www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

     

1282 (3 Kayıtlı Ve 1279 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Akademik / Mesleki Gruplar > Asistan Dr. / Araştırma Grv.
Kayıt Ol Forumları Okundu Kabul Et

 Kayıt / Üyelik   Site Yönetimi İletişim

TEZKİP ( CEVAP / DÜZELTME ) TALEBİ

Bilişim ve İnternet Suçları Kanunu

Ziyaretçilere Duyuru

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Share Seçenekler Stil
Alt 03-07-2011, 21:57   #1
aerol
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 06.05.10
Mesajlar: 2.650
Konular: 1473

Standart Uzmanlık öğrencisi eğitime hak kazandığı birim dışındaki bir yerde hangi durumlarda eğitim alabilir?

Eğitim sürelerinin ve rotasyonların kazanılan birimde yapılması esas olmakla birlikte kurumda ilgili uzmanlık dalına ait rotasyonların yapılacağı eğitim biriminin bulunmaması, bulunsa bile asgari uygulamaları yapmasına yeterli olmaması veya başka kurumda yapılmasında eğitim sorumlusu tarafından fayda görülmesi durumlarında kabul belgesi sağlanması şartıyla kurum amirince uygun görülen yerlere uzmanlık öğrencisi rotasyon için gönderilebilir. Ayrıca, eğitim sorumlularının uygun görmesi ve kabul belgesi sağlanmış olması kaydıyla kurum içerisinde yapılamayan rotasyonlar hariç olmak üzere uzmanlık öğrencisine yurt içinde ve yurt dışında uzmanlık eğitimi alması için bir yıla kadar ücretsiz izin verilebilir.
(Madde 27)



aerol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla


Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıAçık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Bir doçent, bir asistan hayatını kaybetti, 11 tıp öğrencisi yaralı aerol Genel Mesleki Konular 4 09-26-2010 17:27
Uzmanlık öğrencisi hekimlerin ve aile hekimi adayı öğrencilerin müdahalelerinden doğan yasal sorumluluk aerol Asistan Dr. / Araştırma Grv. 1 09-05-2010 00:14
Asistanlar eğitime hak kazandığı birim dışındaki bir yerde hangi durumlarda eğitim alabilir? steTUSkop Asistan Dr. / Araştırma Grv. 13 09-21-2009 23:12
Tıpta uzmanlık eğitim süreleri değişti aygun_58 Türkiye ve Dünyadan Sağlık Haberleri 23 08-01-2009 10:26
tıpta uzmanlık eğitim yönetmeliği fuchsia Genel Mesleki Konular 11 07-18-2009 15:53


Powered by vBulletin
Copyright © 2000-2009 Jelsoft Enterprises Limited.   www.stetuskop.com