www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Hazırlık / TUS Notları > Klinik Bilimler Konu ve Sorular > Pediatri

1904 (0 Kayıtlı Ve 1904 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 09-30-2009, 20:06   #1
dermatolog82
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
dermatolog82 is an unknown quantity at this point
Standart hangi soru kitabi en iyisi

arkadaslar klinik ve temelden soru kitabi almak istiyorum ancak hangi dersanenin veya yayinevinin soru kitabi guzel bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim
dermatolog82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-30-2009, 20:13   #2
dr_mar
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
dr_mar is an unknown quantity at this point

benim de ihtiyacım var :( yardım pls, tusdataya kayıt düşünüyordum ama soru işaretlerim var,marmara tıptan arkadaşlarım paralarını gerip alıp şu yeni kurulan dersaneye geçeceklermiş,çok mu iyi ki bu dersane bilenler yardım etseler aacaba
dr_mar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-30-2009, 22:04   #3
mdnisa
Popüler Üye

mdnisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 385
mdnisa has a spectacular aura aboutmdnisa has a spectacular aura about

arkadaslar benim tavsiyem kitap ismi olmayacak aslında bir öneri
daha önceden devamlı çalıştıgınız bir kaynak varmı tus için tekrar ettiğiniz önemli olan tek kaynak dagılmamak çok önemli bol soru yanı aslında kaynak önemli çok tekrar attıgınız durumda piyasadaki tum sorulara ulasıp cevaplayabileceginizi düşünüyorum
takılsanızda kaynagı bildiğiniz için hemen konuyu acar tekrar edersiniz ve sınavda da bu size görsel hafıza olarak geri dönecektir.
Alt 09-30-2009, 22:38   #4
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 409
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Konu-soru- tus sorusu çalışma sıralaması nasıl olmalı? Sanki çalışma sorusu çözmek bana çok zaman kaybettiriyor gibi geliyor ama sanırım yanlış bir yol soru çözmemek..?
elemmire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-30-2009, 22:50   #5
mdnisa
Popüler Üye

Alıntı:
elemmire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu-soru- tus sorusu çalışma sıralaması nasıl olmalı? Sanki çalışma sorusu çözmek bana çok zaman kaybettiriyor gibi geliyor ama sanırım yanlış bir yol soru çözmemek..?

yooo kesinlikle tus sorularını çözmeden sınava girmeyi aklınızdan geçirmeyin mutlaka bir kez okudunuz ve sonra hemen tüm tus sorularını cözün sonra tekrar okuyun ve çömemediğiniz soruları not alıp konularını en basından hatanızı anlayıncaya kadar tekrar okuyun
soruda ne sormus, ne istemiş , siz ne anlamıssınız tüm konulara hakim olunca da bol bol soru çözünki bu sizin bakıs acınızı geliştirir
tus da ne işemi yarar bir çok insanın sorusunu çözerseniz insanların sorularda sizden ne istediğini anlarsınız
tus da da sorulan sorulardan ne istenildiğini çabuklastırır diye düşünüyorum ve öyle uyguladım
Alt 09-30-2009, 23:02   #6
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 409
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Teşekkürler mdnisa Bu kez bol soru çözmeliyim yani...
elemmire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2009, 00:57   #7
kbrnumber1
Aktif Üye

kbrnumber1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 344
kbrnumber1 will become famous soon enough

Alıntı:
dr_mar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
benim de ihtiyacım var :( yardım pls, tusdataya kayıt düşünüyordum ama soru işaretlerim var,marmara tıptan arkadaşlarım paralarını gerip alıp şu yeni kurulan dersaneye geçeceklermiş,çok mu iyi ki bu dersane bilenler yardım etseler aacaba
arkadaşım şu dersane iyi bu dersane iyi bişey diyemeyiz. kişinin ihtiyaçlarını karşılayan derssane farklı farklıdır. git arkadaşlarınla görüş kayıtlarını niye iptal ediyorlarmış öğren. git tustime i mı merak ediyorsun konuş şubesiyle.. A dersanesi B dersanesi değil önemli olan. önemli olan senin kendini çalışmaya hazırlaman bir de huzurlu bir ortam.. git görüş tartış.. bütün dersanelerle tek tek görüş bilgi al.. bu senin en doğal hakkın ..
kbrnumber1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2009, 08:15   #8
mdnisa
Popüler Üye

Alıntı:
kbrnumber1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım şu dersane iyi bu dersane iyi bişey diyemeyiz. kişinin ihtiyaçlarını karşılayan derssane farklı farklıdır. git arkadaşlarınla görüş kayıtlarını niye iptal ediyorlarmış öğren. git tustime i mı merak ediyorsun konuş şubesiyle.. A dersanesi B dersanesi değil önemli olan. önemli olan senin kendini çalışmaya hazırlaman bir de huzurlu bir ortam.. git görüş tartış.. bütün dersanelerle tek tek görüş bilgi al.. bu senin en doğal hakkın ..

kesinlikle katılıyorum dershane size kazandırmaz siz çalısırsanız kazanırsınız olay sizde biter unutmayın

Seçenekler
Stil