www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Sınavları > Önceki Sınavlar > 2010 Aralık TUS

4872 (0 Kayıtlı Ve 4872 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 01-28-2011, 15:49   #1
drerk
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 361
drerk will become famous soon enough
Standart ÖSYM, adayların kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü yayımlamaya başladı

2010-TUS Sonbahar Dönemi Bilim Sınavı Cevap Kâğıtlarının Elektronik Ortama Aktarılması
ÖSYM’nin uyguladığı her sınav sonrasında, sınav evrakı merkezimize eriştiğinde, herhangi bir değerlendirme yapılmadan, bir komisyon gözetiminde adayların cevap kâğıtlarının elektronik görüntüleri alınmaktadır. Bu uygulamanın amacı, cevap kâğıtlarının elektronik olarak saklanması ve gerektiğinde cevap kâğıtlarına hızlı ve kolay erişimi sağlamaktır.
ÖSYM, teknolojik olanakları kullanarak saklanmış olan cevap kâğıtlarına adayların da erişimini sağlayan ortamı geliştirmiş ve hizmete sunmuştur.
Bu kapsamda, ilk olarak, 12 Aralık 2010 tarihinde yapılan TUS Bilim Sınavına ait cevap kâğıtlarının görüntüleri, sınava giren adayların kendi cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla erişime açılmıştır.
Sınava giren adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir.
Bu uygulama, sadece ilgili adayı bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.
ÖSYM’nin bundan sonra gerçekleştireceği sınavlarda da bu uygulamaya devam edilecektir.
Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI

ben sana asistan olmazsın demedim

Konu drerk tarafından (01-28-2011 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.
drerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2011, 16:23   #2
xserkanx
Popüler Üye

xserkanx will become famous soon enoughxserkanx will become famous soon enough

ösym hodri meydan demiş resmen
24 saat geçsin bakalım görücez gerçek neymiş
Ali hocanın annesine kadar küfredenlere Ali Hocanın cevabı....
xserkanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-28-2011, 17:06   #3
bcoskun
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
bcoskun is an unknown quantity at this point

Ali Demirin son duyurusunda anlaya anlayana silgi silmemiş kısmını gören gözlere, anlayışı kıtlara bu uygulama iyi gelir, .
Ali demirin cevabı gayet açık:"Organize kampanya ürünleri size söylüyorum, çıkarlarına zarar verdiği açık olan bazı menfaat grupları siz anlayın"
bcoskun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-28-2011, 19:01   #4
xserkanx
Popüler Üye

xserkanx will become famous soon enoughxserkanx will become famous soon enough

netim eksik geldi diyenler ismi kimliği görünmeden cevap anahtarlarının screenshootını koysun....
hodri meydan....
4 netim eksik geldi diyen arkadaşın kine baktık yanlış hatırladığı var ve bir soruyu cidden çok kötü silmiş.acele ettim diyor kendisi....
ve ortadan bir anda kaybolan tus şarlatanlarını, ve kamp kurdukları sitede doktor olmasına yakından uzaktan ihtimal vermediğim kişilerin Ali Demir hakkında ailesine bile küfredenlere lanet olsun....
TUSUN ÜZERİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN.DUYUMCUKLARINI ALAMAYAN ŞARLATANLARIN ŞU AN HİSSEDEKLERİNİ ANLIYABİLİYORUM.SAHTE KRALLIKLAR YIKILIRKEN BUNLAR NORMAL
xserkanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-28-2011, 19:11   #5
drerk
Popüler Üye

Alıntı:
xserkanx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
netim eksik geldi diyenler ismi kimliği görünmeden cevap anahtarlarının screenshootını koysun....
hodri meydan....
4 netim eksik geldi diyen arkadaşın kine baktık yanlış hatırladığı var ve bir soruyu cidden çok kötü silmiş.acele ettim diyor kendisi....
ve ortadan bir anda kaybolan tus şarlatanlarını, ve kamp kurdukları sitede doktor olmasına yakından uzaktan ihtimal vermediğim kişilerin Ali Demir hakkında ailesine bile küfredenlere lanet olsun....
TUSUN ÜZERİNDEN ELİNİZİ ÇEKİN.DUYUMCUKLARINI ALAMAYAN ŞARLATANLARIN ŞU AN HİSSEDEKLERİNİ ANLIYABİLİYORUM.SAHTE KRALLIKLAR YIKILIRKEN BUNLAR NORMAL
siyasi kurban

Alt 01-28-2011, 19:28   #6
yurolog
Sadece Üye

yurolog is an unknown quantity at this point

site kuruccu admini diye geçinen şu drrıza adlı adama birisi yazı yazmayı ve TÜRKÇEYİ ÖĞRETSİN.Kurucu admin olmuş daha iki kelimeyi yanyana düzgün yazamıyor
yurolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-28-2011, 19:37   #7
clinic
Normal Üye

clinic is an unknown quantity at this point

Alıntı:
xserkanx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ösym hodri meydan demiş resmen
24 saat geçsin bakalım görücez gerçek neymiş
Ali hocanın annesine kadar küfredenlere Ali Hocanın cevabı....
hain ösym

clinic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-28-2011, 21:05   #8
drerk
Popüler Üye

nostalji

Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  nostalji8.jpg
Görüntüleme: 262
Büyüklüğü:  101,5 KB (Kilobyte)  
Alt 01-28-2011, 22:48   #9
tuszede1
Popüler Üye

tuszede1 is on a distinguished road

OSYM SAYFASINDAN ECVAP ANAHTARINIZI İŞARETLENMİŞ HALİNİ KOYARAK HODRİ MEYDAN DEMİŞ diğer sitede 10-20 net eksik diyenler yok ama ortada halbuki sınav sonucu acıklandıktan 5 dakika sonra şikayete başlamışlardı
tuszede1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-28-2011, 23:16   #10
marshall marchetti
Aktif Üye

marshall marchetti is on a distinguished road

Alıntı:
tuszede1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
OSYM SAYFASINDAN ECVAP ANAHTARINIZI İŞARETLENMİŞ HALİNİ KOYARAK HODRİ MEYDAN DEMİŞ diğer sitede 10-20 net eksik diyenler yok ama ortada halbuki sınav sonucu acıklandıktan 5 dakika sonra şikayete başlamışlardı
ali demirin tüm forumlarda aşırı türden yazı yazanları elektronik takip ettirip kim doktor, kim tusdata da tuvaletçi (emotif gibi), kim sınava girmiş, kim girmediği halde mağdurum rolü oynamış bunu tespit edip açıklamasını bekliyorum. tabikine bu kadar ağır hakaretin bir bedeli olacaktır
marshall marchetti isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil