www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Atama Duyuruları

4284 (1 Kayıtlı Ve 4283 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 04-29-2016, 08:33   #1
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart 61. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası

61. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası

Tebligat Yerine Geçecek İsim Listeleri Yayınlanmıştır.
İlan Metni
İsim Listeleri
Uzman Tabip İsim Listesi
Pratisyen Tabip İsim Listesi
Münhal Kadrolar
Kura Sonuçları
Yerleşenler Listesi
Noter Onaylı Sonuçlar
Tebligat Sonuçları
Açıklama
Uzman Tabiplere ait Tebligat Listesi
Pratisyen Tabiplere ait Tebligat Listesi

http://www.yhgm.saglik.gov.tr/belge/...gu-kurasi.html
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-29-2016, 09:34   #2
Kayıtsız Üye
Guest

"DİKKAT!
Listede ismi bulunan adaylara kurayla ilgili bilgilendirmeler SMS yoluyla yapılabileceğinden, PBS de kayıtlı bulunan cep telefon numaraları ve eposta adreslerininin kendilerine ait ve güncel olması gerekmektedir."
SIRA NO AD SOYAD BABA ADI ANADAL YANDAL EĞİTİM KURUMU AÇIKLAMA
1 ADEM TALİ HASAN ACİL TIP İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
2 AHMET BURAK OĞUZ ALAATTİN ACİL TIP ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3 ALİ HAYDAR AKÇA ASIM ACİL TIP ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
4 ARZU ARSLAN HÜSEYİN ACİL TIP MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
5 AYKUT UYANIK SALİH ACİL TIP PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
6 AYŞE NUR KUYUPINAR MUSTAFA ACİL TIP MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
7 BANU ARSLAN AHMET ACİL TIP İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
8 FEYZA AKSU MEHMET ACİL TIP FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
9 FİLİZ HASASU OKTAY YILMAZ ACİL TIP MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
10 GONCA KÖKSALDI ŞAHİN OSMAN ACİL TIP ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
11 HAMİDE ALP SÜLEYMAN ACİL TIP SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
12 İSA GÖKHAN YALÇIN AZİZ ACİL TIP SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
13 MEHMET AKİF ÖNAL MEHMET ACİL TIP NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
14 MİNE TÜRKÖZÜ ALİ ACİL TIP OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
15 MUHAMMED İKBAL ŞAŞMAZ SEYİTHAN ACİL TIP ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
16 MUHAMMET RAŞİT ÖZER AHMET ACİL TIP NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
17 MURAT ZİYAN MUSTAFA ACİL TIP RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
18 MUSTAFA TEMİZ NİZAMETTİN ACİL TIP İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
19 NESLİHAN ERGÜN SÜZER TAHİR ACİL TIP İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
20 NİKOLA YAPAR YAKUP ACİL TIP İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
21 OKAN BARDAKCI SATILMIŞ ACİL TIP ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
22 OSMAN ÇETİNKAYA AHMET ACİL TIP OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
23 ÖZCAN YILDIZ MUSTAFA ACİL TIP SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
24 SUAT YENİARAS ÖMER ACİL TIP ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
25 VAHİDE ASLIHAN DURAK KEMAL ACİL TIP ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
26 ZEYNEP ASLI KARTAL BEKİR ACİL TIP ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
27 BURCU YASEMİN ÖZBEK EROL ADLİ TIP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
28 MEHMET ALİ MALKOÇ MEHMET TAYYAR ADLİ TIP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
29 AYBEGÜM YÖRÜMEZ DURSUN İSMAİL AİLE HEKİMLİĞİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
30 AYŞEGÜL AKBAŞ KAYA CEMİL AİLE HEKİMLİĞİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
31 CEREN KARAMAN KENESARI İSMAİL AİLE HEKİMLİĞİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
32 EBUBEKİR ÖZATA AHMET AİLE HEKİMLİĞİ ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
33 HASAN AYBERK ÇAKIRLAR NECATİ AİLE HEKİMLİĞİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
34 MEHMET HARUN DELER AHMET AİLE HEKİMLİĞİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
35 MEHMET SERKAN KARAÇAM SERVET AİLE HEKİMLİĞİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
36 NİHAL ÇETİN AHMET AİLE HEKİMLİĞİ İZMİR BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
37 ÖMER AKCA BEKİR AİLE HEKİMLİĞİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
38 ÖZDEN EZGİ ÜNER HASAN TAHSİN AİLE HEKİMLİĞİ İSTANBUL FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
39 PINAR KALPAKÇI SALİM AİLE HEKİMLİĞİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
40 RIFKI ÖNDER ŞENOL AİLE HEKİMLİĞİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
41 SELEN SOYLUOL GÜLEÇ ŞAFAK AİLE HEKİMLİĞİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
42 SİNEM ASLAN KARAOĞLU MUZAFFER AİLE HEKİMLİĞİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
43 ŞÜKRAN ADADEMİR GÜRHAN AİLE HEKİMLİĞİ İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
44 TUĞÇE SOFULU SELAHATTİN AİLE HEKİMLİĞİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
45 SERKAN ÖZGÜR ZİYAATTİN ANATOMİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
46 AHMET ÖNER HÜSEYİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
47 AYÇA ARSLANOĞLU İLHAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
48 AYFER AÇIKGÖZ HASAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KARDİYOLOJİ ENSTİTÜSÜ
49 AYŞEGÜL TURAÇ HASAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
50 BACHRİ RAMADAN MOUSTAFA ALİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
51 CAN AKSU OSMAN CENGİZ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
52 ÇİĞDEM YILMAZ MEHMET ALİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
53 DAMLA ALP AHMET ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
54 EDA BALCI TALAT ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
55 ELİFE TÜRKAN ALAETTİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
56 ENDER ÇAM NİYAZİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
57 ERCAN YILDIRIM YAŞAR ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
58 ERDİNÇ DENİZLİ GÜLTEKİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
59 ERKAN ERKMEN MUSTAFA ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
60 EZGİ DENİZCİ ALİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
61 FAHRİYE ÇİÇEK HASAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
62 FATMA ÖZKAN İSA ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
63 GÜLDEN AKSU HÜSEYİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
64 HANSA İNCEÖZ HÜSEYİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANKARA KEÇİÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
65 HÜSEYİN UĞUR HASAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
66 JÜLİDE SAYIN KART ALİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
67 MÜRSEL EKİNCİ İSMET ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
68 NAZLI DENİZ ATEŞ İSMAİL ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
69 NİLAY NUR GENÇOĞLU BAKİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
70 OSMAN ÖZGÜR KILINÇ KADİR ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
71 ÖMER FATİH ŞAHİN SALİH ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
72 ÖZGÜR YOZGAT HÜSEYİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
73 PINAR KARACA BAYSAL AHMET ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON İSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
74 SEHER ORBAY YAŞLI MUHAMMET ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
75 SEMRA CHASAN ALİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON İSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
76 SİNEM ŞENTÜRK ÜMİT ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
77 SUZAN AYDIN FİKRİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
78 TUĞBA KARARTI GÜNAL TURGUT ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
79 TURAN AKDAĞ HÜSEYİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
80 ENVER SÖSUNCU ABDURRAHMAN BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
81 FAHRİ ERYILMAZ KAPLAN BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
82 FAHRİ REÇBER BAHTİYAR BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
83 MEHMET ALPAY ÇAL HÜSEYİN BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
84 MEHMET ONUR YÜKSEL MEMET SIRAÇ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
85 MERDAN ORUNOĞLU UMAR BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
86 MUHAMMED ÖMEROĞLU ABDULLAH BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
87 ODHAN YÜKSEL ERGİN BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
88 ÖZDEN ÇAĞLAR ÖZTÜRK MEHMET NİHAT BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
89 TAYFUN ÇAKIR ALİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
90 UĞUR ÖZKAN CELAL BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
91 FATİH YURDADOĞAN NEVZAT ÇOCUK CERRAHİSİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
92 FATMA ÖZCAN ÖZTÜRK HÜSEYİN ÇOCUK CERRAHİSİ ANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
93 HALİSE AKPINAR NEZİR ÇOCUK CERRAHİSİ TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
94 İSA KILLI CUMHUR ÇOCUK CERRAHİSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
95 KAAN MAŞRABACI MEHMET FATİH ÇOCUK CERRAHİSİ SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
96 FUNDA KURT HÜDAVERDİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ACİL ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
97 ÇİĞDEM BİNAY MEHMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
98 DENİZ ÖKDEMİR ALİ HIDIR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
99 FATMA ÇAVUŞOĞLU HÜSEYİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
100 HÜSEYİN ANIL KORKMAZ MÜRSEL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ İZMİR DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
101 MURAT KARAOĞLAN CUMA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
102 ÖZGE YÜCE KEMAL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
103 SAYGIN ABALI İLHAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
104 SULTAN KABA İBRAHİM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
105 AYŞE KARAASLAN EMİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
106 MİRAY KARAKOYUN ALİ RİDVAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK GASTROENTEROLOJİSİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
107 GÜLSEN AKAY TAYFUN NUSRETTİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK GENETİK HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
108 AYŞE BOZKURT TURHAN ŞEKİP ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
109 DEFNE AY TUNCEL REMZİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
110 DOĞAN KÖSE HASAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
111 ERTAN SAL NECAT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
112 ESRA PEKPAK ABDULLAH ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
113 EZGİ PASLI UYSALOL ORHAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
114 GÖKÇE PINAR REİS OSMAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
115 ÖZLEM ARMAN BİLİR AHMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ ANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
116 SERAP KİRKİZ MURAT TUNCAY ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ ANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
117 ZÜLFÜKAR GÖRDÜ MUSTAFA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
118 HİMMET HALUK AKAR KAMİL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
119 NURŞEN CİĞERCİ GÜNAYDIN HÜSNÜ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
120 ŞULE ÇAĞLAYAN SÖZMEN NİHAT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
121 DERYA AYDIN ŞAHİN HALİL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
122 EMİNE FÜHEDA DALGIÇ SÜLEYMAN SULİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
123 EYÜP ASLAN İBRAHİM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
124 ÖMER ÇİFTÇİ MEHMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
125 SERKAN FAZLI ÇELİK NİZAMETTİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
126 TÜLAY DEMİRCAN ŞERAFETTİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
127 AHMET TANER ELMAS MEMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NEFROLOJİSİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
128 BERFİN UYSAL BEHÇET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NEFROLOJİSİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
129 NURAN KÜÇÜK ABDULLAH ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NEFROLOJİSİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
130 TÜLAY BECERİR FEDAİR ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NEFROLOJİSİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
131 MÜJGAN ARSLAN NECATİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK NÖROLOJİSİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
132 MUHTEREM DUYU NAMIK ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK YOĞUN BAKIMI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
133 SEHER ERDOĞAN MUHSİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇOCUK YOĞUN BAKIMI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
134 ADİL UMUT ZÜBARİOĞLU NESİP ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
135 ALİ ULAŞ TUĞCU MUSA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
136 ASLIHAN ABBASOĞLU HALİL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
137 BARAN CENGİZ ARCAGÖK EKREM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
138 BEYZA ÖZCAN MEMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
139 BİROL KARABULUT DURMUŞ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
140 BURÇİN İŞCAN SEDAT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
141 HALİL DEĞİRMENCİOĞLU SEYİT AHMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
142 HAMDİ OĞRAĞ MUSTAFA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
143 MELTEM KARABAY METİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
144 NİHAT DEMİR AHMET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
145 SADRETTİN EKMEN MEHMET ATA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
146 SELMA AKTAŞ DURMUŞ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
147 SEMA ARAYICI ALİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
148 SENEM ALKAN ÖZDEMİR MUHSİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NEONATOLOJİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
149 AHMET ZİYA BİRBİLEN FAHRETTİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
150 AYHAN DEMİR FİRSET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
151 AYŞE ASLIHAN GÜCÜŞ ALİ İHSAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
152 BANU NURSOY ŞİRVAN SUAT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
153 DERUN TORLAK ERDEM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK ENSTİTÜSÜ
154 DİLEK ÖZKÖK KIZILCA EMİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İZMİR DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
155 DUYGU ERASLAN MEHMET KEMAL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
156 ERCAN KAYIŞ CELAL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
157 ERGİN CUCU RİZA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
158 ESRA MİMAROĞLU ABDÜLGANİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
159 GİZEM ERSOY İBRAHİM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
160 GÜLŞEN ACAR SELAHATTİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
161 HACİ BALLI EMİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
162 HÜSEYİN ŞİMŞEK MUSTAFA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
163 İLKNUR FİDANCI ABDULLAH ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
164 İLYAS AYDIN ABDULHAMİT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
165 KEMALETTİN KAHRAMAN ALİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
166 LEMAN TUBA KARAKURT FEVZİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
167 MEHMET EMİN OĞUZ SERHAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İZMİR DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
168 MERYEM ÇAĞLA ÇAPAR MİTHAT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
169 MUAZEZ DİDİN ÖMER ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
170 MUSTAFA SEDAT ÖZDEMİR MEHMET CELALEDDİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
171 NİHAL UYAR AKSU NİHAT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
172 NİLÜFER ÇELİK İBRAHİM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
173 ÖNER YILDIRIM HALİS ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
174 ÖZGE ATAY BASRİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
175 ÖZGÜR KAVAK OSMAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
176 ŞEBNEM KUTER YILANCIOĞLU SADETTİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
177 ŞEFİKA BARDAK KENAN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
178 YASEMİN SANCAK NUSRET ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
179 YILDIZ EKEMEN KELEŞ HACI ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
180 MEHRİBAN KELEŞ GÜVENGEZ ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
181 MUSTAFA CAN ERKAN CİHAN MEDER ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
182 SAMİYE ÇİLEM BİLGİNER VASIF ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
183 SULTAN SEVAL YILMAZ MEHMET ALİ ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
184 VEYSİ ÜLGEN MEHMET ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
185 BURCU SARIGÖL MUSTAFA DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
186 DUYGU COŞKUN ÖZBAKIR RİFAT DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
187 GÖKÇE IŞIL KURMUŞ NUH DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
188 METİN AKSAKAL SABRİ DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
189 OKAN KIZILYEL SALİH DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
190 OYA OYLUM KAZANOĞLU YAŞAR DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
191 UFUK GÜLEÇ HAMDULLAH DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
192 AYŞE SAKIZ HÜSEYİN ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
193 AYŞE ÖZLEM METE MUHİTTİN ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
194 BERNA ÖZDEMİR KEPEK MEHMET ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
195 DENİZ ÖZER TÜRK AYTEKİN ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
196 DERYA BESLENTİ MEHMET ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
197 EDİP BAYRAK EYYUP ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
198 EMİN EGEMEN TEKİN NECATİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
199 FATMA NUR ÖZDOĞAN DAVUT ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
200 FERDİ GÜNEŞ HASAN ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
201 FEYZA YILDIZ AYTEKİN MEHMET ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
202 GÜLÇİN OLTULU FERİT ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
203 GÜLÇİN TELLİ MUSTAFA ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
204 HÜSNA ŞENGÜL YILDIRIM RAFET ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
205 MERAL BAYAR İLYAS ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
206 NESLİHAN YÜCEL DEMİR YUSUF ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
207 RAĞIP SARIİSMAİLOĞLU İSMAİL ABDİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
208 SEVİL YILMAZ ABDULLAH ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
209 ALİ ERHAN ÖZDEMİREL CEVDET FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON ROMATOLOJİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
210 BAŞAK MANSIZ KAPLAN İSMAİL FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
211 DENİZ ÖKE TOPCU SERVET FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
212 DERYA YAĞAR MEMET CEMİL FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
213 EZEL GÜNAY MUAMMER FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
214 HASAN BATTAL İSMAİL FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
215 HÜLYA ARSLAN SEDAT FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON İSTANBUL 70.YIL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
216 KEVSER BAYRAKTAR ALİ FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
217 MERVE AKDENİZ LEBLEBİCİER HALİL FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
218 NESLİHAN MOĞULKOÇ ZEKİ FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
219 NİGAR GÜRBÜZ YÜKSEL FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
220 NİHAN ERDİNÇ GÜNDÜZ MEHMET ZEKİ FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
221 SEDA FİDANCI MEHMET FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
222 TUBA ERDEM SULTANOĞLU MEHMET FEVZİ FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
223 ABDULLAH GÜNEŞ EDİP ALİ GENEL CERRAHİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
224 AHMET TÜRKAN HAYRİ GENEL CERRAHİ TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
225 ALİ EMRE NAYCI BAKİ GENEL CERRAHİ İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
226 ALİ KEMAL ÖNALAN FEVZİ GENEL CERRAHİ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
