www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > İdari Kurumlar / TIP Eğitim Kurumları > Tıp Fakülteleri

4098 (1 Kayıtlı Ve 4097 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 02-27-2020, 13:02   #1
hacettepeli
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
hacettepeli is an unknown quantity at this point
Standart KTÜ Tıp Medikal Ortamlarda İngilizce Yazılı-Sözlü İletişim B

KTÜ Tıp Medikal Ortamlarda İngilizce Yazılı-Sözlü İletişim B

Fakültemiz ve İyi Hekimlik Uygulamaları ve Tıbbi Simulasyon Merkezi tarafından 20-22 Mart 2020 tarihleri arasında Medikal Ortamlarda İngilizce Yazılı-Sözlü İletişim Becerileri Eğitimi

düzenlenecektir. Bu eğitim ile katılımcılar için;

Medikal bağlamda ve İngilizce olarak yapılan sunumların giriş, gelişme, bulguların aktarılması ve sonuç bölümünde kullanılan deyiş ve kalıpların gözden geçirilmesi, sunum sırasında önemli noktaların vurgulanması ve örnek verme ile ilgili sözcük bilgisi ve kalıplara değinilmesi, sunumu sonlandırma ve ardından gelen soru - tartışma bölümünde kullanılabilecek kalıpların kazandırılması;

Formal anlamda, e-posta yazma ve yanıtlama kalıplarının gözden geçirilmesi, İngilizce makale yazımında öz, giriş, yöntem, bulgular ve tartışma – sonuç bölümünde kullanılan kalıp bilgisinin incelenmesi; kongre ortamında kullanılabilecek iletişim kalıpları; toplantı düzenleme ve uzlaşı kalıplarının incelenmesi; Amerikan İngilizcesinde belli başlı günlük deyimsel ifadelere bakış; Amerikan İngilizcesine yönelik temel telaffuz alıştırmaları; sonraki eğitimlerde kullanılacak uzaktan eğitim sistemi ile ilgili bilgi sunumu; Amerikan İngilizcesine yönelik temel telaffuz alıştırmalarının verilmesi amaçlanmıştır.
hacettepeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil