www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > DHY (Devlet Hizmet Yükümlülüğü) / Mecburi Hizmet > DHY / Mecburi Hizmet > Önceki Atamalar > 28.DHY

28.DHY 28.Dönem Mecburi Hizmet Devlet Hizmeti Yükümlüğü Atama Konuları

4923 (1 Kayıtlı Ve 4922 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 10-01-2009, 00:51   #1
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 414
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice
Standart Mecburiden Istifa Ve Eah Tercihleri

Arkadaşlar 5 ekimde mecburi göreve başlayıp 6 nisanda istifa etmeyi düşünüyorum. Dilekçem 6-7 kasım gibi kabul olursa ben nisan tusunda EAH yazabiliyorum değil mi?
EAH yazmak için en son ne zaman istifa edebilirim? Bilgisi olan var mı?
elemmire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-01-2009, 01:32   #2
drjuice
Popüler Üye

drjuice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 518
drjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant future

Ayrılış tarihi ile eahne kayıt yaptırdığın tarih arasında 6 ay olacak diye hatırlıyorum ama gittiğin yerde müdürlükteki personel işlerine sorabilirsin..
Onlar daha fazla çalıştırmak için bazen yalan atabiliyorlar emin olmak için bakanlığı ara bence...
Alt 10-01-2009, 01:41   #3
elemmire
Popüler Üye

elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Sami amcanın videosunu izledim tusdatanın sitesinde o da senin söylediğini söylüyor ama emin olamadım işte... Ona güvenipyarı yolda kalmak istemedim... :S
Alt 10-01-2009, 01:51   #4
drjuice
Popüler Üye

drjuice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 518
drjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant future

Ben de tam emin değilim,sınava giriş tarihine kadar da olabilir..Biara ben de hergün hesabını yapıyodum ama unutmuşum maalesef
Alt 10-01-2009, 01:57   #5
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

istifa eden birisi nisan döneminde tahminen haziran başı gibi başlar en erken(2009 nisan yerleştirme sonuçları 25 mayısta açıklandı ) ve bu durumda 6 ay geriye gelecek olursanız aralık başına kadar istifa edilmiş olmalı
15 gün asistanlığa başlama sürecini de hesaba katarsak tahminen aralık 10'una kadar son süre olmuş oluyor
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2009, 02:12   #6
elemmire
Popüler Üye

Ama 6 ay devlet yazmaktan cezalı olan birisinin devlet tercihlerinin kabul ediliyor olması saçma geliyor bana biraz. Yani tercihlerin yapıldığı ve tarihte ben hala cezalı olacağım o yüzden diyelim ki EAH kazandım; bu kabul edilebilir mi olacak yani? Çünkü puan geldiğinde ve tercihler sırasında hatta kazandığım yerin sonucunun geldiği sırada bile hala cezalı olacağım... :S
Alt 10-01-2009, 02:16   #7
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

asistanken tusa başvurduğunda tus haftası son cuma gününe kadar istifa etmiş olsan ve belgeni versen puan kesintin olmuyor diye biliyorum.. bu da ona benzer bir uygulama olsa gerek...
net bir bilgi için uygulamayı yapmış biri lazım
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2009, 08:13   #8
mdnisa
Popüler Üye

mdnisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 391
mdnisa has a spectacular aura aboutmdnisa has a spectacular aura about

Alıntı:
elemmire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama 6 ay devlet yazmaktan cezalı olan birisinin devlet tercihlerinin kabul ediliyor olması saçma geliyor bana biraz. Yani tercihlerin yapıldığı ve tarihte ben hala cezalı olacağım o yüzden diyelim ki EAH kazandım; bu kabul edilebilir mi olacak yani? Çünkü puan geldiğinde ve tercihler sırasında hatta kazandığım yerin sonucunun geldiği sırada bile hala cezalı olacağım... :S
asistan olarak gec baslamak ta gayet iyi bir ceza baslayanlar arasında en çömes olmakta hoş degil
Alt 10-01-2009, 23:09   #9
kcuf_ssb
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
kcuf_ssb is an unknown quantity at this point

üstadım mecburi hizmet çok da kötü birşey değil yahu tabi farklı planların varsa kolay gelsin bugunkü hasılat 64 hasta ::))) mecburiden hasta sayıları diye başlık açmam lazım :::))
kcuf_ssb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2009, 11:06   #10
elemmire
Popüler Üye

Bu konuda kesin birbilgisi olan ya da böyle bir durumu yaşamış olan birisi yok mu arkadaşlar?

Seçenekler
Stil