227 AZAD GAZİ ŞAHİN HÜSEYİN GENEL CERRAHİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
228 BARIŞ GÜLCÜ FEYZULLAH GENEL CERRAHİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
229 BEKİR BULUT BAYRAM GENEL CERRAHİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
230 EMRE DİKMEER ARİF NEJDET GENEL CERRAHİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
231 ERKAN GÜLER ÖMER GENEL CERRAHİ İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
232 ERKAN YARDIMCI ABDULLAH GENEL CERRAHİ İSTANBUL BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ
233 ERMAN EKER ŞÜKRÜ GENEL CERRAHİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
234 ERSİN GÜNDOĞAN MEHMET GENEL CERRAHİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
235 EYYUP ÖNER MUSTAFA GENEL CERRAHİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
236 FAKI AKIN NUREDDİN GENEL CERRAHİ BELÇİKA ALGEEMEN ZİEKENHUİS SİNT-JAN BRUGGE HASTANESİ
237 GÖKTÜRK GÜRSOY İLHAN GENEL CERRAHİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
238 HALİL İBRAHİM TAŞCI AHMET ALİ GENEL CERRAHİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
239 HALİT ÖZGÜL MUSAB GENEL CERRAHİ İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
240 İBRAHİM KILINÇ İSMET GENEL CERRAHİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
241 İSMAİL EMRE GÖKCE OSMAN GENEL CERRAHİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
242 KADİR GÜLER HAZİR GENEL CERRAHİ BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
243 MAHMUT TOPRAK MEHMET GENEL CERRAHİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
244 MEHMET KALTUŞ NİYAZİ GENEL CERRAHİ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
245 MEHMET KAĞAN KATAR KEMAL GENEL CERRAHİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
246 MUSTAFA TALHA SÜTCÜ AHMET GENEL CERRAHİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
247 MUZAFFER HALDUN ÇOLAK AHMET GENEL CERRAHİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
248 ORHAN ARAS MEHMET GENEL CERRAHİ İSTANBUL FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
249 OSMAN ERDOĞAN SÜLEYMAN GENEL CERRAHİ ANKARA DR. ABDURRAHMAN YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
250 OSMAN UYAR MEHMET ALİ GENEL CERRAHİ ANKARA DR. ABDURRAHMAN YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
251 REMZİ KURT MEHMET GENEL CERRAHİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
252 SADIK KEŞMER HASAN ALİ GENEL CERRAHİ SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
253 SERHAT MERİÇ SEBAHATTİN GENEL CERRAHİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
254 SEYİT ALİ VOLKAN POLATKAN VAHDET GENEL CERRAHİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
255 SÜLEYMAN KARGIN MUSTAFA GENEL CERRAHİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
256 TOLGA ÖLMEZ BERTAN GENEL CERRAHİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
257 UFUK UTKU GÖKTUĞ ALİ GENEL CERRAHİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
258 UĞUR DURUKAN MEHMET GENEL CERRAHİ İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
259 UMUT YILMAZYILDIRIM YUSUF GENEL CERRAHİ SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
260 ÜMİT HALUK İLİKLERDEN MEHMET SIDDIK GENEL CERRAHİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
261 YUNUS DÖNDER EMİR GENEL CERRAHİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
262 BEKİR ELMA CENGİZ GÖĞÜS CERRAHİSİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
263 CELAL BUĞRA SEZEN ALİ GÖĞÜS CERRAHİSİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
264 DUYGU MERGAN İLİKLERDEN ASIM FERHAT GÖĞÜS CERRAHİSİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
265 ELVİN HEKİMOĞLU İSMET ATİLLA GÖĞÜS CERRAHİSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
266 HACER BOZTEPE SEYİT ALİ GÖĞÜS CERRAHİSİ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
267 MEHMET ALİ ÇOLAK İSMAİL GÖĞÜS CERRAHİSİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
268 MURAT KILIÇ HACI MEHMET GÖĞÜS CERRAHİSİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
269 MURAT KURU HARUN GÖĞÜS CERRAHİSİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
270 MUSTAFA VAYVADA RAMAZAN GÖĞÜS CERRAHİSİ İSTANBUL SÜREYYAPAŞA GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
271 MUSTAFA ESAT YAMAÇ FAHRETTİN GÖĞÜS CERRAHİSİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
272 TAYFUN KERMENLİ ALİ GÖĞÜS CERRAHİSİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
273 ŞADAN SOYYİĞİT TURHAN GÖĞÜS HASTALIKLARI İMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
274 BİRSEN CİRİT EKİZ MUAMMER GÖĞÜS HASTALIKLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
275 MELAHAT UZEL ŞENER ÖMER GÖĞÜS HASTALIKLARI ANKARA ATATÜRK GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
276 MELİKE SANEM UMUT RAMAZAN CEMİL GÖĞÜS HASTALIKLARI ANKARA ATATÜRK GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
277 MERDA ERDEMİR IŞIK İRFAN GÖĞÜS HASTALIKLARI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
278 ONUR KAYA SELİM GÖĞÜS HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
279 SİNEM SAFÇİ NURİ GÖĞÜS HASTALIKLARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
280 TARIK ŞİMŞEK ALİEKBER GÖĞÜS HASTALIKLARI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
281 TUĞBA AKKALE AHMET GÖĞÜS HASTALIKLARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
282 DİLEK ÖZÇELİK SOBA İSMAİL GÖZ HASTALIKLARI ANKARA ULUCANLAR GÖZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
283 DUYGU ÇAM ABİDİN GÖZ HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
284 DUYGU ER NECMİ GÖZ HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
285 ELÇİN KALALI ISSI ERDOĞAN GÖZ HASTALIKLARI İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
286 EMİN UTKU ALTINDAL CEMAL GÖZ HASTALIKLARI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
287 HAKAN YILMAZ MEHMET GÖZ HASTALIKLARI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
288 HATİCE NUR TARAKÇIOĞLU VEYSEL GÖZ HASTALIKLARI İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
289 HÜSEYİN KAYA ABDURRAHMAN GÖZ HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
290 İNCİ ELİF ERBAHÇECİ TİMUR ÖMER GÖZ HASTALIKLARI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
291 KADER KASAR SEFER GÖZ HASTALIKLARI FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
292 MEHMET ARGUN İBRAHİM GÖZ HASTALIKLARI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
293 MEHMET ÖNAL HABİP GÖZ HASTALIKLARI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
294 MEHMET CAN HIRAALİ AHMET GÖZ HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
295 MEHTAP ÇAĞLAYAN ABDULBAKİ GÖZ HASTALIKLARI ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
296 MELEK YILDIZ YALINKILIÇ SADRETTİN GÖZ HASTALIKLARI DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
297 MUHAMMET BAHATTİN KIR FUAT GÖZ HASTALIKLARI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
298 MUSTAFA DURAN MUZAFFER GÖZ HASTALIKLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
299 NURGÜL KUŞ VEYSEL GÖZ HASTALIKLARI MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
300 ÖZGÜR KARA VEDAT GÖZ HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
301 PINAR BİNGÖL KIZILTUNÇ AHMET FEYZİ GÖZ HASTALIKLARI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
302 REMZİYE BEYAZIT MEHMET GÖZ HASTALIKLARI DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
303 SABİHA GÜNGÖR KOBAT ABDULLAH GÖZ HASTALIKLARI FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
304 SADIK GÖRKEM ÇEVİK SERDAR ŞAHİN GÖZ HASTALIKLARI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
305 SEDA KARACA ADIYEKE EFRAHİM GÖZ HASTALIKLARI İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
306 SEHER KIRAR POÇAN HÜDAYİ GÖZ HASTALIKLARI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
307 SEMRA AKKAYA TURHAN CABİR GÖZ HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
308 SEMRA KOCA RASİM GÖZ HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
309 SUAT ALTINDAĞ MEHMET GÖZ HASTALIKLARI DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
310 TARKAN TAHTACI AHMET GÖZ HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
311 TOLGA CEYLAN OSMAN GÖZ HASTALIKLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
312 TUĞBA KURT MAARUF GÖZ HASTALIKLARI İSTANBUL Prof.Dr.N.REŞAT BELGER BEYOĞLU GÖZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
313 YASEMİN DERE RAMAZAN GÖZ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
314 ZEYNEP DURU MEMİŞ GÖZ HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
315 EMİNE FÜSUN KARAŞAHİN MEHMET HALK SAĞLIĞI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
316 FATMA YEŞİM KARAKOÇ BÜLENT HALK SAĞLIĞI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
317 METİN KOCACAN KAMİL HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
318 NAZLI ÇİL İSMAİL HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
319 PINAR AYRAN FİDAN OSMAN HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
320 BARIŞ SARIAKÇALI ÖMER İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
321 ERSEN KARAKILIÇ PEKER İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
322 FATİH KUZU FAZLI İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
323 FEYZİ GÖKOSMANOĞLU MEHMET İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
324 HALİL DEMİRKAN HASAN İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
325 İDRİS KUZU OSMAN İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
326 MEHTAP NAVDAR BAŞARAN MEHMET İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
327 MİNA GÜLFEM KAYA AHMET İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
328 MUHAMMED MASUM CANAT İSMAİL HAKKI İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
329 MUSTAFA ÇALIŞKAN HÜSEYİN İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
330 SAVAŞ KARATAŞ ALİ İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
331 ÜMİT ÇINKIR MUSTAFA İÇ HASTALIKLARI ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
332 FATİH KARAAHMET AHMET İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
333 FERDANE PİRİNÇÇİ SAPMAZ RAMADAN İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
334 HAŞİM NAR FAYIK İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
335 MAHMUT YÜKSEL BAHTİYAR İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
336 MEHMET BAYRAM HÜSEYİN İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
337 MEHMET CAMCI ALİ İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
338 MEHMET ALİ ERDOĞAN RECEP İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
339 MUKADDES TOZLU NECMETTİN İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ İSTANBUL BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ
340 SAMİ ÇİFÇİ OSMAN İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
341 SAMİ EVİRGEN ALİ İHSAN İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
342 SELİM DEMİRCİ FUAT İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
343 YÜKSEL GÜLERYÜZLÜ ALİŞAN İÇ HASTALIKLARI GASTROENTEROLOJİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
344 ALİİHSAN GEMİCİ FEVZİ İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
345 AYŞE NİLGÜN KUL ŞEFİK İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
346 GÖKHAN PEKTAŞ NAZIM İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
347 HACER BERNA AFACAN ÖZTÜRK MUHİTTİN İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
348 İLHAMİ BERBER İHSAN RECEP İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
349 MELDA ÖZKAN YAVUZ İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
350 ÖMER ÖNDER SAVAŞ YAVUZ MEHMET İÇ HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
351 NURULLAH YEKTA AKÇAM DAVUT İÇ HASTALIKLARI İMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
352 ŞENGÜL AKSAKAL TURGUT İÇ HASTALIKLARI İMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
353 ABDULLAH ŞUMNU ŞÜKRÜ İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
354 ALPER ALP YÜKSEL İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
355 CAN HÜZMELİ FEVZİ İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
356 EDA ALTUN FİKRET İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
357 FATİH YILMAZ NEJDAT İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
358 MEHMET POLAT ABDULKADİR İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
359 MESUDİYE BULUT CAFER İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
360 MÜGE EREK ERSÖZEN NUSRET İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
361 NADİR ALPAY CAHİT İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
362 VEYSEL KIDIR MEHMET ŞERİF İÇ HASTALIKLARI NEFROLOJİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
363 ALPEREN MENGİ İBRAHİM İÇ HASTALIKLARI ROMATOLOJİ İSTANBUL FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
364 EYLEM YETİMOĞLU TEMİNDAR İÇ HASTALIKLARI ROMATOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
365 MUSTAFA GÜRBÜZ HASAN İÇ HASTALIKLARI ROMATOLOJİ ALMANYA JOHANNITER HASTANESİ
366 PINAR ÇETİN AHMET İÇ HASTALIKLARI ROMATOLOJİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
367 ASLIHAN GÜVEN MERT CEVDET YALÇIN İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
368 FATİH İNCİ HAKİ İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
369 FATİH TEKER SALİH İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
370 MEHMET TÜRKELİ ZÜHTÜ İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
371 MUSTAFA KARAAĞAÇ AHMET İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
372 ÖZGÜR AÇIKGÖZ KEMAL İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
373 ÖZLEM ERCELEP SELAHATTİN İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
374 SİNEMİS ÇELİK EMİN İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
375 TANER BABACAN NEBİ İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
376 TURGUT KAÇAN VELİ İÇ HASTALIKLARI TIBBİ ONKOLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
377 ADNAN ÖZKAHRAMAN AHMET İÇ HASTALIKLARI İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
378 ALİ TUR ALİ İÇ HASTALIKLARI KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
379 ASLI KARADENİZ SÜLEYMAN İÇ HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
380 BAHRİYE ÇELİK HAYRETTİN İÇ HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
381 BANU AÇMAZ MUSA İÇ HASTALIKLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
382 BERNA KAYA İBRAHİM HALİL İÇ HASTALIKLARI HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
383 BÜŞRA CANBAZ YAVUZ İÇ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
384 CEREN ÖZCAN HÜSAMETTİN YAVUZ İÇ HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
385 ESRA DEMİR NURETTİN İÇ HASTALIKLARI İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
386 FATİH TOPRAK İSMAİL İÇ HASTALIKLARI ALMANYA DUİSBURG PROTESTAN JOHANNİTER KLİNİKLERİ
387 FİGEN TOPYILDIZ MAHMUT İÇ HASTALIKLARI BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
388 GÜLAY ORTOĞLU HIDIR İÇ HASTALIKLARI ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
389 GÜNAY CAMUZ HİLALOĞULLARI İBRAHİM İÇ HASTALIKLARI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
390 HANZADE DUYGU DEMİR ALİ İÇ HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
391 HÜLYA UFLAZ MUSTAFA İÇ HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
392 KADRİ TURAN İSMAİL İÇ HASTALIKLARI İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
393 MEHMET ASI OKTAN MEHMET İÇ HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
394 MEHMET ASIM BİLEN NEVZAT İÇ HASTALIKLARI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ BAYLOR COLLEGE OF MEDİCİNE
395 MEHMET ATA ÇEVİK İBRAHİM İÇ HASTALIKLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
396 MERVE HAFIZOĞLU HALİL İÇ HASTALIKLARI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
397 MİNE KARADENİZ İSMAİL HAKKI İÇ HASTALIKLARI YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
398 NURHAN ÖNAL KALKAN NASRETTİN İÇ HASTALIKLARI YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
399 ÖZGE POLAT KORKMAZ TACETTİN İÇ HASTALIKLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
400 ÖZKAN VARAN MÜRSEL İÇ HASTALIKLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
401 SEDA EREM BASMAZ AHMET İÇ HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
402 SEZİN TURAN NECMETTİN İÇ HASTALIKLARI İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
403 SİBEL TEMİZ NURHAN İÇ HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
404 SULTAN EDEBALİ SÜRMELİ İÇ HASTALIKLARI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
405 SÜLEYMAN DOĞAN MEHMET SIDDIK İÇ HASTALIKLARI İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
406 SÜMEYRA DÖRTDUDAK YILMAZ İÇ HASTALIKLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
407 SÜMEYRA KOYUNCU ŞERAFETTİN İÇ HASTALIKLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
408 TUNZALA YAVUZ VİDADİ İÇ HASTALIKLARI EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
409 TURHAN KÖKSAL ORHAN İÇ HASTALIKLARI KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
410 ÜNAL TAŞDEMİR MAHMUT İÇ HASTALIKLARI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
411 ZAFER EMER İSMAİL İÇ HASTALIKLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
412 ZAFER UFUK CİNKARA SİNAN İÇ HASTALIKLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
413 ZELİHA TEMURER AFŞAR ERHAN İÇ HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
414 DOĞAN VATANSEVER NECDET KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
415 HAMDULLAH SÖZEN SADIK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
416 IŞIN ÜREYEN İSMET KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
417 BARIŞ BÜKE ARMAĞAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM PERİNATOLOJİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
418 EMRE ERDOĞDU SEBAHATTİN TALİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM PERİNATOLOJİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
419 MERT TURĞAL NEVZAT KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM PERİNATOLOJİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
420 AHKAM GÖKSEL KANMAZ MEHMET KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
421 ALPER KAHRAMAN HALİL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
422 AYSUN FENDAL TUNCA MEHMET ALİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
423 AYŞE YILMAZ ALTAY YAKUP KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
424 BANUHAN ŞAHİN MİKAİL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
425 BETÜL USLUOĞULLARI AHMET TURAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM FATİH ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
426 BETÜL YAZICI NURİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
427 BİLGE KAPUDERE İBRAHİM KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
428 BÜLENT BABAOĞLU BEŞİR KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
429 CEMİLE KURTTAY HASAN HÜSEYİN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
430 ÇAĞATAYHAN ÖZTÜRK MEHMET RIZA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
431 DERYA UYAN HENDEM İHSAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
432 EDA ÜREYEN AHMET KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
433 ERTAÇ GÜMÜŞ EROL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
434 ERTAN ZAN İZZETTİN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ROMANYA CAROL DAVİLA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
435 ESRA ŞAHİN GÜNEŞ FAZLI KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
436 GÜLCAN AKALAN ABDULKADİR KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
437 GÜLHAN BAYRAKTAR SAMİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
438 GÜLŞAH DAĞDEVİREN HAMİT KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
439 GÜLŞAH DALGACI FEVZİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
440 HACER KAVAK İBRAHİM KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
441 HALİSE YOLLI MEHMET TURAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
442 HAMDULLAH PEKKOLAY ŞAKİR KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
443 KAZIM UÇKAN KAMİL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
444 KEMAL AYATA MEHMET KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
445 KERİME NAZLI SALİHOĞLU ORHAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
446 KORAY GÜNEŞ YÜCEL NEJAT KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
447 NEFİSE NAZLI YENİGÜL FAHRETTİN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
448 ÖZGÜR ÖZER SÜLEYMAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
449 ÖZLEN EMEKÇİ ERKAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
450 RADİA DİVLEK BEKİR KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
451 SEVCAN DEMİR MAHOŞ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
452 SÜMEYRA OKUR DEDELİ MAHMUT KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
453 TELCE AYŞEN BOZA ABDUCELİL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
454 ZELAL BALÇIK SEYİTHAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
455 ZEYNEP KORKMAZ YUSUF KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
456 ABDULLAH DOĞAN MUSTAFA GEREVAN KALP VE DAMAR CERRAHİSİ İSTANBUL DR.SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
457 AHMET OKYAY MUSTAFA KALP VE DAMAR CERRAHİSİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
458 ALPER ÖZBAKKALOĞLU HASAN LEVENT KALP VE DAMAR CERRAHİSİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
459 AYTAÇ ÇALIŞKAN SADIK KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
460 DENİZ SARP BEYAZPINAR İMDAT KALP VE DAMAR CERRAHİSİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
461 EKREM YILMAZ FİKRET KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
462 ERTUĞRUL ERTUĞRUL KADİR KALP VE DAMAR CERRAHİSİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
463 FATİH ADA FİKRİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
464 FERİT KASIMZADE AZER KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
465 HAKAN ÖNTAŞ HÜSEYİN KALP VE DAMAR CERRAHİSİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
466 MEHMET KARAÇALILAR ALİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ MEHMET AKİF ERSOY GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
467 NURAY ALTINDEĞER MUSTAFA KALP VE DAMAR CERRAHİSİ İSTANBUL DR.SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
468 ONUR SAYDAM MUSTAFA KALP VE DAMAR CERRAHİSİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
469 SERKAN YILDIRIM FETHİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
470 SERVET ERGÜN ŞEVKET KALP VE DAMAR CERRAHİSİ İSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
471 UFUK TÜRKMEN HACI MEHMET KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
472 VECİH KEKLİK NURETTİN KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
473 ZAFER CENGİZ ER UĞUR KALP VE DAMAR CERRAHİSİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
474 ASLI GÖKMEN ABDULLAH KARDİYOLOJİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
475 EMRE MENGİ ABDULLAH KARDİYOLOJİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
476 FUAT BAŞANALAN SİNAN KARDİYOLOJİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
477 GÖKSEL DAĞAŞAN AHMET KARDİYOLOJİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
478 KADRİ MURAT GÜRSES ABDULLAH KARDİYOLOJİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
479 MEHTAP YENİ AHMET KARDİYOLOJİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
480 MUHARREM SAİD COŞGUN MEHMET KARDİYOLOJİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
481 MUSTAFA İNÇ MEHMET KARDİYOLOJİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
482 MUSTAFA OZAN ÇAKIR MEHMET KARDİYOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
483 OKTAY ŞENÖZ AHMET KARDİYOLOJİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
484 ONUR ARGAN İSMAİL KARDİYOLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
485 ONUR DALGIÇ KADİR KARDİYOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
486 ORKUN TEMİZER İSA KARDİYOLOJİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
487 SERHAT KARADAVUT SALİH KARDİYOLOJİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
488 UMUT KOCABAŞ TAYİP KARDİYOLOJİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
489 YASEMİN DOĞAN DURMUŞ KARDİYOLOJİ KAYSERİ DR.VEDAT ALİ ÖZKAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
490 ABİTTER YÜCEL TELAT KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ
491 ÇAĞLAYAN YAVUZ ERCAN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
492 ÇİĞDEM KAFKASLI ADİL KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
493 ELİF SARI DAVUT KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
494 EMEL TAHİR MAHMUT KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
495 FURKAN KARALOĞLU BURHAN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
496 HASAN KAZAZ ALİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
497 İBRAHİM AĞRI ALİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
498 KORAY KIRBIYIK MUHSİN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
499 MEHMET NURİ ELGÖRMÜŞ ABDULLATİF KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
500 MEHMET SERKAN ALPASLAN ALİ RIZA KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
501 MEHMET ZEKİ ERDEM SABRİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
502 METİN BALTA ALİKAMER KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
503 NURCAN YURTSEVER KUM YAŞAR KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
504 SELİN ÜNSALER KOCAMAN HAKAN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
505 ŞENOL ACAR ŞABAN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
506 TUĞÇE ŞİMŞEK HASAN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ
507 YAKUP YEGİN CELAL KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
508 YÜCE İSLAMOĞLU HASAN KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
509 AYŞE YILMAZ HALİT NÖROLOJİ İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
510 FATİH DEMİR HALİL NÖROLOJİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
511 GEVHER RABİA GENÇ PERDECİOĞLU YAKUP ZİYA NÖROLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
512 HÜMEYRA DÜRÜYEN MUHİTTİN NÖROLOJİ İSTANBUL BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ
513 KERİMAN OĞUZ OSMAN NÖROLOJİ TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ
514 MEHMET HAMAMCI MEHMET NECATİ NÖROLOJİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
515 MERVE BAHAR ERCAN SARAN NÖROLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
516 NURİYE KAYALI AHMET NÖROLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
517 PELİN DUMAN İSMAİL NÖROLOJİ MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
518 SADIKA ÖZDEMİR MUSTAFA NÖROLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
519 SAMİ ÖMERHOCA MEHMET NÖROLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
520 SELVİ OKUNDU ALİ NÖROLOJİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
521 ÇAĞLA HAKSAL FERRUH NÜKLEER TIP KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
522 EMİNE GÖKNUR IŞIK ALİ NÜKLEER TIP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
523 RABİA LEBRİZ USLU İLHAMİ NÜKLEER TIP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
524 AHMET FEVZİ KEKEÇ AHMET ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA DR. ABDURRAHMAN YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
525 ALPER ÖZTÜRK İSMAİL ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
526 ANIL AGAR İBRAHİM ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
527 AYBERK ÖNAL MEHMET ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
528 BARAN ŞEN SALİH ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
529 BEYHAN BÜYÜKATA İSFENDİYAR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
530 CENGİZ ERDEMİR ŞEFİK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
531 CİHANGİR SARI LÜTFÜ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
532 DENİZ AKAR HAYRETTİN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
533 ENES ESER İDRİS ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
534 ETHEM AYHAN ÜNKAR SÜLEYMAN ETHEM ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İSTANBUL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
535 EYÜP ŞENOCAK HASAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
536 GÖKHAN İLYAS İLHAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
537 GÖKHAN PEHLİVANOĞLU YAŞAR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İSTANBUL KARTAL Dr.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
538 HACİ ÖNDER OSMAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
539 HALİL İBRAHİM GÜMÜŞ MEHMET ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
540 HALİL SEZGİN SEMİS HASAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA DR. ABDURRAHMAN YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
541 HASAN AYTEKİN AYDIN ALİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
542 İBRAHİM KASAPOĞLU MEHMET ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
543 İHSAN AKAN AHMET ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
544 İZZET BİNGÖL ALİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
545 MAHMUT KARADAĞ MUHARREM ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
546 MAHMUT KÜRŞAT ÖZŞAHİN YALÇIN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
547 MEHMET YÜCEL OSMAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
548 MEHMET SELÇUK SAYGILI HASİP ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
549 MEHMET VAKIF KESKİNBIÇKI İBRAHİM HALİL ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
550 MURAT KAYA SELAHATTİN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
551 MUSTAFA AKKAYA SEYFETTİN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
552 MUSTAFA CANER OKKAOĞLU YUSUF ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA KEÇİÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
553 MUSTAFA KEMAL YILMAZ HÜSEYİN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
554 NURHAK YAVUZ ŞEVKİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
555 ÖMER FARUK EĞERCİ YILMAZ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556 ÖNDER UYANIK ALAATTİN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
557 SADULLAH TURHAN NACİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
558 SAFA GÜRSOY HIDIR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
559 SÜLEYMAN GÜRBÜZ YÜNÜS ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
560 ÜNSAL BAYLAR YALÇIN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
561 VOLKAN GÜNEŞ MUHAMMET ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
562 YILMAZ KAYA ENVER ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
563 YUNUS ÇATAN ÖMER ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
564 YUNUS KIRAÇ ŞÜKRÜ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
565 YÜCEL AĞIRDİL NURİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KOCAELİ DERİNCE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
566 BELMA ALTUN FEHAMETTİN PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
567 BERRAK AKŞAM OKTAY PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
568 BİLGEHAN AYDIN MEHMET PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
569 DAĞHAN DAĞDELEN CELALETTİN PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
570 ENDER CEYLAN FERİDUN PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
571 ENSAR ZAFER BARIN MUZAFFER PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
572 ERSİN AKŞAM SADIK PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
573 FURKAN CERTEL NURİ PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
574 GÖKÇEN ORAN RAMAZAN PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
575 GÜLSÜM ÇEBİ MİKTAT PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
576 HİLMİ ŞEN YUSUF PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
577 İBRAHİM ALPER AKSAKAL HÜSEYİN PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
578 İBRAHİM UTKU ÖZCAN ARİF PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
579 MEHMET SÖNMEZ BÜLENT PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
580 MEHMET CAN ŞAKI BURHAN PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
581 MİRZA FIRAT ÇEVİRME AHMET PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
582 ONUR SERİN VELİ PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
583 ÖMER KOKAÇYA ABDULLAH PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
584 SEDAT TATAR RIZA PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
585 SEDAT YILANCI ZEKİ PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
586 YAĞMUR YAPRAK BALI İBRAHİM PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
587 GÜLNİHAN EREN BEKİR RADYASYON ONKOLOJİSİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
588 GÜLŞEN PINAR SOYDEMİR ALİ RADYASYON ONKOLOJİSİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
589 İBRAHİM BABALIOĞLU AHMET RADYASYON ONKOLOJİSİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
590 SÜMERYA DURU SALİH RADYASYON ONKOLOJİSİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
591 ABDULLAH TAYLAN İBRAHİM RADYOLOJİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
592 AKIN ÇİNKOOĞLU VEDAT RADYOLOJİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
593 ATİLLA KAPLAN FAİK RADYOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
594 AYLA ÖZAYDOĞDU ÇİMEN OSMAN RADYOLOJİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
595 AYŞE ÖZDEMİR GÖKCE ÖMER RADYOLOJİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
596 BAHATTİN ÖZKUL HÜSEYİN RADYOLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
597 BEHLÜL İGÜS AHMET RADYOLOJİ İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
598 BURÇİN KİBAR ÖZTÜRK MEHMET RADYOLOJİ EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
599 ÇİĞDEM YALÇIN SEBAHATTİN RADYOLOJİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
600 EBRU DOĞANER ŞENEL HASAN HÜSEYİN RADYOLOJİ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
601 FEYZA KABAR SUPHİ RADYOLOJİ ANKARA DR. ABDURRAHMAN YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
602 FURKAN KAYA CELALETTİN RADYOLOJİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
603 HATİCE ARIÖZ HABİBİ AHMET RADYOLOJİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
604 İSMAİL PINAR MÜMİN RADYOLOJİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
605 MEHMET KILIN ASİM RADYOLOJİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
606 MEHMET SEMİH ÇAKIR AHMET RADYOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
607 MUSTAFA EMRE AKIN MUHTAR RADYOLOJİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
608 MUSTAFA MİRAÇ ÖNER AHMET RADYOLOJİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
609 NUR SOYLU NİYAZİ RADYOLOJİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
610 OZAN BATKI REMZİ RADYOLOJİ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
611 RECEP İSMAİL AKIN ALİ RADYOLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
612 SERKAN BAYKARA İRFAN RADYOLOJİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
613 SEVGİ MUTLU MUSTAFA RADYOLOJİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
614 SUAT ORAK YUNUS RADYOLOJİ YÜZÜNCÜYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
615 SUNA ÖRS İSMET RADYOLOJİ İSTANBUL BAKIRKÖY Dr.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
616 TUNA PARPAR ALİ RIZA RADYOLOJİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
617 VEYSEL ATİLLA AYYILDIZ MEHMET FAHRİ RADYOLOJİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
618 ABDURRAHİM BAKIRHAN BÜNYAMİN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
619 ALPER ÜNAL ALİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
620 AYBİKE TELKÖK LATİF RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
621 AYŞE SAKALLI KANİ BEKİR RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
622 BEGÜM ESRA SAYILIR NAMIK METİN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
623 BİLGEN BİÇER KANAT MEHMET ALİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
624 CANAN EFE ÜMİT RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
625 CELALEDDİN TURGUT TURGUT RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
626 ÇAĞDAŞ HÜNKAR YELOĞLU HASAN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ RİZE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
627 ÇİĞDEM CURA YAYGIN KAMİL RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
628 EBRU ŞAHAN ÖKKEŞ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
629 EMRAH GÜLEŞ MURAT NAİL RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
630 ESRA AYDIN SÜNBÜL İSMAİL RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
631 GÜLÇİN ELBOĞA MUSTAFA RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
632 HASRET OZAN AÇIKGÖZ VELİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
633 HÜSEYİN ÇAĞDAŞ ATKAYA MUSTAFA RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
634 İSMAİL KARAATLI ALİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
635 MEHMET KAVURMA HALİS RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
636 MEHMET DİYADDİN GÜLEKEN MEHMET ALİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
637 NEFİZE YALIN AHMET RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
638 NEHİR KÜRKLÜ ALİ KAYA RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
639 RUKİYE AY ABDULLAH RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ONDOKUZ MAYIS ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
640 RÜMEYSA YENİ ELBAY AHMET RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI İSTANBUL ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
641 ŞENGÜL TOSUN ALTINÖZ HASAN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
642 GÖNÜL ÜNVER ŞEKER NİHAT TIBBİ BİYOKİMYA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
643 MUSA GÜMÜŞDERE MURAT TIBBİ BİYOKİMYA ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
644 SEZEN KOCAÖZ ŞEVKİ TIBBİ BİYOKİMYA İZMİR BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
645 GÜLHAN ÜNLÜ AYHAN TIBBİ FARMAKOLOJİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
646 İLKNUR ERKÖSEOĞLU CEMİL TIBBİ FARMAKOLOJİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
647 BİRAY ERTÜRK TUNCAY TIBBİ GENETİK EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
648 SADİYE EKİNCİ OSMAN TIBBİ GENETİK ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
649 TAHA REŞİD ÖZDEMİR MUHAMMET MÜBEŞŞİR TIBBİ GENETİK EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
650 ÇİĞDEM GENÇOĞLU ÖZGÜR SÜLEYMAN TIBBİ MİKROBİYOLOJİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
651 FATMA İSLAMOĞLU ERTUĞRUL TIBBİ MİKROBİYOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
652 İSMAİL DAVARCI RAMAZAN TIBBİ MİKROBİYOLOJİ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
653 SELCAN AKYOL NURİ TIBBİ MİKROBİYOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
654 SERPİL SEMİHA ÜNALDI HASAN TIBBİ MİKROBİYOLOJİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
655 AHMET ERKAN BİLİCİ VEYSEL GARANİ TIBBİ PATOLOJİ ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
656 AYSUN YEŞİLIRMAK MEHMET ZEKİ TIBBİ PATOLOJİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
657 EMRE AKARSU BÜNYAMİN TIBBİ PATOLOJİ ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
658 FATMA BENLİ TANRIKULU MEHMET TIBBİ PATOLOJİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
659 FATMA DİLEK KAYMAKÇI KAMİL TIBBİ PATOLOJİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
660 FATMA GÜLÇİÇEK AYRANCI SALİH ZEKİ TIBBİ PATOLOJİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
661 RABİA DEMİRTAŞ YILMAZ TIBBİ PATOLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
662 ALİ HAYDAR YILMAZ HASAN ÜROLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
663 AYKUT DEMİRCİ AYDIN ÜROLOJİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
664 AYTAÇ ŞAHİN ALİ İHSAN ÜROLOJİ İSTANBUL FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
665 BAHRİ SERKAN AYNUR AYHAN ÜROLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
666 CANER EDİZ HÜSEYİN ÜROLOJİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
667 ERDEM KISA CENGİZ ÜROLOJİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
668 EYMEN GAZEL ÖMER ÜROLOJİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
669 FATİH MEHMET EFE RIZA ÜROLOJİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
670 GÖKSEL BAYAR MEHMET SIDDIK ÜROLOJİ İSTANBUL ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
671 GÜVEN TURAN SAADETTİN ÜROLOJİ İSTANBUL BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
672 HARUN TÜREL CELAL ÜROLOJİ ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
673 HÜSEYİN KOÇAKGÖL MISTO ÜROLOJİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
674 İDRİS KIVANÇ CAVILDAK YILMAZ ÜROLOJİ ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
675 KENAN ARSLAN SİNAN ÜROLOJİ İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
676 MEHMET KISAARSLAN ŞÜKRÜ ÜROLOJİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
677 MEHMET EMİN ŞİRİN FAZLI ÜROLOJİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
678 METİN YIĞMAN ABDURRAHMAN ÜROLOJİ ANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
679 MUAMMER YOLAL TURGUT ÜROLOJİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
680 MUHAMMED ERSAGUN ARSLAN AZİZ ÜROLOJİ ANKARA ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
681 MUHAMMED NACİ TATAR İLHAMİ ÜROLOJİ İSTANBUL BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
682 MURAT GEZER MEHMET ÜROLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
683 MURAT GÜL M.ALİ ÜROLOJİ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
684 MURAT KURU ŞAKİR ÜROLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
685 MURAT ÜSTÜNER HALİM ÜROLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
686 MUSTAFA YÜKSEL MEHMET EMİN ÜROLOJİ ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
687 MÜNİR ALİ BİLGEHAN MUSTAFA EKREM ÜROLOJİ OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ doktor dr. uzman doktor uz.dr.
688 ORHAN KARAKOÇ ZEKİ ÜROLOJİ FIRAT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
689 SERDAR ÇELİK YAŞAR ÜROLOJİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
690 SONER ÖZTÜRK ALİ ÜROLOJİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
691 TAHSİN ÇAPKIN RAMAZAN ÜROLOJİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.TIP FAKÜLTESİ
692 UFUK YAVUZ CENGİZ ÜROLOJİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
"DİKKAT!
Listede ismi bulunan adaylara kurayla ilgili bilgilendirmeler SMS yoluyla yapılabileceğinden, PBS de kayıtlı bulunan cep telefon numaraları ve eposta adreslerininin kendilerine ait ve güncel olması gerekmektedir."
SIRA NO AD SOYAD BABA ADI EĞİTİM KURUMU AÇIKLAMA
1 ABDULKADİR YAMAN VEYSİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
2 ABDULLAH ÇINAR MUSTAFA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
3 ABDULLAH GÜMÜŞ BEDİR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
4 ABDULLAH ŞİMŞEK AHMET ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
5 ABDULLAH YAHYA DEMİR OSMAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
6 ABUZER FARABİ YILMAZ SADIK GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
7 ADNAN BURAK KURTGÖZ SELAMİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
8 AHMET BALTAŞ HAMDİ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
9 AHMET UYANIK SEBAHATTİN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
10 AHMET BURAK KAPLAN MAHMUT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
11 AHMET CENK AKAL ZAFER KEMALİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
12 AHMET EMRE BAHADIR ALİ KENAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
13 AHMET GÜRKAN ERDEMİR SACİT ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
14 AHMET ŞEVKİ TAŞKIRAN ŞEVKET ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
15 AHSEN ELİF GÜNEŞ AHMET RASİM ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
16 ALİ ATASOY TAHSİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
17 ALİ SÖYLER AHMET ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
18 ALİCAN KÜTÜKCÜ DURSUNALİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
19 ALPER HAKTAN DURAN AHMET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
20 ARİF PEKTAŞ YAKUP GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
21 ASIM BURAK GÖZE FAHRİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
22 ASUMAN YAZICI MEHMET SABRİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
23 ATİLLA BADEM MÜMÜN GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
24 AYKUT DENİZ ADİL ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
25 BEDRİ BURAK SUCU MUHTEREM GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
26 BEKİR BURAK İSKEFİYELİ MUAMMER ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
27 BENGİSU ARABACI MEHMET HEYSEM MERSİN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
28 BENİL NESLİ ŞAHİN AZİZ EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
29 BERNA AÇIKGÖZ MUSTAFA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
30 BEYTULLAH KUT ZAKİR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
31 BİROL BARAN ÖZDEMİR METİN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
32 BURHAN KAYA ÇELEBİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
33 CAHİT ÇİÇEK MEHMET ŞAFİ HARRAN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
34 CANAN BAĞIRAN MEHMET ZEKİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
35 CEMAL ÇETİN SÜLEYMAN HAYRULLAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
36 CEMAL SARI MEVLÜT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
37 CEMAL İLKER CANDER M.ENDER KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
38 CEMİL ALPAK AHMET YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
39 CENK CİBO ŞARİK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
40 CENK ORAK EROL EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
41 CİHAN ETGÜL MEHMET HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
42 CİHAN TUZCU ASIM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
43 CİHANGİR YİRMİBEŞ ÜNAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
44 ÇAĞATAY KARAEMİR TURGAY DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
45 DANYAL BURAK KOCA BAYRAM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
46 DEHA ÇEBİ RECEP DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
47 DENİZ KANAT MEHMET GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
48 DENİZ KILLI ALİ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
49 DİLA KAVAME ZEKERİYE ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
50 DİLEK DOĞAN RAMAZAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
51 DOĞAN PAKALIN MEHMET ALİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
52 DOĞUKAN SUSAM HÜSEYİN SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
53 DORUK BAŞAR ÜMİT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
54 DUYGU VERGÜLEN CELAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
55 EBUBEKİR KESKİN FEVZİ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
56 ELİF UZAY AYDIN BULGARİSTAN SOFYA TIP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
57 EMEL ARSLAN MEHMET UFUK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
58 EMİNE DOĞAN ALİ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
59 EMİNE BEGÜM ÇAVDAROĞLU ADEM SELÇUK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
60 EMRAH DEMİR SÜLEYMAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
61 EMRAH UĞURLU OSMAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
62 EMRAH YILMAZ ERDİNÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
63 EMRE ÖZİL ENVER ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
64 EMRE ÖZPOLAT EMRULLAH GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
65 ENES DOĞAN MEHMET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
66 ENVER ARSLAN BEDREDDİN SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
67 ERDEM ÇAKIR ALAETTİN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
68 ERDEM GÜLEÇ CEMAL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
69 ERDİ ERTAN HALİL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
70 ERDOĞAN ERBAŞ AHMET DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
71 EREN AGAR UFUK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
72 EREN BABACAN HALUK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
73 ERGÜL ÇAKAN ŞAKİR GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
74 ERKAL ERDEM MARDİN ERKAL AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
75 ERKAN ALPERGÜN AHMET BEHZAT İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
76 EROL BARBAROS MEHMET ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
77 ERTAN AKTAŞ İSMET NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM, TIP FAKÜLTESİ
78 ESRA ERSOY GÖLCÜ İBRAHİM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
79 EZGİ ŞEREMET ABDULLAH CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
80 FADİYE GÖKMEN AHMET ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
81 FAHRETTİN SARUHAN İSMAİL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
82 FARUK KEMAL BENİ KENAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
83 FATİH YİĞİT SÜREYYA ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
84 FATİH MEHMET ÜNLÜ İSMAİL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
85 FEHMİ ALİBEKİROĞLU KASIM GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
86 FERHAT ARSLAN HARUN ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
87 FERHAT ÇOBAN M.SALİH FIRAT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
88 FERİDUN AKBULUT SABRETTİN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
89 FEVZETTİN YILMAZ İSMAİL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
90 FURKAN TÜRKOĞLU EKREM ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
91 GAFFARİ ÖZKARA MEHMET HARRAN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
92 GİZEM KABLAN KAMİL UFUK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
93 GİZEM KAYA METİN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
94 GÖKHAN SEYİTVAN ADEM DİCLE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
95 GÖZDE ÇAVUMİRZA ABDULLAH UFUK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
96 GÜLDEN UYLAŞ HAYRULLAH ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
97 GÜLSÜM SEVRA SEYİTHANOĞLU RAMAZAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM, TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
98 GÜLŞAH AKKAYA BAYRAM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
99 GÜNEŞ TARHANA MEHMET EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
100 HAKAN AY İBRAHİM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
101 HALİL BÜYÜKDOĞAN MUSTAFA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
102 HALİL EKMEKÇİ NAZIM İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
103 HALİL YALÇINKAYA DURALİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
104 HALİL İBRAHİM ÖTÜNÇ ESAT ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
105 HALİS GÖL HÜSEYİN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
106 HANDE AKDERE MEHMET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
107 HANDE ORAN AYHAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
108 HARUN KILIÇKIRAN MEHMET HADİ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
109 HARUN YÖNEY YUSUF ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
110 HASAN DEMİREL ALİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
111 HASAN MUTLU TUFAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
112 HASAN ÖZDEMİR ÖMER SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
113 HİLAL YILDIZ TUNCAY ANKARA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
114 HÜLYA EVRİM HAMAMCI VEYSEL YILMAZ EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
115 HÜSEYİN ÖZÇELİK RECEP KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
116 HÜSEYİN YASİN KUZ AHMET EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
117 İBRAHİM DURAK HÜSEYİN GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
118 İBRAHİM CANER METİN YUSUF FIRAT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
119 İSA GÜLMEZ ABDULLAH KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
120 İSMAİL KAPLAN MUZAFFER GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
121 İSMAİL KESKİN HALİL İBRAHİM TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
122 İSMAİL BURAK YEYEN SERHAN EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
123 İSMAİL HAKKI ALP GÜNEY MÜRSELİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
124 İSMAİL UFUK YILDIZ ALİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
125 KAYHAN YAĞIZ MEHMET NECİP CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
126 KEMAL SAĞLAM ALİ SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
127 KEMAL KÜRŞAT ZEYLİ YUSUF KENAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
128 KEMAL ONUR TÜRKATA HAMZA EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
129 KORAY ÜNAL NECMETTİN HARRAN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
130 KUDRET BİLGE BEKTAŞ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
131 LEVENT ÇEVİK OSMAN SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
132 MAHİR İLHAN ABDURRAHMAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
133 MAHMUT İLİK AHMET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
134 MAŞALLAH BOTAN NURETTİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
135 MEHMET ÇAKAN HASAN AVUSTURYA MEDİZİNİSCHE ÜNİVERSİTAET WİEN, TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
136 MEHMET ERDOĞAN İSMET MERSİN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
137 MEHMET ERYILMAZ MUSTAFA SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
138 MEHMET TORLAK HARUN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
139 MEHMET ALİ AYDEMİR ALİ EŞREF İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
140 MEHMET CERRAH KIRAN HİKMET YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
141 MEHMET MURAT YİĞİTBAŞI ADNAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
142 MELTEM TEKİN HIFZULLAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
143 MELTEM TURNA İBRAHİM KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
144 MERVE ESKİ SALİH KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
145 MERVE ŞENKUL ŞÜKRÜ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
146 MERVE NUR TUNOĞLU TAHİR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
147 MESUT FIRINCIOĞULLARI CUMA BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
148 MESUT YILMAZ TEMEL KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
149 MUHAMMED FERHAT DEĞİRMENCİ NECMETTİN EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
150 MUHAMMED SELİM ERBİL SÜLEYMAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
151 MUHAMMET ŞENCAN ABDULLAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ MAZERETİ SONA ERDİĞİNDEN
152 MUHAMMET BUĞRAHAN BİÇKİCİ CELAL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
153 MUHAMMET SELİM ŞAHİN ORHAN DİCLE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
154 MURAT TOSUN SADULLAH KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
155 MUSTAFA BOZKURT SEBAHATTİN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
156 MUSTAFA DAYI AHMET GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
157 MUSTAFA KOYUNCU HARUN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
158 MUSTAFA UYANIK MEVLÜT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
159 MUSTAFA BİLAL ÖZBAY BÜLENT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
160 MUSTAFA FURKAN UZUN ERDAL KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
161 MUSTAFA YASİN ÖNDER AKİF BORA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
162 NAHİDE TAHSİN NECDET BULGARİSTAN VARNA PROF.DR.PARASKEV STOYANOV, TIP FAKÜLTESİ
163 NAZBİKE KARAKAŞ BAHATTİN SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
164 NEDİM YILDIZ MEHMET NEZİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
165 NEHAR CANER VARLIK SAMİ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
166 NESİL ERDOĞAN ERDİNÇ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
167 NEVZAT ERDOĞAN NAZIM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
168 NİHAL TÜFEK İSMAİL CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
169 OĞUZHAN ÇOBAN MUSTAFA EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
170 OKAN ÖNCEL KANDEYER OĞUZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
171 ONUR BİÇER ÖMER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
172 ONUR IŞIK TAHSİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
173 ONUR DURSUN YANIK SADETTİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
174 ORÇUN DEMİRSÖKEN FEHMİ SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
175 ORHAN ORUÇ TAHSİN DİCLE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
176 ORHAN ALİ ÖZKAN ÖMER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
177 OSMAN NERGİZ ADEM ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
178 ÖMER SERT İSMAİL BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
179 ÖMER ULUGERGERLİ ALİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
180 ÖMER FARUK ÇETİN İBRAHİM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
181 ÖMER FARUK ÇETKİN REMAZAN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
182 ÖZLEM KURT MEHMET ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
183 RAHMAN ŞANLI SALİH ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
184 RAUF MACİT HÜSEYİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
185 RIFKI SARICA HASAN HÜSEYİN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
186 SABRİYE KARAN NECİP ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
187 SADİYE SARI ADNAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
188 SAFİYE ESRA TUNÇAY FATİH CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
189 SAMI ÇINAR BILLAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
190 SARPEL GÜRAY FİKRET EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
191 SEDA BOZDUMAN İHSAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
192 SEDAT AYBARS NAZLICA ETHEM METE BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
193 SEFA SAĞLAM FAHRETTİN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
194 SELEN KOCABIYIK MEHMET NADİR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
195 SELİN ATA SELAHATTİN GİRESUN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
196 SELİN ŞENSOY AZİZ MERSİN ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
197 SENAY BALAM YILDIRIM GÜRHAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
198 SERAP KIYAK MUZAFFER CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
199 SERENAY ÖZEN ALTUNKÖK BEDRİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
200 SEVİL AGARA İBRAHİM CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
201 SEVTAP BAKIR MAHMUT İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ İSTİFA/MÜSTAFİ SONRASI
202 SİNAN CANER ENVER ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
203 SUAT KOÇ FUAT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
204 SUZAN ALABAY REMZİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
205 SÜLEYMAN DALAR MEHMET ŞAH ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
206 SÜMEYRA ACAR KENAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
207 ŞERİFE YALINKILIÇ İHSAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM, TIP FAKÜLTESİ
208 ŞEYDA DEMİRSOY MEHMET ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
209 ŞÜKRÜ KAYA AHMET AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
210 TACETTİN KARAMAN ALİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
211 TALHA KÜTÜK YAŞAR HALİT TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
212 TARIK KÜÇÜKÜNAL KADİR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
213 TOLGA ANLAR RAMAZAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
214 TOLGA YAŞAR ERKAN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
215 TUNÇKAĞAN TUNÇ HASANHÜSEYİN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM, TIP FAKÜLTESİ
216 TURAN ÇAYIR YUSUF İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
217 UFUK ERDEM CEMAL SÜLEYMAN DEMIREL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
218 UĞUR KAVÇAKAR MEHMET EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
219 ULAŞ YURTSEVER AYDİN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
220 UMUT KOÇAK SALİH ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
221 ÜMİT AKOL TAHSİN DİCLE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
222 ÜMİT YAŞAR CAN MUSTAFA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
223 VEYSEL SEMİH AYATA MUSTAFA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
224 VİLDAN SELİN ŞAHİN MEHMET ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
225 YALÇIN YILMAZ ALİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
226 YASEMİN HOŞGEÇİN NEJDET ERCİYES ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
227 YAVUZ AKÇEŞME HÜSEYİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
228 YAVUZ ATAŞ MAHMUT FIRAT ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
229 YUMAY CABBAR CUMA EGE ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
230 YUNUS ABDULKADİR KALAÇA ZEKİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
231 YUSUF BAYRAKTAR SÜLEYMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
232 YUSUF YARARLI ARİF İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
233 YÜCEL GÜLER İBRAHİM GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
234 ZAFER ADIGÜZEL MUZAFFER GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
235 ZEYNEP SEDİR AHATNUR CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ, TIP FAKÜLTESİ
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 04-29-2016, 09:35   #3
Kayıtsız Üye
Guest

"SAĞLIK BAKANLIĞI
61.DÖNEM DEVLET HİZMETİ YÜKÜMLÜLÜĞÜ KURASI SONUÇLARI"

26 Şubat 2015 10:18
Sayfa: 1 / 12
Başvuru No KATILIMCININ ADI SOYADI ÜNVAN / BRANS YERLESTiRiLDiGi BiRiM GK
556842 ABDULKADİR YAMAN TABİP - YOK 517 BİNGÖL KARLIOVA DEVLET HASTANESİ
556602 ABDULLAH DOĞAN UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 68 TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
556795 ABDULLAH GÜMÜŞ TABİP - YOK 30 VAN İPEKYOLU 2 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
557001 ABDULLAH GÜNEŞ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 265 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ
556963 ABDULLAH TAYLAN UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 474 SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557048 ABDULLAH YAHYA DEMİR TABİP - YOK 520 BİTLİS AHLAT DEVLET HASTANESİ
556970 ABDULLAH ÇINAR TABİP - YOK 7 DİYARBAKIR 4 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
556910 ABDULLAH ŞUMNU UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 392 BİTLİS DEVLET HASTANESİ X
556632 ABDULLAH ŞİMŞEK TABİP - YOK 638 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ
556733 ABDURRAHİM BAKIRHAN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 496 TUNCELİ DEVLET HASTANESİ
556552 ABUZER FARABİ YILMAZ TABİP - YOK 508 AKSARAY DEVLET HASTANESİ
556918 ABİTTER YÜCEL UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 380 ERZURUM HORASAN DEVLET HASTANESİ
557019 ADEM TALİ UZMAN TABİP - ACİL TIP 109 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556977 ADNAN BURAK KURTGÖZ TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557214 ADNAN ÖZKAHRAMAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 316 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ
556871 AHKAM GÖKSEL KANMAZ UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 335 AĞRI DEVLET HASTANESİ
556665 AHMET BALTAŞ TABİP - YOK 15 KAHRAMANMARAŞ 2 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
557133 AHMET BURAK KAPLAN TABİP - YOK 51 BİNGÖL YEDİSU TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ X
556610 AHMET CENK AKAL TABİP - YOK 567 ŞANLIURFA CEYLANPINAR DEVLET HASTANESİ
556914 AHMET EMRE BAHADIR TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556540 AHMET ERKAN BİLİCİ UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 607 ERZURUM NENEHATUN KADIN DOĞUM HASTANESİ
557140 AHMET FEVZİ KEKEÇ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 426 HATAY DÖRTYOL DEVLET HASTANESİ
556569 AHMET GÜRKAN ERDEMİR TABİP - YOK 553 NİĞDE ÇİFTLİK İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556620 AHMET OKYAY UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 355 ÇANKIRI DEVLET HASTANESİ
556801 AHMET TANER ELMAS UZMAN TABİP - ÇOCUK NEFROLOJİSİ 179 SİVAS NUMUNE HASTANESİ
557017 AHMET UYANIK TABİP - YOK 504 AĞRI HAMUR İLÇE DEVLET HASTANESİ
557224 AHMET ZİYA BİRBİLEN UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 193 KIRŞEHİR KAMAN DEVLET HASTANESİ
557253 AHMET ŞEVKİ TAŞKIRAN TABİP - YOK 570 ŞANLIURFA SURUÇ DEVLET HASTANESİ X
557015 AHSEN ELİF GÜNEŞ TABİP - YOK 82 MUŞ MALAZGİRT TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ X
556948 ALPER ALP UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 396 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557240 ALPER HAKTAN DURAN TABİP - YOK 570 ŞANLIURFA SURUÇ DEVLET HASTANESİ X
557012 ALPER KAHRAMAN UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 344 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
557213 ALPER ÜNAL UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 495 SİNOP ATATÜRK DEVLET HASTANESİ
556812 ALİ ATASOY TABİP - YOK 514 BİLECİK DEVLET HASTANESİ
557034 ALİ EMRE NAYCI UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 250 ERZURUM OLTU DEVLET HASTANESİ
557189 ALİ HAYDAR AKÇA UZMAN TABİP - ACİL TIP 109 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556568 ALİ KEMAL ÖNALAN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 262 SİİRT KURTALAN DEVLET HASTANESİ
556695 ALİ SÖYLER TABİP - YOK 46 AĞRI TUTAK TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557222 ALİ TUR UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 321 KONYA BOZKIR DEVLET HASTANESİ
556663 ALİ ULAŞ TUĞCU UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 404 SİVAS NUMUNE HASTANESİ
557197 ALİCAN KÜTÜKCÜ TABİP - YOK 24 SİVAS 2 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556934 ALİİHSAN GEMİCİ UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 303 ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557029 ARZU ARSLAN UZMAN TABİP - ACİL TIP 94 DİYARBAKIR SELAHADDİN EYYUBİ DEVLET HASTANESİ
556741 ARİF PEKTAŞ TABİP - YOK 1 ADIYAMAN 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556553 ASIM BURAK GÖZE TABİP - YOK 561 SAMSUN HAVZA DEVLET HASTANESİ
557156 ASLI GÖKMEN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 370 IĞDIR DEVLET HASTANESİ
557166 ASLI KARADENİZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 329 YOZGAT ÇAYIRALAN İLÇE DEVLET HASTANESİ
556850 ASLIHAN ABBASOĞLU UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 398 GAZİANTEP ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556767 ASLIHAN GÜVEN MERT UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 605 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556621 ASUMAN YAZICI TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557148 ATİLLA BADEM TABİP - YOK 31 ZONGULDAK 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU X
556872 ATİLLA KAPLAN UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 461 AĞRI DEVLET HASTANESİ
556878 AYBERK ÖNAL UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 414 AĞRI DEVLET HASTANESİ
557266 AYFER AÇIKGÖZ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 141 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ X
556949 AYHAN DEMİR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 186 BİTLİS DEVLET HASTANESİ
556990 AYKUT DEMİRCİ UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 613 AKSARAY DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 2 / 12
556698 AYKUT DENİZ TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557192 AYKUT UYANIK UZMAN TABİP - ACİL TIP 99 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556874 AYSUN YEŞİLIRMAK UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 611 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ
557030 AYTAÇ ÇALIŞKAN UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 359 MARDİN DEVLET HASTANESİ
556911 AYTAÇ ŞAHİN UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 622 MUŞ DEVLET HASTANESİ
556652 AYŞE ASLIHAN GÜCÜŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 199 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ X
556809 AYŞE NUR KUYUPINAR UZMAN TABİP - ACİL TIP 91 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
557249 AYŞE NİLGÜN KUL UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 304 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X
556782 AYŞE SAKIZ UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 222 BATMAN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556755 AYŞE ÖZDEMİR GÖKCE UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 481 YOZGAT YERKÖY DEVLET HASTANESİ
557066 AYŞEGÜL AKBAŞ KAYA UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 111 DENİZLİ ÇAMELİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557085 AYŞEGÜL TURAÇ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 128 GAZİANTEP NİZİP DEVLET HASTANESİ
556936 BACHRİ RAMADAN MOUSTAFA UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 124 ÇORUM ALACA DEVLET HASTANESİ
557265 BAHATTİN ÖZKUL UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 468 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
557032 BAHRİ SERKAN AYNUR UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 617 ÇANAKKALE GELİBOLU DEVLET HASTANESİ
557174 BAHRİYE ÇELİK UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 315 HAKKARİ ŞEMDİNLİ DEVLET HASTANESİ X
556922 BANU ARSLAN UZMAN TABİP - ACİL TIP 105 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ X
556989 BANU NURSOY UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 191 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556785 BANUHAN ŞAHİN UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 342 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556683 BARAN CENGİZ ARCAGÖK UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 402 MUŞ DEVLET HASTANESİ
556749 BARAN ŞEN UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 420 DENİZLİ ÇİVRİL DEVLET HASTANESİ
556642 BARIŞ BÜKE UZMAN TABİP - PERİNATOLOJİ 442 KAYSERİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556573 BARIŞ GÜLCÜ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 246 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
556820 BEDRİ BURAK SUCU TABİP - YOK 544 KASTAMONU TAŞKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
557159 BEHLÜL İGÜS UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 472 MUŞ DEVLET HASTANESİ
556786 BEKİR BULUT UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 258 MARDİN MİDYAT DEVLET HASTANESİ
557055 BEKİR BURAK İSKEFİYELİ TABİP - YOK 528 ÇORUM KARGI AHMET HAMDİ AKPINAR İLÇE DEVLET HASTANESİ
557025 BEKİR ELMA UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 270 ERZURUM PALANDÖKEN DEVLET HASTANESİ
556696 BENGİSU ARABACI TABİP - YOK 25 ŞANLIURFA İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556688 BENİL NESLİ ŞAHİN TABİP - YOK 550 MANİSA KULA DEVLET HASTANESİ
556644 BERNA AÇIKGÖZ TABİP - YOK 10 HATAY ANTAKYA 2 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
556706 BERRAK AKŞAM UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 450 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ X
556779 BETÜL USLUOĞULLARI UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 334 ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557257 BETÜL YAZICI UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 340 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556606 BEYHAN BÜYÜKATA UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 436 MUŞ BULANIK DEVLET HASTANESİ X
556629 BEYTULLAH KUT TABİP - YOK 530 ÇORUM T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556877 BEYZA ÖZCAN UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 400 KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557152 BURCU SARIGÖL UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 212 KİLİS DEVLET HASTANESİ
557100 BURCU YASEMİN ZENGİN UZMAN TABİP - ADLİ TIP 100 T.C.ADALET BAKANLIĞI ADLİ TIP KURUMU SİİRT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
556770 BURHAN KAYA TABİP - YOK 6 BATMAN İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556603 BURÇİN İŞCAN UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 403 NİĞDE DEVLET HASTANESİ
556829 BİLGE KAPUDERE UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 341 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ
556701 BİLGEHAN AYDIN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 456 TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ
557122 BİLGEN BİÇER KANAT UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 494 SİİRT DEVLET HASTANESİ
556704 BİRAY ERTÜRK UZMAN TABİP - TIBBİ GENETİK 593 İSTANBUL OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556591 BİROL BARAN ÖZDEMİR TABİP - YOK 23 SİVAS 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556868 BİROL KARABULUT UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 401 MANİSA MERKEZEFENDİ DEVLET HASTANESİ
556692 BİRSEN CİRİT EKİZ UZMAN TABİP - GÖĞÜS HASTALIKLARI 633 İSTANBUL SÜREYYAPAŞA GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557011 CAHİT ÇİÇEK TABİP - YOK 25 ŞANLIURFA İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557183 CAN AKSU UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 135 MANİSA DEMİRCİ DEVLET HASTANESİ
556649 CAN HÜZMELİ UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 393 KAHRAMANMARAŞ NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ
556826 CANAN BAĞIRAN TABİP - YOK 564 ŞANLIURFA AKÇAKALE DEVLET HASTANESİ X
556565 CANER EDİZ UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 618 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
556860 CELAL BUĞRA SEZEN UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 268 AĞRI DEVLET HASTANESİ
557161 CELALEDDİN TURGUT UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 489 KAHRAMANMARAŞ DR.SÜREYYA ADANALI GÖKSUN DEVLET HASTANESİ
557199 CEMAL SARI TABİP - YOK 530 ÇORUM T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557216 CEMAL ÇETİN TABİP - YOK 514 BİLECİK DEVLET HASTANESİ
557114 CEMAL İLKER CANDER TABİP - YOK 554 SAKARYA AKYAZI DEVLET HASTANESİ
556902 CEMİL ALPAK TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556797 CEMİLE KURTTAY UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 342 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556817 CENGİZ ERDEMİR UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 419 DENİZLİ ACIPAYAM DEVLET HASTANESİ
556680 CENK CİBO TABİP - YOK 47 ARDAHAN HANAK TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
Sayfa: 3 / 12
557254 CENK ORAK TABİP - YOK 521 BİTLİS HİZAN DEVLET HASTANESİ X
556873 CEREN ÖZCAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 319 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556745 CİHAN ETGÜL TABİP - YOK 28 TUNCELİ İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556549 CİHAN TUZCU TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556577 CİHANGİR YİRMİBEŞ TABİP - YOK 539 KARABÜK YENİCE İLÇE DEVLET HASTANESİ
557016 DAMLA ALP UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 122 ANTALYA KAŞ DEVLET HASTANESİ
556563 DANYAL BURAK KOCA TABİP - YOK 536 HAKKARİ DEVLET HASTANESİ X
556876 DAĞHAN DAĞDELEN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 445 BALIKESİR BANDIRMA DEVLET HASTANESİ
556793 DENİZ AKAR UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 429 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557079 DENİZ KANAT TABİP - YOK 562 SİNOP AYANCIK DEVLET HASTANESİ
556996 DENİZ KILLI TABİP - YOK 538 KAHRAMANMARAŞ DR.SÜREYYA ADANALI GÖKSUN DEVLET HASTANESİ
556594 DENİZ ÖKDEMİR UZMAN TABİP - ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ 160 ŞANLIURFA ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557073 DERYA UYAN HENDEM UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 336 DİYARBAKIR SİLVAN DR.YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ
557147 DORUK BAŞAR TABİP - YOK 544 KASTAMONU TAŞKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
556841 DOĞAN KÖSE UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 73 KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
556856 DOĞAN PAKALIN TABİP - YOK 25 ŞANLIURFA İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556579 DOĞUKAN SUSAM TABİP - YOK 574 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ X
556909 DUYGU ER UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 300 YOZGAT SORGUN DEVLET HASTANESİ
557078 DUYGU ERASLAN UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 195 MUŞ DEVLET HASTANESİ
557221 DUYGU MERGAN İLİKLERDEN UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 276 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556951 DUYGU VERGÜLEN TABİP - YOK 545 KAYSERİ YEŞİLHİSARİLÇE DEVLET HASTANESİ
557107 DUYGU ÇAM UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 298 TUNCELİ DEVLET HASTANESİ
556575 DİLA KAVAME TABİP - YOK 579 TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ
556991 DİLEK DOĞAN TABİP - YOK 505 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ
557099 DİLEK ÖZKÖK KIZILCA UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 629 TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ
556554 DİLEK ÖZÇELİK SOBA UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 291 KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556875 EBRU DOĞANER ŞENEL UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 477 ŞANLIURFA SURUÇ DEVLET HASTANESİ
557088 EBRU ŞAHAN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 497 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
557063 EBUBEKİR KESKİN TABİP - YOK 86 SİİRT ERUH TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556673 EBUBEKİR ÖZATA UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 114 HATAY ALTINÖZÜ DEVLET HASTANESİ
556825 EDA BALCI UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 136 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
557014 EDA ÜREYEN UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 346 MERSİN MUT DEVLET HASTANESİ
557261 ELVİN HEKİMOĞLU UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 275 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ X
556796 ELİF UZAY TABİP - YOK 576 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ
557194 ELİFE TÜRKAN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 129 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ
557202 EMEL ARSLAN TABİP - YOK 16 KARAMAN 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556715 EMEL TAHİR UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 389 VAN BAŞKALE DEVLET HASTANESİ
556908 EMRAH DEMİR TABİP - YOK 586 ZONGULDAK KARADENİZ EREĞLİ DEVLET HASTANESİ
556855 EMRAH UĞURLU TABİP - YOK 25 ŞANLIURFA İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556932 EMRAH YILMAZ TABİP - YOK 27 ŞANLIURFA 3 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556712 EMRE AKARSU UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 609 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ
556574 EMRE ERDOĞDU UZMAN TABİP - PERİNATOLOJİ 441 DİYARBAKIR KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557094 EMRE MENGİ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 376 RİZE KAÇKAR DEVLET HASTANESİ
557123 EMRE ÖZPOLAT TABİP - YOK 527 ÇORUM ALACA DEVLET HASTANESİ
557064 EMRE ÖZİL TABİP - YOK 528 ÇORUM KARGI AHMET HAMDİ AKPINAR İLÇE DEVLET HASTANESİ
557128 EMİN EGEMEN TEKİN UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 229 ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557160 EMİN UTKU ALTINDAL UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 292 KÜTAHYA DOÇ.DR.MUSTAFA KALEMLİ TAVŞANLI DEVLET HASTANESİ
557158 EMİNE BEGÜM ÇAVDAROĞLU TABİP - YOK 585 ZONGULDAK ALAPLI DEVLET HASTANESİ
556752 EMİNE DOĞAN TABİP - YOK 637 KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
556758 EMİNE FÜHEDA DALGIÇ UZMAN TABİP - ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ 176 KAHRAMANMARAŞ NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ
556561 EMİNE FÜSUN KARAŞAHİN UZMAN TABİP - HALK SAĞLIĞI 33 ŞANLIURFA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ X
556895 EMİNE GÖKNUR IŞIK UZMAN TABİP - NÜKLEER TIP 412 ÇORUM T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556818 ENDER CEYLAN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 446 BATMAN BÖLGE DEVLET HASTANESİ
557095 ENDER ÇAM UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 125 ÇORUM SUNGURLU DEVLET HASTANESİ
557007 ENES DOĞAN TABİP - YOK 555 SAKARYA GEYVE DEVLET HASTANESİ
556761 ENES ESER UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 439 TOKAT TURHAL DEVLET HASTANESİ
556806 ENVER ARSLAN TABİP - YOK 583 VAN ÖZALP DEVLET HASTANESİ
556903 ENVER SÖSUNCU UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 152 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
557046 ERCAN KAYIŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 197 TOKAT ERBAA DEVLET HASTANESİ
556819 ERDEM GÜLEÇ TABİP - YOK 552 MUĞLA DALAMAN DEVLET HASTANESİ
557211 ERDEM ÇAKIR TABİP - YOK 21 ORDU 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
557204 ERDOĞAN ERBAŞ TABİP - YOK 29 VAN İPEKYOLU 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
Sayfa: 4 / 12
556975 ERDİ ERTAN TABİP - YOK 9 GÜMÜŞHANE İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556626 EREN AGAR TABİP - YOK 540 KASTAMONU AZDAVAY İLÇE DEVLET HASTANESİ
556961 EREN BABACAN TABİP - YOK 548 KÜTAHYA DOÇ.DR.MUSTAFA KALEMLİ TAVŞANLI DEVLET HASTANESİ
557241 ERGÜL ÇAKAN TABİP - YOK 515 BİLECİK OSMANELİ MUSTAFA SELAHATTİN ÇETİNTAŞ DEVLET HASTANESİ X
556833 ERGİN CUCU UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 200 VAN İPEKYOLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556739 ERKAL ERDEM MARDİN TABİP - YOK 518 BİNGÖL KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557178 ERKAN ALPERGÜN TABİP - YOK 517 BİNGÖL KARLIOVA DEVLET HASTANESİ
556572 ERKAN GÜLER UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 255 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ X
557013 ERMAN EKER UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 249 ERZURUM İSPİR DEVLET HASTANESİ
