www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > PARAMEDİKAL DÜNYA > Sosyal Hayatımız > STETUSKOP Kulisleri / Muhabbet

4940 (1 Kayıtlı Ve 4939 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 08-13-2009, 12:15   #1
aygun_58
Popüler Üye

aygun_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 462
aygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to behold
Standart heyyy turkiye bekle beni gelyiorummm:)

yurt disinda okumak ne kadar zor biliyormusunuz ya insan vatanini toragini ozluyor.bende kendime 10gunluk tatil ilan ettim yarin turkiyey gelyiorum yaaa bekel beni turkiyem ya bari kokusunu alayimda oyle doneyim bu lanet olasi okula yaa:(artik ozlersiniz beni 10gun iremeyecem nete ee arada bir hatirlarsiniz yaa
aygun_58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-13-2009, 12:20   #2
drserkantekin
Aktif Üye

drserkantekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 365
drserkantekin will become famous soon enoughdrserkantekin will become famous soon enough
Smile

gel gel türkiyenin en güzel günleri
drserkantekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-13-2009, 12:22   #3
aygun_58
Popüler Üye

aygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to behold

geliyorum valla kendimde inanamyiorum ya ama gelyiorum yaaa cok sukru ya cok sukur topragima kurban olayim beeeee heyt costum haa
Alt 08-13-2009, 21:09   #4
fuchsia
Popüler Üye

fuchsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 506
fuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to behold

özleriz he geldınde bızde buralarda olamayız tustan sora gorusuruz artıkk bıze cok dua et hasret gıder bol bol güzellik depola gel olmazmıyolun açık olsun..
fuchsia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-13-2009, 21:11   #5
aygun_58
Popüler Üye

tsk ederim cnm benim .insins kazanirsinzi dua etmez olurmuyum hergun dua ediyorum ins geldigimde artik hepiniz iyi haberlrerle karsimda gormek istiyorum ha ona gore
Alt 08-14-2009, 10:58   #6
superman
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
superman is on a distinguished road

hoşgeldin
ana vatanına ,türkiyemize .
superman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-14-2009, 15:53   #7
lente
Popüler Üye

lente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 574
lente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond repute

aygüncüm hoşgeldin sefalar getirdin canım benimmm

lente isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-15-2009, 18:19   #8
d_zeyneddin
Popüler Üye

d_zeyneddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 607
d_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond repute

hoşgeldin ayguncum . şimdiden özledim seni, inşallah tatilin güzel geçer,istedigin gibi olur.

Seçenekler
Stil