www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri

1981 (0 Kayıtlı Ve 1981 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 05-21-2012, 21:10   #21
dafura
Aktif Üye

Tecrübe Puanı: 0
dafura is an unknown quantity at this point

Alıntı:
djibril19´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
vay beeee...insan herkesi kendi gibi bilirmiş yani tv dizilerinde bazı karakterler olur da hadi be dersiniz böyle insanlar hayatta olmaz ki bu kadar da uydurulmaz ki..bu forum sayesinde insanların ne kadar kör olabileceğini görmüş oldum..inşallah yeniden değerlendirildiğinde sonuçlar aynaya bakarsınız..size ne yazsam içi boş gelecek sizin için..boşuna çene yormuşum..niye bu foruma hep aynı insanlar yazıyor diye merak ediyordum..böyle önyargılı insanlarla zaman harcamaya gerek yokmuş gerçekten..beni banladılar d.r.tusa kızgındım ama daha kötüsü varmış onu gördüm..gerçeği gösterenlere teşşekür ederim..bir daha görüşmemek dileğiyle..mutlu rüyalar dilerim kendi küçük dünyanızda...
bu forumda hep aynı insanlar yazıyor cunku diger forumdaki gibi yazanların yarısından cogu dersane sekreteri digeride dersane hocası degil Yazan ama takipçisi çok site istatistiğine göre

http://www.facebook.com/40.dhy gordugun gibi dersane patronu zamanında 40 donem atamasıni geciktirdiginde atamaya katılan drların tepkisini. Biraz aşağı kayarsan görürsün. Sayın hocamızı çevresinde insanlar dolduruşa getiriyor ben kendisinde Allah korkusu olduğununa inanıyorum buradan kendine sesleniyorum hocam Alli Dmir hocada herşeyin farkında ve sizin yönlendirdiğinizi çok iyi biliyor. Sınav komisyonuna artık hoca sızdırma dönemi bitti. Eskiden hocalarınızla kampta doğru cevapları verdiğiniz gunleri kar bilin artık aralık 2010 dan sonra gelen komisyon guvenilir. ve pratisyenlerde herşeyin farkında. neden benim dönem arkadaşlarında hiç düşük net gelen yok. neden üds ales gibi hocaların girdiği sınavlarda düşük net gelen yokda sadece tusda oluyor. neden bu eksk net gelme olayı sınav komisyonu değişince ortaya çıktı.

teklifimi yineliyorum eğer sen komşu forumdan gelen provakotor değilsen arkadaşım gel tanışalım helalleşelim. 10 net boşun doğruysa sana hukuksal yardımda sağlayacağım. Ailemde çok sayıda hakim savcı var.
dafura isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-21-2012, 21:28   #22
mustafa2011
Normal Üye

mustafa2011 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ben sorularımı kontrol ettim ve 25 boşum varken şimdi sonuclarda 30 gözüküyor..netim de 10 net düşük..netleri hadi diyelim yanlış hesapladım da boşlar nasıl arttı???
tesadüf bu ya..

Alıntı:
musdr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ÖSYM Başkanı Ali Demir’in Çifte Standartları

Son dönemde, üzülerek belirteyim ki, Ösym başkanı prof dr ali demir in benzer olaylara tarafsız objektif yaklaşmıyor, ideolojik çerçeveden bakaraktan basın açıklamaları yapıyor gibi.
Misal,
*Fatih Altaylı’nın Habertürk gazetesindeki bir başyazısına, Takvim, Vatan, Cumhuriyet Gazetelerinde çıkan gerçek olduğu şüpheli haberlere ÖSYM anında basın açıklaması ile yanıt verdi. ösym açıklaması aşağıda
* KPDS ile alakalı bir internet sitesindeki habere anında hem de resmi açıklama dili dışına çıkarak mahalle ağzıyla ÖSYM basın açıklaması yaparak yanıt verdi. ösym açıklaması aşağıda
*TUS sınavına gelince sus-pus oluyor bir yığın iddia var doğru mu manüplasyon mu

ÖSYM nin büyük hainliği..
ÖSYM'den Bilgi Sızması- Moderatörler
FLAŞ. Türkiye'nin en ileri görüşlü doktoru
Yöneticinin imanı.. ÖSYM, Hak Arama, Organize guruplar
Drasc ÖSYM başkanına meydan okuyor
Tüm Hekimler Adına ÖSYM Başkanına
Bir ÖSYM provakatör prototipi olarak kemalkemal...
Dr Tus sitesindeki nöbetçi silgi provakatörü ve tesadüfler zinciri
Pis kokular gelen tuvalet dosyası ve tesadüfler zinciri
Dr TUS ta nöbetçi kaloriferci ve tesadüfler zinciri-3
Dr Tus sitesindeki Erikli su provakatörü ve tesadüfler zinciri-2
ÖSYM Başkanına sesleniyorum, plansız hareket ediyorsun

Yancaksın Ali Demir- Mustafa'nın Canbaza bak oyunu
Konuyla ilgili vatandaşın iyiniyetini anlamayan gerikafalılar
Olmazboletus örneği
Ateşli meslektaş
Silgin Silmiyor İşte ÖSYM!!!
Atma Recep...

TUS provakatörü şimdi ne iş yapıyor? Magazin

Bu konuda bilgi kirliliğini önlemek için araştırma yapıp doğruyu kamuoyuna sunmanız gerekmezmi..

Arkadaşlarımızın mağduriyeti konusunda bir açıklama yapınız. bunca emeklerine yazık değil mi?

Misal, bu arkadaşların sınav kağıdıyla neden oynadınız. 25 neti eksik geldi. yazık değil mi.

hain ösym kağıda müdahale etmiş

hain ösym tucker in boşlarını doldurmuş

mustafa2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-21-2012, 21:46   #23
mustafa2011
Normal Üye

mustafa2011 is an unknown quantity at this point

tarihlere dikkat
mustafa2011 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-21-2012, 21:51   #24
enginzov
Normal Üye

enginzov is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mustafa2011´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

tarihlere dikkat

yalancının ....
enginzov isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-21-2012, 23:23   #25
dafura
Aktif Üye

Kampanyaya yeni başlıklar eklemişler. Sadece itirazın edeni sonucu incelenecek, ne olur olmaz yinede itiraz edin başkalrının puanı yükselince pişman olmayın...
Alt 05-22-2012, 19:43   #26
tususev
Popüler Üye

tususev is on a distinguished road

Alıntı:
kardeşim ben sorularımı kontrol ettim ve 25 boşum varken şimdi sonuclarda 30 gözüküyor..netim de 10 net düşük..netleri hadi diyelim yanlış hesapladım da boşlar nasıl arttı???
DUYURU(22 Mayıs 2012)
2012-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2012-TUS) İlkbahar Dönemi :
Tercihlerin Alınması ve Cevap Kâğıtları ile Soru Kitapçıklarının Görüntülenmesi
22 Nisan 2012 tarihinde yapılan 2012-TUS İlkbahar Dönemi Sınavı tercih işlemleri 24-29 Mayıs 2012 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır. Tercihler, ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internetadresinden bireysel olarak internet aracılığıyla aday tarafından TC Kimlik Numaraları ve şifreleri kullanılarak yapılacaktır. Yerleştirme sonuçları ÖSYM’nin internet sayfasında yayımlanacak, adaylara yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecektir.
DİKKAT: Önceki yıllarda yapılan TUS mesleki yabancı dil sınavından muafiyeti devam eden, ÜDS veya KPDS’den süresi geçerli en az 50 puan alan adaylar ya da bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip adaylar (diğer şartları da taşımak kaydıyla) 2012-TUS İlkbahar Dönemi için tercih yapabileceklerdir.
Tercih yapacak adaylardan TUS mesleki yabancı dil sınavı, ÜDS veya KPDS’den süresi geçerli ve en az 50 puanı olan adayların Merkezimiz kayıtlarındaki bilgileri tercih aşamasında kontrol edilerek tercih işlemi yapmaları sağlanacak, sadece bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip adaylar ise, 29 Mayıs 2012 tarihi saat 12.00’ye kadar geçerli belgelerini dilekçe ekinde Merkezimize ulaştırdıkları takdirde tercih işlemi yapabileceklerdir. (ÖSYM'nin internetadresinde Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerliklerine ilişkin 13 Ocak 2012 tarihli DUYURU bulunmaktadır.)
Bu sınava ait soru kitapçıkları ve cevap kâğıtlarının görüntüleri ile cevap anahtarları, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 22 Mayıs 2012 günü saat 16.30’dan itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.tr/ internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.
Aday dışındaki ilgililerde ftp://dokuman.osym.gov.tr/SoruKitapcikKodlari bağlantısından önce görüntülemek istedikleri soru kitapçık numarasını belirleyecekler, http://skgs.osym.gov.tr internet adresinde de belirledikleri soru kitapçık numarasını ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçerek ilgili soruya ulaşabileceklerdir.
Bu uygulama, adayı ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.
Adaylara duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-22-2012, 23:54   #27
dafura
Aktif Üye

aralık 2010 da dava açanlar yerleşmeyi bekliyorlarmış tam gaz devam provakosyona Yani itiraz edin direk yerleşin gibi psikoloji Ya hepi topu 1 kişi dava açmış dersane avukatlarıyla oda 2 sene oldu daha temizde el insaf
Alt 05-22-2012, 23:56   #28
dafura
Aktif Üye

ekşide d.r.tus sitesini aratın bir
Alt 05-24-2012, 00:34   #29
dafura
Aktif Üye

O kadar çok değişik şekilde provakasyon yapıp itiraz ediyolraki YALANCI ÇOBAN GİBİ birgun gerçekten itiraz gerektirecek birşey olacak ama hükümsüz olacak. Şimdide dava açtıracak adam arıyorlar mustafa gibi biri daha çıkacak mı bakalım. Biri der cevap anahtarları karışmış, hayr cevap anahtarı karıştıysa diyelim neden bazıları boş sayım fazla diyor?
Alt 05-26-2012, 00:18   #30
tususev
Popüler Üye

tususev is on a distinguished road

Alıntı:
gözün dönmüş kardeşim önce bi otur sakinleş bu kadar da fanatik ve gözü görmez olunmaz..bana eftal orhandan vs bahsetme kardeşim ben sorularımı kontrol ettim ve 25 boşum varken şimdi sonuclarda 30 gözüküyor..netim de 10 net düşük..netleri hadi diyelim yanlış hesapladım da boşlar nasıl arttı???
ösym cevap kağıtlarını yayınladıktan sonraki durum nedir??
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil