www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > Tus Rehberi

Tus Rehberi Taban puanlar, kadrolar, branşlar, tercihler, fakülte ve bölüm tanıtımları, asistanlık eğitimi vs...

1685 (0 Kayıtlı Ve 1685 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Anketimiz: Hangi dersane notları daha iyi ve kaliteli?
tumer 19 15,70%
tusem 39 32,23%
tusdata 55 45,45%
diğer(lütfen mesajda belirtiniz) 8 6,61%
Katılımcı sayısı: 121. Anket kapatılmıştır

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 01-27-2009, 00:15   #11
dr_talia
Normal Üye

dr_talia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
dr_talia is an unknown quantity at this point

ee tabi kesinlikle
dr_talia isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 02-01-2009, 19:06   #12
drruya
Aktif Üye

drruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

drruya is an unknown quantity at this point

Ya niye bu başlık hep yeni yazılmış bişey varmış gibi gözüküyor.Her seferinde bakıyorum yeni bişi yok.Sinir etti beni hee..
drruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-01-2009, 19:12   #13
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

ankete oy kullanıldığı için başlık yukarı taşınıyor rüya
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-01-2009, 19:41   #14
drruya
Aktif Üye

drruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

drruya is an unknown quantity at this point

anladım ))))))))))))))))
drruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-07-2009, 22:26   #15
tusumania
Sadece Üye

tusumania is an unknown quantity at this point

bence tusdata notları en iyisi
tabiki kurumlar sonuçta ticari kurumlar
ama en fazla güvendiğim kaynak tusdata notları
temel bilimler neysede klinik bilimler notların güncellenmesi gayet normal
tusumania isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-09-2009, 10:43   #16
dr_mehtap
Sadece Üye

dr_mehtap is an unknown quantity at this point

eski kaynaklar konusunda biraz daha rahatladım sayenizde...işin maddi boyutu zaten bir yana, bir de her seferinde artan kitap yığını size baktıkça çalışma hevesiniz de kırılıyor...
dr_mehtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-09-2009, 11:07   #17
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

2-3 yıllık notların çalışılmasında kesinlikle hiçbir sakınca yoktur! bu kadar sık güncellenen bilgiler de zaten çok çok azdır ki bunun tusta çıkma ihtimalini de düşünürseniz en fazla 1 sorudur her tus için...
tusdata anketlerde 1.sırada ki bu tusdatanın başarısı değil bence diğer dersanelerin tusdata karşısında başarısızlığıdır..çünkü tusdata gibi her dönem notların şeklini rengini grafisini değiştirip yeni baskılarla piyasaya sürmesi yani reklamcılık anlamdaki başarısı sebebiyle daha çok tercih edildiğini düşünüyorum ben ...yoksa içerik olarak tüm dersanelerin notları az çok benzerdir ki dersaneler zaten yeni bir kaynak çıkardığında birbirlerinin notlarını inceler
ve son olarak şunu söylüyorum ki EN İYİ NOT EN ÇOK TEKRAR ETTİĞİNİZ NOTTUR!
Alt 04-25-2009, 23:36   #18
drvagus
Normal Üye

drvagus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

drvagus is on a distinguished road

çok doğru fatih hocam.bitirmek nasip olursa eylüle kada nasip olursa ben de tekrar edecem inş
drvagus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-25-2009, 23:38   #19
piyanosaksafon
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 369
piyanosaksafon will become famous soon enough

pediatride tumeri tek geçerim..uts dahiliye güzeldi..tusem küçük stalar en iyisidir..diğer derslerde tusdata diyorum..
Alt 04-26-2009, 13:37   #20
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

tusdatanın gayet iyi yaptığı bir işi diğer dersanelere de öneriyorum; derslerin içerik metinlerini vurgulayıcı betimleyici renklendirmeler, önemli kısımlara dikkat çekici grafikler vs, tablolar, çıkabilecek yerlere farklı renk uygulamaları vs gibi...
çünkü bu bir ders notunun kalitesini artırmada cidden önemli birşey ...burdaki ankette de tusdata notlarının en çok tercih edilmesinde en önemli etkenlerden biri bu diye düşünüyorum...
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil