www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > PARAMEDİKAL DÜNYA > Sosyal Hayatımız > Müzik / Medya

4534 (1 Kayıtlı Ve 4533 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 01-06-2010, 19:15   #1
uskdr
Popüler Üye

uskdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 557
uskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant futureuskdr has a brilliant future
Standart kırık kalpler durağında....

candan erçetinin son albümü hepsi birbirinden güzel şarkılar

benim favorim bu

GİT

Mademki benli hayat sana kafes kadar dar
Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar
Hadi git benden sana dileğince izin
Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin
Git iş işten geçmeden git
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Sanırlar ki sen beni biricik yar saymıştın
Oysa ki hep yedekte hep elde var saymıştın
Hadi git ne bir adres ne bir hatıra bırak
Zannetme ki pişmanlık mutluluk kadar ırak
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden

Alt 01-06-2010, 19:23   #2
drjuice
Popüler Üye

drjuice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 583
drjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant future

Sözleri çok güzel..
Alt 04-15-2011, 20:09   #3
mpazar
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
mpazar is an unknown quantity at this point

http://www.metacafe.com/watch/yt-hUZ...l_d_r_ta_plak/

Hayat bazen tatlıdır sevenler kanatlıdır
Bir gün acı bir rüzgar kırar aşk dallarını
Bazen bir nefes söyler sevda masallarını
Bazen kopar fırtına gönüllerde ısdırap

Bazen bir meltem eser hakikat olur rüya
Bir gün yeni bir rüya ürpertir gönülleri
Elveda der acıya açar aşkın gülleri
mpazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2011, 20:11   #4
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road

Uzak yollar yakın olsa
Aytekin G. Ataş-Seyyah

Ben bir seyyah garip olsam giysem karayı karayı
Yitirdim nazlı yarimi bulsam arayı arayı

Yari düşürsem ardıma bir ateş düşse yurduna
Şu benim garip derdime bulsa çareyi çareyi

Uzak yollar yakın olsa her güzelde hakkım olsa
Yarim lokman hekim olsa sarsa yarayı yarayı

Aşık emrah okur yazar hak kelamın kimler bozar,
Ayna almış perçem düzer zülfün tarayı tarayı

Ercişli Emrah

Konu tususev tarafından (12-03-2011 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2012, 14:49   #5
Kayıtsız Üye
Guest

Mesajımı Almıştır O (Hadise)
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 09-23-2017, 07:59   #6
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
uskdr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
candan erçetinin son albümü hepsi birbirinden güzel şarkılar

benim favorim bu

GİT

Mademki benli hayat sana kafes kadar dar
Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar
Hadi git benden sana dileğince izin
Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Sanırlar ki sen beni biricik yar saymıştın
Oysa ki hep yedekte hep elde var saymıştın
Hadi git ne bir adres ne bir hatıra bırak
Zannetme ki pişmanlık mutluluk kadar ırak
çok geç olmadan vakit
Günahıma girmeden
Katilim olmadan git
Günahıma girmeden
Aynen öyle aynen oyle
Alt 09-24-2017, 08:45   #7
Kayıtsız Üye
Guest

Iett ye soylemeli

o ağacın altı duragi ...kırık kalpler duragi duragi...
Alt 11-28-2018, 17:55   #8
Kayıtsız Üye
Guest

Acun Ilıcalı Survivor Zihin Kontrolü

Bugün sizlere özet halinde Acun Ilıcalı ve yaptığı proramların ülkemizdeki zihin kontrolü operasyonlarından bahsedicem.*****

Bilindiği gibi Acun Ilıcalı, son yıllarda hızlı bir şekilde servet sahibi oldu. Acun Ilıcalı daha düne kadar sıradan bir muhabirken, bugün medya patronu oldu. Aslında bunun temeline inmemiz gerekiyor. Öyle her kafasına esen parayı bastırıp medya patronu olamıyor.*****

Dünyayı yöneten güçler, yeni dünya düzeni kapsamında ülkelerin sınırlarını tekrar çiziyor ve insanların buna kayıtsız kalmasını sağlamak için dünyayı medya yolu ile oyalarken, perdenin arkasında ise kendi kuruladıkları terör örgütleriyle katliamlarını sürdürüyor, ülkeleri işkal ediyorlar.*****

Sadece oyalamakmı? Tabiki hayır. Bu programlar sayesinde insanlarda tedavi edilemeyecek düzeyde kişilik bozukluklarıda aşılıyor. Bununla beraber insanlar, gün içerisinde yaşadığı olaylar karşısında dengeyi tutturamıyor ve anlamsız tepkiler vermeye başlıyor. Doğrular, doğru olmaktan çıkıp yanlışı kabullenmeyi sağlıyor.

İşte yeni dünya düzeni çerçevesinin medya ayağında, Acun Ilıca'da bu rolü üstleniyordu. Bunun sayesinde kısa zamanda servet sahibi olacaktı ve oldu.

Acun Ilıcalı istediği zaman ülkenin Cumhurbaşkanı ile poz veriyor, siyasetçilerle yemekler yiyebiliyor, iş adamları ile oturup kalkıyor, programlarına bir telefonla dünyaca ünlü isimleri getiriyordu.

