www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > Tus Rehberi

Tus Rehberi Taban puanlar, kadrolar, branşlar, tercihler, fakülte ve bölüm tanıtımları, asistanlık eğitimi vs...

4899 (0 Kayıtlı Ve 4899 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-24-2012, 00:29   #21
bezgin
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
bezgin is an unknown quantity at this point

yapay hocam 2 ay kaldı hepsine 3 tekrar mümkün değil yetişmez,son denemeleri önce çalışsak eskiler sona kalsa nasıl olur,3 tekrar atacağımız kadar soruya baksak,yoksa hepsine bakayım derken 1 tekrarla sınava girmek de var,çok soruyorum ama kafam kazan olmuş durumda
bezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-24-2012, 05:41   #22
yapay
Normal Üye

yapay is an unknown quantity at this point

.........................................

Konu yapay tarafından (10-07-2012 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.
yapay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-24-2012, 05:57   #23
yapay
Normal Üye

........................................

Alt 06-25-2012, 11:06   #24
drkartal40
Sadece Üye

drkartal40 is an unknown quantity at this point

"yapay" baba Allah razı olsun senden, benim gibi çalışan-daha doğrusu çalışamayan- arkadaşların hislerine tercüman olmakla ve tecrübelerini paylaşmakla çok hayırlı bir iş yapıyorsun. Elimizden geleni yapacağız bu yöntemle sınava kadar, inşallah hayırlısı olur. Tüm arkadaşlara yürekten başarılar, iyi çalışmalar. (Arkadaşlar zaman buldukça burada takılalım, fikir alışverişinde bulunalı, irtibatı koparmayalım.)
drkartal40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2012, 13:47   #25
bezgin
Sadece Üye

bezgin is an unknown quantity at this point

Alıntı:
drkartal40´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"yapay" baba Allah razı olsun senden, benim gibi çalışan-daha doğrusu çalışamayan- arkadaşların hislerine tercüman olmakla ve tecrübelerini paylaşmakla çok hayırlı bir iş yapıyorsun. Elimizden geleni yapacağız bu yöntemle sınava kadar, inşallah hayırlısı olur. Tüm arkadaşlara yürekten başarılar, iyi çalışmalar. (Arkadaşlar zaman buldukça burada takılalım, fikir alışverişinde bulunalı, irtibatı koparmayalım.)

bence de
bezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2012, 21:17   #26
Hekimbaşı
Sadece Üye

Hekimbaşı is an unknown quantity at this point

Bana mantıklı geldi. Bende kıdemli tusçulardanım. 8 tus denk geldi 7 sine gittim. Allah bu çileyi kimseye çektirtmesin. Hala Ankara dendimi gıcık oluyorum. Bu arkadaşımızın yazdığının biraz farklı metodunu uyguladım oldumu oldu. Şimdi benim sistemi anlatmayayım hem arkadaşa ayıp olmasın hemde kafaları karıştırmayayım.Bu bir sınav ve alabildiğine pratik çalışacaksın,yapay hocam doğru söylüyor öyle bu sistemle olmaz v.s diyeni sallamayacaksın. Benim çalışma sistemimlede alay ettiler dalga geçtiler ama biz eşimle beraber hiç kulak asmadan devam ettik oldumu oldu hemde ikimizde aynı puanı aldık bizle alay edenlerin en yakınına 5 puan fark atarak. Allah hepinizin yardımcısı olsun...
Hekimbaşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-26-2012, 01:10   #27
yapay
Normal Üye

Alt 06-26-2012, 21:40   #28
moonspell
Aktif Üye

moonspell is on a distinguished road

ben de komite tarzında her hafta 1 ders bitecek şekilde, çıkmış soru ve katıldığım denemelerden derleyerek günde 5-6 saat çalışarak hazırlandım ,

komite tarzında çalışmak verimliymiş...

puan vermeyeceğim ama benden 7-8 puan fazla yapan arkadaşımla ilk denememizde ( ki ben 4 yıldır sınava girmiyordum, o son sınavında 60 yapıp tercihte bulunmamıştı , çıkmış soruları özümsemiş biridir..) aynı puanı alınca , şaşırmıştı, ben günde 8 saatten aşağı çalışmamaya çalışıyorum, nasıl yetiştirdin diye ...

komite iyidir diyorum, elma yemek için her daldan ayrı elma almak yerine , o dalı koparıp 7-8 elmayı tek seferde toplamak isteyen arkadaşlara öneririm..

örneğin hematoloji , metabolizma , romatoloji ve nefroloji çalışınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır...
moonspell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-27-2012, 15:27   #29
house_83
Sadece Üye

house_83 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yapay´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
konu okumaya 5.ci sınıfta başlaman lazım.Hergun disiplinli şekilde gununun belli bir bolumunu ayırman ve bunu bozmaman lazım.Bunu yapan arkadaşlarımda oldu.5 te bilardo salonlarında ve kahvede okeyde oldugum için bunu yapamadım.Dediğim şekilde çalış ve 3 tekrar yap.sonrada bana kaliteli bir tukenmez kalem alıp hediye edersin.kazanan herkesden tukenmez kalem istiyorum.tus bitince adresi yazacagım.
yapay hocam bu kadar insana ilham verdin saolasın eksik olma.sınavdan sonra şu ana kadar en özenle seçtiğim kalemi sana göndericem.
herkese iyi çalışmalar..... bu arada son 1 haftadır bu yöntemle 17 tane deneme çözdüm hala 90 net geçemedim :(
house_83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-27-2012, 18:00   #30
yapay
Normal Üye

Konu yapay tarafından (10-07-2012 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler
Stil