www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > STETUSKOP.COM FORUM > STEtusKOP.COM Forum Hakkında > Forum Kuralları

7794 (1 Kayıtlı Ve 7793 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 04-06-2011, 13:44   #1
steTUSkop
Kurucu-Yönetici
 
steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09.01.09
Mesajlar: 4.375
Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute
Standart Üyelik Sözleşmesi (Terms of Service)

OKUYUCU ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
İşbu Üyelik sözleşmesi site kurallarını düzenlemekte olup bu sözleşme kabul edilmeden siteye Üye olmak mümkün değildir. İşbu Üyelik sözleşmesi ile, aşağıda belirtilen site kullanım kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt etmiş olacağınızdan dikkatle okunması gerekmektedir. Bu aşamayı geçmeniz hali aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
1.GİRİŞ

Bu site,www.stetuskop.com yetkili ve sorumlusu
‘na
(bundan sonra “steTUSkop.com” olarak anılacaktır) ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve sitenin yapımı ile ilgili içerdiği malzemelerin tüm hakları steTUSkop.com'a aittir. Bu sitedeki kod, yazılım, veritabanı ve veritabanındaki tüm bilgilerin malzemelerin tüm hakları steTUSkop.com ‘a aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

2.GENEL KURALLAR

  1. steTUSkop.com’a Üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler başka bir amaç için kullanılamaz, diğer kişi ve kurumlara verilemez.

  1. steTUSkop.com Üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan steTUSkop.com sorumlu değildir.
  1. steTUSkop.com’a Üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. steTUSkop.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.

  1. steTUSkop.com’a Üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Ancak, bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda (örn. Adı - Soyadı kısmına girilen Türkçe isim olmadığı kabul görecek girişler) steTUSkop.com, bu Üyenin Üyeliğini askıya alma hakkını saklı tutar.
  1. steTUSkop.com'da oluşturulan bağlantı sayfası bilgileri tüm steTUSkop.com Üyelerine açıktır. Bu alanlarda özel bilgi vermemek, sayfalar 24 saat editörlerimizce kontrol edilse de, Üyelerin sorumluluğundadır.

  1. steTUSkop.com herkese açık Üye bağlantı bilgilerini steTUSkop.com içindeki herkese açık alanlarda kullanma hakkını saklı tutar. Üyelerimiz, bağlantı bilgilerini kimlerin görebileceğini sınırlayabilirler.
  1. steTUSkop.com isimli internet sitesinin amacı, güncel Tıp ve TUS bilgilerini, bu konulardaki haberleri basın yayın ilkeleri doğrultusunda internet ortamında, Üyelerinin fayda ve kullanımına sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve verileri yönünden steTUSkop.com’a herhangi bir sorumluluk yüklenemez. Üyelerimizin steTUSkop.com üzerinden sunacağı hizmetle ilgili tüm işlemler Üyelerimiz tarafından yapılacak olup, bu hususta steTUSkop.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  1. steTUSkop.com üzerinden verilen hizmetlerden faydalanan internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşılması ve/veya bunların kullanılması, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunulması halinde steTUSkop.com sorumluluk kabul etmez. Moderatör ve steTUSkop.com haricinde bir kullanıcı, başka bir kullanıcının forum ve web alanlarını, istediği gibi kullanmasını engelleyemez.


3.WEB SİTESİ KULLANIM KURALLARI

Kullanıcılar, aralarında etkileşimi mümkün kılan fonksiyonları kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Üyeliğin ardından kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka Üyeden steTUSkop.com yönetimine şikâyet gelmesi ya da steTUSkop.com tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler steTUSkop.com tarafından incelenebilir, forum yazıları ve mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir; bu kişinin Üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir ve gerekirse yasal prosedür için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir. steTUSkop.com her zaman için tek taraflı olarak verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir.

  1. Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

  1. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.
  1. Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

  1. steTUSkop.com site dahilindeki interaktif alanlarda Üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir. steTUSkop.com üzerinde siyasi ve dini içerikli yazışmalar ve tartışmalar kesinlikle yasaktır. steTUSkop.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
  1. steTUSkop.com üzerinde direk pazarlama faaliyetleri yalnızca izin verilen forumların panolarında kısa duyurular şeklinde yapılabilir. Her türlü MLM / Çok Katmanlı Pazarlama faaliyeti ile SPAM mesaj gönderimi kesinlikle yasaktır.