Survivor programları fikri İngiliz Charlie Parsons’a ait. Charlie Parsons şuan İngiltere'de en zengin medya kişileri arasında. Ayrıca Charlie Parsons Gay haklarını savunmasıyla tanınıyor.*****

Amerikalı bilim adamları yeni dünya düzeni'ne geçmek için, işgal kadar "kültürel üstünlük" yaymanın farz olduğunu söylemişlerdir. Buna göre uluslar arası piyasalar genişleyecek, ideolojik taarruz buna eşlik edecekti. Bu bağlamda medyaya büyük iş düşüyordu. Zihin kontrolü ve algı operasyonları için düğmeye basıldı.

Survivor programlarında giyilen kıyafetler, dekorlar ve diyaloglar insanların hayatlarını olumsuz etkileyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu programda şiddeti tetiklemesi ve birlikteliği bozması için dedikodu, kavga, hırs, laf taşıma ve ihanet olmalıydı. Bunları ne kadar iyi yaparsanız o kadar fazla hayatta kalırsınız mesajı verilecekti.*****

Örnek olarak Survivor programının Türkiye patronu Acun Ilıca'nın giydiği bir kaç farklı Kuru Kafa tişörtlerine bakalım.

vs

vs

vs

vs

vs

vs

ve finalde bu tişört var

Birinde kafası dağılmış kuru kafa, bir başkasında ise kafasına kılıç saplanmış kuru kafa. Hepsinde ayrı bir mesaj.

Daha önceki yazılardada aktardığım gibi*****Kuru kafa, Satanist örgüt İlluminati’nin ABD kolu olan "Skulls And Bones" (Kurukafa ve Kemik örgütüne) dayanır.

Bir başka oyunda yarışmanın en popüler ismi Turabi'nin IŞİD terör örgütü tarzı kafa kesme sahnesi..

vs

vs

Ve sonrasında ise şu cümleleri sarfediyordu "Patates çuvalının kellesini aldık".

Programda çıplak erkekler ve kadınlar yarışırken verdikleri mesajlar ise amacına ulaşıyordu.

Bu programlar canlı yayınlanmadığı için, bu tür hareketler montajda atılabilecekken, hiçbir şey yapılmamış olması sizce de olayın, ne kadar kirli bir elin uzantısı olduğunu göstermiyor mu?

Survivor ve onun gibi programlar son yıllarda bir çok ülkede milyonları zihin kontrol yöntemi ile yeni dünya düzenine hazırlıyor.*****

Bu programlarda sürekli laf taşıma, dedikodu ve kavga var. Hatta buda yetmiyor, yarışmanın dışında ek programlar sahneye koyulup, belli saatlerde tv'lerde kimin nasıl davranması gerektiği tartışılıyor.

İnsanlar bu ve benzeri programlardan aldıkları mesajı zamanı gelince, uygun ortam oluşunca uygulamaya koyuyor.*****

Survivor izleyenleriniz bilirler. Bu programda eleme bölümünde yarışmacılardan elenen kişi hakkında yorumlar alınıyor. Bu yorumlarda zaman zaman yüce Rabbimizin emri olan ayetlerden örnekler veriliyor. İşte kuranda şöyle yazar veya böyle yazar diye. Sonra sarılıp ağlaşmalar, edilen dualar alır başını gider. Burada islam dinini bu rezilliğe alet edip, operasyonu sürdürüyorlar.*****

Bu zamana yayılmış bir projedir. İleride, "sözde kapalıları" veya "günümüz kapalıları" bu yarışmalarda görürseniz şaşırmayın.

Survivor'de çıplaklık ön plandadır. Erkeklerin üzerlerinde tişört olmadan yarışmasından tutun, kadınların cinsel organlarını belli edecek kadar giydiği dapdar mini şortlara kadar her rezillik incelikle düşünülmüş.

Survivor proramını eşler beraber izliyor, koca yarışmadaki kadınların poposunu keyifle seyrederken, hanımı ise gerçekte hiç tanımadığı bir erkeğin kaslı vucudunun her ayrıntısını inceleyebiliyor.

Bununla beraber bu rezilliğin üzerini bir kaç diyalog şu şekilde örtmeye çalışıyor "hayatım ben falancayı tutuyorum çünkü o hakediyor, ya sen?" "Ben onu samimi bulmuyorum ben şunu tutuyorum" olabiliyor.*****

Alında gerçekte olan belkide şuydu, "hayatım ben falancayı tutuyorum çünkü onun kalçaları daha güzel, ya sen?" "Ondan banane, *****ben şunu tutuyorum çünkü onun kasları ve iri yapılı olması beni etkiliyor" İşte tam bu esnada proje amacına ulaşıyor.*****

Unutmayın toplumları kolay lokma haline getirmek için, "böl parçala ve yönet" tekniği kullanılır. Bugün aileler bu projelerle parçalanıp yok ediliyor.
http://subliminallmesajlar.blogspot....trolu.html?m=1
Alt 12-01-2018, 09:03   #9
Kayıtsız Üye
Guest

Hepimizin bir gün ineceği durak diye düşünüyorum

Seçenekler
Stil