www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri

1837 (0 Kayıtlı Ve 1837 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 08-04-2015, 16:06   #1
number13
Sadece Üye

number13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
number13 is an unknown quantity at this point
Standart Tus'a Hazırlıkta Fırsat Eşitliği

NİSAN 2016 KIŞ DÖNEMİNE ONLINE EĞİTİM İLE HAZIRLANMAYA HEMEN BAŞLAYIN...

TUSTIME ONLINE EĞİTİM İLE SİZ NEREDE İSENİZ YANINIZDA

Erken Kayıt Avantajlarını Kaçırmayınız...
Online Eğitim kursiyer görüşlerimizi incelemek ve online ders örneklerini izlemek; size uygun paketi seçmek ve ayrıntılı bilgi almak için: www.tustime.com - www.tustimeakademi.com/shop

0212 521 77 85 - 0507 202 61 85 - 0530 047 00 56

TUSTIME 5 ilde 6 şubesiyle hekimleri TUS’a hazırlamaktadır. 2009 yılından bugüne kadar geçirdiği sınavlarda; 2 defa TUS birinciliği, 2 defa TUS ikinciliği, 1 defa TUS üçüncülüğü, 3 defa TUS dördüncülüğü ve 3 defa TUS yedinciliği, 1 defa TUS sekizinciliği derecelerini elde etmiş ve ilk yüzde onlarca hekimi hedeflerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşamıştır. Bu bireysel başarılarıyla birlikte kurulduğu günden bu yana kitlesel başarıya odaklanmış ve tüm kursiyerlerini hedeflerine ulaştırmayı prensip edinmiştir. TUSTIME TUS HAZIRLIK MERKEZLERİ’nin eğitim programlarıyla sınava hazırlanan hekimlerimiz 63,36 klinik, 63,45 temel puan ortalamasını yakalamıştır. Yani kursiyerlerimizin puan ortalaması ÖSYM’nin açıklamış olduğu puan ortalamasından yaklaşık 13 puan daha yüksektir.

TUSTIME’ ın başarılarının arkasında, dört temel neden var!

TUS’un temellerini atmış, alanlarında deneyimli, tecrübeli ve özverili HOCA KADROSU.

Tek seriden maksimum soru yakalayan güncel INFOTUS SERİSİ.

Hizmet verdiği tüm kursiyerlerine aynı hoca kadrosu ve aynı yayınlarla sağladığı STANDART ve EŞİT eğitim.

Her kademesinde işinin ehli ve bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışan profesyonel ve güler yüzlü TUSTIME AİLESİ.

NEDEN ONLINE EĞİTİM?
TUSTIME olarak, kurulduğumuz günden bu zamana kadar tüm kursiyerlerimize yüksek standartta ve eşit kalitede eğitim vermeyi prensip edindik. Tüm kursiyerlerimizi 5 şehirdeki toplam 6 şubemizde aynı hoca kadrosu ve aynı yayınlarla TUS hazırladık. Çünkü bizden eğitim alan tüm hekimlerimizin; aynı standartlara sahip olması gerektiğine inanıyor ve başarının bizlere güvenen herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Standart kalitede eğitim prensibimiz, kitlesel başarıda sektörün en güçlü kurumu haline gelmemize neden oldu. Şubemizin olmadığı şehirlerde sınava hazırlanan birçok hekimden aldığımız onlarca elektronik ileti ve telefona karşılık vermek adına ON-LINE EĞİTİM hizmetini devreye soktuk. Böylece sektörün en kaliteli hoca kadrosunu ve tek seriden maksimum soru yakalayan INFOTUS serisini evinize kadar getirdik. Kaliteli hoca ve yayınla sizleri buluştururken, teknolojik alt yapımızı da en üst seviyeye çıkararak hem ülkemizde hem de yurt dışında birçok eğitim kurumuna uzaktan eğitim desteği veren ADOBE-CONNECT ile işbirliği yaptık.ONLINE EĞİTİM sayesinde siz değerli hekimlerimiz nerede olursanız olun TUSTIME kalitesinden faydalanarak, istifa etmeden, şehir değiştirmeden TUS’a hazırlanabileceksiniz. İnternet bağlantınızın ve bilgisayarınız olduğu her yerden sınava hazırlanabileceksiniz.

ON-LINE EĞİTİM NEDİR?
İstanbul şubemizde anlatılan dersler eş zamanlı olarak ONLINE eğitime kayıt yaptırmış kursiyerlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kayıt işlemlerini gerçekleştiren tüm kullanıcılarımız, derslerimizi yayın başladığı andan itibaren dünyanın her yerinden; evinden, iş yerinden yani internetin olduğu tüm ortamlardan takip edebilmektedir. Online eğitime katılan hekimlerimiz; TUSTIME şubelerinde eğitim gören kursiyerlerle aynı eğitim kalitesine erişerek, eşit koşullarda sınava hazırlanmış olacaklardır. Ayrıca anlatılan dersler de bir hafta boyunca OFFLINE olarak takip edilebilmektedir.

Size uygun paketi seçmek ve ayrıntılı bilgi almak için: www.tustime.com - www.tustimeakademi.com/shop

0212 521 77 85 - 0507 202 61 85 - 0530 047 00 56
number13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-04-2015, 17:08   #2
Kayıtsız Üye
Guest

Gusel
Alt 08-04-2015, 17:45   #3
Kayıtsız Üye
Guest

Yani biz şimdi urfadan istanbulda anlatan hocalardan EVİMİZDEN Mİ DERS DİNLEYECEZZZ
Alt 08-09-2015, 17:42   #4
Kayıtsız Üye
Guest

Bu çok iyi yaa
Alt 10-31-2016, 07:10   #5
Kayıtsız Üye
Guest

Katılan var mı?
Alt 05-28-2017, 20:17   #6
doctoramca
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0