  1. steTUSkop.com, Üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.
  1. steTUSkop.com’da bulunan bütün yazılı, resimli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda steTUSkop.com bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  1. Teknik aksaklıklardan dolayı steTUSkop.com’da hata ya da kesinti olabilir. steTUSkop.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.
4.ÜYELİK
  1. steTUSkop.com’a üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan steTUSkop.com sorumlu değildir. Her kullanıcı, steTUSkop.com’da yalnızca bir tek Üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse, bu, steTUSkop.com kurallarının kesin bir ihlali sayılır, ve bu kullanıcının tüm Üyelik kayıtları iptal edilir.

  1. steTUSkop.com’a Üye olurken verilen e-posta adresinin Üyeye ait ve aktif bir e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme Üye olurken verilen e-posta adresi esas alınır ve bu adres kullanılır. steTUSkop.com verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan steTUSkop.com sorumlu değildir. Üye, bir tanıdığına steTUSkop.com davetiyesi gönderirken Üyenin belirtmiş olduğu e-posta adresi, alıcıya giden e-posta mesajının "gönderen" kısmında yer alır.
  1. Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından (Üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan steTUSkop.com sorumlu değildir.
  1. steTUSkop.com Üyeleri istedikleri zaman Üyelikten çıkabilir. steTUSkop.com da herhangi bir uyarı yapmaksızın Üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.
  1. steTUSkop.com kurallarına aykırı davranışları nedeniyle Üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi steTUSkop.com tarafından onaylanmadıkça tekrar steTUSkop.com'a kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilir.
  1. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla steTUSkop.com tarafından istendiği zaman değiştirilebilir. steTUSkop.com her zaman için söz konusu tarifede, SteTUSkop.com internet sitesinde ve Üyelik durumlarında tek taraflı olarak değişiklik yapabilir. SteTUSkop.com’un internet, e-posta, www servisi ile yayınladığı tarifeler yeterli bir bilgilendirme kapsamındadır.

  1. Ücretlendirme ve kullanılan hizmetin hesabı konusunda steTUSkop.com kayıtları esas alınacaktır.
5.GÜVENLİK
  1. steTUSkop.com güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır.

  1. steTUSkop.com’da iletişim bilgileri hem online hem de offline durumundayken koruma altında bulunmaktadır. Kullanıcı ve Üye bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. İletişim bilgilerinizi, ancak sizin izin verdiğiniz bağlantılarınız, izin verdiğiniz sürece görebilir.
  1. Kendi güvenliğinizle ilgili olarak diğer Üyelere göndereceğiniz mesajlarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. steTUSkop.com, gönderdiğiniz mesajlarla aktarılan bilgilerin alıcı tarafındaki güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

  1. Gizliliğinizle ilgili olarak steTUSkop.com, Gizlilik Politikası sayfasındaki başlıkları güvence altına alır.
6.ÜYELİĞİN SONA ERMESİ
steTUSkop.com'a Üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, steTUSkop.com tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda steTUSkop.com’u bilgilendirmeniz durumunda Üyeliğinizin iptali için başvuru yapabilir ve bu sözleşmeyi sonlandırmak isteyebilirsiniz. steTUSkop.com üyeliğinizi tek taraflı olarak gerekli gördüğü takdirde sonlandırır. Site içeriğindeki paylaşımlar esas alınarak, üyelik sonlandırmasının içerikte düzensizlik ve eksiklik oluşturabileceği kanısına varılırsa üyelik iptali işleminiz gerçekleştirilmeyebilir. Bu hususta itirazlar olabilir, ilgili itirazlar ile ilgili üyelerimizin tüm yasal hakları taraflarına iade edilmiştir. Üyeliğin Son bulma durumunda, steTUSkop.com sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur. Eğer varsa Ücretli Üyeliğin iptali durumunda, steTUSkop.com tarafından bir geri ödeme yapılmaz. İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözüm mahalli İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri'dir.
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

     

