www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > İdari Kurumlar / TIP Eğitim Kurumları > Tıp Fakülteleri

6015 (1 Kayıtlı Ve 6014 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-28-2013, 20:41   #1
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Kırıkkale Ün. Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Güler

YÖK'ten yapılan açıklamada, 2013 yılının 8. toplantısının 27 Haziran'da toplandığı, Eğitim, Kadro, Mevzuat ve Vakıf Üniversiteleri Koordinasyon Komisyonları raporlarının yanı sıra gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı hatırlatıldı. Bir vakıf üniversitesinin mütevelli heyeti tarafından rektör adayı olarak Yükseköğretim Kurulu'na önerilen adayla ilgili olarak olumlu görüş bildirilmesine karar verildiği belirtilen açıklamada, söz konusu üniversitenin TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ve adayın Prof. Dr. Necip Camuşçu olduğu bildirildi. Devlet üniversitelerine ait 39 fakülteye atanan dekanların isimleri şöyle:

"Abant İzzet Baysal Fen Edebiyat Fakültesi'ne Prof. Dr. Ahmet Varilci, Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi Prof. Dr. Hasan Koçoğlu, Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Abdullah Yılmaz, Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Prof. Dr. Yakup Civelek, Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Fikret Kocabaş, Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Prof. Dr. Selman Kara Yılmazlar, Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu, Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof.Dr. Mehmet Gavgalı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Ahmet Erdem, Çankırı Karatekin Edebiyat Prof. Dr. Mehmet Beşirli, Çukurova Üniversitesi Ceyhan Veteriner Fakültesi Prof. Dr. Fatih Köksal, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Tülay Canda, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Prof. Dr. Atilla İsmail Kesercioğlu, Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Prof. Dr. Celal Artunç, Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Mehmet İnbaşı, Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Prof.Dr. Kurtuluş Karamustafa, Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Gıyasettin Arslan, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Prof. Dr. Necmi Gökay, Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Prof. Dr. Bülent Gümüşel, Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi Prof. Dr. Mehmet İriadam, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Prof. Dr. Salih Aydemir, İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Burhanettin Dönmez, İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Alper Cihan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Prof. Dr. Yalçın Yaşar, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Prof. Dr. Halit Çalış, Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Kutlu, Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Prof. Dr. Hasan Arapgirlioğlu, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Osman Güler, Kırklareli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Dalkılıç, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan, Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Mustafa Özel, Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Prof. Dr. Yağmur Şener, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Gölge Seferoğlu, Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Prof. Dr. Aytekin İşman, Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Prof. Dr. Hüseyin Elmas, Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Aliye Mavili Aktaş, Sinop Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Nihat Dalgın, Şırnak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Mahmut Özdemir, Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Metin Aydoğdu."

YÖK, bir vakıf üniversitesi tarafından dekan adayı olarak önerilen adayla ilgili olumlu görüş bildirilmesine karar verdi. Bu üniversitenin dekan adayı ise Mevlana Üniversitesi Eğitim Fakültesi'ne Prof. Dr. Vehbi Çelik olarak belirlendi.

YÖK, Dünya Eğitim Vakfı'nın İstanbul'da kurmak istediği Biruni Üniversitesi'ne ilişkin sunumu izledi ve olumlu görüşle Milli Eğitim Bakanlığı'na bildirilmesine karar verdi. YÖK ayrıca, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'nın İstanbul'da kurmak istediği İbn-i Haldun Üniversitesi'ne ilişkin sunumu da izledi ve olumlu görüşle Milli Eğitim Bakanlığı'na bildirilmesine karar verdi.
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-27-2020, 14:50   #3
Rogerdum
Guest

Standart observation essays on toddlers

Ruben Newton from Kent was looking for observation essays on toddlers

Jamal Higgins found the answer to a search query observation essays on toddlers

observation essays on toddlers

essay writing
student essays on school uniforms
writing paper online australia
disappointments in life essay
great wall china research papers
essay in high school
psychological movie analysis essay
symptom pins needles parathesis
ces mellon pre-dissertation fellowship program
gre essay analytical writing
ethics in the media essay
sarah palin essays
high school community service hours essay
nytimes modern love essays
roanoke island essay
remembering pearl harbor essay
funny thesis acknowledgements
writing essays on articles
frida la llorona essays
essay on democratic leadership style
personal history statement post
essay on our green world
essay about becoming an english teacher
in antithesis
essay on injustice against women
5th grade essay prompts persuasive
drugs in society essays
penn state freshman essay
pro manifest destiny essays
anchorage]essay on ahimsa
how many essays are on the ap us history test
overlap thesis philosophy
essay tutor sydney
nyu summer dissertation writing program
methods arranging comparison contrast essay
essay on environment and global warming
criticism cultural discourse essay in tropics
social media marketing thesis statement
adhd and gifted children research papers
edexcel as physics coursework
personal statement med essay
ict in education research papers
poetry book report 5th grade
guidelines for writing a medical research paper
puritan essay prompts
ged essays that passed
writing research papers apa style guide
creative writing graduate degree programs
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Tags
dekan, dekanı, kırıkkale üniversitesi tıp fakültesi, kırıkkale üniversitesi tıp fakültesi dekanı, prof. dr. osman güler

Seçenekler
Stil