www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Tıp Yıllıkları, Arkadaşını Bul

1373 (0 Kayıtlı Ve 1373 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-14-2014, 19:53   #1
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Kocaeli Sağlık Hizmetleri MYO mezuniyet töreni

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu düzenlediği mezuniyet töreni

İşte imdadımıza yetişecek olan melekler

İlişkili Konular

Foto, Özgür Kocaeli

Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu düzenlediği mezuniyet töreniyle 275 öğrencisini daha sağlık sektörüne kazandırdı.
Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nun 12’inci Dönem Mezuniyet Töreni gerçekleşti. KOÜ Umuttepe Kampüsü’nde bulunan Baki Komsuoğlu Konferans Salonu’nda düzenlenen mezuniyet törende; Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programından 93, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Programından 102, Anesteziden Programından 25, İlk ve Acil İlk Yardım Programından 25, Tıbbi Görüntüleme Bölümünden 25 öğrenci diploma aldı. Ayrıca Türkiye’de yalnızca KOܒde olan Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü’nde bulunan Podoloji Programından da 5 öğrenci mezun oldu.
İMDAT FERYATLARINA CEVAP OLACAĞIZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan mezuniyet törene; KOÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, KOÜ Tıp Fakültesi Dekanı Şükrü Hatun, KSHMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, öğretim üyeleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Törende açılış konuşmasını okul birincisi Ayşe Gökbağ yaptı. Konuşmasında Gökbağ, “Bugün hayatımızın bir sayfasını daha büyük umut ve sevinçlerle açıyoruz. Bizler ambulans ve siren sesiyle imdat feryatlarına birer cevap olacağız. İki yıl boyunca okulda gördüğümüz eğitimin yanı sıra elde ettiğimiz deneyimlerle büyük tecrübeler kazandık. Bizlere emeği geçen başta hocalarım olmak üzere bana destek veren aileme de sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.
TOPLAM 275 MEZUN

KSHMYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan yüksekokul hakkında kısaca bilgi vererek, “12’inci dönem mezunlarımızı vermenin gurunu yaşıyoruz. 9 yıl boyunca Derbent’te prefabriklerde eğitim vermiştik. Bu süre içinde toplamda 1045 mezunumuz olmuştu. Bu yıl ise 275 nitelikli sağlık elamanını sağlık sektörüne katmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de ilk defa gerçekleşen ön lisans eğitiminde KOÜ olarak podolojiden 5 öğrencimizi mezun ettik. Emeği geçen herkese öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmaların adından dereceye giren ve tamamı İlk ve Acil Yardım Programı’ndan mezun olan; okul birincisi Ayşe Gökbağ, ikinci Gamze Üsküt ve üçüncü Sinem Yaka’nın hediyeleri takdim edildi. Hediye takdiminin ardından okul birincisi Ayşe Gökbağ yaş kütüğe plaket çaktı. Ardından mezun olan toplam 275 öğrenciye diplomaları verildi. Mezuniyet töreni keplerin havaya fırlatılması ve hep birlikte 10’uncu Yıl Marşı’nın okunmasının ardından sona erdi.
Ayşegül Kalaycı

http://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber...er-164244.html
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
kocaeli, meslek yüksek okulu, mezuniyet töreni, sağlık hizmetleri

Seçenekler
Stil