Alt 04-06-2011, 14:00   #2
xserkanx
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 22.12.10
Mesajlar: 275
Tecrübe Puanı: 408
xserkanx will become famous soon enoughxserkanx will become famous soon enough
Standart

usmle sitesinin sahibinin yazdıklarını okuduysanız ki bu kişi burada yönetici vs. değilse dediğine göre IP lere ulaşabiliyor.sizin database inize girmeden bunların alınması imkansız.eğer ki siz bu bilgiyi paylaşıyorsanız benim üyeliğimi iptal edin yada bana bir açıklama yapın
xserkanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 14:08   #3
steTUSkop
Kurucu-Yönetici
 
steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09.01.09
Mesajlar: 4.375
Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute
Standart

Sitemizden şimdiye kadar 3. kişilere veya herhangi bir kuruma yapılmış olan herhangi bir üye bilgisi veya ip numarası aktarımı gerçekleşmemiştir. Üyelerimizin kayıt bilgisi ve haklarına 3.kişiler sadece alınmış doğrudan ilişkili mahkeme kararları ile sahip olabilirler. Mahkeme kararına rağmen bu bilgilerin paylaşım hakkı yine de steTUSkop.com insiyatifindedir.
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2017, 11:19   #4
Kayıtsız Üye
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Talep ve Rica

İnternet sitenizde yer alan aşağıdaki haberlerde hakimlikten ve savcılıktan ihraç edilen kişilerin isimleri arama motorları (Google vs.) ile bulunabilmektedir. Sizden ricam bu sayfanın kaldırılmasıdır. Bildiğiniz üzere, ihraç edilen birçok fetö mensubu yanında suçsuz yere ihraç edilen kişiler de mevcuttur, hatta bir sonraki KHK ile bunlar tekrar Kamuda işe alınmaktadır.

Bahsedilen internet sayfanız ile kalıcı mağduriyetler doğabilmektedir.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim:

HABERIN KALDIRILMASI İSTENEN SITE LİNKLERİ AŞAĞIDADIR:

https://www.stetuskop.com/showthread.php?t=4309&page=41

https://mail.stetuskop.com/showthread.php?p=50813

https://www.stetuskop.com/archive/index.php/t-10032-p-6.html
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 11-30-2017, 20:21   #5
Dự án mới
Sadece Üye
 
Üyelik tarihi: 17.10.17
Mesajlar: 10
Tecrübe Puanı: 0
Dự án mới is an unknown quantity at this point
Standart

Quy hoạch hạ tầng lÃ***** một trong những nền tảng quan trọng trong việc thu hút dân cÆ°, vốn đầu tÆ° vÃ***** thúc đẩy sá»± phát triển. Riêng tại TP.HCM trong những năm vừa qua luôn có tốc độ triển khai hạ tầng nhanh vÃ***** tạo ra những đột phá vÃ***** sức hút mạnh mẽ, trong đó khu vá»±c phÃ*****a Đông vÃ***** Đông Bắc thÃ*****nh phố vẫn tiếp tục lÃ***** tâm điểm.BÙNG NỔ Háº***** TẦNG, KHU TÂY DUY TRÌ ĐÀ PHÁT TRIỂN

LÃ***** cá»*****a ngõ, nút giao thông huyết mạch của Khu Tây, Khu Tây Bắc được xem lÃ***** khu vá»±c đầy tiềm năng với những quyết tâm mở rộng, thúc đẩy phát triển hạ tầng trong kế hoạch phát triển chung của thÃ*****nh phố.

ĐÔ THỊ SINH THÁI BÊN SÔNG SÀI GÒN

ChÃ*****nh vì lẽ đó, căn hộ chung cÆ° High Intela hưởng trọn lợi thế mặt tiền sông SÃ*****i Gòn, mang phong cách thiết kế của một resort sinh thái ven sông với gần 100% căn hộ đều có hướng nhìn đẹp về sông SÃ*****i Gòn, hồ sinh thái vÃ***** hệ thống công viên bên trong dá»± án, tất cả sẽ mang đến cho cÆ° dân những giá trị sống hoÃ*****n mỹ vÃ***** riêng biệt.

Với quy mô 24,644 m2, bên trong dá»± án High Intela được quy hoạch hoÃ*****n chỉnh với nhiều tiện Ã*****ch nhÆ°: bến du thuyền, đường tản bộ vÃ***** công viên cạnh bờ sông, quảng trường trung tâm, phố ánh sáng, phố mua sắm, hồ cảnh quan, khu thể thao trong nhÃ***** vÃ***** ngoÃ*****i trời, vườn BBQ, hồ sinh thái… Đặc biệt lÃ***** yếu tố đô thị thông minh được ứng dụng vÃ*****o bên trong dá»± án cÃ*****ng lÃ*****m tăng giá trị vÃ***** thể hiện sá»± quan tâm đặc biệt đến cÆ° dân.

NGAY KHU Vá»°C PHÁT TRIỂN Máº*****NH MẼ CỦA Háº***** TẦNG KHU TÂY

can ho du an High Intela Sở hữu ba giá trị vÃ*****ng “nhất cáº*****n thị, nhị cáº*****n giang, tam cáº*****n lộ”, cùng với hÃ*****ng loạt những tiện nghi, dịch vụ hoÃ*****n chỉnh, khép kÃ*****n, với giá bán dá»± kiến chỉ từ 1,28 tá»· đồng/căn hộ 2 phòng ngủ, nội thất hoÃ*****n thiện, High Intela được xem lÃ***** khu căn hộ hoÃ*****n mỹ, đáp ứng trọn vẹn nhu cầu an cÆ°, đầu tÆ° cho tất cả cÆ° dân thÃ*****nh phố.


video dự án : http://highinteladatxanh.com
Dá»± án mới isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2017, 12:00   #6
Kayıtsız Üye
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Talep ve Rica

İnternet sitenizde yer alan aşağıdaki haberlerde hakimlikten ve savcılıktan ihraç edilen kişilerin isimleri arama motorları (Google vs.) ile bulunabilmektedir. Sizden ricam bu sayfanın kaldırılmasıdır. Bildiğiniz üzere, ihraç edilen birçok fetö mensubu yanında suçsuz yere ihraç edilen kişiler de mevcuttur, hatta bir sonraki KHK ile bunlar tekrar Kamuda işe alınmaktadır.

Bahsedilen internet sayfanız ile kalıcı mağduriyetler doğabilmektedir.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim:

HABERIN KALDIRILMASI İSTENEN SITE LİNKLERİ AŞAĞIDADIR:

https://www.stetuskop.com/showthread.php?t=4309&page=41

https://mail.stetuskop.com/showthread.php?p=50813

https://www.stetuskop.com/archive/in...10032-p-6.html
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2018, 03:40   #7
Bilqees
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Üyelik

Üye olmak istiyorum
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2018, 03:45   #8
Bilqees
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart

Bir türlü üye olamıyorum
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2019, 12:11   #9
Aaronbat
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Holy crap! I did not realize this would be so tricky :-c

I've found plenty of useful info on your website this page in particular. Thanks for posting. https://essaypro.com/index.php/2019/...iting-support/
http://sakai-est.jp/%post_type%/7soa...ression-paper/
http://simple.com.uy/7z8f-comlete-my-book-overview/
http://www.networkfinder.cc/facebook...on-aid-online/
http://www.palmsuayresort.com/8hkt-a...training-main/
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2019, 08:48   #10
Aaronbat
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Save me from rewriting all these from scratch please =((

I'm fascinated. I do not think I know anybody who knows just as much about the topic. You need to make a career of it, seriously, great site http://frontstageradio.com/?p=3221
http://www.jdcustomstitch.com/cauw-a...uation-review/
http://copabo-ci.com/en/ckwa-my-father-essay/
http://sakai-est.jp/%25post_type%25/...igation-paper/
http://mti-review.com/2012/11/14/492-revision-4/
http://www.womanorium.com/womensheal...-ideal-combat/
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı

Gitmek istediğiniz klasörü seçiniz

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
herkese vip üyelik ! steTUSkop TUS Televizyonu 2326 05-16-2021 05:08
tus tv'den vip üyelik avantajı steTUSkop TUS Televizyonu 2100 05-15-2021 20:32
Üyelik ????? Kayıtsız Üye Ziyaretçi Defteri 2 05-16-2010 08:27


Şu Anki Saat: 06:29


Powered by vBulletin
Copyright © 2000-2009 Jelsoft Enterprises Limited.
www.stetuskop.com