556702 ERSİN AKŞAM UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 454 MANİSA AKHİSAR DEVLET HASTANESİ
557163 ERTAN AKTAŞ TABİP - YOK 43 AĞRI HAMUR TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556778 ERTAN SAL UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 167 BATMAN BÖLGE DEVLET HASTANESİ
556705 ERTUĞRUL ERTUĞRUL UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 360 MUŞ DEVLET HASTANESİ
557164 ESRA AYDIN SÜNBÜL UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 498 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
557022 ESRA MİMAROĞLU UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 190 HATAY ALTINÖZÜ DEVLET HASTANESİ
556772 ESRA PEKPAK UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 169 GAZİANTEP ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556864 ESRA ŞAHİN GÜNEŞ UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 350 ŞANLIURFA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ
557157 EYLEM YETİMOĞLU UZMAN TABİP - ROMATOLOJİ 482 KAHRAMANMARAŞ NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ
556646 EYMEN GAZEL UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 621 KONYA KARAPINAR DEVLET HASTANESİ
556857 EYYUP ÖNER UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 245 BATMAN KOZLUK DEVLET HASTANESİ
556810 EYÜP ASLAN UZMAN TABİP - ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ 174 DENİZLİ DEVLET HASTANESİ
557096 EZEL GÜNAY UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 233 KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ
556865 EZGİ DENİZCİ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 142 TOKAT ZİLE DEVLET HASTANESİ
556838 EZGİ PASLI UYSALOL UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 170 İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556618 EZGİ ŞEREMET TABİP - YOK 584 YOZGAT SORGUN DEVLET HASTANESİ
556808 FADİYE GÖKMEN TABİP - YOK 81 MUŞ BULANIK TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ X
556925 FAHRETTİN SARUHAN TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557165 FAHRİ ERYILMAZ UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 149 SİVAS DEVLET HASTANESİ
556789 FAHRİYE ÇİÇEK UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 131 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ
557244 FAKI AKIN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 247 BİNGÖL GENÇ DEVLET HASTANESİ X
557005 FARUK KEMAL BENİ TABİP - YOK 515 BİLECİK OSMANELİ MUSTAFA SELAHATTİN ÇETİNTAŞ DEVLET HASTANESİ
557059 FATMA GÜLÇİÇEK AYRANCI UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 610 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
556928 FATMA NUR ÖZDOĞAN UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 223 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ
556773 FATMA ÇAVUŞOĞLU UZMAN TABİP - ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ 161 TRABZON KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556985 FATMA ÖZCAN ÖZTÜRK UZMAN TABİP - ÇOCUK CERRAHİSİ 157 VAN İPEKYOLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556566 FATMA ÖZKAN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 121 AFYONKARAHİSAR ŞUHUT DEVLET HASTANESİ
557182 FATMA İSLAMOĞLU UZMAN TABİP - TIBBİ MİKROBİYOLOJİ 594 AĞRI DEVLET HASTANESİ
556746 FATİH KARAAHMET UZMAN TABİP - GASTROENTEROLOJİ 237 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ X
556678 FATİH KUZU UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 217 SAĞLIK BAKANLIĞI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA EVLİYA ÇELEBİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556724 FATİH MEHMET ÜNLÜ TABİP - YOK 532 ÇORUM SUNGURLU DEVLET HASTANESİ
556571 FATİH TEKER UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 598 DİYARBAKIR GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X
557262 FATİH TOPRAK UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 306 AĞRI DİYADİN DEVLET HASTANESİ X
557186 FATİH YİĞİT TABİP - YOK 542 KASTAMONU CİDE İLÇE DEVLET HASTANESİ
556645 FATİH İNCİ UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 602 KARABÜK SAĞLIK BAKANLIĞI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KARABÜK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556823 FEHMİ ALİBEKİROĞLU TABİP - YOK 18 KİLİS 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556998 FERDİ GÜNEŞ UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 67 TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
557021 FERHAT ARSLAN TABİP - YOK 637 KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
557116 FERHAT ÇOBAN TABİP - YOK 39 ADIYAMAN GERGER TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557239 FERİDUN AKBULUT TABİP - YOK 572 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556983 FERİT KASIMZADE UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 362 ORDU T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ORDU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556962 FEYZA KABAR UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 464 ELAZIĞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557103 FUAT BAŞANALAN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 377 ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ
556595 FUNDA KURT UZMAN TABİP - ÇOCUK ACİL 153 ANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556703 FURKAN CERTEL UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 453 KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557067 FURKAN KAYA UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 469 KARS KAĞIZMAN DEVLET HASTANESİ
557062 FURKAN TÜRKOĞLU TABİP - YOK 4 ARDAHAN İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557218 FİLİZ HASASU OKTAY UZMAN TABİP - ACİL TIP 98 IĞDIR DEVLET HASTANESİ
557010 GAFFARİ ÖZKARA TABİP - YOK 1 ADIYAMAN 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556814 GONCA KÖKSALDI ŞAHİN UZMAN TABİP - ACİL TIP 108 ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556863 GÖKHAN PEHLİVANOĞLU UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 423 GİRESUN TİREBOLU DEVLET HASTANESİ
556768 GÖKHAN PEKTAŞ UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 302 ELAZIĞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557137 GÖKHAN SEYİTVAN TABİP - YOK 26 ŞANLIURFA 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
Sayfa: 5 / 12
557075 GÖKHAN İLYAS UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 434 KÜTAHYA DOÇ.DR.MUSTAFA KALEMLİ TAVŞANLI DEVLET HASTANESİ
556541 GÖKSEL BAYAR UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 625 ŞIRNAK İDİL DEVLET HASTANESİ X
556800 GÖKSEL DAĞAŞAN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 364 AMASYA T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI - AMASYA ÜNİVERSİTESİ SABUNCUOĞLU ŞEREFEDDİN EĞİTİM VE ARAŞ.HASTANESİ
556981 GÖKÇE IŞIL KURMUŞ UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 210 IĞDIR DEVLET HASTANESİ
556845 GÖKÇE PINAR REİS UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 168 ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556661 GÖZDE ÇAVUMİRZA TABİP - YOK 634 AKSARAY ORTAKÖY DEVLET HASTANESİ
557087 GÜLAY ORTOĞLU UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 317 HATAY SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ
557219 GÜLDEN AKSU UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 130 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
557141 GÜLDEN UYLAŞ TABİP - YOK 514 BİLECİK DEVLET HASTANESİ
556931 GÜLHAN BAYRAKTAR UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 351 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
556559 GÜLHAN ÜNLÜ UZMAN TABİP - TIBBİ FARMAKOLOJİ 75 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
556613 GÜLNİHAN EREN UZMAN TABİP - RADYASYON ONKOLOJİSİ 458 DİYARBAKIR GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557208 GÜLSEN AKAY TAYFUN UZMAN TABİP - ÇOCUK GENETİK HASTALIKLARI 165 İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557042 GÜLSÜM SEVRA SEYİTHANOĞLU TABİP - YOK 10 HATAY ANTAKYA 2 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
556852 GÜLSÜM ÇEBİ UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 452 KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ
556769 GÜLÇİN OLTULU UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 225 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ
556956 GÜLÇİN TELLİ UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 226 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556551 GÜLŞAH AKKAYA TABİP - YOK 548 KÜTAHYA DOÇ.DR.MUSTAFA KALEMLİ TAVŞANLI DEVLET HASTANESİ
556719 GÜLŞAH DALGACI UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 348 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
556959 GÜLŞEN ACAR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 196 ŞIRNAK SİLOPİ DEVLET HASTANESİ X
556689 GÜLŞEN PINAR SOYDEMİR UZMAN TABİP - RADYASYON ONKOLOJİSİ 459 İSTANBUL BAKIRKÖY DR.SADİ KONUK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
556862 GÜNAY CAMUZ HİLALOĞULLARI UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 324 MERSİN GÜLNAR DEVLET HASTANESİ
556776 GÜNEŞ TARHANA TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556883 GİZEM ERSOY UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 199 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
556700 GİZEM KABLAN TABİP - YOK 579 TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ
556634 GİZEM KAYA TABİP - YOK 48 ARTVİN BORÇKA TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556742 HACİ BALLI UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 185 BİNGÖL KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557009 HACİ ÖNDER UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 435 MARDİN NUSAYBİN DEVLET HASTANESİ
556592 HAKAN AY TABİP - YOK 512 BALIKESİR SUSURLUK DEVLET HASTANESİ
557151 HAKAN YILMAZ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 293 MARDİN MİDYAT DEVLET HASTANESİ
556919 HAKAN ÖNTAŞ UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 361 NİĞDE DEVLET HASTANESİ
557205 HALİL BÜYÜKDOĞAN TABİP - YOK 638 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ
556969 HALİL EKMEKÇİ TABİP - YOK 573 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ X
556709 HALİL SEZGİN SEMİS UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 417 BİTLİS TATVAN DEVLET HASTANESİ
557206 HALİL YALÇINKAYA TABİP - YOK 60 HAKKARİ MERKEZ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556844 HALİL İBRAHİM GÜMÜŞ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 428 KARABÜK SAFRANBOLU DEVLET HASTANESİ
557176 HALİL İBRAHİM TAŞCI UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 252 HATAY REYHANLI DEVLET HASTANESİ
556933 HALİL İBRAHİM ÖTÜNÇ TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556759 HALİS GÖL TABİP - YOK 89 VAN ERCİŞ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556885 HALİSE AKPINAR UZMAN TABİP - ÇOCUK CERRAHİSİ 155 MARDİN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556664 HALİSE YOLLI UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 353 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
556937 HALİT ÖZGÜL UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 266 VAN ÇALDIRAN DEVLET HASTANESİ X
556783 HAMDULLAH PEKKOLAY UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 347 MUŞ BULANIK DEVLET HASTANESİ
556750 HAMDULLAH SÖZEN UZMAN TABİP - JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ 333 İSTANBUL SÜLEYMANİYE KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556892 HAMİDE ALP UZMAN TABİP - ACİL TIP 102 KASTAMONU DR.MÜNİF İSLAMOĞLU DEVLET HASTANESİ
557047 HANDE AKDERE TABİP - YOK 558 SAKARYA PAMUKOVA İLÇE DEVLET HASTANESİ
556839 HANDE ORAN TABİP - YOK 573 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ X
556822 HANZADE DUYGU DEMİR UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 328 TRABZON VAKFIKEBİR DEVLET HASTANESİ
556950 HARUN KILIÇKIRAN TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556867 HARUN TÜREL UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 619 KARAMAN DEVLET HASTANESİ
556921 HARUN YÖNEY TABİP - YOK 635 ZONGULDAK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556628 HASAN AYBERK ÇAKIRLAR UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 115 KARS SELİM ABDULHADİ CİHANGİR İLÇE DEVLET HASTANESİ
557006 HASAN AYTEKİN AYDIN UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 424 GÜMÜŞHANE KELKİT DEVLET HASTANESİ
557212 HASAN BATTAL UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 235 SİNOP ATATÜRK DEVLET HASTANESİ
556939 HASAN DEMİREL TABİP - YOK 556 SAKARYA KAYNARCA İLÇE DEVLET HASTANESİ
556727 HASAN KAZAZ UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 382 KARS KAĞIZMAN DEVLET HASTANESİ
557252 HASAN MUTLU TABİP - YOK 574 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ X
557045 HASAN ÖZDEMİR TABİP - YOK 500 AFYONKARAHİSAR ÇAY DEVLET HASTANESİ
557117 HATİCE ARIÖZ HABİBİ UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 471 SAĞLIK BAKANLIĞI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA EVLİYA ÇELEBİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556720 HAŞİM NAR UZMAN TABİP - GASTROENTEROLOJİ 238 ELAZIĞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557081 HÜLYA ARSLAN UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 234 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
557020 HÜLYA EVRİM HAMAMCI TABİP - YOK 536 HAKKARİ DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 6 / 12
556940 HÜLYA UFLAZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 311 ÇORUM BAYAT DEVLET HASTANESİ
556544 HÜSEYİN ANIL KORKMAZ UZMAN TABİP - ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ 158 BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ
557089 HÜSEYİN YASİN KUZ TABİP - YOK 40 AFYONKARAHİSAR ÇAY TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557200 HÜSEYİN ÖZÇELİK TABİP - YOK 505 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ
556930 HÜSEYİN ŞİMŞEK UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 628 GAZİANTEP CENGİZ GÖKÇEK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ
556935 HÜSNA ŞENGÜL YILDIRIM UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 224 ERZURUM OLTU DEVLET HASTANESİ
557263 HİLAL YILDIZ TABİP - YOK 536 HAKKARİ DEVLET HASTANESİ X
556721 HİLMİ ŞEN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 443 ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556685 HİMMET HALUK AKAR UZMAN TABİP - ÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLAR 172 BATMAN BÖLGE DEVLET HASTANESİ
556576 IŞIN ÜREYEN UZMAN TABİP - JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ 332 ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557043 JÜLİDE SAYIN KART UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 139 ŞANLIURFA VİRANŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556731 KAAN MAŞRABACI UZMAN TABİP - ÇOCUK CERRAHİSİ 156 MUŞ DEVLET HASTANESİ
556967 KADRİ MURAT GÜRSES UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 371 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557039 KADRİ TURAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 323 MARDİN MİDYAT DEVLET HASTANESİ
556952 KADİR GÜLER UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 260 ORDU FATSA DEVLET HASTANESİ
556625 KAYHAN YAĞIZ TABİP - YOK 45 AĞRI TAŞLIÇAY TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556679 KAZIM UÇKAN UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 352 VAN İPEKYOLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557102 KEMAL AYATA UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 338 ERZURUM OLTU DEVLET HASTANESİ
556775 KEMAL KÜRŞAT ZEYLİ TABİP - YOK 85 NİĞDE ÇİFTLİK TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556584 KEMAL ONUR TÜRKATA TABİP - YOK 569 ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ
556992 KEMAL SAĞLAM TABİP - YOK 571 ŞANLIURFA VİRANŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556545 KEMALETTİN KAHRAMAN UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 187 DİYARBAKIR SİLVAN DR.YUSUF AZİZOĞLU DEVLET HASTANESİ
556964 KENAN ARSLAN UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 627 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
557196 KERİMAN OĞUZ UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 406 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ
556890 KERİME NAZLI SALİHOĞLU UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 349 SİVAS NUMUNE HASTANESİ
556684 KORAY GÜNEŞ YÜCEL UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 337 ERZURUM HINIS ŞEHİT YAVUZ YÜREKSEVEN DEVLET HASTANESİ X
556639 KORAY ÜNAL TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557076 KUDRET BİLGE TABİP - YOK 10 HATAY ANTAKYA 2 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
556944 LEVENT ÇEVİK TABİP - YOK 506 AĞRI TAŞLIÇAY İLÇE DEVLET HASTANESİ
557143 MAHMUT KARADAĞ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 437 ŞANLIURFA CEYLANPINAR DEVLET HASTANESİ
556668 MAHMUT TOPRAK UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 263 ŞANLIURFA BİRECİK DEVLET HASTANESİ
556686 MAHMUT İLİK TABİP - YOK 566 ŞANLIURFA BOZOVA İLÇE DEVLET HASTANESİ
557142 MAHİR İLHAN TABİP - YOK 565 ŞANLIURFA BİRECİK DEVLET HASTANESİ
557173 MAŞALLAH BOTAN TABİP - YOK 41 AĞRI DİYADİN TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556979 MEHMET ALPAY ÇAL UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 143 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
556651 MEHMET ALİ AYDEMİR TABİP - YOK 44 AĞRI MERKEZ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556726 MEHMET ALİ MALKOÇ UZMAN TABİP - ADLİ TIP 101 T.C.ADALET BAKANLIĞI ADLİ TIP KURUMU ŞANLIURFA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
556587 MEHMET ALİ ÇOLAK UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 269 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
556953 MEHMET ARGUN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 287 HATAY DÖRTYOL DEVLET HASTANESİ
557259 MEHMET ASI OKTAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 307 ARTVİN DEVLET HASTANESİ X
557255 MEHMET ASIM BİLEN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 314 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
557203 MEHMET ATA ÇEVİK UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 309 BİTLİS MUTKİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557026 MEHMET BAYRAM UZMAN TABİP - GASTROENTEROLOJİ 241 NİĞDE DEVLET HASTANESİ
556879 MEHMET CAN HIRAALİ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 290 KİLİS DEVLET HASTANESİ
556803 MEHMET CAN ŞAKI UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 447 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ
557220 MEHMET CERRAH KIRAN TABİP - YOK 25 ŞANLIURFA İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556757 MEHMET DİYADDİN GÜLEKEN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 488 DİYARBAKIR GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556589 MEHMET ERDOĞAN TABİP - YOK 61 IĞDIR KARAKOYUNLU TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557058 MEHMET ERYILMAZ TABİP - YOK 66 KÜTAHYA ALTINTAŞ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557050 MEHMET HAMAMCI UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 405 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
557190 MEHMET HARUN DELER UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 113 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556717 MEHMET KARAÇALILAR UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 354 BATMAN BÖLGE DEVLET HASTANESİ
557052 MEHMET KAĞAN KATAR UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 254 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ
557121 MEHMET KILIN UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 467 GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL DEVLET HASTANESİ
557097 MEHMET KISAARSLAN UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 614 ANTALYA KORKUTELİ DEVLET HASTANESİ
557132 MEHMET MURAT YİĞİTBAŞI TABİP - YOK 547 KONYA KARAPINAR DEVLET HASTANESİ
557041 MEHMET NURİ ELGÖRMÜŞ UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 383 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557146 MEHMET ONUR YÜKSEL UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 147 ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556830 MEHMET POLAT UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 395 NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ
557180 MEHMET SEMİH ÇAKIR UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 475 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
556762 MEHMET SERKAN ALPASLAN UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 381 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
557201 MEHMET SERKAN KARAÇAM UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 116 MALATYA PÖTÜRGE DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 7 / 12
557080 MEHMET SÖNMEZ UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 449 DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ
557119 MEHMET TORLAK TABİP - YOK 53 ERZİNCAN REFAHİYE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557033 MEHMET TÜRKELİ UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 600 İSTANBUL SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556968 MEHMET VAKIF KESKİNBIÇKI UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 438 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ
556564 MEHMET ZEKİ ERDEM UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 386 SİİRT KURTALAN DEVLET HASTANESİ
557237 MEHMET ÇAKAN TABİP - YOK 535 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
557108 MEHMET ÖNAL UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 297 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ
556699 MEHRİBAN KELEŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 204 MALATYA DEVLET HASTANESİ
556737 MEHTAP NAVDAR BAŞARAN UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 216 GİRESUN PROF.DR.A.İLHAN ÖZDEMİR DEVLET HASTANESİ
557105 MEHTAP YENİ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 367 EDİRNE UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
556677 MEHTAP ÇAĞLAYAN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 295 ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ
556912 MELAHAT UZEL ŞENER UZMAN TABİP - GÖĞÜS HASTALIKLARI 280 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
556766 MELDA ÖZKAN UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 77 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
556593 MELTEM TEKİN TABİP - YOK 499 ADIYAMAN GERGER İLÇE DEVLET HASTANESİ
557044 MELTEM TURNA TABİP - YOK 639 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
556813 MERDA ERDEMİR IŞIK UZMAN TABİP - GÖĞÜS HASTALIKLARI 633 İSTANBUL SÜREYYAPAŞA GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556624 MERDAN ORUNOĞLU UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 144 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
557070 MERVE AKDENİZ LEBLEBİCİER UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 230 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ
557153 MERVE BAHAR ERCAN UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 411 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
556973 MERVE ESKİ TABİP - YOK 543 KASTAMONU DR.MÜNİF İSLAMOĞLU DEVLET HASTANESİ
556894 MERVE HAFIZOĞLU UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 305 AFYONKARAHİSAR ÇAY DEVLET HASTANESİ
557054 MERVE NUR TUNOĞLU TABİP - YOK 560 SAMSUN ASARCIK İLÇE DEVLET HASTANESİ
557171 MERYEM ÇAĞLA ÇAPAR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 192 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557187 MESUDİYE BULUT UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 397 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
556957 MESUT FIRINCIOĞULLARI TABİP - YOK 503 AĞRI DOĞUBEYAZIT DR.YAŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ
556588 MESUT YILMAZ TABİP - YOK 5 ARTVİN 1 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
556676 METİN AKSAKAL UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 209 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ
556836 METİN KOCACAN UZMAN TABİP - HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ 79 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
556557 METİN YIĞMAN UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 624 SİİRT DEVLET HASTANESİ
557004 MUAMMER YOLAL UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 615 BATMAN KOZLUK DEVLET HASTANESİ
556993 MUAZEZ DİDİN UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 194 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
557104 MUHAMMED FERHAT DEĞİRMENCİ TABİP - YOK 568 ŞANLIURFA HALFETİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557139 MUHAMMED MASUM CANAT UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 215 BAYBURT DEVLET HASTANESİ X
556893 MUHAMMED SELİM ERBİL TABİP - YOK 536 HAKKARİ DEVLET HASTANESİ X
556821 MUHAMMED ÖMEROĞLU UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 151 ŞIRNAK SİLOPİ DEVLET HASTANESİ X
557126 MUHAMMET BAHATTİN KIR UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 289 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557138 MUHAMMET BUĞRAHAN BİÇKİCİ TABİP - YOK 56 ERZURUM PAZARYOLU HASAN BASRİ DEMİRBAĞ İLÇE DEVLET HASTANESİ
556725 MUHAMMET SELİM ŞAHİN TABİP - YOK 522 BİTLİS DEVLET HASTANESİ
557247 MUHAMMET ŞENCAN TABİP - YOK 570 ŞANLIURFA SURUÇ DEVLET HASTANESİ X
556578 MUHARREM SAİD COŞGUN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 375 NİĞDE DEVLET HASTANESİ
556866 MUHTEREM DUYU UZMAN TABİP - ÇOCUK YOĞUN BAKIM 206 İSTANBUL SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556947 MUKADDES TOZLU UZMAN TABİP - GASTROENTEROLOJİ 239 GİRESUN PROF.DR.A.İLHAN ÖZDEMİR DEVLET HASTANESİ
557167 MURAT GEZER UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 612 ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556581 MURAT GÜL UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 626 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556920 MURAT KAYA UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 425 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ
556846 MURAT KILIÇ UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 272 MUŞ DEVLET HASTANESİ
556538 MURAT KURU UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 623 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
557118 MURAT KURU UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 274 SİVAS NUMUNE HASTANESİ
557181 MURAT TOSUN TABİP - YOK 64 KASTAMONU HANÖNÜ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556994 MURAT ZİYAN UZMAN TABİP - ACİL TIP 106 NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556659 MUSA GÜMÜŞDERE UZMAN TABİP - TIBBİ BİYOKİMYA 588 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ
556832 MUSTAFA BOZKURT TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556655 MUSTAFA BİLAL ÖZBAY TABİP - YOK 17 KARS İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556927 MUSTAFA CANER OKKAOĞLU UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 440 YOZGAT SARIKAYA DEVLET HASTANESİ
556598 MUSTAFA DAYI TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557115 MUSTAFA DURAN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 281 AMASYA MERZİFON KARA MUSTAFA PAŞA DEVLET HASTANESİ
556905 MUSTAFA EMRE AKIN UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 478 ŞIRNAK SİLOPİ DEVLET HASTANESİ X
556888 MUSTAFA ESAT YAMAÇ UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 273 SİİRT DEVLET HASTANESİ X
556672 MUSTAFA FURKAN UZUN TABİP - YOK 59 HAKKARİ ÇUKURCA TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ X
557251 MUSTAFA GÜRBÜZ UZMAN TABİP - ROMATOLOJİ 484 ORDU T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ORDU ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X
556653 MUSTAFA KARAAĞAÇ UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 604 KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556555 MUSTAFA KEMAL YILMAZ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 431 KİLİS DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 8 / 12
556616 MUSTAFA KOYUNCU TABİP - YOK 63 KASTAMONU DOĞANYURT TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556716 MUSTAFA MİRAÇ ÖNER UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 466 ERZURUM OLTU DEVLET HASTANESİ X
557264 MUSTAFA OZAN ÇAKIR UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 374 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ X
557091 MUSTAFA SEDAT ÖZDEMİR UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 201 YOZGAT BOĞAZLIYAN DEVLET HASTANESİ
556827 MUSTAFA TALHA SÜTCÜ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 257 KONYA DR.VEFA TANIR ILGIN DEVLET HASTANESİ
557175 MUSTAFA TEMİZ UZMAN TABİP - ACİL TIP 92 BALIKESİR BANDIRMA DEVLET HASTANESİ
556714 MUSTAFA UYANIK TABİP - YOK 531 ÇORUM OSMANCIK DEVLET HASTANESİ
556887 MUSTAFA YASİN ÖNDER TABİP - YOK 27 ŞANLIURFA 3 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
557155 MUSTAFA ÇALIŞKAN UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 214 ARTVİN DEVLET HASTANESİ X
556807 MUSTAFA İNÇ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 368 GÜMÜŞHANE KELKİT DEVLET HASTANESİ
556831 MÜGE EREK ERSÖZEN UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 391 ARTVİN DEVLET HASTANESİ
556562 MÜJGAN ARSLAN UZMAN TABİP - ÇOCUK NÖROLOJİSİ 181 KAHRAMANMARAŞ NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ
556941 MÜNİR ALİ BİLGEHAN UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 620 KARS KAĞIZMAN DEVLET HASTANESİ
556732 MÜRSEL EKİNCİ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 132 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556729 MİNA GÜLFEM KAYA UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 219 ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557061 MİNE TÜRKÖZÜ UZMAN TABİP - ACİL TIP 90 AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ
556622 MİRAY KARAKOYUN UZMAN TABİP - ÇOCUK GASTROENTROLOJİSİ 162 GAZİANTEP ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556897 NADİR ALPAY UZMAN TABİP - NEFROLOJİ 394 KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ
557246 NAHİDE TAHSİN TABİP - YOK 519 BİNGÖL SOLHAN DEVLET HASTANESİ X
556609 NAZBİKE KARAKAŞ TABİP - YOK 529 ÇORUM MECİTÖZÜ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557003 NAZLI DENİZ ATEŞ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 120 ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556694 NAZLI ÇİL UZMAN TABİP - HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ 71 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
556811 NEDİM YILDIZ TABİP - YOK 88 ŞIRNAK ULUDERE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557238 NEFİZE YALIN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 487 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ X
557028 NEHAR CANER VARLIK TABİP - YOK 508 AKSARAY DEVLET HASTANESİ
556708 NEHİR KÜRKLÜ UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 485 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
557036 NESLİHAN ERGÜN SÜZER UZMAN TABİP - ACİL TIP 104 KOCAELİ GEBZE FATİH DEVLET HASTANESİ
557217 NESLİHAN MOĞULKOÇ UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 231 HAKKARİ DEVLET HASTANESİ X
556926 NESLİHAN YÜCEL DEMİR UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 227 SİİRT KURTALAN DEVLET HASTANESİ X
556763 NESİL ERDOĞAN TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556851 NEVZAT ERDOĞAN TABİP - YOK 574 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ
556583 NURAN KÜÇÜK UZMAN TABİP - ÇOCUK NEFROLOJİSİ 178 İSTANBUL KARTAL DR.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556599 NURAY ALTINDEĞER UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 68 TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
557150 NURCAN YURTSEVER KUM UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 390 YOZGAT YERKÖY DEVLET HASTANESİ
556980 NURGÜL KUŞ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 286 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
556607 NURULLAH YEKTA AKÇAM UZMAN TABİP - İMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI 331 MERSİN DEVLET HASTANESİ
557226 NURİYE KAYALI UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 410 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
556880 NURŞEN CİĞERCİ GÜNAYDIN UZMAN TABİP - ÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLAR 173 ŞANLIURFA ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557018 NİGAR GÜRBÜZ UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 236 ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ
556798 NİHAL TÜFEK TABİP - YOK 49 BAYBURT AYDINTEPE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557243 NİHAL UYAR AKSU UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 183 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ X
557227 NİHAN ERDİNÇ GÜNDÜZ UZMAN TABİP - FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON 232 KAHRAMANMARAŞ AFŞİN DEVLET HASTANESİ
556728 NİHAT DEMİR UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 69 YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
556556 NİLÜFER ÇELİK UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 198 VAN ÇALDIRAN DEVLET HASTANESİ X
556843 ODHAN YÜKSEL UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 150 ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ
556636 OKAN KIZILYEL UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 213 KÜTAHYA DOÇ.DR.MUSTAFA KALEMLİ TAVŞANLI DEVLET HASTANESİ
556638 OKAN ÖNCEL KANDEYER TABİP - YOK 551 MANİSA SARIGÖL DEVLET HASTANESİ
557209 OKTAY ŞENÖZ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 365 ARTVİN DEVLET HASTANESİ
556633 ONUR ARGAN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 369 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
556794 ONUR BİÇER TABİP - YOK 559 SAKARYA SAPANCA İLÇE DEVLET HASTANESİ
556740 ONUR DALGIÇ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 378 ŞIRNAK SİLOPİ DEVLET HASTANESİ X
556835 ONUR DURSUN YANIK TABİP - YOK 534 GİRESUN TİREBOLU DEVLET HASTANESİ
556760 ONUR IŞIK TABİP - YOK 83 MUŞ VARTO TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557008 ONUR SAYDAM UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 356 KARAMAN DEVLET HASTANESİ
556976 ONUR SERİN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 455 SİVAS DEVLET HASTANESİ
557072 ORHAN ALİ ÖZKAN TABİP - YOK 12 HATAY DÖRTYOL 2 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556617 ORHAN ORUÇ TABİP - YOK 57 GAZİANTEP KARKAMIŞ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557069 ORÇUN DEMİRSÖKEN TABİP - YOK 501 AFYONKARAHİSAR DİNAR DEVLET HASTANESİ
556722 OSMAN ERDOĞAN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 630 GAZİANTEP DR.ERSİN ARSLAN DEVLET HASTANESİ
557093 OSMAN NERGİZ TABİP - YOK 502 AĞRI DİYADİN DEVLET HASTANESİ
556580 OSMAN UYAR UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 264 ŞANLIURFA CEYLANPINAR DEVLET HASTANESİ
557136 OSMAN ÇETİNKAYA UZMAN TABİP - ACİL TIP 95 DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 9 / 12
556987 OYA OYLUM KAZANOĞLU UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 211 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557127 OZAN BATKI UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 462 BİNGÖL KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557120 OĞUZHAN ÇOBAN TABİP - YOK 582 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
556945 PELİN DUMAN UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 407 HAKKARİ DEVLET HASTANESİ X
556611 PINAR AYRAN FİDAN UZMAN TABİP - HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ 74 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
556648 PINAR BİNGÖL KIZILTUNÇ UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 288 KARS KAĞIZMAN DEVLET HASTANESİ
557086 PINAR KALPAKÇI UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 118 YOZGAT ÇEKEREK DEVLET HASTANESİ
556907 PINAR KARACA BAYSAL UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 132 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556590 PINAR ÇETİN UZMAN TABİP - ROMATOLOJİ 483 SAĞLIK BAKANLIĞI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA EVLİYA ÇELEBİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556848 RABİA DEMİRTAŞ UZMAN TABİP - TIBBİ PATOLOJİ 608 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
556896 RABİA LEBRİZ USLU UZMAN TABİP - NÜKLEER TIP 631 ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ X
556774 RADİA DİVLEK UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 342 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556978 RAHMAN ŞANLI TABİP - YOK 541 KASTAMONU BOZKURT İLÇE DEVLET HASTANESİ
556586 RAUF MACİT TABİP - YOK 63 KASTAMONU DOĞANYURT TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556667 RAĞIP SARIİSMAİLOĞLU UZMAN TABİP - ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 228 SİVAS DEVLET HASTANESİ
557053 REMZİ KURT UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 248 BİTLİS AHLAT DEVLET HASTANESİ
556972 RIFKI SARICA TABİP - YOK 639 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
556966 RIFKI ÖNDER UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 112 DİYARBAKIR KULP İLÇE DEVLET HASTANESİ X
557101 RUKİYE AY UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 493 MALATYA DEVLET HASTANESİ
556756 RÜMEYSA YENİ ELBAY UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 491 KASTAMONU DR.MÜNİF İSLAMOĞLU DEVLET HASTANESİ
556656 SABRİYE KARAN TABİP - YOK 511 BALIKESİR BİGADİÇ DEVLET HASTANESİ
557057 SADIK GÖRKEM ÇEVİK UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 285 GÜMÜŞHANE KELKİT DEVLET HASTANESİ
556753 SADRETTİN EKMEN UZMAN TABİP - NEONATOLOJİ 399 KARABÜK SAĞLIK BAKANLIĞI KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KARABÜK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556743 SADİYE EKİNCİ UZMAN TABİP - TIBBİ GENETİK 592 BURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557090 SADİYE SARI TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556780 SAFA GÜRSOY UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 430 KARS SARIKAMIŞ DEVLET HASTANESİ
556736 SAMI ÇINAR TABİP - YOK 535 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ
556837 SAMİ EVİRGEN UZMAN TABİP - GASTROENTEROLOJİ 240 KASTAMONU DR.MÜNİF İSLAMOĞLU DEVLET HASTANESİ
557193 SAMİ ÖMERHOCA UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 408 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
556723 SAMİYE ÇİLEM BİLGİNER UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 202 AĞRI DEVLET HASTANESİ
556784 SARPEL GÜRAY TABİP - YOK 58 GİRESUN ÇAMOLUK İLÇE DEVLET HASTANESİ
556853 SAVAŞ KARATAŞ UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 221 YALOVA DEVLET HASTANESİ
557002 SEDA BOZDUMAN TABİP - YOK 57 GAZİANTEP KARKAMIŞ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
557023 SEDA EREM BASMAZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 325 SAKARYA FERİZLİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
556548 SEDAT AYBARS NAZLICA TABİP - YOK 525 ÇANAKKALE GELİBOLU DEVLET HASTANESİ
556828 SEDAT TATAR UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 451 KAYSERİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556965 SEDAT YILANCI UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 457 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
557250 SEFA SAĞLAM TABİP - YOK 516 BİNGÖL GENÇ DEVLET HASTANESİ X
556654 SEHER ERDOĞAN UZMAN TABİP - ÇOCUK YOĞUN BAKIM 207 MALATYA DEVLET HASTANESİ
556691 SEHER ORBAY YAŞLI UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 133 KIRŞEHİR KAMAN DEVLET HASTANESİ
557258 SELCAN AKYOL UZMAN TABİP - TIBBİ MİKROBİYOLOJİ 595 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ X
557056 SELEN KOCABIYIK TABİP - YOK 19 KÜTAHYA 2 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
557170 SELEN SOYLUOL GÜLEÇ UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 35 ERZURUM OLUR İLÇE DEVLET HASTANESİ
556971 SELVİ OKUNDU UZMAN TABİP - NÖROLOJİ 409 TUNCELİ DEVLET HASTANESİ
557065 SELİN ATA TABİP - YOK 557 SAKARYA KOCAALİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
556765 SELİN ÜNSALER KOCAMAN UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 379 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ
557242 SELİN ŞENSOY TABİP - YOK 535 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556881 SEMRA AKKAYA TURHAN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 296 ŞANLIURFA VİRANŞEHİR DEVLET HASTANESİ
557024 SEMRA CHASAN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 123 BİNGÖL KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556650 SENAY BALAM YILDIRIM TABİP - YOK 524 ÇANAKKALE EZİNE DEVLET HASTANESİ
557256 SERAP KIYAK TABİP - YOK 572 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇE DEVLET HASTANESİ X
557129 SERAP KİRKİZ UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 171 VAN İPEKYOLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556869 SERENAY ÖZEN ALTUNKÖK TABİP - YOK 540 KASTAMONU AZDAVAY İLÇE DEVLET HASTANESİ
557130 SERHAT KARADAVUT UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 372 KAYSERİ DEVELİ HATİCE-MUAMMER KOCATÜRK DEVLET HASTANESİ
557071 SERHAT MERİÇ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 251 HAKKARİ ÇUKURCA İLÇE DEVLET HASTANESİ X
557060 SERKAN BAYKARA UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 465 ERZİNCAN SAĞLIK BAKANLIĞI ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MENGÜCEK GAZİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556713 SERKAN FAZLI ÇELİK UZMAN TABİP - ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ 177 KAYSERİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556546 SERKAN ÖZGÜR UZMAN TABİP - ANATOMİ 84 CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
556615 SERPİL SEMİHA ÇUĞLAN UZMAN TABİP - TIBBİ MİKROBİYOLOJİ 596 NİĞDE DEVLET HASTANESİ
556660 SERVET ERGÜN UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 357 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
556859 SEVCAN DEMİR UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 334 ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556916 SEVTAP KARAMAN TABİP - YOK 54 ERZURUM HINIS TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
Sayfa: 10 / 12
557245 SEVİL AGARA TABİP - YOK 2 AĞRI İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ X
556870 SEYİT ALİ VOLKAN POLATKAN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 243 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ
556647 SEZEN ŞAHİN UZMAN TABİP - TIBBİ BİYOKİMYA 589 TUNCELİ DEVLET HASTANESİ
556886 SEZİN TURAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 322 KONYA KADINHANI REFİK SAİME KOYUNCU DEVLET HASTANESİ
557185 SONER ÖZTÜRK UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 616 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ
556687 SUAT KOÇ TABİP - YOK 567 ŞANLIURFA CEYLANPINAR DEVLET HASTANESİ X
556612 SUAT ORAK UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 480 VAN İPEKYOLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556988 SUAT YENİARAS UZMAN TABİP - ACİL TIP 96 ERZURUM BÖLGE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556681 SULTAN SEVAL YILMAZ UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 203 İSTANBUL SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557135 SUNA ÖRS UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 479 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557077 SUZAN ALABAY TABİP - YOK 89 VAN ERCİŞ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556711 SÜLEYMAN DALAR TABİP - YOK 639 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
556995 SÜLEYMAN DOĞAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 308 BİNGÖL GENÇ DEVLET HASTANESİ
556600 SÜLEYMAN GÜRBÜZ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 422 ELAZIĞ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556748 SÜLEYMAN KARGIN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 259 MARDİN NUSAYBİN DEVLET HASTANESİ X
556550 SÜMERYA DURU BİRGİ UZMAN TABİP - RADYASYON ONKOLOJİSİ 458 DİYARBAKIR GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556799 SÜMEYRA ACAR TABİP - YOK 519 BİNGÖL SOLHAN DEVLET HASTANESİ X
556858 SÜMEYRA DERİN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 320 KIRŞEHİR KAMAN DEVLET HASTANESİ
556788 SÜMEYRA OKUR DEDELİ UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 339 GİRESUN TİREBOLU DEVLET HASTANESİ
557113 SİBEL TEMİZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 312 DENİZLİ ÇAMELİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557168 SİNAN CANER TABİP - YOK 510 AMASYA TAŞOVA DEVLET HASTANESİ
556917 SİNEM ASLAN KARAOĞLU UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 34 BİLECİK GÖLPAZARI İLÇE DEVLET HASTANESİ
556747 SİNEM SAFÇİ UZMAN TABİP - GÖĞÜS HASTALIKLARI 278 KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ
556640 SİNEM ŞENTÜRK UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 134 KÜTAHYA DOÇ.DR.İSMAİL KARAKUYU SİMAV DEVLET HASTANESİ
556738 SİNEMİS ÇELİK UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 599 EDİRNE DEVLET HASTANESİ
556997 TACETTİN KARAMAN TABİP - YOK 580 TRABZON MAÇKA ÖMER BURHANOĞLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ
556604 TAHA REŞİD ÖZDEMİR UZMAN TABİP - TIBBİ GENETİK 591 AYDIN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
557169 TALHA KÜTÜK TABİP - YOK 638 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
556816 TANER BABACAN UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 606 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
556710 TARIK KÜÇÜKÜNAL TABİP - YOK 22 RİZE 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556805 TARKAN TAHTACI UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 283 ÇANAKKALE BİGA DEVLET HASTANESİ
556790 TAYFUN KERMENLİ UZMAN TABİP - GÖĞÜS CERRAHİSİ 271 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN DEVLET HASTANESİ
557098 TAYFUN ÇAKIR UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 146 ERZİNCAN SAĞLIK BAKANLIĞI ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ MENGÜCEK GAZİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556787 TELCE AYŞEN BOZA UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 345 MARDİN NUSAYBİN DEVLET HASTANESİ
557195 TOLGA ANLAR TABİP - YOK 505 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ
557124 TOLGA CEYLAN UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 284 EDİRNE KEŞAN DEVLET HASTANESİ
557111 TOLGA YAŞAR TABİP - YOK 15 KAHRAMANMARAŞ 2 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556999 TUNA PARPAR UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 463 ÇORUM T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556669 TUNZALA YAVUZ UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 318 İZMİR KİRAZ DEVLET HASTANESİ
556641 TUNÇKAĞAN TUNÇ TABİP - YOK 571 ŞANLIURFA VİRANŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556744 TURAN AKDAĞ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 127 EDİRNE KEŞAN DEVLET HASTANESİ
556543 TURAN ÇAYIR TABİP - YOK 27 ŞANLIURFA 3 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556670 TURGUT KAÇAN UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 597 AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ
557040 TURHAN KÖKSAL UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 310 ÇANKIRI ÇERKEŞ DEVLET HASTANESİ
556596 TUĞBA AKKALE UZMAN TABİP - GÖĞÜS HASTALIKLARI 279 ŞANLIURFA SİVEREK DEVLET HASTANESİ
557149 TUĞBA KARARTI GÜNAL UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 140 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ X
557248 TUĞÇE SOFULU UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 117 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556791 TUĞÇE ŞİMŞEK UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 387 ŞANLIURFA BİRECİK DEVLET HASTANESİ
556781 TÜLAY BECERİR UZMAN TABİP - ÇOCUK NEFROLOJİSİ 180 TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ
556946 TÜLAY DEMİRCAN UZMAN TABİP - ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ 62 YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ X
556986 UFUK ERDEM TABİP - YOK 503 AĞRI DOĞUBEYAZIT DR.YAŞAR ERYILMAZ DEVLET HASTANESİ
556735 UFUK GÜLEÇ UZMAN TABİP - DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI 208 BARTIN DEVLET HASTANESİ
557225 UFUK UTKU GÖKTUĞ UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 242 ADIYAMAN KAHTA DEVLET HASTANESİ
556984 UFUK YAVUZ UZMAN TABİP - ÜROLOJİ 619 KARAMAN DEVLET HASTANESİ
556792 ULAŞ YURTSEVER TABİP - YOK 60 HAKKARİ MERKEZ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556834 UMUT KOCABAŞ UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 373 MANİSA SOMA DEVLET HASTANESİ
556924 UMUT KOÇAK TABİP - YOK 6 BATMAN İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556582 UMUT YILMAZYILDIRIM UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 261 SAMSUN VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
556882 UĞUR DURUKAN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 253 IĞDIR DEVLET HASTANESİ
557068 UĞUR KAVÇAKAR TABİP - YOK 52 DENİZLİ BEYAĞAÇ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556923 UĞUR ÖZKAN UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 145 BİTLİS DEVLET HASTANESİ
556861 VAHİDE ASLIHAN DURAK UZMAN TABİP - ACİL TIP 103 KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 11 / 12
556849 VECİH KEKLİK UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 358 KİLİS DEVLET HASTANESİ
556929 VEYSEL ATİLLA AYYILDIZ UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 476 SİİRT DEVLET HASTANESİ
557038 VEYSEL SEMİH AYATA TABİP - YOK 42 AĞRI ELEŞKİRT TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556682 VEYSİ ÜLGEN UZMAN TABİP - ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 205 ŞIRNAK DEVLET HASTANESİ
556943 VİLDAN SELİN ŞAHİN TABİP - YOK 8 GAZİANTEP İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556900 YALÇIN YILMAZ TABİP - YOK 573 ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ X
556697 YASEMİN DERE UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 299 VAN ERCİŞ DEVLET HASTANESİ
556558 YASEMİN DOĞAN UZMAN TABİP - KARDİYOLOJİ 366 BİNGÖL DEVLET HASTANESİ
557198 YAVUZ AKÇEŞME TABİP - YOK 500 AFYONKARAHİSAR ÇAY DEVLET HASTANESİ
556958 YAVUZ ATAŞ TABİP - YOK 44 AĞRI MERKEZ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556974 YAĞMUR YAPRAK BALI UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 444 ARTVİN DEVLET HASTANESİ
556884 YILDIZ EKEMEN KELEŞ UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 194 MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ
556690 YILMAZ KAYA UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 433 KÜTAHYA DOÇ.DR.İSMAİL KARAKUYU SİMAV DEVLET HASTANESİ
557031 YUMAY CABBAR TABİP - YOK 549 MANİSA ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556840 YUNUS ABDULKADİR KALAÇA TABİP - YOK 4 ARDAHAN İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
557110 YUNUS DÖNDER UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 256 KİLİS DEVLET HASTANESİ
556666 YUNUS ÇATAN UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 421 DİYARBAKIR ERGANİ DEVLET HASTANESİ
557084 YUSUF BAYRAKTAR TABİP - YOK 562 SİNOP AYANCIK DEVLET HASTANESİ
556539 YUSUF YARARLI TABİP - YOK 50 BİNGÖL ADAKLI İLÇE DEVLET HASTANESİ
557027 YÜCE İSLAMOĞLU UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 385 MUŞ BULANIK DEVLET HASTANESİ
557083 YÜCEL AĞIRDİL UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 418 BOLU GEREDE DEVLET HASTANESİ
556891 YÜCEL GÜLER TABİP - YOK 11 HATAY İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556707 ZAFER ADIGÜZEL TABİP - YOK 523 BİTLİS TATVAN DEVLET HASTANESİ
556597 ZAFER CENGİZ ER UZMAN TABİP - KALP VE DAMAR CERRAHİSİ 363 YOZGAT DEVLET HASTANESİ
556960 ZAFER EMER UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 326 SİNOP DURAĞAN DEVLET HASTANESİ
557037 ZELAL BALÇIK UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 350 ŞANLIURFA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ
556804 ZELİHA TEMURER AFŞAR UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 313 ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR DEVLET HASTANESİ
557145 ZEYNEP ASLI KARTAL UZMAN TABİP - ACİL TIP 97 GAZİANTEP DR.ERSİN ARSLAN DEVLET HASTANESİ
557210 ZEYNEP DURU UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 282 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
556567 ZEYNEP SEDİR TABİP - YOK 14 IĞDIR 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556547 ZÜLFÜKAR GÖRDÜ UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 78 FIRAT ÜNİVERSİTESİ
556764 ÇAĞATAY KARAEMİR TABİP - YOK 507 AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557112 ÇAĞDAŞ HÜNKAR YELOĞLU UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 486 BAYBURT DEVLET HASTANESİ
556954 ÇAĞLA HAKSAL UZMAN TABİP - NÜKLEER TIP 413 MARDİN DEVLET HASTANESİ
556730 ÇAĞLAYAN YAVUZ UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 381 HAKKARİ YÜKSEKOVA DEVLET HASTANESİ X
557184 ÇİĞDEM BİNAY UZMAN TABİP - ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ 159 KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557131 ÇİĞDEM CURA YAYGIN UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 492 KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556982 ÇİĞDEM KAFKASLI UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 388 ŞIRNAK SİLOPİ DEVLET HASTANESİ
556854 ÇİĞDEM YALÇIN UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 470 KIRŞEHİR KAMAN DEVLET HASTANESİ
557223 ÇİĞDEM YILMAZ UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 137 MARDİN NUSAYBİN DEVLET HASTANESİ
557125 ÖMER FARUK EĞERCİ UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 415 AĞRI PATNOS DEVLET HASTANESİ
557177 ÖMER FARUK ÇETKİN TABİP - YOK 55 ERZURUM KARAÇOBAN TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ
556915 ÖMER FARUK ÇETİN TABİP - YOK 636 TEKİRDAĞ HAYRABOLU DEVLET HASTANESİ
556560 ÖMER FATİH ŞAHİN UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 126 DİYARBAKIR BİSMİL DEVLET HASTANESİ
556899 ÖMER KOKAÇYA UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 632 GAZİANTEP DR.ERSİN ARSLAN DEVLET HASTANESİ
556542 ÖMER SERT TABİP - YOK 533 DENİZLİ ÇİVRİL DEVLET HASTANESİ
556942 ÖMER ULUGERGERLİ TABİP - YOK 576 TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ
556570 ÖMER ÇİFTÇİ UZMAN TABİP - ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ 175 İSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556630 ÖMER ÖNDER SAVAŞ UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 301 ÇORUM T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÇORUM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557092 ÖNDER UYANIK UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 427 IĞDIR DEVLET HASTANESİ
556643 ÖNER YILDIRIM UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 192 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557191 ÖZCAN YILDIZ UZMAN TABİP - ACİL TIP 93 BATMAN BÖLGE DEVLET HASTANESİ
556619 ÖZDEN EZGİ ÜNER UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 38 ORDU MESUDİYE İLÇE DEVLET HASTANESİ
556898 ÖZDEN ÇAĞLAR ÖZTÜRK UZMAN TABİP - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ 148 MARDİN NUSAYBİN DEVLET HASTANESİ
557074 ÖZGE ATAY UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 189 GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ
556913 ÖZGÜR AÇIKGÖZ UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 601 İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557188 ÖZGÜR KARA UZMAN TABİP - GÖZ HASTALIKLARI 294 ORDU FATSA DEVLET HASTANESİ
556674 ÖZGÜR KAVAK UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 188 EDİRNE UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ
556601 ÖZGÜR YOZGAT UZMAN TABİP - ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON 138 SİVAS ŞARKIŞLA DEVLET HASTANESİ
557260 ÖZKAN VARAN UZMAN TABİP - İÇ HASTALIKLARI 327 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556815 ÖZLEM ARMAN BİLİR UZMAN TABİP - ÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ 166 AYDIN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
556771 ÖZLEM ERCELEP UZMAN TABİP - TIBBİ ONKOLOJİ 603 KOCAELİ DEVLET HASTANESİ
Sayfa: 12 / 12
557000 ÖZLEM KURT TABİP - YOK 20 MARDİN İL AMBULANS SERVİSİ KOMUTA KONTROL MERKEZİ
556904 ÖZLEN EMEKÇİ UZMAN TABİP - KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 343 KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556718 ÜMİT AKOL TABİP - YOK 7 DİYARBAKIR 4 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
557215 ÜMİT HALUK İLİKLERDEN UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 267 VAN ÖZALP DEVLET HASTANESİ
556608 ÜMİT YAŞAR CAN TABİP - YOK 581 VAN ÇALDIRAN DEVLET HASTANESİ X
556938 ÜMİT ÇINKIR UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 220 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556662 İBRAHİM BABALIOĞLU UZMAN TABİP - RADYASYON ONKOLOJİSİ 460 KONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
557049 İBRAHİM CANER METİN TABİP - YOK 80 MERSİN ÇAMLIYAYLA İLÇE DEVLET HASTANESİ
556614 İBRAHİM DURAK TABİP - YOK 563 SİVAS ŞARKIŞLA DEVLET HASTANESİ
556889 İBRAHİM KASAPOĞLU UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 416 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
557109 İBRAHİM UTKU ÖZCAN UZMAN TABİP - PLASTİK,REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ 448 ÇANAKKALE DEVLET HASTANESİ
556901 İDRİS KUZU UZMAN TABİP - ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI 218 NİĞDE DEVLET HASTANESİ
556585 İLHAMİ BERBER UZMAN TABİP - HEMATOLOJİ 304 VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556675 İLKNUR ERKÖSEOĞLU UZMAN TABİP - TIBBİ FARMAKOLOJİ 590 İSTANBUL MEHMET AKİF ERSOY GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556777 İLKNUR FİDANCI UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 184 ARDAHAN DEVLET HASTANESİ
556693 İSA GÖKHAN YALÇIN UZMAN TABİP - ACİL TIP 107 SİİRT DEVLET HASTANESİ
556955 İSA GÜLMEZ TABİP - YOK 3 AĞRI MERKEZ 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU
556847 İSMAİL BURAK YEYEN TABİP - YOK 87 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK İLÇE DEVLET HASTANESİ X
556754 İSMAİL EMRE GÖKCE UZMAN TABİP - GENEL CERRAHİ 244 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY DEVLET HASTANESİ
556623 İSMAİL HAKKI ALP GÜNEY TABİP - YOK 578 TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİSİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
557051 İSMAİL KAPLAN TABİP - YOK 526 ÇANKIRI ÇERKEŞ DEVLET HASTANESİ
557179 İSMAİL KARAATLI UZMAN TABİP - RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 490 KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ
557172 İSMAİL KESKİN TABİP - YOK 581 VAN ÇALDIRAN DEVLET HASTANESİ X
557144 İSMAİL PINAR UZMAN TABİP - RADYOLOJİ 473 ORDU ÜNYE DEVLET HASTANESİ
557035 İSMAİL UFUK YILDIZ TABİP - YOK 575 ŞIRNAK SİLOPİ DEVLET HASTANESİ
556802 İZZET BİNGÖL UZMAN TABİP - ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 432 KONYA BEYŞEHİR DEVLET HASTANESİ
556824 ŞADAN SOYYİĞİT UZMAN TABİP - İMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI 72 KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
556605 ŞEFİKA BARDAK UZMAN TABİP - ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI 191 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
556906 ŞENGÜL AKSAKAL UZMAN TABİP - İMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI 330 GAZİANTEP DR.ERSİN ARSLAN DEVLET HASTANESİ Dr. Doktor uzman doktor uz.Dr.
557082 ŞENOL ACAR UZMAN TABİP - KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI 384 MARDİN DERİK DEVLET HASTANESİ
557162 ŞERİFE YALINKILIÇ TABİP - YOK 522 BİTLİS DEVLET HASTANESİ
556734 ŞEYDA DEMİRSOY TABİP - YOK 13 HATAY İSKENDERUN 1 NOLU ACIL SAĞLIK HİZMETLERİ ISTASYONU
556751 ŞÜKRAN ADADEMİR UZMAN TABİP - AİLE HEKİMLİĞİ 36 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN İLÇE DEVLET HASTANESİ
557154 ŞÜKRÜ KAYA TABİP - YOK 26 ŞANLIURFA 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU

*** LİSTE SONU ***
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil