www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusdata

3411 (0 Kayıtlı Ve 3411 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 03-26-2011, 00:14   #1
aerol
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 06.05.10
Mesajlar: 2.650
Tecrübe Puanı: 602
aerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really nice
Standart Aşırı Heyecanlı Genç Klinisyen

Genç Klinisyenlere Verilen Gizli ve Çok Gizli Görevler

den bahsetmiştik

da belirtildiği gibi şu açıda naktif bu açıdan aktif olanları
alırsanız olacağı belli

genç klinisyen kulübü üyesi 1. sınıf üyesi
çekirdekten yetişme genç klinisyenTıp Öğrencileri Nasıl Fişleniyor? Özel Dosya
Genç klinisyenler Kulübü Uygulama Prosedürleri
Genç Klinisyenlere Verilen Gizli ve Çok Gizli Görevler
Hocaefendi Cemaati-Sol Kesim içinde sözü geçen fişlemeleri
Genç Klinisyenlere katılmadı sebebi: KOMİNİST
Vır Vır Vır En Geveze GKK Fişlemecisi...
Samimi güler yüzlü sempatik fişleme
Genç Klinisyenlerin dedikodu yayabilecek insanlar olması çok önemli
Aşırı Heyecanlı Genç Klinisyen
Hocaların genç klinisyenler prosedürlerine bakışı:

Alıntı:
çaykurrizesporlu ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1-Tıp Öğrencileri TUSDATA TUS DERSANESİ tarafından Nasıl Fişleniyor?

HANGİ BİLGİLERİ KAYIT ALTINA ALIYORLAR?

Tusdata (her ilde resmi adı farklı olan dersaneler gurubudur bkz. www.tus.com) bağlı bulunduğu Milli Eğitim Özel Eğitim Kurumları mevzuatına ve yasalara aykırı olarak öğrencilerin TC kimlik no , mail, telefon, ev adresi’nin yanına üyesi olduğunuz kulüp ve dernekler, din, mezhep, siyasi görüş, sosyal gurup, gittiğiniz kurslar, mazeretleriniz, sınıfta sevilme durumu, kimle kavgalı ve küssünüz, gelir durumu, babanızın iş durumu, gelir durumu, babanızın mesleği, sağlık durumu, akrabalarınızın sağlık durumu, sevgiliniz, eski sevgiliniz, yabancı, yerli, güler yüzlülük durumu, sempatiklik durumunuz, tatlı dil durumu, antipati durumu, sosyal görüşü ve kaldığı yurdu fişliyor, yasalara aykırı şekilde kayıt altına almaktadır.
Ek-1’de görüleceği gibi öğrencilerin bilgileri toplanıyor adı altında her şube GENÇ KİLİNİSYENLER kulübü (Gizli Yönergesi ektedir) öğrencilerin kominist, Hocaefendi cemaati, Sosyal Demokrat, Alevi, Kaldığı yurt, Sempatiklik girişkenlik derecesi, tatlı dillilik ve işlerine yarama durumu gibi sağlık durumu, hangi dernek ve kulüplere üye olduğu gibi onlarca parametre GENÇ KLİNİSYENLER kulübü vasıtası ile derlenmekte, toplanmakta hem GKK (Genç Klinisyenler kulübünün) üyeleri hakkında bilgi toplanmakta, hem de GKK üyeleri diğer öğrenciler hakkında inceleme yapıp birkaç kitap hediyesi veya küçük indirimler karşılığında yasa dışı bilgi paylaşımına varan durumlar yaşanmaktadır. Bu tür verilerin eğitim faaliyetleri ile hiçbir ilgisi olamayacağı açıktır.

GENÇ KLİNİSYENLER kulübüne ait gizli yönergenin yazarı Sami SELÇUKBİRİCİK (Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA) ’tir. (Ek- 1’dedir)

Bu yönergenin nasıl uygulanacağına dair tüm şube sorumlularına Sami SELÇUKBİRİCİK ve Feyzeddin ALPKIRAY tarafından eğitim verilmiş olup (Ek-2) sağcı, solcu, Atatürkçü Düşünce Derneği, Kominist, Satanist, Nur Cemaati gibilerin bulunmasına dair verilen şube sorumluları eğitimine ait kendi çektikleri videolara ait adresler ek-2’de sunulmuştur.

Görüldüğü gibi içinde Eskişehir Şube Sorumlusu Rıdvan OKTAR’ın da olduğu videolarda öğrencilerin nasıl kandırıldığı ve kullanıldığı açıkça şube sorumlularına “Eğitim şeklinde sunu yapılarak öğretilmektedir.” (Ek-2)
Bu toplantıların Eskişehir şubesi öğrencileri ile de toplantı yapıldığına dair kanıtlardan biri RIDVAN OKTAR’ın da olduğu fotoğraflar ek-3’de fotoğraflar sunulmuştur.
Ek- 4 de ise bazı Eskişehir veri kayıtları vardır.. Ek-4’de görüleceği gibi B.K. isimli öğrenci bilgilerinin yanında bir açıklama yokken 10 mart ve 6 nisan tarihli toplantı kayıtlarında KAPALI notu düşülmüştür. T A’ın sağlık durumu, E. T’ın babasının trafik kazası geçirdiği, BK’nın güleç yüzlü çalışkan ve aktif olduğu, O. E.’in kibar olduğu, B. K’ın kapalı giysi giydiği, T. A.’ın sıcak kanlı olduğu’na ve acile gittiği ‘ne varıncaya kadar araştırılıp öğrenilerek kayıt altına alınmıştır.

Genç Klinisyenler kulübü (GKK) adı altında yapılan uygulama Malatya şubesi ve Erzurum şubesinde ve İzmir şubesinde en abartılı olmak üzere her şubede genel olarak yapılan bir uygulama olup örneğin İstanbul şube sorumlusunun ek-5’de görüleceği gibi A. T. isimli bir bayana (Sevilen çok tatlı dilli, A. K. isimli bir bayana Aktif- tatlı dilli ) diye yazılması ve Fakültede bize katkısını kayıt altına alındığı durumda bu bilginin nasıl kullanılabileceği merak konusudur. Şube Sorumlusu Dilek EVİREN’in H. Y’ı Kominist olarak kaydettiği görülmektedir.
Ek-5’de toplantı sonuçlarında görüleceği gibi “gurup arkadaşları hakkında bilgiler verdiler ve her birisi ile arkadaşlarına nasıl yaklaşım sergileyecekleri konusunda konuşuldu.” Notunun olması da GKK üyelerinin arkadaşları hakkında şube sorumlusuna bilgi getirdiği görülmektedir. Örneğin şube sorumlularının öğrencileri, örneğin B. A’ı Alevi grupları temsilen seçilmiştir, P. K’yi Sosyal Demokrat görüşlü, İ. G.’ü Erkek muhafazakar ve Cemaat gurubunu temsilen seçilmiştir, R. P./ Kız cemaat grubunu temsilen seçilmiştir ifadeleri, Yine G. Ç.’in (cemaat gurubu başkanlarından), G. A. (Alevi grubundan), S. K.(cemaat gurubu başkanlarından) ve A. Ö. (Sağcı grup temsilcilerinden) notları düşülmesi, M. M.'in (cemaatte sözü geçen etkin) S. S. E’in (başarılı- babası cerrah- sosyal) E. K’ın ( sol kesim içinde sözü geçen) H. B. (hocaefendi cemaati başkanı) Ç. K.’a Domuz Gribi notu düşülmesi ve daha binlercesi( (Ek-5) öğrencilerin taranıp araştırılıp bu bilgilere ulaşıldığını göstermektedir. Bu verilerin bir özel eğitim kurumunun iştigal alanında olamayacağı çok açıktır. Zaten ek-2 deki videolarda da bunun eğitimi verilmektedir.

Ve Sami SELÇUKBİRİCİK ve Feyzeddin ALPKIRAY tüm şube sorumlularından bu uygulamanın aksamayacağı ve kimlerin bulunacağı hakkında bilgi almaktadır: bakınız:A. T. isimli bir bayana (Sevilen çok tatlı dilli, A. K. isimli bir bayana Aktif tatlı dilli ) diye yazılması ve “Fakültede bize katkısı” sütunu olması, kayıt altına alındığı durumda bu bilginin EĞİTİM KURUMU TARAFINDAN nasıl kullanılabileceği merak konusudur?

Bu kayıtları alan, aldıran, eğitim verdiren sistematiğin bir kısmının isim ve adres bilgileri şöyledir.

Sami SELÇUKBİRİCİK tusdata yönetim kurulu başkanı adres: Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA
Anonim şirketlerde tüm yönetim kurulu üyeleri temsil yeteneğine sahip olduğu için diğer yönetim kurulu üyeleri Sami SELÇUKBİRİCİK, Sema SELÇUKBİRİCİK, Dr. İdris ŞAHİN, Dr .Fatih SELÇUKBRİİCİK ve Eftal ORHAN...

Sami SELÇUKBİRİCİK’in yönetici asistanı Aygül GÜLSEVEN (Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA), 18 Ocak 2010 saat:15:57’de tüm şube sorumlularından GKK ile ilgili bilgileri istemiştir. Ek: 6 da görüleceği gibi 18 Ocak 2010 saat:15:57’de tüm şube sorumlularından GKK ile ilgili bilgileri istemiştir. Hatice TUNCER Antalya Şb. Sorumlusu, Abdullah Uğur UYSAL Malatya Şb. Sorumlusu, Ayşegül KUZPINAR Konya Şb. Sorumlusu, Dilek EVİREN İzmir Şb. Sorumlusu, Rıdvan OKTAR Eskişehir Şb. Sorumlusu, Semra BİÇER Edirne Şb. Sorumlusu, Mustafa KARAASLAN Kadıköy Şb. Sorumlusu, Aysun ÇAKIR Denizli Şb. Sorumlusu, İbrahim YILDIZ Sivas Şb. Sorumlusu, Neşe YAVUZ Haseki Şb. Sorumlusu, Funda Bahar KURT Samsun Şb. Sorumlusu, Rezzan BOZDANA Gaziantep Şb. Sorumlusu, Şaban ARKAN Kocaeli Şb. Sorumlusu Genç Klinisyenler ile ilgili toplantı yaptıklarına dair yöneticisine geri dönüş yapmışlardır.
Buna ait beş sayfalık 06-07 Mart GKK toplantı sonuçları adlı yazışma belgeleri ek-6’da yer almaktadır.

Ek-6 ile Ek-2, ve Ek-1 de adreslerini sunulan video belgelerde görüldüğü gibi illegal veri kaydını isteyen ve eğitimini verenler:
1- Sami SELÇUKBİRİCİK (Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA),
2- Feyzeddin ALPKIRAY’dır (Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA).
3- TUSDATA dershaneler genel sorumlusu Nilüfer ÇELİK ÇİNİ (Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA) ve Tüm bu veriler kurucu asistanı Aygül GÜLSEVER’(Atatürk bulvarı No:131 Kızılay ANKARA) ve Nilüfer ÇELİK ÇİNİ ‘de toplanmaktadır.
Kanıtların bir kısmı ek-6 ve Ek-2’dedir.

Ayrıca Youtube.com da ve google “genç klinisyenler kulübü” denildiğinde yeteri kadar malzeme vardır. Diğer bilgi ve belgeleri ileriki dönemlerde tekrar çıkacaktır

Görüleceği gibi GKK adı altında yapılan uygulama toplantı sonuçlarında görüleceği gibi “gurup arkadaşları hakkında bilgiler verdiler ve her birisi ile arkadaşlarına nasıl yaklaşım sergileyecekleri konusunda konuşuldu”. Notunu olması da GKK üyelerinin arkadaşları hakkında şube sorumlularına bilgi getirdiği görülmektedir. Kişilerin getirdikleri ve kayıt altına aldırdıkları bilgi de kimin kullanılabilir, Alevi, Sağcı Solcu, muhafazakar, Atatürkçü düşünce Derneği üyesi, Kominist olduğu bilgisidir. (Ek-5)

------TUSDATA Dershanesi “ÖSYM ilişkileri kirli bir ilişki tarzıdır. TUSDATA sahibi Sami SELÇUKBİRİCİK’in ÖSYM tarafından denetimli serbestlik cezası verdirilen biri olduğu” iddiası ile ilgili bilgi ve belge:

Sami Selçukbiricik’in denetimli serbestlik kararı ile ilgili mahkeme kararına ait tüm bilgiler (ÖSYM’nin Ankara 1. Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesinde açtığı 2008-607 sayılı dava ile hakkında Manevi veya Mali Haklara Tecavüz [Karar: Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması ve Denetimli Serbestlik kararı verilen Sami SELÇUKBİRİCİK) ile ayrıca ÖSYM’nin mahkemeye Ek-7
Cumhuriyet Savcılığına Ek-7
ve Emniyet Genel Müdürlüğüne yazdığı diğer yazı örnekleri Ek- 7. dedir
Görüldüğü gibi çok sayıda şikayet edilmiş ve hepsinde ÖSYM haklı çıkmıştır. Ek-7’de ayrıca TUSDATA’nın sponsoru olduğu site (d r t u s. com) elemanları tarafından “maddi gücü nedeni ile ÖSYM’de bilgi alınabilecek merciler ile iletişime geçtiğine dair ve ÖSYM’ye baskı yaptığına dair” çok sayıda belge vardır. Soru şudur: ÖSYM’nin bu kadar suç duyurusu yaptığı bir kurum ve yöneticileri (Eftal ORHAN ve Sami SELÇUKBİRİCİK) ÖSYM başkanı ile soruları kim hazırlıyor? Nerede hazırlanıyor ve soruların güvenliği nasıl sağlanıyor diye ÖSYM başkanının makam odasına bile girip ropörtaj adı altında bilgi almaktadır. Devletin bir geleneği vardır. Mahkemeye verip cezalandırdığı kişiler kuruma yaklaşamaz bile, burada dr tus . Com sitesinde belirtildiği gibi maddi güç nedeni ile kuruma defalarca girmişlerdir.
Belgelerin bir kısmı Ek-7’dedir. Bu kişiler kimdir ve hala ÖSYM’de çalışıyor ve maddi güç karşılığı bilgi vermeye devam ediyorlar mı?

Ayrıca ÖSYM’nin başkanı değişip güvenlik tedbirleri arttıkça ÖSYM karşıtı yıpratma kampanyaları organize şekilde bu kişiler tarafından yapılmıştır. Belgelerin bir kısmı ek-2 sunulmuştur. Organize kampanyanın küçük bir kısmına örnek: Sınava girmeyen dersane çalışanları Ek-8 de görüldüğü gibi ÖSYM Mağduruyuz diye gazete ilanları vermiştir.

Konu aerol tarafından (05-09-2013 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
aerol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

     

Alt 03-26-2011, 00:46   #2
berkcan
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 12.12.10
Mesajlar: 955
Tecrübe Puanı: 0
berkcan is on a distinguished road
Standart

Alıntı:
;37457´isimli üyeden Alıntı
TUS HAZIRLIK MERKEZLERİ VE KİTAP SATIŞ OFİSLERİMİZ


MERKEZ
Adres : Atatürk Bulvarı 131/7 Kızılay (Alman Kültür Merkezi Üstü))
Tel: 0312 418 44 68 Fax: 0312 418 00 13
ADANA ŞUBESİ


Adres : Adnan Kahveci Bulvarı İller Bankası karşısı (Asma kat) Çam apt. No:2Seyhan Tel: 0322 233 30 93
AFYON ŞUBESİ


Adres: Umur Bey Mahallesi basın cad. no:16 (Bağkur karşısı) GSM: 0506 834 89 69
ANKARA ŞUBESİ
Adres : Milli Müdafa Caddesi Kalemci İş Merkezi No:16 Kat: 7-8-9 (Güvenpark Yanı)Tel: 0312 418 57 47
ANTALYA ŞUBESİ (
Adres: Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı Altınay İşmerkezi Kat: 3-4-5 KonyaaltıTel: 0242 228 46 57
BURSA ŞUBESİ
Adres : Üçevler Mah. Düzova Sok. Ataevler metro istasyonu yanı Yalçınay İş Mrk.

No:1 Kat: 1/ATel: 0224 441 58 87 - 0224 441 80 77
DENİZLİ ŞUBESİ Adres : Yunusemre Mah. Üniversite Cad. No:10 (PAÜ Hastane karşısı)Tel: 0258 213 44 20GSM: 0555 732 70 47
DİYARBAKIR ŞUBESİ
Adres : Ekinciler Cad. Kalender Center No: 4-5Tel: 0412 228 09 64Fax: 0412 228 09 65GSM: 0555 690 91 56
DÜZCE ŞUBESİ
Adres : Şerefiye Mah. Atatürk Bulvarı Cad. Danışan İş Merkezi No:33 Kat:2 No:11GSM: 0506 654 36 35
EDİRNE ŞUBESİ
Adres : Abdurrahman Mah. Talat Paşa Asfaltı No:168 D Blok 3. Kat No: 80

AyşekadınTel: 0284 225 58 58 - 0284 225 61 61 - 0284 212 66 77
ELAZIĞ ŞUBESİ
Adres : Üniversite Mah. Yunus Emre Bulvarı No:2/A

(Yeni Araştırma Hastanesi Karşısı) Tel: 0424 236 93 33Fax: 0424 218 90 09
ERZURUM ŞUBESİ
Adres : Yukarı Mumcu Mah. Dabakhane Sok. Atatürk Evi Çaprazı Enfüz İş Merkezi

kat:5Tel: 0442 235 18 25Fax: 0442 235 18 24 GSM: 0533 490 09 09
ESKİŞEHİR ŞUBESİ
Adres : Büyükdere Mah. Akasma Sok. No: 1-B (ESOGÜ Tıp Fakültesi

Tranvay son durağı)Tel: 0222 239 35 75Fax: 0222 239 53 77 GSM: 0555 690 91 58
GAZİANTEP ŞUBESİ
Adres : Muammer Aksoy Bulvarı Kalyon İş Merkezi Toyota Plaza Karşısı 5.kat No: 34 Tel: 0342 215 14 00Fax: 0342 215 14 00GSM: 0555 737 60 41
HATAY ŞUBESİ


GSM: 0555 690 91 62 - 0532 584 41 11 (Nesibe ILGIT)
ISPARTA ŞUBESİ
Adres : Belediye İşhanı Kat:4 No:232 Büyük Isparta Oteli karşısıTel: 0505 897 74 28
İSTANBUL - KADIKÖY ŞUBESİ
Adres : Albay Faik Sözener Sok. Denizbank üstü No:17 Kat:4 KadıköyTel: 0216 330 59 59
İSTANBUL - HASEKİ ŞUBESİ
Adres : Kürkçübaşı Mah. Cerrahpaşa Cad. No:53 Haseki-FatihTel: 444 4 887 - 0212 589 05 10
İSTANBUL - PENDİK ŞUBESİ(
Adres :Fevzi Çakmak M. Mimar Sinan C. Çınar Sokak. No:3 Kat:1 Pendik

Tel: 0216 597 07 42
İZMİR ŞUBESİ
Adres : Cumhuriyet Bulvarı No:99/7 Kat:4 M.Rıza İş Merkezi (Anadolubank üstü)

PasaportTel: 0232 445 71 47Fax: 0232 445 71 57
İZMİR ASYA TIP ŞUBESİ
Adres : 186/1 sokak No:1/A Bornova - İZMİR (Ege Üniversitesi Hastanesi Karşısı ,

Shell Benzin İstasyonu Yan Sokağı)Tel: 0232 342 21 21 Fax: 0232 342 42 62
İZMİR BALÇOVA ŞUBESİ
Adres : M. Paşa Cad. No:271/C (9 Eylül Tıp Fakültesi Karşısı) BalçovaTel: 0232 279 09 42
KAHRAMANMARAŞ ŞUBESİ
Adres : İsmetpaşa Mah. Azerbeycan Bulv. Gedemenli İş Merkezi Kat:3 No:19 Tel: 0344 221 32 80
KAYSERİ ŞUBESİ
Adres: Hunat mah. Hunat Hatun cad. No: 20 Kat : 3 Melikgazi KayseriTel: 0352 231 56 70Fax: 0352 231 56 77 GSM: 0555 275 19 45
KOCAELİ ŞUBESİ
Adres: Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 157/3 BekirpaşaTel: 0262 323 33 50Fax: 0262 323 33 74
KONYA ŞUBESİ
Adres: Abdülaziz Mahallesi Atatürk caddesi No: 9 Kat:2 (Sincap Market üstü) Zafer

Meydanı Tel: 0332 350 66 46Fax: 0332 350 66 46GSM: 0555 690 86 92
MALATYA ŞUBESİ
Adres: Cevherizade Mah. M. Egemenlik Cad. (Emeksiz Cad.) Aşıklar Sokak No:15/1Tel: 0422 325 12 84Fax: 0422 325 12 84
SAMSUN ŞUBESİ
Adres: Kale Mahallesi Şükrü Efendi Sok. No:2 K:4 Havana PlazaTel: 0362 432 89 78Fax: 0362 432 18 10 GSM: 0555 690 86 93
SİVAS ŞUBESİ
Adres: Atatürk Caddesi Terziler Çarşısı K:5 No:2 (eski Yimpaş üzeri) Tel: 0346 224 22 29 GSM: 0507 777 00 28
ŞANLIURFA ŞUBESİ
Adres: Yusufpaşa Mah. Köprübaşı Cad. Özel Dünya Hastanesi karşısı Bayaslan İş

Merkezi No:141 Kat:2GSM: 0506 397 18 65
TRABZON ŞUBESİ
Adres: Gazi Paşa Caddesi Şehit Ercan Aygün Sokak No:5 Kat:2Tel: 0462 321 20 25
VAN ŞUBESİ
Adres: Kazım Karabekir Cad. Araştırma Hast. Karşısı Kavak İş Merkezi Tel: 0432 214 70 44GSM: 0505 794 22 65
ZONGULDAK ŞUBESİ

GSM: 0505 551 61 12 (Dr. Ali Tunç) - 0532 281 06 49
ADANA ŞUBE SORUMLUSU NESİBE ILGIT
AFYON ŞUBE SORUMLUSU MAHMUT ÇOBANOĞLU
ANKARA ŞUBE SORUMLUSU HATİCE ÖZDEM
ANTALYA ŞUBE SORUMLUSU HATİCE TUNCER
BURSA ŞUBE SORUMLUSU RÜSTEM ÇAY
DİYARBAKIR ŞUBE SORUMLUSU ŞADİN BALSAK
DENİZLİ ŞUBE SORUMLUSU AYSUN ÇAKIR
EDİRNE ŞUBE SORUMLUSU SEMRA BİÇER
ELAZIĞ ŞUBE SORUMLUSU VELİ MİRZA
ERZURUM ŞUBE SORUMLUSU ÜMİT KARABAĞ
ESKİŞEHİR ŞUBE SORUMLUSU RIDVAN OKTAR
GAZİANTEP ŞUBE SORUMLUSU MUSTAFA KARAASLAN
ISPARTA ŞUBE SORUMLUSU HAFİZE BALLIPINAR
İST - KADIKÖY ŞUBESAFA TACİR
İST - HASEKİ ŞUBE SORUMLUSU NEŞE YAVUZ YAŞAR
İZMİR ŞUBE SORUMLUSU DİLEK EVİREN
K.MARAŞ ŞUBE SORUMLUSU HACI KAYA
KAYSERİ ŞUBE SORUMLUSU AHMET UZUNKOL
KOCAELİ ŞUBE SORUMLUSU ŞABAN ARIKAN
KONYA ŞUBE SORUMLUSU AYŞEGÜL KUZPINAR
MALATYA ŞUBE SORUMLUSU ABDULLAH UĞUR UYSAL
MERSİN ŞUBE SORUMLUSU ERDAL GÜRSOY
SAMSUN ŞUBE SORUMLUSU FUNDA BAHAR KURT
SİVAS ŞUBE SORUMLUSU YUSUF TEMREL
ŞANLIURFA ŞUBE SORUMLUSU ALİ ŞİRİN
TRABZON ŞUBE SORUMLUSU MURAT BEKAR
VAN ŞUBE SORUMLUSU SERKAN BAĞIŞ
ZONGULDAK ŞUBE SORUMLUSU ALİ TUNÇ

Kitapları
Klinisyen Başucu Kitapları
Konu Kitapları Serisi
Optimum Çalışma Soruları Serisi
Optimum Çıkmış Tus Soruları Serisi
Optimum Review Serisi
Premium Serisi
ProspekTUS Serisi
Soru Kitapları Serisi
Tıbbi İngilizce
TUS KAMPI ÖZEL NOTLAR
Tus Rehberi
Tus Soruları Serisi
Tus Special
Tusdata Ders Notları
Tüm Tus Soruları
UTS Serisi
Vaka Kampı Soruları ve Özet Bilgiler
Vaka Soruları Serisi
Anatomi TUSDATA Kitapları
Biyokimya TUSDATA Kitapları
Dahiliye TUSDATA Kitapları
Farmakoloji TUSDATA Kitapları
Fizyo-Histo-Embriyoloji TUSDATA Kitapları
Genel Cerrahi TUSDATA Kitapları
Kadın Hastalıkları ve Doğum TUSDATA Kitapları
Küçük Stajlar TUSDATA Kitapları
Mikrobiyoloji TUSDATA Kitapları
Patoloji TUSDATA Kitapları
Pediatri TUSDATA Kitapları
10+2 Deneme Sınavı Cilt 1
10+2 Deneme Sınavı Cilt 2
10+2 Deneme Sınavı Cilt 3
10+2 Deneme Sınavı Cilt 4
10+2 Deneme Sınavı Cilt 5
Açıklamalı Deneme Sınavları Takım
SON 10 TUS SINAVITumer Algoritma Serisi
Tumer Konu Kitapları Serisi
Tumer Soru Kitapları Serisi
YDUS Dahiliye Konu Kitabı
YDUS Dahiliye Konu Kitabı + 12.Baskı Dahiliye Soruları
10+2 Deneme Sınavı Cilt 1
10+2 Deneme Sınavı Cilt 2
10+2 Deneme Sınavı Cilt 3
10+2 Deneme Sınavı Cilt 4
10+2 Deneme Sınavı Cilt 5
10+2 Deneme Sınavı Cilt 6
Açıklamalı Deneme Sınavları TakımEylül 2007 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2009 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2007 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2008 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2009 Açıklamalı Tus Soruları
Tus Rehberi
Eylül 2006 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2006 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2005 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2005 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2004 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2004 Açıklamalı Tus Soruları
SON 10 TUS SINAVIDigitus Takım
Digitus Anatomi CD si
Digitus Biyokimya CD si
Digitus Mikrobiyoloji CD si
Digitus Patoloji CD si
Digitus Farmakoloji CD si
Digitus Pediatri CD si
Digitus Dahiliye CD si
Digitus Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji CD si
Digitus Genel Cerrahi CD si
Digitus Kadın Doğum CD si
Digitus Küçük Stajlar CD si
Digitus Tüm Tus 1 CD si
Digitus Tüm Tus 2 CD si
Digitus Tüm Tus 3 CD si
Digitus Tüm Tus 4 CD si
Digitus 10+2 Deneme CD si
REÇETE 2009--2010
Klinisyen Konu Kitapları Takım
Anatomi Konu Kitabı
Fizy., Hist., Emb. Konu Kitabı
Biyokimya Konu Kitabı
Farmakoloji Konu Kitabı
Mikrobiyoloji Konu Kitabı
Pediatri Konu Kitabı
Genel Cerrahi Konu Kitabı
Dahiliye Konu KitabıOptimum Çalışma Soruları Serisi Takım
Optimum Çalışma Soruları Anatomi
Optimum Çalışma Soruları Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji
Optimum Çalışma Soruları Biyokimya
Optimum Çalışma Soruları Dahiliye
Optimum Çalışma Soruları Pediatri
Optimum Çalışma Soruları Genel Cerrahi
Optimum Çalışma Soruları Küçük Stajlar
Optimum Çalışma Soruları Mikrobiyoloji
Optimum Çalışma Soruları Patoloji
Optimum Çalışma Soruları Farmakoloji
Optimum Çalışma Soruları Kadın Hast. ve Doğum
Optimum Çıkmış Tus Soruları Serisi Takım
Optimum Çıkmış Tus Soruları Anatomi
Optimum Çıkmış Tus Soruları Fizyo-Histo-Embriyo
Optimum Çıkmış Tus Soruları Biyokimya
Optimum Çıkmış Tus Soruları Patoloji
Optimum Çıkmış Tus Soruları Farmakoloji
Optimum Çıkmış Tus Soruları Pediatri
Optimum Çıkmış Tus Soruları Dahiliye
Optimum Çıkmış Tus Tus Soruları Genel Cerrahi
Optimum Çıkmış Tus Soruları Kadın Hast. ve Doğum
Optimum Çıkmışi Tus Soruları Mikrobiyoloji
Optimum Çıkmış Tus Soruları Küçük Stajlar Optimum Review Serisi Takım
Optimum Anatomi Review
Optimum Fizyoloji-Histoloji-Embriyoji Review
Optimum Biyokimya Review
Optimum Patoloji Review
Optimum Mikrobiyoloji Review
Optimum Farmakoloji Review
Optimum Dahiliye Review
Optimum Genel Cerrahi Review
Optimum Kadın Has. ve Doğum Review
Optimum Pediatri Review
Optimum Küçük Stajlar Review
Premium Serisi Takım
Premium Anatomi
Premium Dahili Bilimler
Premium Farmakoloji
Premium Patoloji
Premium Mikrobiyoloji
Premium Pediatri
Premium Genel Cerrahi
Premium Kadın Hast. ve Doğum
ProspekTUS ANATOMİ
ProspekTUS Biyokimya(2.Baskı)
ProspekTUS Dahiliye (1.2. Cilt)
ProspekTUS Farmakoloji ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Fizyoloji
ProspekTUS Genel Cerrahi ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Kadın Hastalıkları ve Doğum ( 1.2. Cİlt )
ProspekTUS Küçük Stajlar
ProspekTUS Pediatri (1.2 .Cilt)
ProspekTUS Tus ve Çeviri için Tıbbi İngilizce
Farmakoloji Soruları
Kadın Doğum Soruları
Küçük Stajlar Soruları ( 1.2. Cilt )
Mikrobiyoloji Soruları
Patoloji Soruları
Pediatri Soruları - ( 1.2. Cilt )
Klinisyen Soru Kitapları Takım
Anatomi Soruları
Biyokimya Soruları
Genel Cerrahi Soruları
ProspekTUS Tus ve Çeviri için Tıbbi İngilizce
Tıbbi İngilizceTUS KAMPI NOTLARI
Tus Rehberi
Eylül 2007 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2008 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2007 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2006 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2006 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2005 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2005 Açıklamalı Tus Soruları
Eylül 2004 Açıklamalı Tus Soruları
Nisan 2004 Açıklamalı Tus Soruları
SON 10 TUS SINAVITus Special
TUSDATA DERS NOTLARI 2010 BASKI
TUSDATA KLİNİK DERS NOTLARI 2010 BASKI
TUSDATA TEMEL DERS NOTLARI 2010 BASKI
ProspekTUS Tüm Tus Soruları
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 1.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 1.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 2.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 2.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 3.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 3.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 4.Cilt
ProspekTUS Tüm Tus Soruları 4.Cilt
Tüm Tus Soruları 20. Baskı
Tüm Tus Soruları 20.Baskı 1.Cilt
Tüm Tus Soruları 20.Baskı 2.Cilt
Tüm Tus Soruları 20.Baskı 3.Cilt
Tüm Tus Soruları 20.Baskı 4.Cilt
Tüm Tus Soruları 20.Baskı 5.Cilt
Tüm Tus Soruları 20.Baskı 6.Cilt
Tüm Tus Soruları Anatomi
Tüm Tus Soruları Biyokimya
Tüm Tus Soruları Branş Branş Takım
Tüm Tus Soruları Dahiliye
Tüm Tus Soruları Farmakoloji
Tüm Tus Soruları Fizyoloji – Histoloji - Embriyoloji
Tüm Tus Soruları Genel Cerrahi
Tüm Tus Soruları Kadın Hastalıkları ve Doğum
Tüm Tus Soruları Küçük Stajlar
Tüm Tus Soruları Mikrobiyoloji
Tüm Tus Soruları Patoloji
Tüm Tus Soruları PediatriUTS BİYOKİMYA KONU KİTABI
UTS Dahiliye Konu Kitabı
UTS Dahiliye Soru Kitabı
UTS Genel Cerrahi Konu Kitabı
UTS Kadın Hastalıkları ve Doğum Konu Kitabı
UTS Konu+Soru Fizyoloji Kitabı
UTS Küçük Stajlar Konu+SoruVaka Kampı Soruları ve Özet BilgilerVaka Soruları Serisi Takım
Vaka Soruları Cilt 1
Vaka Soruları Cilt 2
Vaka Soruları Cilt 3ProspekTUS ANATOMİ
Anatomi Konu Kitabı
Anatomi Soruları
Optimum Anatomi Review
Optimum Çalışma Soruları Anatomi
Optimum Çıkmış Tus Soruları Anatomi ProspekTUS Biyokimya(2.Baskı)
Biyokimya Konu Kitabı
Biyokimya Soruları
Optimum Biyokimya Review
Optimum Çalışma Soruları Biyokimya
Optimum Çıkmış Tus Soruları BiyokimyaDahiliye Soruları ( 1.2. Cilt )
Dahiliye Soruları ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Dahiliye (1.2. Cilt)
Premium Dahili Bilimler
Optimum Çalışma Soruları Dahiliye
Optimum Çıkmış Tus Soruları Dahiliye
Optimum Dahiliye Review
Dahiliye Konu KitabıFarmakoloji Soruları
ProspekTUS Farmakoloji ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Farmakoloji ( 1.2. Cilt )
UTS Farmakoloji Konu Kitabı
Premium Farmakoloji
Optimum Çıkmış Tus Soruları Farmakoloji
Optimum Farmakoloji Review
Farmakoloji Konu Kitabı
Optimum Çalışma Soruları Farmakoloji ProspekTUS Fizyoloji
Fizy., Hist., Emb. Konu Kitabı
Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji Soruları
Optimum Çalışma Soruları Fizyoloji-Histoloji-Embriyoloji
Optimum Çıkmış Tus Soruları Fizyo-Histo-Embriyo
Optimum Fizyoloji-Histoloji-Embriyoji ReviewProspekTUS Genel Cerrahi ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Genel Cerrahi ( 1.2. Cilt )
Optimum Çalışma Soruları Genel Cerrahi
Premium Genel Cerrahi
Optimum Çıkmış Tus Tus Soruları Genel Cerrahi
Optimum Genel Cerrahi Review
Genel Cerrahi Soruları
Genel Cerrahi Konu Kitabı Kadın Doğum Soruları
Kadın Hastalıkları ve Doğum Konu Kitabı
Küçük Stajlar Soruları ( 1.2. Cilt )
Küçük Stajlar Soruları ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Kadın Hastalıkları ve Doğum ( 1.2. Cİlt )
Premium Kadın Hast. ve Doğum
Optimum Çıkmış Tus Soruları Kadın Hast. ve Doğum
Optimum Kadın Has. ve Doğum Review
Optimum Çalışma Soruları Kadın Hast. ve Doğum ProspekTUS Küçük Stajlar
Optimum Çalışma Soruları Küçük Stajlar
Küçük Stajlar Konu Kitabı
Optimum Çıkmış Tus Soruları Küçük Stajlar
Optimum Küçük Stajlar ReviewMikrobiyoloji Soruları
ProspekTUS Mikrobiyoloji Kitabı ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Mikrobiyoloji Kitabı ( 1.2. Cilt )
Optimum Mikrobiyoloji Review
Premium Mikrobiyoloji
Optimum Çalışma Soruları Mikrobiyoloji
Mikrobiyoloji Konu KitabıPatoloji Soruları
Patoloji Soruları
ProspekTUS Patoloji (1.2. Cilt)
Optimum Çıkmış Tus Soruları Patoloji
Optimum Patoloji Review
Premium Patoloji
Patoloji Konu Kitabı
Optimum Çalışma Soruları Patoloji Pediatri Soruları - ( 1.2. Cilt )
ProspekTUS Pediatri (1.2 .Cilt)
ProspekTUS Pediatri (1.2 .Cilt)
Optimum Çalışma Soruları Pediatri
Optimum Çıkmış Tus Soruları Pediatri
Premium Pediatri
Optimum Pediatri Review
Pediatri Konu KitabıAlgoritma Serisi TUS İçin Özet Anatomi
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Biyokimya
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Cerrahi K.Stajlar
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Dahili K.Stajlar
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Farmakoloji
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Genel Cerrahi
Algoritma Serisi TUS İçin Özet İç Hastalıkları
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Kadın Doğum
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Mikrobiyoloji
Algoritma Serisi TUS İçin Özet Patoloji
Algoritma Serisi TUS İçin Özet PediatriTumer Anatomi Konu Kitabı
Tumer Biyokimya Konu Kitabı
Tumer Farmakoloji Konu Kitabı
Tumer Genel Cerrahi Konu Kitabı
Tumer İç Hastalıkları Konu Kitabı
Tumer Kadın Doğum Konu Kitabı
Tumer Mikrobiyoloji Konu Kitabı
Tumer Patoloji Konu Kitabı
Tumer Pediatri Konu KitabıTumer Farmakoloji Açıklamalı Soru Kitabı
Tumer Anatomi Açıklamalı Soru Kitabı
Tumer Biyokimya Açıklamalı Soru Kitabı
Tumer Genel Cerrahi Soru Kitabı
Tumer Kadın Doğum Soru Kitabı
Tumer Mikrobiyoloji Açıklamalı Soru Kitabı
Tumer Patoloji Açıklamalı Soru Kitabı
Tumer Pediatri Soru Kitabı

