bunlar maaşlı trol mü? trolse helal kazanç konusunda çok duyarlı bir müslüman olduğunu beyan ve tusdata tus dersanesini "helal para için çaba sarfedenler topluluğu olarak" tanımlayan Uz.Dr. Sami Selçukbiricik hoca bu çalışanlarını neden engellemiyor? moderatör adı altında çalışanların tıpçıları kandırdığını aldattığını biliyor mu? Tusdata etik değerlerine uygun mu? Madem ki dersaneler içinde en iyisi madem ki helal kazanç önemli ise neden çalışanlarına engel olmuyor. "“Aldatan bizden değildir" hadisini bilmiyor mu?

örnekler

Ilk 10 da 11 kişi nasıl oluuor

Seçenekler
Stil