www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > Tus Rehberi

Tus Rehberi Taban puanlar, kadrolar, branşlar, tercihler, fakülte ve bölüm tanıtımları, asistanlık eğitimi vs...

1843 (0 Kayıtlı Ve 1843 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Anketimiz: Hangi dersane notları daha iyi ve kaliteli?
tumer 19 15,70%
tusem 39 32,23%
tusdata 55 45,45%
diğer(lütfen mesajda belirtiniz) 8 6,61%
Katılımcı sayısı: 121. Anket kapatılmıştır

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 08-02-2009, 18:35   #41
pedocu
Popüler Üye

pedocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 366
pedocu has a spectacular aura aboutpedocu has a spectacular aura aboutpedocu has a spectacular aura about

bana göre daha okula ilk başladığımız yıllardan itibaren tusdatanın notlarını okumaya başladığımız için ona çalışmak daha kolay gibi geliyor..
heryerde daha çok reklamı olan da tusdata olduğu için notlara ulaşmak da daha kolay oluyor galiba..
alışılan,kolay ulaşılan notu çalışmak daha kolay geliyor insana
pedocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 08-13-2009, 02:57   #42
jose28
Hedef Eylül 2010

jose28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 379
jose28 has a spectacular aura aboutjose28 has a spectacular aura about

tabi ki benim notlarım
Alt 08-13-2009, 07:28   #43
d_zeyneddin
Popüler Üye

d_zeyneddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 571
d_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond repute
Talking

Alıntı:
jose28´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tabi ki benim notlarım
bizede söyle bizde alalım
Alt 08-18-2009, 17:17   #44
tamiflu
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
tamiflu is an unknown quantity at this point
Standart xcz

pediatriden tusdatayı okumadan önce yirmi yapıodum okuduktan sonra on beş yapmaya başladım
çok düzgün değil bence..
tusem pediatriye ii diolar.
aman gerçi iş işten geçtide
tamiflu isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 08-20-2009, 00:48   #45
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

çok fazla da alternatif yok aslında piyasada..bir de birtakım klişeler mevcut malesef yada herkes bunu alıyor ben de alayım gibi düşüncü yönelimleri...

totalde az çok tüm tus kaynakları içerik olarak benzer farklı kurumlar çıkarmış olsa da bu sebepten fark bu kaynağı en çok okuyup tekrar edenlerle ortaya çıkıyor
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 08-22-2009, 15:07   #46
uslanmaz28
Sadece Üye

uslanmaz28 is an unknown quantity at this point

Tusdata Kamuoyu Oluşturmuş(tabii Bu Insanda Diğer Kaynaklara Karşı Bir Negatif Bakış Oluşturuyor)
Abartmaya Gerek Yok
Bence Diğer Kaynaklarda Aynı Derecede Değerlidir Ama...
uslanmaz28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 09-05-2009, 20:38   #47
mdnisa
Popüler Üye

mdnisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 355
mdnisa has a spectacular aura aboutmdnisa has a spectacular aura about

Alıntı:
steTUSkop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
çok fazla da alternatif yok aslında piyasada..bir de birtakım klişeler mevcut malesef yada herkes bunu alıyor ben de alayım gibi düşüncü yönelimleri...

totalde az çok tüm tus kaynakları içerik olarak benzer farklı kurumlar çıkarmış olsa da bu sebepten fark bu kaynağı en çok okuyup tekrar edenlerle ortaya çıkıyor
burada size katılıyorum birileri alınca bende alma ihtiyacı duyuyordum ama çalışma ortamında kaynak degiştirmenin ne kadar hatalı oldugunu anladım
Alt 09-29-2009, 19:30   #48
berfin
Normal Üye

berfin is on a distinguished road
Standart secım

bende fıkrımı soylıyeyım.zamanında ben dıkkate almadım arkadasları,gıttım kaydoldum e-tus un kampına ama ne notu nede kamp programı olması gerektıgı gıbıydı.olay sızde bıtıyor kesın, tabıı karsınızda kı şahıs degıl bır kurumsa mumkun oldugunca az hatayapmasını beklıyo ınsan.amacım kımseyı etkılemek yada basarısızlıgıma kılıf bulmak yada bırılerını zarara ugratmak degıl ama bı secım yaparken kıtap yada dersane konusunda cok ıyı arastırıp oyle karar verın.hem paraya, hem zamana ,hem umudunuza yazık valla.sıze sadece tavsıye....
berfin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-26-2012, 11:36   #49
Kayıtsız Üye
Guest

butun dersane notları içerik olarak aynı eğer evde kutupte çalışıyorsan dersaneye onca para vermeninde mantığı yok zaten. Ayrıca butun dersaneler sınavdan sonra notlarına yakalayamadıkları soruları ekleyip bakın ne çok yakaladık diye bizi uyuttuklarını sanıyorlar.
Bence eğer kendin çalışamıyorsan eveine en yakın en ucuz dersaneyi seç, üç aşağı beş yukarı hepsinin notlarında 240 sorudan 20 kadar soru olmuyor birincide zaten bunları yapamıyor.

Alt 11-27-2012, 21:05   #50
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
pedocu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bana göre daha okula ilk başladığımız yıllardan itibaren tusdatanın notlarını okumaya başladığımız için ona çalışmak daha kolay gibi geliyor..
heryerde daha çok reklamı olan da tusdata olduğu için notlara ulaşmak da daha kolay oluyor galiba..
alışılan,kolay ulaşılan notu çalışmak daha kolay geliyor insana
10 yıldır bir değişiklik yok aynı kitabı renklerndirip renklendirip üzerine tamamen yenilenmiştir deyip okutuyorlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Stil