Dr. Erdinç TUNÇ
Dr. Erol KISMET
Dr. Sait BUĞDACI
Dr. Ercan ÖZTÜRK
Dr. Ahmet ALTUN
Dr. Oğuz KARABAY
Dr. Fatih SELÇUKBİRİCİK
Dr. Hakan MERSİN
Dr. Ahmet EKİNCİ
Dr. Demet AKIN
Dr. Burak KARA
Doç. Dr. Kemal GÖL
Dr. Uzay YILDIRIM
Dr. Tolga BİÇER
Dr. Cem BOZKIR
Dr. Ahmet ERKEK
Dr. Nurullah OKUMUŞ
Dr. Cevat ŞİMŞEK
Dr. Volkan ÖZGÜVEN

Uz. Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK
Uz. Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK’den TUS gündemi hakkında güncel açıklamalar (*************************.com röportajı)
Eş durumu atamaları, Tus'ta güncel değişiklikler, 2010 Eylül Tus öncesi değerlendirme... gibi konularda ÖNEMLİ BİLGİLER (*************************.com röportajı)
Askerlik, Mecburi Hizmet, İstifa... gibi konularda ÖNEMLİ BİLGİLER (*************************.com röportajı)
Hatalı - defektif hazırlanmış sorulara doğru yaklaşım teknikleri
Dershane Yolu ile TUS'a Hazırlıkta Önemli Noktalar (Dönem Açılış Konuşması)
Neye İnanırsanız "O"sunuz
Deneme Sınavlarında Nelere Dikkat Edilmeli?
TUS'ta Soru Çeşitleri ve Soru Çözme Teknikleri (Vaka Kampı Açılış Konuşması)
Soru Çözme Teknikleri - Son Öneriler (TUS Kampı Konuşması)
Tıp Fakültesi 1., 2., 3., 4., 5. sınıf öğrencilerine tavsiyeler ve TUS Hazırlığı (*************************.com röportajı)
Ösym'ye Açık Mektup - Haberturk Haberi

NLP Trainer Eftal ORHAN
Motivasyonu ve Konsantrasyonu Sürekli Yüksek Tutma
Etkili Öğrenme ve Çalışma Programı
Sınav Teknikleri
Son Bir Ayı Nasıl Değerlendirmeli
Beynimizi doğru ve etkin kullanma teknikleri
Bir hekimin TUS'a hazırlanma sürecinde karşılaşabileceği en önemli 10 problemin çözümü

TUSDATA EĞİTMENLERİNDEN BRANŞ DEĞERLENDİRMELERİ
Dr. Cihan ÖZTOPÇU ile Kadın Doğum üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Ercan ÖZTÜRK ile Biyokimya üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Funda KOCAAY ile Mikrobiyoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Erdinç TUNÇ ile Anatomi üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Cevat ŞİMŞEK ile Anatomi üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Ercan ÖZTÜRK ile Biyokimya üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Ali KOŞAR ile Dahiliye üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Sait BUĞDACI ile Dahiliye üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Fatih SELÇUKBİRİCİK ile Dahiliye üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Cenk YILMAZ ile Farmakoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Ömer Faruk DEMİR ile Patoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Mehmet SAR ile Patoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Nurullah OKUMUŞ ile Pediatri üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Murat PALABIYIK ile Pediatri üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Cem RAZİ ile Pediatri üzerine detaylı söyleşi.
Dr. İdris ŞAHİN ve Dr. Funda KOCAAY ile Mikrobiyoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Volkan ÖZGÜVEN ile Mikrobiyoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Gökhan AYGÜN ile Mikrobiyoloji üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Mehmet Ali GÜLÇELİK ile Genel Cerrahi üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Asil İŞÇİ ile Küçük Stajlar üzerine detaylı söyleşi.
Dr. Salih AYDIN ile Küçük Stajlar üzerine detaylı söyleşi.

Tusdata 2010 Tercih Rehberi
Nisan 2010 TUS Genel Değerlendirmesi
Eylül 2009 TUS Genel Değerlendirmesi
Nisan 2009 TUS Genel Değerlendirmesi
Tercih Yaparken Temel İlkeler
Tercih Yaparken Sık Sorulan 21 Soru
Tusdata Eğitmenlerinden Branş Değerlendirmeleri
Tahmini Taban Puan Hesaplayabilmek için 3 Temel Referans

Tusdata hakkında merak edilen 10 ÖNEMLİ SORU
Dershane şart mıdır? Ne faydası var?
Üç büyük ilde ki maksimum grupların esas mantığı nedir?
Gizli müşteri raporları neden yapılıyor?
TUSDATA'da neden sabit fiyat uygulanıyor, neden indirim yapılmıyor?
TUSDATA ile ilgili internette dolaşan video ve iddialara ne diyorsunuz?
TUSDATA Deneme Sınavları nasıl hazırlanıyor?
TUSDATA Ders Notları nasıl güncelleniyor?
TUSDATA üzerinden prim yapmaya çalışanlar
TUSDATA'da hoca dağılımı nasıl yapılıyor?
TUSDATA'da hocalar arası iletişim nasıl sağlanıyor?
Bir Dönemin Açılış Konuşması
Bir Dönemin Kapanış Konuşması
ilk seferde bu tür acemilikler olur

Konu berkcan tarafından (03-21-2012 Saat 08:10 ) değiştirilmiştir.
berkcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2011, 10:41   #3
Atakan ASLAN
Sadece Üye
 
Üyelik tarihi: 14.11.10
Mesajlar: 5
Tecrübe Puanı: 0
Atakan ASLAN is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
berkcan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk seferde bu tür acemilikler olur
Atakan ASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2011, 13:25   #4
arien
Sadece Üye
 
arien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 02.05.10
Mesajlar: 18
Tecrübe Puanı: 0
arien is on a distinguished road
Standart

e ne konuşmuş olaki.
arien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-26-2011, 23:54   #5
aerol
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 06.05.10
Mesajlar: 2.650
Tecrübe Puanı: 602
aerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really nice
Standart

Alıntı:
çaykurrizesporlu ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1-Tıp Öğrencileri TUSDATA TUS DERSANESİ tarafından Nasıl Fişleniyor?

HANGİ BİLGİLERİ KAYIT ALTINA ALIYORLAR?
Tıp Fakültesi Bulunan her ilde Milli Eğitim Müdürlüğüne kayıtlı resmi adı farklı olan, adresleri aşağıda yer alan tıpta uzmanlık sınavı hazırlık (TUS) dersaneler gurubu TUS-DATA (bkz. www.tus.com) bağlı bulunduğu Milli Eğitim Özel Eğitim Kurumları mevzuatına ve yasalara aykırı olarak öğrencilerin TC kimlik no , mail, telefon, ev adresi’nin yanına üyesi olduğu kulüp ve dernekler, din, mezhep, siyasi görüş, sosyal gurup, gittiği kurslar, mazeretleri, sınıfta sevilme durumu, kimle kavgalı ve küs olduğu, gelir durumu, babasının iş durumu, gelir durumu ve mesleği, sağlık durumu, akrabalarının sağlık durumu, sevgilisi, eski sevgilisi, yabancı, yerli, güler yüzlülük durumu, açık, kapalı durumu, sempatiklik durumu, tatlı dil durumu, antipati durumu, sosyal görüşü ve kaldığı yurdu yasalara aykırı şekilde kayıt altına almaktadır.
Her şube Tus-data AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK’in oluşturduğu GENÇ KLİNİSYENLER UYGULAMA PROSEDÜRLERİ (“Şube Sorumlularına Özel Yönerge”) adı altında (Ek-1 dedir) Sosyal gurup liderlerini alırsak aynı sosyal guruptan tüm öğrencileri bize çekeriz mantığıyla öğrenciler araştırılıp bilgileri toplanmaktadır. Dersane Şube Sorumluları Tusdata AŞ Ankara Merkez’in talimatıyla öğrencilerin kominist, Hocaefendi Cemaati, Sosyal Demokrat, Alevi, Kaldığı yurt, Sempatiklik, girişkenlik derecesi, tatlı dillilik ve işlerine yarama durumu, sağlık durumu, hangi dernek ve kulüplere üye olduğu gibi onlarca parametre GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ (GKK) vasıtası ile derlenmekte, toplanmakta, yasalara aykırı şekilde kayıt altına alınmakta, hem GKK üyeleri hakkında bilgi toplanmakta, hem de kullanılabilir özellikteki GKK üyeleri diğer öğrenciler hakkında bilgi toplayıp birkaç kitap hediyesi veya küçük indirimler karşılığında dersane şube sorumlusu ile düzenli toplantılar şeklinde yasa dışı bilgi paylaşımına varan durumlar yaşanmaktadır. Bu veriler “Dersane Şube Sorumluları” tarafından “Tusdata Dersaneler Genel Sorumlusu” Nilüfer ÇELİK’e ve Kurucu Sekreteri Aygül GÜLSEVER tarafından Tusdata AŞ Genel Müdürü Sami SELÇUKBİRİCİK’e ulaştırılmaktadır. Bu tür verilerin Milli Eğitimin izin verdiği faaliyetleri ile hiçbir ilgisi olamayacağı açıktır.
Bu yönergenin nasıl uygulanacağına dair Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK (Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay ANKARA) ve Feyzeddin ALPKIRAY (Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay ANKARA) tarafından tüm il dersane şube sorumlularına eğitim verilmiştir. Ekteki videolarda görüldüğü gibi tüm şube sorumluları nasıl ve kimlerin bulunup merkeze bildirileceği konusunda eğitime alınmış Feyzeddin Alpkıray’ın her bir sosyal guruptan, her türlü yaşam tarzından, fraksiyondan kişilerin şeçilmesi için verdiği eğitim, “Genç Klinisyenler Kulübü”nün emirlerinin Uz.Dr. Sami Selçukbiricik tarafından verildiği ve gurup liderlerinin alınmasının yakından takip edildiğine dair kanıt, Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK sunumunda sınıfta kimlerin araştırılıp bulunacağına dair kanıt, Feyzeddin ALPKIRAY’ın İlim yayma, Atatürkçü Düşünce Derneği, sağcılar, solcular, milli görüş, nur cemaati, Satanistlerin başkanlarının alınmasıyla ilgili yorumu, Feyzeddin ALPKIRAY tarafından HER BİR SOSYAL GRUPTAN DENGELİ SEÇİM talebini içeren ve Şube Sorumlusunun Satanistleri de alalım mı esprisi de dahil kendi çektikleri videolara ait adresler Ek-2’te sunulmuştur.

Tusdata İzmir Şube Sorumlusu Dilek EVİREN’in de içinde olduğu tüm videolarda öğrencilerin nasıl ikna edildiği ve kullanıldığı açıkça şube sorumlularına “Eğitim şeklinde sunu yapılarak öğretilmektedir.” İzmir Şube Sorumlusu Dilek EVİREN bu toplantıların hem katılımcısı hem eğitimcisidir (Ek-3). Sami SELÇUKBİRİCİK, Feyzeddin ALPKIRAY, Tusdata Dersaneler Koordinatörü Nilüfer ÇELİK ÇİNİ, Abdullah Uğur UYSAL, Malatya Şb. Sorumlusu, Dilek EVİREN İzmir Şb. Sorumlusu, Rıdvan OKTAREskişehir Şb. Sorumlusu, Semra BİÇEREdirne Şb. Sorumlusu, Mustafa KARAASLANKadıköy Şb. Sorumlusu, Neşe YAVUZHaseki Şb. Sorumlusu, , Rüstem BALOĞLUGaziantep Şb. Sorumlusu, Şaban ARKANKocaeli Şb. Sorumlusu, Hatice ÖZDEM Ankara Şube Sorumlusu, Nesibe ILGIT Adana- Hatay Şube Sorumlusu, Salih ÖZTOKLU Konya Şube Sorumlusu ve diğerleri bu eğitimlerde yer almaktadır (Ek-4). Bu videolar daha önce sunulan videolar eğitim videoları idi, Ek-4’teki videolar ise bu eğitimler sonucu elde edilen verilerle ilgili tecrübe paylaşımı ve nasıl daha verimli VERİ KAYDI YAPABİLECEK’lerinin eğitimidir. Bu videolardaki Konuşmacılar ve Katılımcılar Tusdata AŞ Yönetim Kurulu üyeleri, Tusdata Ankara Merkez Üst Düzey Yetkilileri ve Her ilin Tusdata İl Şube Sorumlularıdır.

Bu toplantıların Ege, Dokuz Eylül, Celal Bayar, Adnan Menderes Tıp Fak. 2 ve 3. sınıf öğrencileri ile de toplantı yapıldığına dair kanıtlardan biri Tusdata İzmir Şube Sorumlusu DİLEK EVİREN’in de olduğu fotoğraflar ve yazışmalar Ek-5’te sunulmuştur.

Tusdata Genç Klinisyenler Kulübü (GKK) adı altında yapılan uygulama İstanbul Haseki (Kürkçübaşı Mah. Cerrahpaşa Cad. No:53 Haseki – Fatih), Malatya Şubesi (Cevherizade Mah. M. Egemenlik Cad. (Emeksiz Cad.) Aşıklar Sok. No:15/1), Erzurum Şubesi (Yukarı Mumcu Mah. Dabakhane Sok. Atatürk Evi Çaprazı Enfüz İş Merkezi Kat:5), Eskişehir Şubesi (Büyükdere Mah. Akasma Sok. No: 1-B (ESOGÜ Tıp Fakültesi Tranvay son durağı), Antalya Şubesi (Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı Altınay İşmerkezi Kat: 3-4-5 Konyaaltı) ve İzmir Şubesinde (Cumhuriyet Bulvarı No:99/7 Kat:4 M.Rıza İş Merkezi (Anadolubank üstü) Pasaport) en abartılı olmak üzere genel olarak her şubede yapılan bir uygulamadır. Örneğin İstanbul Şube Sorumlusu tarafından Ek-6’da görüleceği gibi Arzu T… isimli bir bayana (Sevilen çok tatlı dilli, Ayşegül K…… isimli bir bayana Aktif- tatlı dilli) diye yazılması ve Fakültede bize katkısını kayıt altına alındığı durumda bir bayan öğrencinin çok tatlı dilli olması bilgisinin Milli Eğitim’e bağlı bir özel eğitim kurumunda nasıl kullanılabileceği merak konusudur.

Örneğin Ek- 7’ de Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. Sınıf öğrencileri fişleme kayıtlarında görüleceği gibi öğrencilerin adresleri ve bilgileri alınmış, 10.10.2009 tarihli Dilek Eviren’in konuşmacı olduğu toplantıda GKK’ne kayıtları alınmıştır, 23.12.2009 tarihli belgede Dilek Eviren-Pelin Pınar Özdündar-Serdar Başar’ın konuşmacı olduğu toplantıda İzmir Şube Sorumlusu Dilek EVİREN’in Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Öğrencisi Helin Y……’ı Kominist olarak kaydettiği ve fotoğrafların çekildiğinin belirtildiği görülmektedir. Ek- 7’deki diğer bir belgede görüleceği gibi İkram olarak kuru pasta ve soğuk içecek ikram ettik demektedir ki, Ek-5’teki fotoğraflara bakınca Dilek Eviren’in olduğu toplantıda ortada kuru pasta bile görülmektedir.
Ek-8’de şube toplantı sonuçlarında görüleceği gibi “gurup arkadaşları hakkında bilgiler verdiler ve her birisi ile arkadaşlarına nasıl yaklaşım sergileyecekleri konusunda konuşuldu.” notunun olması da GKK üyelerinin arkadaşları hakkında TUSDATA şube sorumlusuna bilgi getirdiğini göstermektedir. Kişilerin getirdikleri ve şube sorumlusuna kayıt altına aldırdıkları bilgi de kimin kullanılabilir, Alevi, Sağcı Solcu, muhafazakar olduğu bilgisidir. Şube sorumlularının öğrencileri, örneğin Burak A….’ı Alevi grupları temsilen seçilmiştir, Pınar K…’yi Sosyal Demokrat görüşlü, İlyas G….’ü Erkek muhafazakar ve Cemaat gurubunu temsilen seçilmiştir, Şerife K…’ı muhafazakar kız grubunda etkili, Rabia P…./ Kız cemaat grubunu temsilen seçilmiştir ifadeleri, yanı sıra Ek-9 malatya şube sorumlusu Abdullah Uğur UYSAL’ın bu gizli fişleme eğitimini diğer şube sorumlularına nasıl öğrettiğine dair video belge adresi ve Burak A…, Pınar K…, İlyas G…, Şerife K…ve Rabia P…’in bilgileri Ek-9’dadır.

Yine Malatya’da TUĞÇE K. G.. (Bilimsel Araştırma Topluluğu Başkanı ve solcu gruptan) , TUĞBA Y.. (Kız grubu sözcülerinden) GÖKHAN Ç..’in (cemaat gurubu başkanlarından), Gülşah A… (Alevi grubundan), Serdar K.. (cemaat gurubu başkanlarından) ve Aysun Ö.. (Sağcı grup temsilcilerinden) notları düşülmesi görülmektedir. TUĞÇE K.. G. ,TUĞBA Y… ,Gökhan Ç…, Serdar K… ve Aysun Ö…’in adresleri ve diğer yasadışı kayıt belgeleri Ek-9’dadır.

Örneğin Merve M…’in (cemaatte sözü geçen etkin) Sümeyre S… E…’in (başarılı- babası cerrah- sosyal) Şafak M….’nun (pek sevilmez) olduğu görülmektedir. Belgesi ve bu isimlerin adresleri Ek-10’dadır.

Emrah K…’ın ( sol kesim içinde sözü geçen) Harun B… (hocaefendi cemaati başkanı) , Ahmet Y…. (Erzurum gurubu önderi) notları vardır. Belgesi ve adresleri Ek-11’dedir

Çağrı K.’a Domuz Gribi, Veli K. Ç…’a grip notu düşülmesi belgesi ve adresi Ek-12’dedir.
Ve daha binlercesi istendiğinde sunulacaktır.
Ek- 13 te ise bazı Eskişehir veri kayıtları ve ilgililerin adresleri vardır. Ek-13’de görüleceği gibi Bilge K… isimli öğrenci bilgilerinin yanında bir açıklama yokken 10 mart ve 6 nisan tarihli toplantı kayıtlarında KAPALI notu düşülmüştür. Tuğçe A…’ın sağlık durumu, Erdem T….’ın babasının trafik kazası geçirdiği, BURCU K…’nın güleç yüzlü çalışkan ve aktif olduğu, Olcay E…’in kibar olduğu, Bilge K…’ın kapalı giysi giydiği, Tuğçe A…’ın sıcak kanlı olduğu’na ve acile gittiği ‘ne varıncaya kadar araştırılıp öğrenilerek kayıt altına alınmıştır.

Ek: 14’ te görüleceği gibi İzmit Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmeni ŞABAN ARKAN’ın yasalara aykırı şekilde şube sorumlusu olduğu Kocaeli Şubede Esat K.. isimli öğrenci araştırılmış ve karşısına Dini cemaat (F.G.) notu düşülmüştür.

Ek-4 deki videolarda da bunun eğitimi Sami SELÇUKBİRİCİK, Feyzeddin ALPKIRAY, Nilüfer ÇELİK ÇİNİ, Neşe YAVUZ ve Fatih GÜNGÖR Haseki Şube Sorumlusu, Eskişehir Şube Sorumlusu Rıdvan OKTAR, Ankara Şube Sorumlusu Hatice ÖZDEM, İzmir Şube Sorumlusu Dilek EVİREN, Kayseri Şube Sorumlusu Mustafa Karaarslan, Malatya Şube Sorumlusu Abdullah UĞUR UYSAL ve diğerleri tarafından verilmektedir. (Ek: 4)

Ek: 2 de Tusdata AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK tüm şube sorumlularından bu uygulamanın aksamayacağı ve kimlerin bulunacağı hakkında bir kez daha eğitim vermektedir. Bu videoda geçen özel gurupların uygulamadaki karşılığı, üstte anlatılan alevi, sağcı, solcu, kominist, cemaat üyesi vd. dir.


Ekteki örnekler öğrencilerin taranıp araştırılıp bu bilgilere ulaşıldığını göstermektedir. Bu verilerin Milli Eğitime bağlı legal bir özel eğitim kurumunun iştigal alanında olamayacağı çok açıktır.

Bu kayıtları alan, aldıran, eğitim verdiren sistematiğin bir kısmının isim ve adres bilgileri şöyledir:

Sami SELÇUKBİRİCİK’in yanı sıra Ticaret kanununa göre Anonim şirketlerde tüm yönetim kurulu üyeleri şirketi ayrı ayrı temsil yeteneğine sahip olduğu için diğer yönetim kurulu üyeleri Dr.Sema SELÇUKBİRİCİK, Prof.Dr.İdris Şahin, Eftal ORHAN, Uz.Dr.Fatih SELÇUKBİRİCİK bu yapının başıdır. Zaten kayıtlar incelendiğinde Prof.Dr.İdris Şahin, Eftal ORHAN, Uz.Dr.Fatih SELÇUKBİRİCİK’in ayrıca GKK toplantılarına katılıp öğrencileri etkileme rolü vardır.

Sami SELÇUKBİRİCİK Tusdata AŞ Yönetim Kurulu Başkanı adres: Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay -ANKARA
Prof.Dr.İdris ŞAHİN Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji AD Öğretim Üyesi- DÜZCE
Eftal ORHAN- NLP Master Practitioner Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay -ANKARA
Uz.Dr.Fatih SELÇUKBİRİCİK Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay -ANKARA
Dr.Sema SELÇUKBİRİCİK Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay -ANKARA
Sami SELÇUKBİRİCİK’in yönetici asistanı Aygül GÜLSEVEN (Atatürk Bulvarı No:131 Kızılay- ANKARA), 18 Ocak 2010 saat:15:57’de tüm şube sorumlularından GKK ile ilgili bilgileri istemiştir. Ek: 15’te görüleceği gibi 18 Ocak 2010 saat:15:57’de tüm şube sorumlularından GKK ile ilgili bilgileri istemiştir.
Hatice TUNCER Antalya Şb. Sorumlusu, Abdullah Uğur UYSAL Malatya Şb. Sorumlusu, Ayşegül KUZPINAR Konya Şb. Sorumlusu, Dilek EVİREN İzmir Şb. Sorumlusu, Rıdvan OKTAREskişehir Şb. Sorumlusu, Semra BİÇEREdirne Şb. Sorumlusu, Mustafa KARAASLANKadıköy Şb. Sorumlusu, Aysun ÇAKIRDenizli Şb. Sorumlusu, İbrahim YILDIZ Sivas Şb. Sorumlusu, Neşe YAVUZHaseki Şb. Sorumlusu, Funda Bahar KURTSamsun Şb. Sorumlusu, Rezzan BOZDANAGaziantep Şb. Sorumlusu, Şaban ARKANKocaeli Şb. Sorumlusu Genç Klinisyenler ile ilgili toplantı yaptıklarına dair yöneticileri Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK’E iletilmek üzere AYGÜL GÜLSEVEN’e geri dönüş yapmışlardır. Buna ait beş sayfalık 06-07 Mart GKK toplantı sonuçları adlı yazışma belgeleri ek-15’te yer almaktadır.
Video belgelerde görüldüğü gibi illegal veri kaydını isteyen ve eğitimini verenler, eğitime katılıp aktif olarak alanda bilgi toplayanlar Ek 2-3 ve 4‘te görülmektedir.
Ekteki videoda ayrıca Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK’in bilgi ve belgeler ele geçirilirse nasıl bilgi kiriliği oluşturulacağına dair itirafı da yer almaktadır.

Ekteki örnekler öğrencilerin taranıp araştırılıp bu bilgilere ulaşıldığını göstermektedir. Bu verilerin Milli Eğitime bağlı legal bir özel eğitim kurumunun iştigal alanında olamayacağı çok açıktır. İlgili tüm sorumluların videolar ve diğer belgelerden tespiti, Milli Eğitim mevzuatına göre kurumun kalıcı olarak kapatılması yanı sıra yasadışı veri kaydı ve diğer suçlar açısından da değerlendirilmesi gerekmektedir.------TUSDATA Dershanesi “ÖSYM ilişkileri kirli bir ilişki tarzıdır. TUSDATA sahibi Sami SELÇUKBİRİCİK’in ÖSYM tarafından denetimli serbestlik cezası verdirilen biri olduğu” iddiası ile ilgili bilgi ve belge:

Sami Selçukbiricik’in denetimli serbestlik kararı ile ilgili mahkeme kararına ait tüm bilgiler (ÖSYM’nin Ankara 1. Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesinde açtığı 2008-607 sayılı dava ile hakkında Manevi veya Mali Haklara Tecavüz [Karar: Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması ve Denetimli Serbestlik kararı verilen Sami SELÇUKBİRİCİK) ile ayrıca ÖSYM’nin mahkemeye Ek-7
Cumhuriyet Savcılığına Ek-7
ve Emniyet Genel Müdürlüğüne yazdığı diğer yazı örnekleri Ek- 7. dedir
Görüldüğü gibi çok sayıda şikayet edilmiş ve hepsinde ÖSYM haklı çıkmıştır. Ek-7’de ayrıca TUSDATA’nın sponsoru olduğu site (d r t u s. com) elemanları tarafından “maddi gücü nedeni ile ÖSYM’de bilgi alınabilecek merciler ile iletişime geçtiğine dair ve ÖSYM’ye baskı yaptığına dair” çok sayıda belge vardır. Soru şudur: ÖSYM’nin bu kadar suç duyurusu yaptığı bir kurum ve yöneticileri (Eftal ORHAN ve Sami SELÇUKBİRİCİK) ÖSYM başkanı ile soruları kim hazırlıyor? Nerede hazırlanıyor ve soruların güvenliği nasıl sağlanıyor diye ÖSYM başkanının makam odasına bile girip ropörtaj adı altında bilgi almaktadır. Devletin bir geleneği vardır. Mahkemeye verip cezalandırdığı kişiler kuruma yaklaşamaz bile, burada dr tus . Com sitesinde belirtildiği gibi maddi güç nedeni ile kuruma defalarca girmişlerdir.
Belgelerin bir kısmı Ek-7’dedir. Bu kişiler kimdir ve hala ÖSYM’de çalışıyor ve maddi güç karşılığı bilgi vermeye devam ediyorlar mı?

Ayrıca ÖSYM’nin başkanı değişip güvenlik tedbirleri arttıkça ÖSYM karşıtı yıpratma kampanyaları organize şekilde bu kişiler tarafından yapılmıştır. Belgelerin bir kısmı ek-2 sunulmuştur. Organize kampanyanın küçük bir kısmına örnek: Sınava girmeyen dersane çalışanları Ek-8 de görüldüğü gibi ÖSYM Mağduruyuz diye gazete ilanları vermiştir.
....
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  gkkrapor147.jpg
Görüntüleme: 541
Büyüklüğü:  65,6 KB (Kilobyte)  

Konu aerol tarafından (06-22-2013 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir.
aerol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıAçık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Genç Klinisyenler Metacafe Timi aerol TUS Magazin 2 03-22-2011 21:24
Genç Klinisyenler Youtube Timi aerol TUS Magazin 6 12-11-2010 01:16
Genç cerrahlar umutsuz medihaber İhtisas Dalları 0 06-23-2010 16:51
Genç Klinisyenler ziraatis@mynet.com TUS Magazin 20 02-03-2010 23:35
Aşırı terlemeden kurtulmak mümkün steTUSkop Türkiye ve Dünyadan Sağlık Haberleri 0 05-23-2009 01:18


Şu Anki Saat: 04:01


Powered by vBulletin
Copyright © 2000-2009 Jelsoft Enterprises Limited.
www.stetuskop.com