www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > Tus Rehberi

Tus Rehberi Taban puanlar, kadrolar, branşlar, tercihler, fakülte ve bölüm tanıtımları, asistanlık eğitimi vs...

5298 (0 Kayıtlı Ve 5298 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-12-2012, 15:02   #1
asli
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
asli is an unknown quantity at this point
Standart tus için ilk 3 sene yapılabilecekler?

Değerli doktor arkadaşlar ben dönem 3 ğrencisiyim henüz,büyük ideallerim var ,sizin değerli tecrübelerinizden şu konuda faydalanmak isterim,,,
tus için ilk 3 yıl boyunca neler yapılabilir.hangi kaynaklardan faydalanılabilir.nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim..yada hocaların notları toplu bir tekrar mı edeyim.tatili verimli geçirmek istiyorum anlayacağınız.kliniğe geçmeden temel bilimleri bitirsem mi.hergün düzenli tus için zaman ayırıp son sene rahat etmek istiyorum
sorum işgüzarlıktan değil bu arada üniversiteyi kazanırken çok sıkıntı yaşadım tus için aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
asli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-12-2012, 16:57   #2
Kerem Yıldırım
Sadece Üye

Kerem Yıldırım is an unknown quantity at this point

aciller çok verimli olur
Kerem Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2012, 23:51   #3
yapay
Normal Üye

yapay is an unknown quantity at this point

benim fikrim şu;

tatili verimli geçirmek için tatil yapmalısın.dinlen,denize git,arkadaşlarınla buluş gez.buyuk buyuk kitapları çalışmak anlamsız olur birşeyde ogretmez.ben sahilde propedötik kitabı okuyordum 3 de.ne kadar anlamsızmış.şimdi diyorum ki keşke denize biraz daha kafamı batırsaydım.4 te dersler yogunlaşacak.pediatri-dahiliye vs.istemesende sınavları gecmek için ogrenmek zorunda kalacaksın.çok uzaklaşmak istemiyorsan bu tus kitaplarından herhangi birinin fizyoloji kitabını oku derim.temelin iyice saglamlaşır.buyuk idealleri 5.ci sınıfta her branştan tadımlık kısa kısa yapınca bir daha gozden gecireceksin.
Benim tecrubelerim diyor ki;vitesi ileriki sınıflara dogru arttırmak daha dogru.yani 5 ve 6 da.şimdi sadece ogrenciliğin ve tatilin keyfine bak.
yapay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil