www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > Tus Rehberi

Tus Rehberi Taban puanlar, kadrolar, branşlar, tercihler, fakülte ve bölüm tanıtımları, asistanlık eğitimi vs...

5024 (1 Kayıtlı Ve 5023 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Anketimiz: Hangi dersane notları daha iyi ve kaliteli?
tumer 19 15,70%
tusem 39 32,23%
tusdata 55 45,45%
diğer(lütfen mesajda belirtiniz) 8 6,61%
Katılımcı sayısı: 121. Anket kapatılmıştır

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 04-26-2009, 17:47   #21
CaGLaR
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
CaGLaR is an unknown quantity at this point

tusdata notları&klinisyen...sanırım en cok satılan ve en cok okunan notlar..tabi bunda nobel kitapevlerinin ve reklamların cook etkisi var...ben tümere kayıt oldum..daha baslamadı dersane ama bazı kitaplarını aldım...elimde tusdatanın tüm dergi seti de var...mesela ;mikropta tümer ve tusdata notlarını karsılastırdım.. ve tablo şema metinlerinde fark yok tıpatıp aynı gibi..konuyu anlatış şeklide tümerin ki daha iyi gibi sanki...ama fatih abinin dedigi gibi en güzel not en cok tekrar edilen nottur...tek kaynak cook tekrar..işin sırrı bu sanırım..herkes böyle diyor çünkü....
CaGLaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 04-29-2009, 22:47   #22
fuchsia
Popüler Üye

fuchsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 507
fuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to behold

ben tumer kusıyerıydım tumer setlerı var elımde ama tusdata soru kıtaplarını da cok begenıorum..ıkısı kombıne gayet gzl gıdıo..
fuchsia isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04-30-2009, 10:42   #23
d_zeyneddin
Popüler Üye

d_zeyneddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 607
d_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond repute

bence önemli olan düzenli okumak ve sık sık tekrar etmek zaten bütün dersane kitaplarının içeriği aynı ve aynı referansları kullanmışlar
d_zeyneddin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-07-2009, 00:07   #24
bturkuaz
Popüler Üye

bturkuaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 693
bturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond repute

tusdatanın ders notları güzel ama bazı bilgileri yanlış olarak vermişler yayınlarda haberiniz olsun..dershanede bize 'baskı hatası' olarak söylemişlerdi,güya hocalar doğrusunu söylüyorlar ama baskıda işler karışıyordu..Bence amaç dershaneye gidenleri bi adım öne çıkarmak sonuçta ticari bi kurum her yönüyle desteklenmeli
Güzellik Yüzde değil Yürekte Olmalı...
bturkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-07-2009, 05:00   #25
jose28
Hedef Eylül 2010

jose28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 415
jose28 has a spectacular aura aboutjose28 has a spectacular aura about

üçnünde ortak yanı revize ettik diye son tusta atladıgı kısmı araya sıkıstırmak ama ne yazık ki piyasa da baska kitap yok mecburiyetten okumak gerek
jose28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-07-2009, 15:17   #26
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

ösym artık textbook kaynakları verse şu şu dersleri şu kitaplardan sorucaz diye ne güzel olur hem bu bahaneyle textbook okunur hem de bu para avcılarının tuzağından biraz kurtarırız kendimizi...
2000-3000 sayfa nottan 189 soru yakalamış hadi yaaa vay bee ne büyük başarı kulaklarım yaşardı bak sen ...
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-07-2009, 15:25   #27
bturkuaz
Popüler Üye

bturkuaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 693
bturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond repute

ösym tek kitap verse de bu dershanecilik devam eder,ayrıca revize edilen kitaplar da buna bal kaymak sürer
Güzellik Yüzde değil Yürekte Olmalı...
bturkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-27-2009, 17:36   #28
mdnisa
Popüler Üye

mdnisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 391
mdnisa has a spectacular aura aboutmdnisa has a spectacular aura about

ne olursa olsun birilerinin degirmeni dönecek esas olan suyun yolunu degiştirmek galiba
ben tusdata kamp ögrencilerindenim notlarımda onların baska da bir kac genel kitabım var takıldıgımda ondan bakıyorum
Alt 06-28-2009, 09:43   #29
pnr56
Popüler Üye

pnr56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 411
pnr56 is a glorious beacon of lightpnr56 is a glorious beacon of lightpnr56 is a glorious beacon of lightpnr56 is a glorious beacon of lightpnr56 is a glorious beacon of lightpnr56 is a glorious beacon of light

tusdata ders notları bence son derece yeterli.adamların tarzını tasvip etmiyorum ama kitapları gerçekten çok guzel.bi ara (tusdata karalama cdsinden sonra) tumer kaynaklarından okumaya çalıştım kafam allak bullak oldu.bu da alışkın aşina olduğum nottan çalışmaya devam etmesinin daha saglıklı olduğunu gösterdi bana.tek kaynak çok tekrar
pnr56 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-29-2009, 12:18   #30
eda
Popüler Üye

eda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 391
eda has a spectacular aura abouteda has a spectacular aura abouteda has a spectacular aura about

tumerın temel derslerı gayet guzeldı.. ben burda bıraz farma ve mıkrop dınledım neredeyse aynısını anlatıyorlar..
ARKADASLAR-BIR KERE OKUMUS OLANLAR ICIN SOYLUYORUM- BENCE ''ACABA BU DERSANENIN KAYNAGINDAN CALISMAKLA IYI MI YAPIYORUM,KAYNAK MI DEGISTIRSEM'' DIYE DUSUNMEYIN.. bosuna vakıt ve motıvasyon kaybı.. HEPSI BIRBIRININ AYNI SAYILIR.. NE KADAR TEKRAR O KADAR İYİİİİİİ... GÖZ HAFIZASI ICIN COK ONEMLI.. NE NEREDEYDI HANGI SAYFADAYDI...!!!
TEK KAYNAK COK TEKRAR..
AMA SORU OLARAK FARKLI BIR KAYNAK KULLANMANIZ IKI DERSANEYI BIRLESTIRIR.. HELE DENEME MUTLAKA FARKLI DERSANELERDEN COZMEK GEREK..
AMAC 200 DE 190 YAPMAKSA BASKA TABIIII

Seçenekler
Stil